Kıbrıs Lefkoşa Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Kuzey Kıbrıs / Lefkoşa

Merit Lefkoşa Hotel Casino & Spa

Oda Kahvaltı

Deluxe Standart Oda

Detaylar

%20 İndirim
1.690,00 1.352,00

Kuzey Kıbrıs / Lefkoşa

Grand Pasha Nicosia

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

%15 İndirim
1.600,00 1.360,00
148 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Kuzey Kıbrıs / Lefkoşa

Concorde Tower Hotel

Oda Kahvaltı

Deluxe Cıty Oda

Detaylar

%15 İndirim
2.200,00 1.870,00

Kıbrıs Lefkoşa Otelleri

Kıbrıs'ın başkenti olan Lefkoşa, resmi merkezlerin bulunduğu ve ticari işletmeler açısından da önemli şehirlerin en başında bulunmaktadır. Resmi ve ticari öneminin yanı sıra şehrin derin tarihi dokusu da birçok ziyaretçiyi kendine çekmekte, doğal güzellikleri gözler önüne sermektedir. Lefkoşa otelleri adanın diğer şehirlerinde olduğu gibi burada da ziyaretçilere geniş konaklama imkanları sunuyor. Lüks otellerden butik konaklama mekanlarına kadar Lefkoşa'da geçirilecek zamana ve bütçe seçeneklerine göre farklı imkanlara sahipsiniz.

 Lefkoşa şehir merkezine adanın tüm noktalarından ulaşımın olması büyük avantajlar sağlamaktadır. Hava alanına yarım saatlik mesafede olması sayesinde transferler kısa sürede ve konfor içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.

Lefkoşa otelleri 5 yıldızlı lüks konaklama imkanlarından, küçük ve daha mütevazi konaklama seçenekleri ile ziyaretçilerinin istediği gibi bir tatil geçirmesine olanak tanıyor. Tam pansiyon konaklama ve yarım pansiyon konaklama gibi farklı ihtiyaçlara cevap veren konaklama imkanlarından istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Lefkoşa’da Ne Yenir?

Lefkoşa'da Kıbrıs'ın yöresel lezzetleri, ziyaretçilerin mutlaka tatması ve yeni bir damak deneyimi yaşaması için sizi beklemektedir. Lefkoşa Otelleri Kıbrıs'ın yöresel yemeklerini en lezzetli haliyle sizlere sunmasının yanı sıra, Türk ve dünya mutfağının da seçkin lezzetlerini de beğeninize sunuyor. Farklı beslenme alışkanlıkları ve diyabetik beslenmeye uygun olan yemekler de otellerin menülerinde zengin seçeneklerle bulunuyor.

Lefkoşa’da Neler Yapılır?

Lefkoşa hareketli yaşamın günün her saati hissedilen şehirlerden birisidir. Şehirde tarihi yerler ziyaret edilebilir, lüks cafeler ve restoranlarda keyifli zaman geçirilebilir, gece hayatının ve müziğin en iyi seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Lüks otellerde bulunan kumarhanelerde şansınızı denemek ve eğlenceli zaman geçirmek için de imkanınız bulunuyor. Otellerin yanı sıra şehir merkezinde de çeşitli kumarhaneler bulunmaktadır.

Lefkoşa’da Gezilecek Yerler?

Lefkoşa merkezi konumu sayesinde adanın tüm noktalarına kısa sürede ulaşılması avantajına sahiptir. Gün içerisinde şehir merkezini ve Kale içi bölgesini ziyaret edebilir, bir araç vasıtası ile adanın diğer bölgelerine ziyaretler düzenleyebilirsiniz.

Özel Günler ve Festivaller

Kıbrıs'ın özel ve gün ve festivallerinin merkezi olan Lefkoşa'da yöresel festivallere katılabileceğiniz gibi, çeşitli müzik etkinlikleri, opera ve bale gibi etkinlikler de düzenlenmektedir. Spor karşılaşmaları ve diğer çeşitli organizasyonlar da Lefkoşa'da gerçekleşiyor.


444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Lefkoşa Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.