Bozcaada Otelleri

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Canakkale / Bozcaada

Kale Pansiyon Bozcaada

Oda Kahvaltı

Ekonomık Oda - Bed & Breakfast - Iade Edılebılır

Detaylar

40,85 1.450,00
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Canakkale / Bozcaada

Alada Garden Otel Bozcaada

Oda Kahvaltı

Bodrum Kat Çıft Kışılık Oda - Bed & Breakfast - Iade Edılebılır

Detaylar

45,57 1.617,86
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Canakkale / Bozcaada

Aspava Otel Bozcaada

Oda Kahvaltı

Kısmı Denız Manzaralı Oda - 1 No - Bed & Breakfast - Iade Edılemez

Detaylar

66,50 2.360,75
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Canakkale / Bozcaada

Sukha Inn Hotel & Beach

Oda Kahvaltı

Standart Kısmı Denız Manzaralı Oda

Detaylar

3.125,00

Bozcaada Otelleri, Bozcaada Tatil Yerleri ve Fiyatları

Bozcaada, Çanakkale iline bağlı, Türkiye’nin en büyük üçüncü adasıdır. Ada, tarihi ve doğal güzellikleri sayesinde her sezon daha fazla kişiyi kendine hayran bırakır. Bozcaada’nın, insanları kendine çekmesini sağlayan özellikleri arasında plaj ve kıyıları, farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan cadde ve sokakları, misafirperver halkı yer alır. Bozcaada Antik Çağ`dan günümüze uzanan bir tarihe ev sahipliği yapar.

Temalarına Göre Bozcaada Otelleri 

Bozcaada konaklama bakımından oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Farklı temalarda hizmet veren bu oteller, misafirlerin özel durumları, bütçeleri, kişi sayıları gibi özelliklerine bakılarak en uygun oteli seçmenize olanak sağlar.

Oda Kahvaltılı Bozcaada Otelleri

Otel konseptleri içerisinde oda kahvaltı alternatifi en fazla tercih edilen konseptlerden biridir. Oda  kahvaltılı Bozcaada otelleri de diğer tatil beldelerinde olduğu gibi sıklıkla tercih edilir. Bu otelleri tercih eden misafirlerin başında aileler gelir. Bu konsept konaklama hizmetinin dışında genellikle açık büfe olarak sunulan kahvaltı hizmeti barındırır. Gün içerisinde kahvaltı dışındaki yiyecek ihtiyaçları ise ücretli olarak yine otel restoranından karşılanabilir. Oda kahvaltılı Bozcaada otelleri tercih edildiğinde Ege ve Trakya’nın harika yemeklerini tatmak da mümkün olur. Yemeklerin bol çeşitli olması hem yetişkinler hem çocuklar için uygun yiyeceklerin bulunmasını kolaylaştırır. Misafirler Bozcaada konaklama yerleri içerisinde bu alternatifi de değerlendirebilir.

Yarım Pansiyon Bozcaada Otelleri

Bozcaada konaklama alternatifleri fazla olan yerlerden biridir. Bozcaada pansiyon ve apart gibi konaklama şekilleri ile de kendinden söz ettirir. Yarım pansiyon Bozcaada otellerinin konseptini istemeyen misafirler, diğer alternatiflerden yararlanabilir. Sadece oda, yarım pansiyon veya oda kahvaltılı konseptler Bozcaada’da en sık rastlanan konseptlerdir. Özellikle oda kahvaltılı otel arayan misafirler için Destina Suit Otel iyi bir alternatiftir.

Popüler Bozcaada Plajları

 • Ayazma Plajı
 • Akvaryum Koyu
 • Beylik Plajı
 • Habbele Plajı 
 • Tuzburnu Koyu
 • Poyraz Limanı Koyu
 • Çayır Koyu
 • Tekirbahçe Koyu
 • Mitos Beach
 • Sulu Bahçe Plajı

