1 / 14
Tümünü Gör
 • Tur Detay Arama
 
Oda 1
0
0
Oda Ekle
Tamam
Fiyat Hesapla

M/V Gemini (Ros Kabin) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00

M/V Gemini (Standart İç Kabin) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00

M/V Gemini (PREMIUM İÇ KABİN) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00

M/V Gemini (Standart Dış Kabin) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00

M/V Gemini (Superior Dış Kabin ( Görüş Engelli)) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00

M/V Gemini (Superior Dış Kabin) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00

M/V Gemini (Deluxe Dış Kabin ( Görüş Engelli )) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00

M/V Gemini (Deluxe Dış Kabin) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00

M/V Gemini (Junior Suit Kabin) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00

M/V Gemini (Balkonlu Suit) 3 Gece 4 Gün

Gemi
Detayları
Sorunuz
   
  0,00 0,00
Taksit Seçenekleri
Toplam Fiyat:

Fiyat Tablosu

Başa Dön
Tur Hareket Tarihi : Temmuz - 2024Gizle
Tur Hareket Tarihi : Ağustos - 2024Gizle

Tur Programı

Başa Dön
Programı mail olarak gönder

Programı indir

MV Gemini İle Yunan Adaları  3 Gece 4 Gün

Kuşadası Hareketli

Çeşme Hareketli

 

GÜN

LİMAN

VARIŞ

HAREKET

1.Gün

Çeşme

 

18:00

2.Gün

Pire ( Atina )

07:00

18:00

3.Gün

Santorini

07:00

14:00

3.Gün

Mikonos

20:00

02:00

4.Gün

Çeşme

08:00

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Tam Pansiyon Konaklama

5 Çayı Ve Gece Yarısı İkramları

Tender Bot Hizmetleri ( Santorini ve Mikonos )

Gemide Eğlence Ve Aktiviteler

Kahvaltıda Sınırsız Çay , Kahve , Su

Öğle Ve Akşam Yemeklerinde 1 Bardak Şarap ( Kırmızı , Beyaz ) Veya Bira Yada 1 Bardak Meşrubat İkramdır.

Liman Vergileri Kişi Başı 125.00 €

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm Alkollü Ve Alkolsüz İçecekler

Kişisel harcamalar ( Çamaşırhane , Telefon , Güzellik Salonu )

Kara Turları , İnternet Paketleri

Mikonos’da Shuttle Ve Santorini’de Telefelik Ücretleri

Gemide Sağlık Hizmetleri Ve İlaç

Seyahat , Sağlık Ve İptal Sigortası ( Zorunlu )

 

İptal Şartları

Seyahatin başlamasından en az otuz gün önce yapılan iptallerde, ödenmesi zorunlu vergi, harç vb. yasal yükümlülüklerden doğan masraflar paket tur ile ilgili üçüncü kişilere yapılan ve geri alınamayacak olan ödemeler hariç olmak üzere herhangi bir kesinti yapılmaksızın katılımcının ödemiş hariç olmak üzere herhangi bir kesinti yapılmaksızın katılımcının ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.

Seyahatin başlangıcından 30-21 gün önce yapılan iptallerde sözleşme bedelinin %85’i 20 gün öncesine kadar yapılan iptallerde ise sözleşme tamamı müşteriye fatura edilir.

NOT: Turlarımıza katılım için Schgengen vizesi gereklidir. Vizesiz tur kapsamına geçildiği takdirde, ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

 

