Hollanda Otelleri

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Rotterdam

Art Hotel Rotterdam

Sadece Oda

Double Room

Detaylar

66,95 2.370,06
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Amsterdam

Best Western Amsterdam

Sadece Oda

Comfort Room, 2 Twın Beds, Non Smokıng

Detaylar

69,69 2.466,98
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Amsterdam

Conscıous Hotel The Tıre Statıon

Sadece Oda

Double Room

Detaylar

83,90 2.969,88
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Amsterdam

The Concert Hotel Amsterdam

Sadece Oda

Comfort Room

Detaylar

84,77 3.000,98
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Amsterdam

Leonardo Royal Hotel Amsterdam

Sadece Oda

Comfort Twın Room

Detaylar

87,42 3.094,82
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Amsterdam

Mercure Amsterdam North Statıon

Sadece Oda

Standard Room, 1 Double Bed

Detaylar

90,31 3.197,08
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Amsterdam

Leonardo Hotel Amsterdam Rembrandtpark

Sadece Oda

Comfort Twın Room

Detaylar

92,56 3.276,65
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Utrecht

Doubletree By Hılton Royal Parc Soestduınen

Sadece Oda

Room (2 Twın Beds Wıth Sofa Bed)

Detaylar

92,64 3.279,51
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Amsterdam

Holıday Inn Amsterdam Arena Towers An Ihg Hotel

Oda Kahvaltı

Standard Room

Detaylar

92,83 3.286,03
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Amsterdam

Nh Amsterdam Zuıd

Sadece Oda

Standard Room

Detaylar

96,24 3.406,82
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Hollanda Otelleri ve Fiyatları & Hollanda Tatili

Hollanda Batı Avrupa’da bulunan bir Avrupa Birliği üyesidir. Ülkenin kuzey ve batısında Kuzey Denizi’ne kıyısı bulunması nedeniyle ülkenin önemli bir kısmı coğrafi açıdan deniz seviyesinde veya daha alçak bir seviyededir. Bu nedenle alçakta bulunan ülke anlamına gelen “Netherlands” da ülkenin uluslararası adıdır. Aynı zamanda anayasal monarşi ve parlamenter demokrasiyle yönetilen bir krallıktır. Başkenti Amsterdam olan ülkenin hükümet merkezi Lahey’dir.

Coğrafi olarak deniz seviyesinde bulunan Hollanda da pek çok göl, nehir ve kanal görmek mümkündür. Hollanda’nın çeşitli bölgelerinde ülke topraklarını sular altına kalmaktan koruyan su pompalama ve sulama kanalları gibi farklı altyapı sistemleri bulunur. Ayrıca rüzgar değirmenleri, lale bahçeleri ve tarihi şehirleri de oldukça ünlüdür.

Hollanda doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri, lale bahçeleri, lezzetli peynirleri, ve daha pek çok karakteristik özelliği ile ziyaretçilerine unutulmaz bir seyahat deneyimi sunar. Bu güzel ülkeye yapılacak seyahatin en önemli noktalarından biri de konaklamadır. Siz de Hollanda otel seçenekleri için Coral Tatil’i tercih edebilir, seyahatinizi ayrıcalıklardan yararlanarak planlayabilirsiniz.

Hollanda Otelleri

Amsterdam Hollanda’nın en popüler şehirlerinden biridir. Şehir merkezine yakın yerlerde konaklamak isterseniz bütçenize buna göre ayarlamanız doğru olur. Elbette kanal çevresinde ve bazı semtlerde uygun konaklama imkanları bulabilirsiniz. Hollanda Amsterdam otel fiyatları ise erken rezervasyon, mevsim ve otel imkanlarının durumuna göre de değişir.

Bir başka büyükşehir olan Rotterdam liman manzarası ve modern mimarisiyle seyahatinize renk katacaktır. Rotterdam’da Amsterdam otellerine göre daha uygun fiyatlı seçenekler bulabilirsiniz. Lüks, orta sınıf, butik ve ekonomik olmak üzere farklı imkanlara sahip otellerden size en uygun konaklama seçeneğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca Hollanda’da aile işletmesi oteller, tarihi binalarda bulunan prestijli oteller, havaalanı bölgesinde bulunan havaalanı otelleri ve saatlik konaklayabileceğiniz dinlenme imkanı sunan otelleri de inceleyebilirsiniz.