Denize Sıfır Bozcaada Otelleri

 • Pelagos Otel
 • E2 Deniz Otel
 • Sukha Inn Otel
 • Bertiz Otel
 • Ataol Otel

Bozcaada'da Uygun Otel ve Tatil Fırsatları

Ekonomik tatil isteyen misafirler için Bozcaada otel fiyatları avantajlı bir alternatiftir. Huzurlu bir ortamda güzel bir tatil geçirmek isteyenler rahatlıkla Bozcaada’yı tercih edebilir. Adadaki oteller, Çanakkale otelleri ile aynı performansa sahip bir hizmet kalitesine sahiptir. Bozcaada’da otel seçerken eski tip bir taş konak tercih edebilirken aynı zamanda denize sıfır bir otel de tercih edebilirsiniz. Konsept bakımından diğer bölgelerden farklı olarak bağ evi ya da çiftlik gibi alternatifler bulmanız da mümkün olur. Yaptığınız tercihlerde Bozcaada merkez otelleri de diğer bir seçeneğiniz olabilir. Tüm bu konseptler içerisinden size ve ailenize en uygun olanı seçerek hayalinizdeki tatili yaşayabilirsiniz.

Bozcaada, başta Çanakkale’nin diğer turizm beldeleri olmak üzere diğer bölgelere göre çok daha uygun fiyatlı hizmetler barındırır. Her bölgede olduğu gibi otellerde kişi sayısı, konsept, oda çeşitliliği gibi farklılıklar fiyatlarda da değişikliğe sebep olur. Ancak özellikle uygun tatil fırsatlarının da yakalanması ile Bozcaada’nın muhteşem ambiyansında ekonomik bir tatil yapabilmek mümkün olur. Kendinize en uygun oteli seçtikten sonra renkli ve eğlenceli Bozcaada akşamlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Bozcaada Otellerinde Erken Rezervasyon Avantajları

Erken rezervasyon ile tatilinizi çok daha uygun hale getirebilirsiniz. Sezon içerisinde tarafınıza verilen otel fiyatlarının çok daha altında yaptığınız ödemeler sayesinde daha huzurlu ve mutlu bir tatil geçirebilirsiniz. Erken rezervasyon avantajları ile ekstra indirimli olarak satın aldığınız tatilinizi aynı zamanda cazip ödeme koşulları ile ödeyebilirsiniz. Aynı avantajı, Bozcaada otel rezervasyon işlemlerinizde de kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bozcaada’ya gitmeye karar verdiğiniz andan itibaren istediğiniz oteli seçerek erken rezervasyon indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Destina Suit Otel konsepti ve doğallığı ile  tercih edebileceğiniz erken rezervasyon otellerinden biri olabilir. Tatilinizi önceden satın almanın bir diğer avantajı ise istediğiniz otelde kolaylıkla oda bulabilmenizdir. Sezon açıldığı dönemde talepler oldukça yoğunlaştığı için istediğiniz otel ve konseptte tatil satın alamama ihtimaliniz doğar. Tatilinizi dilediğiniz gibi yaşamak için mutlaka erken rezervasyon yaptırmalısınız. Erken rezervasyon ile bütçenizi artırabilir ya da daha farklı konseptlerde tatil yapabilirsiniz. Ya da diğer bir alternatif olarak daha uzun süreli bir tatil avantajından yararlanabilirsiniz.

Bozcaada Seyahatiniz için Tüyolar

Bozcaada kalınacak yerler arasında bir alternatif ise aklınıza ilk olarak muhteşem manzarası gelmelidir. Manzarayı en güzel şekilde izlemek için ise mutlaka Göztepe’ye gitmeniz gerekir. Göztepe, Bozcaada’nın en yüksek tepesidir. Göztepe Ege’nin eşsiz manzarasında keyif yapmanız için en güzel alternatiflerden biridir.

Bozcaada’nın sembollerinden biri de şarabıdır. Bozcaada’nın şarabını tatmak isteyen ve aynı zamanda bu harika şarabın nasıl üretildiğini görmek isteyenler şarap fabrikası turuna katılabilir. Fabrika turunun ardından Bozcaada’nın tarih kokan sokaklarını da gezmeniz, tatilinizi verimli geçirmeniz açısından önemlidir.

Bozcaada doğası bakımından da pek çok tatil yerinden önce gelir. Öncelikli olarak ada tamamen şehrin gürültüsünden uzak ve huzurlu bir ortama sahiptir. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapması dikkat çekici olmasında etkili olur. Bu bölgede yaşayan medeniyetlerin kalıntıları, adanın çok daha otantik bir görünüm kazanmasına neden olur. Adanın muhteşem denizine, birbirinden güzel koylarına ise söylenecek söz bulmak bile kolay değil.

