Assos Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Canakkale / Assos

Assos Behram Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Kara Manzaralı Oda

Detaylar

400,00
205 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Canakkale / Assos

Assos Nazlıhan Hotel

Oda Kahvaltı

Çatı Katı Oda

Detaylar

500,00
152 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Canakkale / Assos

Assos Nazlıhan Spa Hotel

Oda Kahvaltı

Saklı Bahçe

Detaylar

750,00
34 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 2,5

Canakkale / Assos

Assos Troy Beach Hotel

Oda Kahvaltı

Balkonsuz Oda

Detaylar

950,00

Assos Otelleri

Ege Bölgesinin masmavi suları ile yan yana olan Assos çok küçük bir köy olmasına karşın her yıl sayısız turisti ağırlamaktadır. Çanakkale’nin Ayvacık ilçesinde bulunan Assos Behramkale adı ile de anılmaktadır.

Midilli Adası ile Edremit Körfezi karşısında olan Assos Andezit Kayalıklarının üzerinde yer alır. Her yıl birçok kişinin tatil seçeneği olarak burayı seçmesi nedeni ile Assos otelleri konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Assos’a tatil için gelmeyi planlıyorsanız konaklama konusunu dert etmenize hiç gerek yok.

Muhteşem bir manzarada hizmet veren Assos otelleri en önemli turizm merkezlerinden biridir. Hem yerli hem de yabancı misafirleri ağırlayan oteller odalarını konforlu bir şekilde dizayn etmektedir. Lüks hizmetleri ve güler yüzlü personelleri ile sizleri memnun etmek için her şeyin en iyisini düşünmektedir. Yoğun geçen bir yılın tüm yorgunluğu atmak istiyorsanız, Assos otelleri tam size göre. Oteller misafirlerini düşünerek özel aktiviteler düzenlemektedir. Bu aktiviteler ile tatiliniz daha eğlenceli geçecek.

Assos'da Ne Yenir?

Çanakkale’ye bağlı olan Assos’ta yöresel lezzetler ön plandadır. Özellikle zeytinyağlılar ve deniz ürünleri ön plandadır. Ege Bölgesi mutfağı ile de benzerlik gösteren Assos mutfağında kendi damak zevkinize en uygun tatları bulabileceksiniz.

Deneyebileceğiniz ve memnun kalacağınız tatlar arasında kabak çiçeği dolması, kalamar ve avcı böreği yer alır. Assos’ta dağlardan toplanan şifalı otlar zeytinyağı ile pişirilerek mükemmel bir tat ortaya çıkarılmaktadır. Bu tadı da denemenizi öneririz.

Assos'da Neler Yapılır?

Assos’ta en çok yapılan aktivitelerden biri Athena Tapınağı’na çıkmaktır. Tapınağın bulunduğu kısımdan Midilli Adası ile Ege Denizini izleyebilirsiniz. Özel aracı olanlar Truva Antik Kentine giderek Truva Atına çıkabilir. Assos’ta yapılabilecek aktivitelerden biri de trekkingdir.

Assos'da Gezilecek Yerler?

Gezilecek yerlerin başında Behramkale Köyü yer alır. Yıl içerisinde sayısız turist ağırlayan bu köyde doğaya hayran kalacaksınız. Bir diğer gezilecek yer Kadırga Köyüdür. Assos Antik Kentini de gezerek tarihi kalıntıları yakından inceleyebilirsiniz.

Özel Günler ve Festivaller

Assos Briç Festivali ve Assos Gösteri Sanatları Festivali gibi özel günlere katılarak Assos kültürünü ve halkını daha yakından tanıyabilir, tatilinizi keyifli hale getirebilirsiniz.


444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Assos Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.