Kadıköy Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

İstanbul / Kadıköy

Best Hotel Kadiköy

Sadece Oda

Economy Double Room - Sadece Oda-Nr|||Economy Double Room

Detaylar

36,20 1.285,25
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

İstanbul / Kadıköy

Holiday İnn Kadiköy

Sadece Oda

Standard Room, 2 Twın Beds, Smokıng

Detaylar

38,21 1.356,30
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

İstanbul / Kadıköy

Sarnic Butik Otel

Oda Kahvaltı

Basıc Cıft Kısılık Oda-Nr|||Basıc Çıft Kışılık Oda

Detaylar

39,84 1.414,17
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

İstanbul / Kadıköy

Golden Sıyav Hotel

Oda Kahvaltı

Standard Double Room, 1 Bedroom

Detaylar

44,80 1.590,37
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

İstanbul / Kadıköy

Sidonya Hotel

Oda Kahvaltı

Standard Double Or Twın Room

Detaylar

46,18 1.639,47
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Kadıköy Otelleri - En Uygun Kadıköy Otel Fiyatları

İstanbul’un en popüler ve sevilen semtlerinden olan Kadıköy, pek çok eğlence mekanına ve eşsiz bir sahile ev sahipliği yapar. İstanbul’u ziyaret eden pek çok kişinin uğradığı yerlerden biridir. Önemli bir buluşma noktası ve merkez bir ilçe olduğu için Kadıköy’de pek çok konaklama seçeneği bulabilirsiniz. Kadıköy otel seçenekleri arasından kendinize hitap edeni tercih ederek burada keyifli vakit geçirebilirsiniz. İstanbul’un Anadolu Yakası’nı çok daha yaşanabilir kılan bu semtte, kriterlerinize uygun oteller arasından seçim yapabilirsiniz. İster seyahat ister eğitim ister iş amaçlı olsun İstanbul’a geldiğinizde Kadıköy’de konaklayabilirsiniz. Çünkü gelişmiş ulaşım seçenekleri sayesinde her yere kolayca ulaşabilirsiniz. Birbirinden kaliteli Kadıköy otellerini Coral Tatil sayesinde bulabilir ve bunlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Otelleri Hakkında İpuçları

Kadıköy’de bulunan oteller, oldukça fazla sayıdadır ve her biri çeşitli özellikleri ile öne çıkar. Burada farklı kriterlere sahip otel tipleri bulabilirsiniz. İstanbul Kadıköy otel seçenekleri arasından en çok tercih edilenler arasında apart oteller ve pansiyonlar yer alır. Hareketli ve canlı bir semt olmasından dolayı genç nüfus bu bölgede yoğunlaşmıştır. Bu da uygun fiyatlı konaklama seçeneklerine olan talebi artırır. Konaklama ihtiyacınızı karşılama konusunda yeterli olan apart otellerde, kendinizi evinizde gibi hissedebilirsiniz. Özel mutfak, oturma ve banyo alanına sahip olması sayesinde konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Ayrıca birden çok yatak kapasitesi olduğu için apart otellerde kalabalık bir şekilde kalmanız da mümkündür. Bu da konaklamayı sizin için uygun hale getirir. Pansiyonlar da uygun fiyatlı konaklama imkanı sunar. Genel olarak günübirlik olarak kiralanan bu oteller, öğrenciler ve iş için Kadıköy’e gelenler tarafından tercih edilir.

Kadıköy’e gittiğinizde konaklamak için süit otelleri de tercih edebilirsiniz. Genellikle lüks eşyalardan oluşan bu otellerde, çeşitli hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Konforlu ve özgür bir konaklama alanı sunan Kadıköy suit otel seçeneklerinin bazılarında resepsiyon hizmeti yer alır. Bu sayede herhangi bir ihtiyacınız olduğunda rahat ve hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Kadıköy’ün tarihini, samimi havasını ve kültürünü daha yakından hissetmek isterseniz, butik otelleri tercih edebilirsiniz. Bu otellerde az kişi konakladığı için tatiliniz boyunca kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Ayrıca yüksek standartlı hizmetlerden yararlanarak tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Kahvaltı dahil hizmet sunan butik otellerde konaklayarak güne keyifle başlayabilirsiniz. Eğer Kadıköy uygun otel seçeneklerini tercih etmek isterseniz, her şey dahil konsepttekilere göz atabilirsiniz. Bu oteller sayesinde yeme içme, temizlik gibi hizmetlerden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Özellikle kalabalık tatilleri daha hesaplı hale getirmek için her şey dahil Kadıköy otelleri idealdir.

