Kalite Politikamız

CORAL SEYAHAT A.Ş. olarak, rekabet gücümüzü artırabileceğimize ve aynı zamanda da müşteri memnuniyetini sağlayarak, yer aldığımız pazarlarda çok daha iyi yerlere gelebileceğimize inanıyoruz.

Dolayısıyla, hedefimiz, taahhüt etmiş olduğumuz hizmetleri yüksek kalitede en iyi şekilde vermektir.

Bunu başarabilmek için en değerli desteği, alanında uzman, açık fikirli, teknolojiyi yakından takip eden, öğrenmeye ve gelişime açık çalışanlarımızdan almaktayız.

Müşteri, çalışan ve diğer taraflardan gelebilecek geri bildirimleri, yasalar ve mevzuatların da ötesinde müşteri odaklı bakış açısı ile adil ve tarafsız olarak değerlendiririz.

Mevcut kalite ve şikâyetleri ele alma sistemimizin, her bir çalışanımız tarafından bilinçli kullanımı hizmet kalitemizin ve müşteri memnuniyetinin sürekli olarak iyileştirilmesine katkı sağlayacaktır.

Tüm çalışanlarımızı, bu politikayı işlerinin ayrılmaz bir parçası olarak uygulamaya davet ediyorum.

Genel Müdür

 

 

Çevre,İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

CORAL SEYAHAT A.Ş. olarak, seyahat acenteciliği sektöründe yurt içi ve yurt dışından tatil veya iş amaçlı gelen müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerimizi Çevre Yönetim Sistemi ile İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartlarına uygun olarak vermekteyiz.

Bu kapsamda müşterilerimizin karşılanmasından uğurlanmasına kadar geçen süreçte gerçekleştirdiğimiz operasyonel ve destek faaliyetlerinin çevre, iş sağlığı ve güvenliği alanlarındaki etkilerini ve risklerini belirler, bu etki ve risklerin ortaya çıkmasını önler veya kabul edilebilir seviyeye indirebilmek için gerekli tedbirleri alırız. Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’nin sürekliliğini sağlamak için amaç ve programlar oluşturur, periyodik olarak gözden geçirir ve sürekli gelişimi hedefleriz.

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal mevzuatlar yanında, Seyahat Acenteciliği sektörünün gerektirdiği yerel ve ulusal mevzuatların gerekliliklerini yerine getiririz.

Kaza ve hastalıklara neden olabilecek tehlikeli ortamların ve faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre kirliliğinin oluşmasını engellemek ve ortadan kaldırmak için gerekli kontrolleri yapar ve önlemler alırız.

Çalışanlarımıza çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitimler verilerek bilinçlenmeleri ve katılımlarını sağlar, tedarikçilerimize politikamız aktarılarak çevre, iş sağlığı ve güvenliği standart ve mevzuatlarına uymalarını teşvik eder ve bu alanlarda işbirliği yapmaya özen gösteririz. Misafirlerimiz çevreye duyarlılığımız konusunda bilgilendirilerek, tatilleri süresince doğaya saygılı olma ve koruma konularında katkıda bulunmalarını bekleriz.

Genel Müdür olarak ben, bu politikayı destekliyor ve yürütülen tüm operasyonel ve destek faaliyetlerinin Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemine uygun bir şekilde yapılması için gerekli kaynakları tahsis etmeyi, ilgili görev ve yetkileri tanımlı hale getirmeyi taahhüt ediyorum.

Genel Müdür

  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
25 Years
Yandex.Metrica