Bozcaada Tatiliniz için Neden Coral Tatil'i Seçmelisiniz?

Coral Tatil sizler için sürekli olarak farklı alternatifler sunar. Tatil dönemi ne olursa olsun her dönemde mutlaka sizlere uygun bir avantaj ile karşılaşabilirsiniz. Coral içerisinde bulunan tatil alternatiflerinden herhangi birini hemen seçerek uygun fiyatlar ile anında satın alabilirsiniz. Cazip fiyatlar uygun ödeme koşulları birbirinden farklı otel ve konsept için geçerlidir. Seçenekler içerisinden size, ailenize ve bütçenize uygun olan tatili en hızlı şekilde seçebilirsiniz.

Bozcada Tatili Hakkında Merak Ettikleriniz:

Bozcaada Nerede?

Bozcaada Çanakkale’nin bir ilçesi konumundadır ve Ege Denizi’nde bulunan bir adadır. Ada, Türkiye’nin 3. büyük adasıdır.

Bozcaada’da Nerede Kalınır?

Bozcaada çok büyük bir ada olmaması sebebiyle merkezde ya da merkez dışında konaklama yapılabilecek bir bölgedir. Merkezde konaklamak isteyenler için her yer yürüyerek gidilebilen uzaklıktadır. Merkez Türk ve Rum olmak üzere iki farklı mahalleye ayrılır. Her iki mahallede de otel ya da pansiyon bulmak oldukça kolaydır. Özellikle tarihi evlerden dönüştürülen butik oteller, harika bir tatil geçirmenizi sağlayabilir.

Merkez dışında konaklamak isteyenler için özel araçlarını kullanmaları daha uygun olur. Toplu taşıma küçük bir güzergâhta hareket eder. Konaklama için ise yine oteller, pansiyonlar ya da bağ evleri düşünülebilir. Bu tesisler denizden uzakta ya da denize sıfır şekilde konumlanmış olabilir.

Bozcaada'da Tatil Sezonu Ne Zaman Başlar ve Biter?

Ada’nın anakaradan uzakta ve Ege Denizi’nin kuzeydoğusunda yer alması sebebiyle yaz sezonu çok uzun olan bir tatil beldesi değildir. Bu bölgede tatil sezonunun en yoğun olduğu dönem, temmuz ve ağustos aylarıdır. Ancak mayıs ile ekim ayları arasında adaya gelerek muhteşem bir yaz tatili geçirebilirsiniz. Yaz tatilinin dışında adada bulunan kültürel mirası ziyaret etmek için de bölgeye gelebilirsiniz. Ada, pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığı için tarihi ve kültürel zenginliği oldukça fazladır. Bu nedenle yılın her ayında adaya gelerek tatil yapabilirsiniz.

Bozcaada’ya Ulaşım Nasıl Olur?

Bozcaada’ya Geyikli üzerinden feribot ile ulaşım sağlanmaktadır. Hem yaz hem kış aylarında Bozcada`ya feribot ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Feribotlar Geyikli iskelesinden belirli saat aralıkları ile hareket etmektedir. Hareket eden feribotlar, yaklaşık 45-50 dakika içerisinde sizleri Bozcaada iskelesine ulaştırır.

Bozcaada için En Uygun Otel Rezervasyon Dönemi Ne Zamandır?

Bozcaada’nın en yoğun olduğu dönem yaz sezonudur. Tarihi yapısının dışında deniz sezonunu da yaşamak isteyen tatilciler, bu beldeyi ziyaret eder. Ada içerisinde birbirinden farklı konseptlerde hizmet veren otellere yılın her döneminde rezervasyon yaptırmanız mümkündür. Bozcaada’da kalmak istemeyen, sadece gezip görmek isteyen misafirler için ise Çanakkale otelleri güzel alternatifler barındırır. Adanın en yoğun olduğu dönemler ise resmi tatil ve bayram dönemlerinin yanı sıra temmuz ve ağustos aylarıdır. Bu dönemlerde yoğunluktan dolayı istediğiniz konaklamaya sahip olamayabilirsiniz. Otel, konsept ya da fiyatlar istediğiniz gibi olmayabilir. Bu durumu yaşamamak ve hayalinizdeki tatile kavuşmak için yaz sezonu açılmadan Coral Tatil aracılığı ile erken rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.