Genel Şartlar

Başa Dön
 1. Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.
 2. Coral Tatil tarafından, kabin ile ilgili talepler (yüksek kat, genel alanlara yakın, sigara içilen/içilmeyen, yatak tipi) gemiye bildirilir. Bu taleplerin gerçekleşmesi geminin müsaitliğine bağlıdır ve Coral Tatil tarafından garanti edilemez.
 3. 3 ve 4 kişilik kabinlerde ranza uygulaması vardır balkonlu kabinlerde ise açılır sofa bed (çekyat) olmaktadır. Misafirlerimiz 3 ve 4 kişilik kabin ve/veya çocuklu rezervasyonlarda kabinlerde yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
 4. Gemi rezervasyonlarında belirtilen, yetişkinler ile konaklayacak çocuk sayısı ve çocukların yaşları misafirlerimizce hatalı beyan edilir ise ilgili tedarikçi ek bedel tahsil edebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yanlış beyanda bulunan misafire aittir. Gemi tarafından çocuklar için yaş tespitine yönelik kimlik talep edilebilir.
 5. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, ''çocuklar ” için geçerlidir.
 6. Bazı ülkeler şehir, turizm ya da yerel düzeyde vergiler ile ilgili farklı uygulamalara sahiptir. Programda dahil olmadığı belirtilmeyen tüm turlarda, bu şekilde uygulanmakta olan her türlü şehir, turizm ya da diğer vergiler, giriş veya çıkış sırasında otel tarafından, misafirden tahsil edilir.
 7. Coral Tatil zorunlu durumlarda veya gerek gördüğü durumlarda programın içeriğini bozmadan şehirlerin programdaki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 8. Olası ekstra harcamalar için otele girişte, resmî kurumlarca düzenlenmiş fotoğraflı kimlik/pasaport ve kredi kartı ya da nakit depozit, otel tarafından talep edilebilir. Çıkış sırasında talep edilen depozit iadesi otel ile misafir arasında olan bir işlem olup, Coral Tatil’in herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.
 9. Coral Tatil hava yolu ile misafir arasında aracı kurum olup, olası ihtilaflarda Türk mevzuatının ilgili hükümlerinin yanı sıra 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.  
 10. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
 11. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar ya da uçuş saati değişiklikleri olabilir. Coral Tatil, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Misafir uçuş saatinin değişme/iptal riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.
 12. Tur ile ilgili kesin bilgiler (uçuş saati, uçak biletleri, otel isimleri, rehber bilgisi, havaalanı buluşma saati) 48 saat kala acente tarafından misafirlere iletilecektir.
 13. Türk Hava yolları kuralları gereğince; gidiş-dönüş olarak satın alınmış uçak biletlerinin gidiş uçuşu kullanılmadığı takdirde, dönüş uçuşu hava yolu tarafından iptal edilebilmektedir. Diğer havayollarında farklı kurallar uygulanmaktadır.
 14. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
 15. Tura katılım için havaalanında zamanın bulunmayan, rehber ile iletişim kurmayan ya da belirtilen uçağa binmeyen/kaçıran misafirlerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletlerinin temini ve gidilecek bölgedeki transferleri vb. gibi konulara dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
 16. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Coral Tatil gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Coral Tatil’ dan alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Coral Tatil’ dan bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Coral Tatil tarafından iptal edilmesi durumunda Coral Tatil’den herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Coral Tatil sorumlu tutulamaz.
 17. Coral Tatil misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı konumunda olup herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme veya ret verme hakkına sahiptir. Şahsi vize başvurularında Coral Tatil’un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 18. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz evrak listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.
 19. Gidilecek tur bakımından mevcut vizesi olan ya da Coral Tatil aracılığı ile herhangi bir vize başvurusu yapmayacak olan misafirlerimizin pasaportlarının da seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gerekmektedir.
