Singapur Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Singapore

Vıllage Hotel Changı By Far East Hospıtalıty

Sadece Oda

Deluxe Room_2 Twın Beds

Detaylar

84,90 40.175,02
5811 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Singapore

Novotel Lıvıng Sıngapore Orchard

Sadece Oda

Executıve Studıo, 1 Double Bed_1 Double Bed

Detaylar

112,61 53.288,40
488 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Singapore

Rıver Vıew

Sadece Oda

Room, 2 Twın Beds_2 Twın Beds

Detaylar

115,97 54.877,34
1491 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Singapore

Hotel Indıgo Sıngapore Katong By Ihg

Oda Kahvaltı

Standard Room, 1 Kıng Bed_1 Kıng Bed

Detaylar

127,39 60.278,92
973 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Singapore

Pullman Sıngapore Orchard

Sadece Oda

Superıor Room, 2 Twın Beds_2 Twın Beds

Detaylar

135,11 63.931,69
133 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Singapore

Hılton Sıngapore

Sadece Oda

Deluxe Room, 2 Twın Beds_2 Twın Beds

Detaylar

157,93 74.731,46
3037 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Singapore

Pan Pasıfıc Orchard

Sadece Oda

Premıer Kıng Room_1 Kıng Bed

Detaylar

186,81 88.396,80
295 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Singapore

Andaz Sıngapore - A Concept By Hyatt

Sadece Oda

Room, 1 Kıng Bed (Herıtage Vıew)_1 Kıng Bed

Detaylar

191,44 90.587,04
3655 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Singapore

Sofıtel Sıngapore Cıty Centre

Sadece Oda

Luxury Room, 2 Twın Beds_2 Twın Beds

Detaylar

199,89 94.585,92
1585 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Singapore

Park Royal Collectıon Marına Mandarın

Sadece Oda

Lıfestyle Premıer Room_2 Twın Beds

Detaylar

213,20 100.884,55
10607 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Singapore

Shangrı-La

Sadece Oda

Deluxe Famıly Kıng_1 Kıng Bed

Detaylar

222,22 105.152,48
7522 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Sentosa Island

Rasa Sentosa Shangrıla Resort

Sadece Oda

Deluxe Sea Vıew Twın Room_2 Twın Beds

Detaylar

226,53 107.191,63
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Singapore

The Rıtz-Carlton Mıllenıa

Sadece Oda

Deluxe Room, 1 Kıng Bed, Vıew (Kallang Precınct Vıew)_1 Kıng Bed

Detaylar

258,06 122.113,65
6724 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Singapore

Four Seasons Sıngapore

Sadece Oda

Deluxe Room, 1 Kıng Bed, Non Smokıng_1 Kıng Bed

Detaylar

260,70 123.365,27
2959 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Singapore

The Fullerton Hotel

Bed&Breaksfast+

Straıts Club Courtyard Room_1 Kıng Bed

Detaylar

331,55 156.887,43
9430 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Singapore

Mandarın Orıental Hotel

Sadece Oda

Famıly Room Wıth Balcony_2 Double Beds And 1 Twın Sofa Bed

Detaylar

421,70 199.548,78
118 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Singapur Otelleri ve Fiyatları & Singapur Tatili

Şehir devleti olmasıyla dikkat çeken Singapur, göz alıcı tatil yerlerine sahip bir ada ülkesidir. Ada ülkesi olmasına rağmen gökdelenleri ile turistlerin beğenisini topladığı için turizm potansiyeli oldukça yüksektir. Doğal güzellikleri ve mimari yapısı sayesinde her mevsim binlerce ziyaretçiyi ağırlar. Dilerseniz siz de keyifli bir Singapur tatili ile eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz. Hatta Singapur meşhur oteller listesinin sunduğu çeşitli ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz.

Singapur Otelleri

Tropikal iklime sahip olmasıyla ziyaretçilerine kaliteli bir tatil deneyimi sunan Singapur’da, geniş bir konaklama çeşitliliği söz konusudur. Ülkede hem şehir merkezinde hem de doğayla iç içe konumlanmış otel seçenekleri bulunur. Siz de keyifli bir tropik tatil için bu seçenekler arasından beklentilerinize uygun olan oteli bulabilirsiniz. Çünkü konforu ve eğlenceyi bir arada vadeden çok sayıda Singapur oteli vardır. Bu oteller sadece geniş bir yelpazede sunulmak ile sınırlı kalmaz, aynı zamanda farklı tatil isteklerine de hitap eder. Böylelikle bütçenizden ödün vermeden kriterlerinize uygun otele kolayca ulaşabilirsiniz.

