19 Mayıs Yurt Dışı Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Grand Balkan Turu

Ohrıd (2) - Üsküp(1) - Belgrad(1) - Saraybosna(1) - Trebinje (1)- İşkodra (1)

7 Gece 8 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Air Albania İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

749,00 26.514,60

19 Mayıs Yurt Dışı Turları

Avantajlı Fiyatlarla 19 Mayıs Yurt Dışı Turları

Coral Tatil, birbirinden avantajlı yurt dışı tur fırsatlarını müşterileri ile buluşturuyor. Resmi tatillerden maksimum verimi alacağınız 19 Mayıs yurt dışı turları gibi birbirinden çeşitli seyahatler için Coral Tatil’den destek alabilirsiniz.

 

19 Mayıs Yurt Dışı Turları

Keyifli bir seyahat için resmi tatil ve dini bayramlar daima değerlendirilir. Özellikle de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın getirdiği tatil yaza merhaba demek için büyük bir fırsattır. Bu fırsatı ise Coral Tatil’in sunduğu yurt dışı turları ile değerlendirebilirsiniz. 19 Mayıs Yunanistan turları başta olmak üzere farklı bölge ve ülkeleri kapsayan seyahatlerle birlikte yeni deneyimler yaşayabilirsiniz.

Ayrıca sadece Yunanistan ile sınırlı kalmayan tur planlamaları sayesinde Almanya, İsviçre, Fransa, İtalya, İspanya, Dubai, Fas, Rusya, ABD, Malta ve İngiltere gibi ülkeleri gezebililirsiniz. Avrupa dışında Balkan veya İskandinav ülkelerini kapsayan turlar da bulunur. Özellikle Balkanları gezip görmek geçmiş tarihe yakından tanıklık etmenize ve yeni kültürler tanımanıza fırsat verir. Bu şekilde keyifli ve öğretici bir kültürel tatil ile kendinizi de keşfedebilirsiniz.

 

Belli bir ülkeyi veya bölgeyi kapsayan bu turlar sayesinde yaz tatil sezonunu beklemenize gerek kalmaz. Birkaç gün veya bir hafta içerisinde çok sayıda önemli yeri gezebilirsiniz. 19 Mayıs’ın resmi tatil oluşunun avantajından yararlanarak kendinize ve sevdiklerinize zaman tanıyabilirsiniz. Aileniz ve arkadaş grubunuz ile birlikte bu turlardan birini tercih ederek tatilinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

19 Mayıs'ta Nasıl Bir Tur Seçmelisiniz?

19 Mayıs için yurt dışı turu tercihi yaparken ilk olarak daha önce gitmediğiniz bir ülke olmasına dikkat etmeniz gerekir. Yeni yerler keşfetmek daha keyifli ve öğretici olabilir. Coral Tatil’de yer alan tur sayısı oldukça fazladır. Bu seçenekler arasından sizi cezbeden ve görmeyi çok isteyeceğiniz yerler bulabilirsiniz. Bu yönde yapacağınız tercih daha faydalı olabilir.

Öte yandan seçeceğiniz tur için vizenin gerekip gerekmediğine de dikkat etmeniz gerekir. Bu doğrultuda Vizesiz İzmir çıkışlı 19 Mayıs yurt dışı turları iyi bir tercih olabilir. Çünkü vize çıkarma gibi işlemlere gerek duymadan farklı ülkeleri gezip görebilirsiniz. Coral Tatil’de hangi turların vize gerektirdiği ve gerektirmediği detaylı olarak belirtilir. Bu sayede doğru tercihi yapabilirsiniz.

 

Fakat eğer vize gerektiren ülkelere seyahat etmek istiyorsanız hemen başvurunuzu yapabilir ve tur rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Özellikle de 19 Mayıs Disneyland Turu, vize gerektiren seçenekler arasında gezi rotaları ile ön plana çıkar. Çocuklu aileler için oldukça ideal bir turdur. Çünkü Disneyland hem gezilecek hem de eğlenilecek yerler konusunda oldukça zengindir. Her bireyin keyif alacağı güzel bir aile tatili için Disneyland gibi çocukların da ilgisini çekebilecek yerler tercih edilebilir.

19 Mayıs Tatiliniz için Tüyolar

 • Seçtiğiniz turu kapsayan ülkeler için vize gerekiyor mu öğrenmek gerekir. Eğer vize gerekli ise gideceğiniz ülke için geçerli mi diye ayrıca kontrol etmekte fayda vardır.
 • Tur için uygun bir bavul hazırlamanız önerilir. O tarihlerde gideceğiniz yerlerde hava durumunun nasıl olacağını önceden öğrenerek doğru bir seyahat çantası hazırlayabilirsiniz.
 • Gittiğiniz yerlerde anılarınızı ölümsüzleştirmek için telefon ve fotoğraf makinesi gibi elektronik cihazların bataryanın doluluğundan emin olmanız gerekir. Bunun beraberinde yedek batarya ve şarj aleti bulundurmak avantaj sağlar.
 • Tatil sırasında hem iletişim hem de maddi açıdan herhangi bir problem yaşamak için GSM hatlarınızın ve banka/kredi kartlarınızın yurt dışında geçerliliğini kontrol ettirebilirsiniz. Eğer geçerli değilse gerekli işlemleri yaptırarak kullanıma açabilirsiniz.
 • 19 Mayıs vizesiz turlar için ise nüfus cüzdanı gibi belgeleri yanınızda bulundurmaya özen gösteriniz. Ayrıca bazı ülkelere seyahat etmek için pasaport talep edilebilir. Bu yüzden seyahat çantanıza pasaportunuzu koymayı unutmayınız.
 • Gideceğiniz yerlerin mutfak kültürü hakkında ufak bir araştırma yaparak hazırlıklı gidebilir ve yeni lezzetler deneyimleyebilirsiniz.
 • Bütçe planlamasını da en iyi şekilde yapmak gerekir. Yurt dışından gideceğiniz ülkede geçerli olan para birimi haliyle farklı olacaktır. Bu yüzden de oluşacak kur farkını dikkate almak ve buna göre bir bütçe belirlemek gerekir.
 • Turlar planlı bir şekilde ilerleyeceği için zamanınızı en verimli şekilde değerlendirirsiniz. Fakat size tanınan serbest zamanda farklı yerleri gezebilir veya dilediğiniz şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Siz de avantajlı 19 Mayıs turları için Coral Tatil’le rezervasyonlarınızı yaptırabilir, tatilin keyfini dilediğiniz yerde çıkarabilirsiniz.