 20. Gümrük geçişlerinde, sınır kapılarında, pasaportunuza giriş - çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 2 sayfalık boş alan olması gerekmektedir.
 21. Vize alınmış olması/yeşil pasaport gibi vize gerektirmeyen özel nitelikli pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş/ülkeden çıkış yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama/çıkarmama yetkisi vardır, bu durumdan Coral Tatil sorumlu değildir, sorumluluk misafire aittir.
 22. Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerimizin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir, aksi halde doğacak sonuçlardan Coral Tatil sorumlu olmayacaktır.
 23. 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.
 24. Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, ya da hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Coral Tatil sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 25. Rehber, turun içeriğine bağlı kalarak, katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna göre şehir turu ve/veya ekstra turların günlerinde değişiklik yapabilir. Bu durum uçuş saatlerinde oluşabilecek değişiklikler karşısında da geçerlidir.
 26. Ekstra turlar alınan paket doğrultusunda Türkçe Rehberlik eşliğinde yapılııyor ise Türkçe rehber yeterli sayıya ulaşır ise turu gerçekleştirmektedir eğer yeterli sayıya ulaşılmaz ise ekstra turu gerçekleştirmemektedir. Gemilerde Kara Turu Shore kısmında uğranılan limanlarda düzenlenen ingilizce rehber eşliğinde turlara katılabilirler.
 27. Gemide geçerli para birimi euro ve dolar idir. Gidilen ülkeye göre değişkenlik göstermektedir.
 28. Gemiye katılan yolcunun sağlık problemleri ya da yeme alışkanlığı özel diyete tabii ve alerjen bir duruma sahip ise seyahat öncesi bilgisi verilmelidir.
 29. Tur esnasında oluşabilecek yaralanmaların önüne geçmek adına tura uygun ayakkabı seçimi yapılması önerilir.
 30. Bazı turlar içeriğine göre, rahatsızlıkları bulunan misafirler için uygun  olmayabilir. Rehberin bilgisi dahilinde olması durumunda gerekli uyarı ve yönlendirmeler yapılır. ( Örn; Kapalı ve dar alanlara giriş panik atak, astım gibi rahatsızlığı olan misafirler için uygun olmayabilir.)
 31. Tur aracı seyahat halinde iken trafikte yaşanabilecek ani olaylardan kaynaklı yaralanmalar olabilir. Araç içi güvenlik kurallarına uygun olarak hareket edilmesi ve seyahat süresince oturur posizyonda bulunulması gereklidir.
 32. Tur esnasında genel beslenme alışkanlıklarından farklı besinlerden oluşan yiyecek ve içecekler sunulabilir. Bu nedenle alerjik reaksiyonlar, besin intoleransı gibi durumlar oluşabilir. Yerel yiyecek içecek tüketimlerinde içeriklerine, kapalı yiyecek ve içeceklerde de son kullanma tarihlerine ve içeriklerine dikkat edilmelidir.
 33. Aynı zaman diliminde farklı yerlerde farklı iklim özellikleri gösterdiğinden gidilen bölgenin iklimine uygun kıyafet ve ekipmanlar seyahat esnasında bulundurulması tavsiye edilir.
 34. Tur esnasında pasaportun kaybolması durumunda en yakın vatandaşı bulunulan büyükelçilik ile iletişime geçilmeli ve kayıp başvurusu ile beraber geri dönüş için gerekli olan geçici pasaport temin edilmelidir.

34. Gemi içerisinde olası yaşanabilecek kazalarda yapılması gerekenler ile ilgili olarak tatbikat düzenlenir.Bu tatbikata katılımlar zorunludur.

35. Gemi içerisinde revir olup rahatsızlanma durumunda ilk müdahale yapılır. Gerekli durumda en yakın limanda tahliye gerçekleştirilir.

36. Gemide uğranılan Limanların değişikliği,iptali ve yanaşamama kararıını Gemi Kaptanı vermektedir,olumsuz hava koşullar ya da yanaşılan limanlardan gelen talimatlara göre revize edilebilmektedir.

37.Gemi İptal şartları paketi yapan tedarikçinin iptal şartlarına göre yapılmaktadır seyahat iptal sigortası almayan misafirler geminin iptal şartları doğrultusunda hareket etmek zorundadır. İptal sebebine bağlı olarak sigorta yapılmış ise sigorta firmasına başvuru yapılıp değerlendirme sonucu iade tutarıına karar verilmektedir.

 

 

 

Yorumlar

Başa Dön

Bu tur hakkında henüz yorum yapılmamış.

İlk Yorumu siz yapın