Otellerimizde Covid-19 Önlem ve Düzenlemeleri

Otellerimizdeki Covid-19 Önlem ve Düzenlemeleri

Değerli Misafirlerimiz,

Denizi, güneşi, içten ve sıcak bir gülümsemeyi kucaklayacağımız günler geldi ve biz Coral Travel Group (OTI Holding) ailesi olarak deneyimli ekibimiz ve tecrübeli otel kadromuzla mutlu yarınlarda sizleri ağırlamak için çalışıyoruz.

Sizlere kendinizi güvende ve rahat hissedeceğiniz bir tatil imkanı sunabilmek için tesislerimizde ISO kalite yönetim sistemlerine göre uygulamakta olduğumuz hijyen ve temizlik standartlarımıza Covid-19 süreci nedeniyle; Dünya Sağlık Örgütü’nün  konaklama sektörüne yönelik hazırlamış olduğu prosedürleri, açıklamalarını ve tavsiye kararlarını dikkate alarak yeni standartlar ekledik ve uygulamaya geçirdik. Sağlığınız ile ilgili bütün gereklilikleri uluslararası standartlarda eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Ulusal ve uluslararası kurumların  açıklamalarını, görüş ve önerilerini takip ederek bilgilerimizi ve hareket planımızı güncel tutuyoruz.

Başlıca uygulamalara ilişkin bir kaç örnekle sizleri genel hatları ile bilgilendirmek istiyoruz 

Siz değerli konuklarımız ile iletişimde olan ve sizlere hizmet eden çalışanlarımıza sosyal mesafe kuralları, hijyen eğitimleri ve süreçle ilgili tüm eylem planlarımızla ilgili düzenli olarak Dünya Sağlık Örgütü’nün belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda gerekli tüm eğitimleri veriyoruz. Çalışanlarımızın sağlık durumları ile ilgili kontrolleri sıklıkla yapıyor ve durumlarını takip etmek üzere kayıt altına alıyoruz.

Tesislerimize giriş yaptığınızda aldığımız tedbirlere ve uyulması gereken kurallara yönelik sizleri bilgilendiriyoruz. Giriş işlemleri esnasında termal kamera yardımı ile güvenlik tedbirlerimizi arttırıyoruz.

Tesislerimizde sosyal mesafe kurallarını dikkate alarak tüm hizmet alanlarımızda işaretlemeleri ve bilgilendirmeleri sağlayarak yeniden organize oluyoruz.

Genel kullanım alanlarında sıklıkla el dezenfektanı bulunduruyoruz.

Odalarımızı, elle temas edilen yüzeyleri ve tüm donanımları her zaman olduğu gibi dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizliyoruz ve tek kullanımlık buklet malzemeleri kullanıyoruz.

Spor salonumuzda rezervasyon sistemi uyguluyoruz, her kullanımdan sonra standartlara uygun hijyen malzemesi ile kullanım alanlarının ve ekipmanların temizliğini sağlıyoruz. 

Gıda üretimlerimiz, Gıda Mevzuatı Prensipleri doğrultusunda gıda mühendislerinin kontrolünde eğitimli çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Zengin açık büfe servisimizde self servis uygulaması olmayacak, aşçılarımız büfelerde hizmet sağlayacaklardır. Tüm yiyecek ve içecek ünitelerimizde oturum aralıklarını tavsiye edilen güvenli mesafelere uygun olarak düzenliyoruz.

Türkiye’de, Mısır’da, Tunus’ta ve Vietnam’da ki tüm tesislerimizde de aynı standartlarda aynı hizmet kalitesi ile konuklarımızı ağırlıyoruz.

Bu dönemde biz üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getirirken, siz değerli misafirlerimizden yetkililerin tüm uyarılarını dikkate almanızı rica ediyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve mutluluğu bizim için değerlidir. Hayatın yeniden coşkuyla yaşandığı sağlıklı ve güzel günlerde buluşmak dileğiyle. 

Biz hazırız, sizleri bekliyoruz.

Xanadu Resort

www.xanaduhotels.com.tr

Seven Seas Resorts & Hotels

www.sevenseashotels.com

Otium Hotels

www.otiumhotels.com