Hollanda’nın bir diğer popüler şehri olan Utrecht, coğrafi olarak ülkenin orta bölümünde yer alır ve 4 büyük şehirden biridir. Tarihi şehir merkezi görülmeye değer cazibe merkezlerindendir. Şehir merkezi otelleri, tarihi binaları ile şehrin mimari dokusunu yakından görme fırsatı sunar. Şehir merkezinde modern yapıda oteller bulma imkanı da vardır. Utrecht erişimi kolay bir ulaşım ağına sahiptir. Bu nedenle çevre semtlerde ve merkeze daha uzak sayılabilecek mahallelerde de uygun fiyatlı konaklama seçenekleri bulunur.

Leiden, Hollanda’nın güneybatısında yer alır ve tarihi sanatsal zenginlikleri ile ünlü bir şehirdir. Şehir merkezi otellerini tercih ederek kanal yakınlarında konumlanmış otellerde konaklayabilirsiniz. Şehirde bulunan otellerde genellikle müze, restoran ve mağazalar gibi önemli noktalara ulaşım kolaydır.

Hollanda'da otel seçimi yaparken tarihi ve kültürel zenginlikleri görmek, şehir merkezindeki restoran ve alışveriş noktalarını ziyaret etmek istiyorsanız şehir merkezine yakın bir bölgede konaklamak doğru tercih olacaktır. Ayrıca bisiklet dostu Hollanda’yı bu araçla keşfetmek isterseniz şehir içi turlara katılabilirsiniz.

Hollanda Otel Fiyatları

Hollanda’nın pek çok şehrinde konaklama seçenekleri oldukça geniştir. Hollanda otel fiyatları genellikle şehir merkezine yaklaştıkça artar. Kasabalar gibi sakin bölgelerde fiyatlar daha uygundur. Ülkede tüm şehirler ziyaret etmeye değer fakat bu yazımızda kısıtlı bir zaman içerisinde seyahat edecek kişiler için en popüler şehirler ve en uygun konaklama seçeneklerini bulabilirsiniz. Hollanda’nın en popüler turistik şehirlerinden bazıları başkent Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Leiden ve Eindhoven olarak sıralanabilir. Elbette görmeye değer farklı şehirler ve kasabaları da seyahat planınıza ekleyebilirsiniz.

Hollanda Amsterdam Otelleri

Amsterdam dünya genelinde seyahat için en cazip şehirlerden biridir. Muhteşem kanal manzaraları, sanat galerileri, müzeler ve etkileyici mimarisi ile seyahatinizi unutulmaz anılarla dolduracaktır. Öncelikle şehir merkezini keşfetmek, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı ve Anne Frank Evi gibi en ünlü noktalara yakın otelleri tercih ederek buralara yapılacak ziyaretleri kolaylaştırabilirsiniz.

Otelinizin yakınlarında olması gereken imkanları ilgi alanlarınıza ve seyahatinizden beklentilerinize göre belirleyebilirsiniz. Örneğin, sanat eserlerini keşfetmek ve müzeleri ziyaret etmek sizin için öncelikliyse Van Gogh Müzesi ve Rijksmuseum gibi noktalara ulaşım kolaylığı olan otellerden birini seçebilirsiniz.

Hollanda seyahatinizde ulaşımınız için ayıracağınız zamanı azaltmak isteyebilirsiniz. Bu durumda havaalanı, toplu taşıma durakları gibi noktalara yakın otelleri tercih etmek uygun olacaktır. Ayrıca bazı otellerden bisiklet kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Bu yöntemle hem keyifli hem de hızlı şehir içi ulaşım imkanı bulabilirsiniz.