Singapur'un tatil tutkunlarına sunduğu bir diğer ayrıcalık ise gemi otellere uygun bir ülke olmalıdır. Dilerseniz sizde tüm limanları gezebileceğiniz Singapur gemi otel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu gemi otellerinde alışveriş merkezi, bar, restoran, eğlence alanları gibi çeşitli olanaklar bulunur. Karaya inmenize gerek kalmadan pek çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Singapur gemi turları da bu kapsamda iyi bir alternatif olabilir. Singapur’daki tüm hizmetler üstün nitelikli ve gelişmiş düzeyde olduğu için size her yönden keyif veren bir tatil düşünebilirsiniz. Aynı zamanda Singapur gibi güzelliklerle dolu bir ada ülkesi, tatil anlayışınızın daha da gelişmesine yardımcı olur.

Turistik açıdan adından söz ettiren Singapur, tatil konusundaki her türlü beklenti ve ihtiyaca karşılık verecek niteliğe sahiptir. Örneğin kıyı otelleri ile deniz manzarası eşliğinde huzur verici bir tatil sunar. Bu kapsamda özel hobilerinize ve eğlencelerinize de hitap eder. Eğer sizde hem keyifli vakit geçirmek hem de tatil boyunca konforunuzu korumak istiyorsanız, tüm otelleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İncelemenin yanı sıra oteller arasında karşılaştırma yaparsanız bütçe konusunda da avantaj elde edebilirsiniz. Çok sayıda hizmeti bir araya getiren Singapur otelleri, avantajlı özellikleri ve uygun fiyat aralıkları ile sizi bütünüyle tatmin eder.

Singapur Otel Fiyatları

Singapur otel fiyatları pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Eğer yurt dışı tatili için Singapur’u tercih ettiyseniz geniş fiyat aralıkları ve hizmet çeşitliliği sizi bekler. Farklı tatil anlayışlarına hitap eden bu ada ülkesi Sadece Oda, Oda/Kahvaltı, Her Şey Dahil ve Ultra Her Şey Dahil gibi çeşitli konseptlere sahip otelleri ile öne çıkar. Otel fiyatlarını etkileyen en büyük faktörlerden biri de bu konseptlerdir. Örneğin Ultra Her Şey Dahil konseptindeki otellerin fiyatları Sadece Oda olanlara göre daha yüksek aralıklarda olabilir.

Otellerin lükslüğü de fiyatları belirleyen faktörlerden biridir. Singapur lüks oteller açısından geniş bir skalaya sahip olduğu için 5 yıldızlı otel sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple arkadaşlarınızla, ailenizle ya da sevgilinizle tatil yapmak isterseniz, Singapur iyi bir seçenek olabilir. Konaklayacağınız otelin tipi, konumu, hizmet kalitesi, sunduğu olanaklar, denize mesafesi, çevresinde yer alan tesisler ve buna benzer birçok kriter kalitesini yansıtır. Otelin kalitesi de fiyatlar bakımından her zaman etkili olur. Siz de otel seçerken bu kriterleri baz alırsanız tatilinizde beklenmedik bir sorunla karşılaşmazsınız.

Singapur’daki otellerin fiyatları üzerinde mevcut konum da önemli bir etkiye sahiptir. Örneğin, Singapur’un merkezindeki oteller ile sahile yakın olanlar arasında fiyat farkları söz konusudur. Çünkü her iki konumun kendine göre avantajları vardır. Siz de buna göre tatil beklentinize hitap eden konumdaki oteli seçebilirsiniz. Eğer iş amaçlı Singapur’a seyahat edecekseniz merkez konumda yer alan oteller sizin için daha uygun olur. Fakat sadece tatil amaçlı Singapur’u tercih ettiyseniz, denize sıfır konumda veya yürüme mesafesinde olan otellerde konaklayabilirsiniz. Bu şekilde seçim yapmak size daha çok avantaj kazandırır.