Kadıköy Otel Fiyatları

Kadıköy, çok büyük bir ilçe olduğu için çeşitli noktalarında oteller bulabilirsiniz. Bu oteller fiyat bakımından pek çok kritere göre farklılık gösterir. Kadıköy otel fiyatları belirlenirken dikkate alınan kriterler oldukça fazladır. Örneğin; otelin hangi lokasyonda bulunduğu fiyatlara etki eder. Çünkü çevredeki tesisler, ulaşım imkanları lokasyonla doğrudan bağlantılıdır. Bu da sizin tatilinizi ve konforunuzu etkiler. Otelin merkezi konumlara olan yakınlığı, etrafında bulunan sosyal ve kültürel tesisler vb. de fiyatlar belirlenirken göz önünde bulundurulur. Fiyatlara yansıyan bir diğer faktör ise otelin tipidir. Yani butik oteller ile 5 yıldızlı oteller aynı fiyatlarda değildir. Çünkü bu otellerde alacağınız hizmetlerin kapasitesi ve kalitesi değişiklik gösterir. Otel içinde bulunan olanaklar, personellerin profesyonelliği, otelin size sundukları fiyatlara direkt yansır. Yani Kadıköy seyahatiniz için otel seçerken otelin tipini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Fiyatlar belirlenirken dikkate alınan bir diğer faktör ise otele hangi dönem gidileceğidir. Çünkü yaz ve kış sezonlarında Kadıköy otellerinin gördüğü talep aynı değildir. Bu da fiyatların değişmesinde etkilidir. Örneğin; yaz aylarında İstanbul’a daha çok turist geldiği için otellerin fiyatları yükselebilir. Ancak Kadıköy her mevsim güzelliği ile öne çıktığı için burayı dilediğiniz mevsim ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Kadıköy otel uygun seçenekleri bulmak isterseniz, erken rezervasyon fırsatlarına göz atabilirsiniz. İstediğiniz otelin istediğiniz odasında yer ayırtmak için size uygun tarihten aylar öncesinden itibaren rezervasyon yaptırmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede otellerin indirimlerinden yararlanarak Kadıköy’de ekonomik bir şekilde konaklama imkanı elde edebilirsiniz. Oldukça geniş bir otel seçeneği sunan Kadıköy’de bütçenize uygun konaklama çeşidini kolayca bulabilirsiniz.

Kadıköy Butik Oteller

Kadıköy’e çift olarak gelecekseniz, butik otellerde konaklamayı tercih edebilirsiniz. Özellikle Kadıköy’ün ara sokaklarında kalan ve buranın kültürünü yansıtan yapılarda kalarak daha zengin bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kadıköy butik otel seçenekleri az yatak kapasitesine sahip olduğu için kalabalıktan uzak ve huzurlu bir şekilde dinlenebilirsiniz. İstanbul’un gürültüsünden uzaklaşmak istediğinizde Kadıköy’ün çeşitli destinasyonlarındaki butik otellerde kalabilirsiniz. Ayrıca bazı butik otellerde bulunan şömine ve jakuzi gibi olanaklar, sevgilinizle çıktığınız tatilin çok daha romantik geçmesini sağlar. Şömine başında şarap içmek ya da jakuzide uzun saatler boyunca dinlenmek, tatilinizi zirveye taşır. Butik otellerde sunulan hizmetler arasında kahvaltı dahil seçenekler de vardır. Bu sayede uyandığınızda güne başlamak için otelden dışarı çıkmanıza gerek kalmaz.

Konakladığınız süre boyunca butik otellerin size sunduğu yüksek standartlı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu sayede hem sakin bir tatil hem de üst düzey olanaklar arasında gerçek anlamda tatil yapabilirsiniz. Kadıköy’deki butik oteller, salaş ve otantik konseptleri ile öne çıkar. Kadıköy’ün merkezinde, daha ücra noktalarında ve deniz kenarında çok sayıda butik otel bulabilirsiniz. Tatilden beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olarak bu oteller arasından seçim yapabilirsiniz. Onlarca Kadıköy butik otelini Coral Tatil sayesinde karşılaştırabilir ve her biri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sayede kendinize uygun olanın hangisi olduğu konusunda daha emin karar verebilirsiniz.

