Muhafazakar Oteller

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Alanya

Algora Halal Hotel

Alkolsüz Herşey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%9 İndirim
1.930,50 1.755,00

Fethiye

Telmessos Neva Hotel

Alkolsüz Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%4 İndirim
2.117,06 2.032,38

Alanya / Konaklı

Atlas Beach Hotel Konaklı

Alkolsüz Herşey Dahil

Standart Oda

Detaylar

2.233,00
144 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Alanya / Avsallar

Modern Saraylar Halal Hotel Spa

Alkolsuz Ultra Herşey Dahil

Trıple Oda

Detaylar

2.337,00
631 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Fethiye / Ölüdeniz

Zehra Tatil Köyü

Alkolsüz Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%30 İndirim
3.450,00 2.415,00

Bodrum

Asr-I Ala Hotel Bodrum

Alkolsüz Her Şey Dahil

Fırsat Superıor Oda

Detaylar

2.500,00

Alanya / Türkler

Adenya Hotel Resort & Spa

Alkolsüz Her Şey Dahil

Standart Kara Manzaralı Oda

Detaylar

2.800,00
1199 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Alanya / Avsallar

Wome Deluxe Hotel

Alkolsüz Her Şey Dahil

Superior Oda Orman Manzara

Detaylar

2.890,00
2729 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Seferihisar

Royal Teos Thermal Resort Clinic & Spa

Alkolsüz Her Şey Dahil

Standart Kara Manzara

Detaylar

%50 İndirim
6.000,00 3.000,00

Alanya / Konaklı

Bera Alanya Hotel

Alkolsüz Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

3.190,00
1500 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Alanya / Avsallar

Adin Beach Hotel

Alkolsüz Premium Her şey Dahil

Flora Oda

Detaylar

3.450,00
812 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Side / Kızılağaç

Selge Beach Resort & Spa

Alkolsüz Ultra Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

4.300,00
3530 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Bodrum

The Oba Hotel

Alkolsüz Her Şey Dahil

Premiere Ekonomi Oda

Detaylar

%40 İndirim
9.590,00 5.754,00

Muhafazakâr Oteller ve İslami Oteller

Muhafazakâr aile yapısına önem veren kişiler için tüm hassasiyetleri göz önüne alarak hizmet veren İslami oteller hemen hemen her ilde misafirlerini ağırlar. İster deniz kenarı, ister şehir oteli, ister kayak oteli, isterseniz de termal otel olsun yılın hangi dört mevsimi muhafazakar otel seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kış aylarında kayak yapmayı seviyorsanız İslami kayak otellerinde muhteşem vakit geçirebilirsiniz. Aynı şekilde sıcacık termal suların keyfini sürmek isterseniz ülkemizin dört bir yanında bulunan kaplıca otellerini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarının gözde bölgelerinden Ege ve Akdeniz sahillerinde her şey dahil konseptten, butik otellere kadar her ihtiyaca yönelik hizmet veren çok sayıda tesis bulunur. Özellikle kadınlar ve erkekler için ayrılmış olan ayrı bölümlerde konuklarını ağırlayan tesislerin mutfağı da özenle hazırlanır. Sadece ailelerin konaklayabileceği tesislerin dışında hem aileler hem de kadın misafirler için hizmet veren tesisler de vardır. Bazı tesisler karma hizmet sunabilir. Yani bu tesisler kadınlar ve erkekler için ayrılmış alanların dışında karma olarak hizmet veren alanlara da sahip olabilir. İslami hassasiyetleri yüksek olan kişiler için bu durum çok tercih edilmeyebilir. Bu nedenle rezervasyon yaptırmadan önce tüm detayları bilmenizde yarar vardır. Coral Tatil ile siz de tüm detaylarıyla tatilinizi planlayabilirsiniz.

Muhafazakâr Oteller ve Fiyatları

Muhafazakâr otellerde konaklamak isteyen kişiler otel fiyatlarını merak edebilir. Otel fiyatları tesisin hizmet verdiği konsepte, lokasyonuna, konaklama gün sayısına, tercih edilen oda tipine ve sunulan ek hizmetlere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle İslami otellerde konaklama yapmak için bütçenize ve tercihlerinize göre filtreleme yapmanız gerekir. Bütçe limitinize göre her şey dahil otellerinden hizmetlerinden maksimum seviyede faydalanabilirsiniz. Tesisin büyüklüğüne göre kadınlar ve erkekler için ayrılmış olan özel alanları konforlu bir şekilde ayrıştırabilen tesisler de iyi bir seçenek olabilir. Konaklama bütçenizi sezona göre de doğru ayarlamanız gerekir. Örneğin, kış aylarında kayak otelleri ve termal tesislere talep arttığı için erken rezervasyon avantajlarından yararlanmanız faydalı olabilir. Aynı şekilde yaz tatilinizi popüler sahillerde geçirmek isterseniz her şey dahil otellerden apart otellere kadar ihtiyacınıza cevap verebilen çok sayıda seçeneğe göz gezdirebilirsiniz. Muhafazakâr otel seçerken fiyatı dışında daha önceden konaklamış kişilerden de referans alabilirsiniz. Böylece fiyat performans konusunda karşılaştırma yapma şansınız olabilir.