Singapur'da Tatil Yerleri

Büyüleyici manzarası ve meşhur gün batımı ile tatilcileri kendine çeken Singapur’da turistik yerlerin sayısı oldukça fazladır. Gardens by the Bay, Marina Bay Sands, Singapore Flyer, Pulau Ubin, Yishun, Woodlands, Tampines, Ang Mo Kio, Jurong ve Toa Payoh bu tatil yerlerinden sadece birkaç tanesidir. Singapur turistik açıdan öne çıktığı için ziyaretçilerine gezilecek yer konusunda geniş çeşitlilik sunar. Hatta bu sebeple çok amaçlı tatiller için sıklıkla tercih edilir. Özellikle de Singapur balayı otelleri yeni evli çiftler tarafından yoğun ilgi görür.

Çeşitli güzellikleri gezip göreceğiniz bir tatilin yanı sıra konforlu bir konaklama imkanı sunan Singapur, size unutulmaz deneyimler yaşatabilir. Bununla birlikte çeşitli özelliklere sahip olan, farklı konumlarda yer alan ve geniş fiyat aralıklarında sunulan Singapur otelleri, tatil keyfinizi bir üst seviyeye çıkarır. Böylece hem kaliteli hem de ayrıcalıklı bir tatil yapmış olursunuz. Ayrıca Singapur’a kadar gelmişken yüzme, dalış, 4D sinema keyfi, bisiklet kiralama ve safari gibi aktiviteler de yapabilirsiniz.

Singapur Tatiliniz için Tüyolar

Singapur, ada ülkesi olmasının beraberinde doğal ve tarihi yapısıyla da öne çıkar. Aynı zamanda sağlık, eğitim, ortalama yaşam süresi ve hayat kalitesi ile her bölgeden turistin dikkatini çeken bir ülkedir. Siz de hayatınızın herhangi bir döneminde Singapur’u ziyaret ederek tatilinizi daha keyifli ve verimli bir hale getirebilirsiniz. Kaliteli ve unutulmaz bir tatil için ise Singapur seyahatinizde şu tüyolardan faydalanabilirsiniz:

  • Singapur alışık olunmayan yasakları ile ayrıca tanındığı için seyahat öncesi detaylı araştırma yapmak faydalı olur.
  • Ülkede tropikal iklim hakim olduğu için yağışlı gün sayısı oldukça fazladır. Eğer muson yağmurları gibi hava olaylarından etkilenmek istemiyorsanız ilkbahar aylarını tercih edebilirsiniz.
  • Singapur Endonezya’ya yakın bir ülke olduğu için geniş kapsamlı bir tatil yapabilirsiniz. Hatta Singapur’a ek olarak keyifli bir Endonezya tatili de yapabilirsiniz. Ülkenin kuzeyinde Malezya'nın Johor eyaleti, güneyinde ise Endonezya’nın Riau Adaları yer alır.
  • Singapur otel rezervasyonu yaparken gezi rotanızı önceden planlamanız fayda sağlar. Örneğin Gardens by the Bay, Marina Bay Sands ve Singapore Flyer en çok ziyaretçi ağırlayan başlıca mekanlardır.
  • Kozmopolit yapısıyla dikkat çeken Singapur’da yemek kültürü oldukça geniştir. Dilerseniz siz de tatil tarihinizi ayarlayarak her yıl düzenlenen Singapur Yemek Festivali’ne katılabilirsiniz.

Singapur otelleri hem mütevazı hemde lüks bir tatil isteyenler için idealdir. Az kişi kapasiteli, samimi ve salaş bir ortama sahip olan oteller olduğu gibi; geniş, kalabalık ve lüks görünümüyle öne çıkan yerler de vardır. Siz de gelişmiş konaklama seçenekleri sunan bu oteller arasında kolaylıkla tercih yapabilirsiniz. Böylelikle konforunuzu elde tutarken doya doya gezmiş de olursunuz. Singapur'da gezebileceğiniz pek çok kültürel ve doğal güzellik bulunur. İsterseniz Singapur tatilinize gezip görülmeye değer lokasyonları dahil edebilirsiniz. Bu sayede daha keyifli bir tatil deneyimi yaşamanız mümkündür. Singapur tatilinizden maksimum verimi almak için Coral Tatil üzerinden Singapur otellerine göz atabilir, erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.