Kadıköy Otel Pansiyonlar

Kısa süreli bir Kadıköy tatiline çıktıysanız ya da iş amaçlı buraya geldiyseniz, pansiyonlarda konaklamayı tercih edebilirsiniz. Hem uygun fiyatları hem de konforlu konaklama imkanları ile pansiyon oteller oldukça makuldür. Özellikle öğrenciler tarafından sıkça tercih edilen Kadıköy otel pansiyon seçenekleri sayıca fazladır. Bu sayede aradığınız kriterlere hitap eden pansiyonu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tam pansiyon ve yarım pansiyon olarak ayrılan bu oteller arasından ihtiyacınıza uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Eğer tüm gün otelden çıkmayacaksanız, tam pansiyonları tercih ederek yemek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kadıköy’e gezmeye geldiyseniz, yarım pansiyonlarda konaklayarak kahvaltı hizmeti alabilir ve diğer öğünleri dışardan karşılayabilirsiniz.

İstanbul otelleri arasında en çok tercih edilenler arasında Kadıköy’deki oteller ilk sıralarda yer alır. Hem renkli hayatı hem doğal yapısı hem de turistik özellikleri ile öne çıkan bu semt, yılın her dönemi yoğun göç alır. Çeşitli unsurları bir araya getirdiği için Kadıköy’ü konaklamak için tercih eden kesim oldukça geniştir. Kadıköy apart otel seçeneklerinden her şey dahil otellere, 5 yıldızlı otellerden pansiyonlara kadar farklı konseptlerdeki otelleri Coral Tatil sayesinde bulabilirsiniz. Oteller hakkında detaylı bilgi alabilir ve bunları karşılaştırabilirsiniz. Konum, olanak, fiyat gibi bilgiler dahilinde seçiminizi yapabilir ve hızlı, güvenli rezervasyon olanağından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda erken rezervasyon dönemlerinde de Coral Tatil sayesinde Kadıköy’deki uygun fiyatlı konaklama seçeneklerini bulabilirsiniz.

Kadıköy Hakkında Merak Ettikleriniz:

Kadıköy nerededir?

Kadıköy, İstanbul iline bağlı bir ilçedir ve Anadolu Yakası’nda kalır. Kuzey kısmında Üsküdar, güneydoğusunda Maltepe, doğu tarafında Ataşehir ilçeleri vardır. Marmara Denizi’ne kıyısı olan bu ilçenin İstanbul merkeze olan uzaklığı ise yaklaşık 22 km’dir.

Kadıköy’de nerede kalınır?

Kadıköy’de konaklamak için tercih edebileceğiniz pek çok lokasyon ve otel vardır. İsterseniz deniz kenarında isterseniz merkezde kalan oteller arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca otel türü olarak butik otel, apart, pansiyon, her şey dahil otel, 5 yıldızlı otel gibi seçenekler vardır. Eğer Kadıköy’ün eğlence hayatını görmek istiyorsanız, merkezde kalan otelleri tercih edebilirsiniz. Sessiz ve huzurlu bir tatil deneyimi için ise daha sakin mahallelerdeki otellerde konaklayabilirsiniz.

Kadıköy'e nasıl gidilir?

Kadıköy’e gitmek için pek çok ulaşım seçeneğini kullanabilirsiniz. Vapur, otobüs, metro ve marmaray gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak kolayca Kadıköy’e ulaşabilirsiniz. Avrupa Yakası’ndan en hızlı şekilde Kadıköy’e varmak için Marmaray’ı kullanabilirsiniz. Ayrılık Çeşmesi durağında indikten sonra yürüyerek Kadıköy’e gidebilirsiniz. Metro ile Kadıköy’e gitmek için ise Kadıköy-Kartal metro hattını kullanabilir ve Kadıköy durağında inebilirsiniz. Ayrıca Hacıosman-Yenikapı metro hattı ile de Zincirlikuyu’da inip Söğütlüçeşme’ye giden metrobüslerden birine binebilir ve son durakta inebilirsiniz. Vapur ile Eminönü, Karaköy ve Beşiktaş’tan Kadıköy’e ulaşabilirsiniz. Beşiktaş’tan 25-30 dakika arayla; Karaköy ve Eminönü’nden ise 15-20 dakika arayla vapur kalkar.