İslami Oteller ve Tatil Köyleri

İslami oteller ve tatil köyleri müşterilerinin özen gösterdiği konularda hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutar. Bu amaçla muhafazakâr hizmet veren tesislerin bar bölümünde alkollü içecekler bulunmaz. Daha çok çay & kahve ve meşrubat servisi yapılır. Aynı şekilde misafirlere sunulan yemekler de bu konsept kapsamında yer alır. İslami otellerde ortak alanların kullanımına ve bu alanlarda giyilecek kıyafetlere dikkat edilmesi gerekir. Kadınlar için ayrılmış olan bölümlere erkekler, erkekler için ayrılmış olan bölümlere ise kadınların girişine izin verilmez. Havuz ve plaj gibi alanlarda kadın misafirlerin haşema giymesi, erkek misafirlerin ise diz altı şort tercih etmesi gerekir. Restaurant, tiyatro gibi alanlarda aileler birlikte vakit geçirdikleri için mahremiyet sağlayacak kıyafetler önem arz eder. Bazı İslami otel ve tatil köyleri çalışanlarını da bu konsept doğrultusunda seçer. Böylece misafirlerin kendisini daha rahat hissedeceği bir ortam yaratılmış olur. Daha önceden konaklama yapmış kişilerin yorumları en iyi muhafazakar oteller arasında seçim yapmanıza yardımcı olabilir. Özellikle ortak alanlar, yemekler konusunda önceden fikir sahibi olmanız tercihinizi etkileyebilir.

Kısıtlı Bütçelere Uygun Muhafazakar Oteller

Kısıtlı bir bütçeyle İslami otellerde konaklamak isterseniz bazı noktalara dikkat etmeniz gerekebilir. Yüksek fiyatlı muhafazakar otel seçeneklerinin yanında daha minimal konseptle gönlünüzce tatil geçirebileceğiniz çok sayıda tesis bulunur. Konaklamak istediğiniz otelin hizmet konsepti fiyatı etkileyen unsurlardan biri olabilir. Her şey dahil oteller misafirlerine tüm imkanlarıyla hizmet veren tesisler olarak bilinir. Bu hizmetlerin tamamına ihtiyacınız yoksa her şey dahil oteller yerine sadece tercih edeceğiniz hizmetleri sunan tesisleri seçebilirsiniz. Örneğin deniz gören oda yerine kara manzaralı odaları tercih edebilir, öğle yemeklerini otelin bulunduğu yöreye özgü lezzetler sunan işletmelerde yiyebilirsiniz. Otelin vereceği her ek hizmette fiyatın artabileceğini unutmadan tesis araştırması yapabilirsiniz. Yarım pansiyon ya da oda kahvaltı gibi konseptlerle hizmet veren muhafazakar oteller bütçe planlamanıza yardımcı olabilir. Bu tesislerin bazıları havuz, plaj gibi hizmetler sunmasa da otelin çevresinde mahremiyetinizi sağlayacak plajların bulunması rahat bir tatil geçirmenizi sağlayabilir. Daha kısıtlı bir bütçeye sahipseniz konaklama gün sayınızı azaltmak ve sezon dışında gitmek de bir diğer seçenek olabilir. Popüler tatil beldelerine okulların açıldığı sonbahar aylarında gitmek bütçenizi yormayabilir. Erken rezervasyon yaptırmak da muhafazakar otel tatilleri için bir bütçe tasarrufu sağlayabilir. Sizde Coral Tatil üzerinizden kampanyalı muhafazakar oteller hakkında araştırma yapabilir ve bütçenize en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Muhafazakar Oteller Hakkında Merak Ettikleriniz

İslami Otel Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yaşam tarzınıza uygun tesisi seçmeniz harika bir tatil geçirmek için oldukça önemlidir. Tüm yılın yorgunluğunu gönlünüzce atmak için İslami otel seçerken dikkat etmeniz gerekenler şöyle sıralanabilir:

 • Kadın ve erkeklere özel havuzlar olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Karma havuzlar rahat bir tatil deneyimi yaşamanıza engel olabilir.
 • Aynı havuzda olduğu şekilde hamam, spa, sauna ve plaj gibi alanlarında kadın ve erkekler için özel olarak ayrılmış olduğu tesisleri tercih etmelisiniz.
 • Tesisin mutfağında hazırlanan yiyeceklerin “Helal” konseptte olması gerekir. Yani alkol kullanılarak hazırlanan yiyecekler ya da alkol ikramı olmamalıdır.
 • Otelin konsepti kadar bulunduğu çevre de oldukça önemlidir. Mahremiyet sağlamayan bir ortam ya da alkollü mekanların olduğu alanlar hassasiyetlerinize uyum sağlamayabilir.
 • Otelde düzenlenen aktivitelerin ne tür olduğu ve içeriklerini önceden bilmek isteyebilirsiniz. Bu nedenle rezervasyon yaptırmadan önce tesisle iletişim kurabilirsiniz.
 • Bazı tesislerde özel havuzu, hamamı, saunası bulunan villa tipi odalar yer alır. Ailenizle birlikte tamamen mahremiyet içinde bir tatil planlıyorsanız bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.
 • Herhangi bir son dakika sürprizi ile karşılaşmamak için otelde hangi aktivitelerin ekstra ücretli olduğuna dikkat etmeniz faydalı olacaktır.
 • Termal oteller sağlık oteli olarak geçtiği için alkolsüz konseptte hizmet verir. Ancak bu muhafazakar otel olduğu anlamına gelmez. Bu nedenle tesisin sunduğu ayrıcalıkları iyi öğrenmeniz gerekebilir.

Muhafazakar Balayına Nereye Gidilir?

Balayı tatilinizi muhafazakar otellerde yapmak isterseniz birbirinden uygun çok sayıda seçenekle karşılaşabilirsiniz. Çift olarak baş başa geçireceğiniz ilk tatilinizin sorunsuz olması için doğru tesisi tercih etmeniz oldukça önemlidir. Otellerin büyük çoğunluğu balayı çiftleri için özel hizmetler sunar. İslami balayı otelleri özel oda süslemesi, meyve sepeti, kalpli pasta gibi özel ikramlar içeren paketlerle çiftleri karşılar. Gidilen tesisin özelliğine göre ortak hamam, sauna, termal banyo, masaj gibi ek hizmetlerde indirim ya da ücretsiz kullanım hakkı sağlayabilir. Benzer şekilde havaalanı transfer ayrıcalığı da çiftlere sağlanan bir diğer hizmettir. Muhafazakar balayına gitmek için tercih ettiğiniz mevsim tatil konseptinizi etkileyebilir. Kış aylarında termal tesislere giderseniz özel aile banyolarını tercih ederek kaplıca sularının şifasından çift olarak yararlanabilirsiniz. Benzer şekilde kayak tatili yapmak isterseniz birlikte kaymanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Yaz ayarında bir balayı tatili yapacaksanız hassasiyetlerinize uygun bir tesisi tercih edebilirsiniz. İslami otellerde kadın ve erkekler için ayrı bölümler bulunduğundan dolayı yüzmek gibi bazı aktiviteleri ayrı olarak gerçekleştirmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Muhafazakar Aile Oteli Ne Demek?

Muhafazakar aile oteli belirli hassasiyetler doğrultusunda misafirlerini ağırlayan tesislerdir. Otelin mutfağında hazırlanan yemeklerin helal konsepte uygun olmasına özen gösterilir. Alkollü içeceklerin bulunmaması bakımından muhafazakar aile otelleri alkolsüz oteller kategorisinde yer alır. Muhafazakar oteller fiziki yapısını da müşterilerin beklentisine göre ayarlar. Havuz, spa, hamam, güzellik merkezi, spor salonu gibi kullanım alanları kadınlar ve erkekler için ayrılmıştır. Belirli bir yaşın üzerinde bulunan kız ve erkek çocukları da bu kurallara uymakla yükümlüdür. Bazı otellerde aile hamamları, aile spaları ya da özel aile havuzları gibi imkanlar bulunabilir. Otelin plajı büyüklük olarak elverişliyse bu bölüm de ikiye ayrılabilir. Kadınların denize girmek istediği bölümler branda ya da benzeri materyallerle kapatılarak bu bölümün otel dışından kimselerin de görüş alanında olmaması sağlanır. Muhafazakar ailelerin hassasiyetlerini göz önünde bulunduran bu tesislerin memnuniyet oranı da bu nedenle oldukça yüksektir. Sizde muhafazakar aile otellerinde kendinize uygun bir tatil seçeneği arıyorsanız, Coral Tatil üzerinden araştırma yapabilir, erken rezervasyon avantajlarından faydalanabilirsiniz.