Amsterdam şehir merkezi dışındaki toplu taşıma duraklarına yakın bir otel seçimi yapabilirsiniz. Böylece iyi planlanmış toplu taşıma imkanlarından yararlanabilir, şehri bolca yürüyerek ve toplu taşıma kullanarak farklı bir açıdan da keşfedebilirsiniz.

Elbette en önemli faktörlerden biri de bütçedir. Şehir merkezinde pek çok uygun fiyatlı otel olsa da daha fazla fiyat seçeneği için şehir merkezi dışındaki otellere de göz atabilirsiniz. Hollanda otel fiyatları arasından size en uygun seçenekleri Coral Tatil’den bulabilirsiniz.

Hollanda Tatiliniz için Tüyolar

Hollanda hemen hemen her yaştan ve ilgi alanından ziyaretçilere hitap eden bir ülkedir. Geziniz boyunca farklı aktiviteler planlamak ya da önemli bilgiler edinerek gezinizi daha keyifli hale getimek için aşağıdaki tüyolara göz atabilirsiniz.

 • Hollanda’da müzeler ve mağazalar pazartesi günleri kapalı olabilmektedir. Ayrıca pek çok işletme 18.00'de kapanır. Az sayıda işletme gece yarısına kadar açıktır. Bu nedenle gezi planında zaman yönetimi göz ardı edilmemelidir.
 • Yanınızda planlarınıza uygun yeterli miktarda nakit para bulundurmalısınız. Pek çok işletme kredi kartı kullansa da kullanmayanlar da azınlıkta değil. Bir kısmı da her kart çeşidine uygun ödeme almayabilir.
 • Hollanda trenleri oldukça konforludur. Trenle Hollanda’nın farklı şehirlerine günübirlik ziyaretler planlayabilirsiniz. Kısa sürede pek çok şehri deneyimlemek ve uzman rehberler tarafından planlanmış en iyi şehir turlarına katılmak için Hollanda turları harika bir seçenek olur.
 • Belirli zamanlarda müzelerde özel etkinlikler düzenlenir. Konser, sergi gibi etkinliklere katılarak ziyaretlerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.
 • Bir restoran ya da kafede hizmetten memnun kaldığınızı belirtmek için bahşiş verebilirsiniz. Ancak Hollanda’da bahşiş zorunlu değildir.
 • Seyahatinizi bahar döneminde özellikle nisan ayı ortasında planlarsanız Lale bahçelerini ziyaret edebilirsiniz. Lale sezonu yaklaşık 6-8 hafta sürer bu bilgiyi planlama yaparken kullanmak faydalı olacaktır. Seyahatinizi Tulip Festivali’ne denk getirerek binlerce lale çeşidini görebilirsiniz.
 • Zaanse Schans ya da Volendam’da Hollanda yöresel kıyafetleri giyerek hatıra fotoğrafları çektirebilirsiniz.
 • Gouda ve Edam peynirlerini tatmak hatta yerel pazarlarda peynir alışverişine çıkmak lezzetli bir deneyim olabilir.
 • Hollanda’ya özgü pankeki, çikolataları ve deniz ürünlerini tadabilirsiniz.
 • Westerpark gibi bölgelerde Amsterdam sokak lezzetlerini deneyebilirsiniz. Ayrıca Kroket, Kaas, Stroopwafel, Kibbeling ve Poffertjes gibi yerel lezzetleri de tadabilirsiniz.
 • Kullanacağınız banyo ve tuvaletlerde her zaman sabun ve dezenfektan benzeri temizlik malzemeleri bulunmayabilir. Yanınızda taşıyarak tedbirli olmanızda fayda var.
 • Hava koşullarını mutlaka dikkate almalı ve bavulunuzu buna göre hazırlamalısınız. Bahar aylarında bir ziyaret planlıyorsanız büyük ihtimalle şemsiye yağmurluk ihtiyacı olacaktır.
 • Delft şehrinden Hollanda hatırası bir porselen alabilirsiniz.

Unutulmaz anılarla dolu bir seyahat planlamak için hemen şimdi Coral Tatil’den size uygun bir Hollanda otel rezervasyonu yapabilir, avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz.