Sömestir Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Büyük Balkan 8 Günde 9 Ülke Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

6 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

449,00 15.894,60

Büyük Balkan 9 Günde 9 Ülke Turu (Istanbul Hareketli)

Akşam Yemekleri Dahil -Ekstra Tur Yok – Her şey Dahil
Kosovalı Program

8 Gece 9 Gün

7 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

499,00 17.664,60

Kısa Benelüks Paris Turu

Paris (2) – Brüksel (1) – Amsterdam (2)

5 Gece 6 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

499,00 17.664,60

Kısa İspanya Turu (Istanbul Hareketli)

Madrid (2) –Barcelona (2)

4 Gece 5 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

549,00 19.434,60

Dubai Turu Air Arabia Havayolları İle (Istanbul Hareketli)

Vize – Öğle Yemekli Dubai Şehir Turu – Dubai Eski Çarşılar Turu Dahil

3 Gece 4 Gün

4* Signature One Hotel Barsha Heights Vb. (Standart Oda) Air Arabia İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

549,00 19.434,60

Maxi İtalya Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

649,00 22.974,60

Fas Kraliyet Şehirleri

4 Gece 5 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Air Arabia İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

649,00 22.974,60

Orta Avrupa Turu Anadolujet İle

Budapeşte (2) - Viyana (2) - Prag (3)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Anadolujet İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

649,00 22.974,60

Balkanlar Rüyası (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

699,00 24.744,60

Fenomen Avrupa Turu

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

699,00 24.744,60

Balkan Rüzgarı Turu (Istanbul Hareketli)

Air Albania Hava Yolları İle
Akşam Yemekleri Dahil – Ekstra Tur Yok – Kosovalı Program

7 Gece 8 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Air Albania İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

699,00 24.744,60

Grand Benelüks Paris Alsace İsviçre Turu

6 Gece 7 Gün

3* Ve 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

899,00 31.824,60

Elegant Phuket Turu

6 Gece 7 Gün

5 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Emirates Airline İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

1.449,00 51.294,60

Phuket Turu (Türk Havayolları İle)

Tüm Ekstra Turlar Dahil

5 Gece 6 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

1.499,00 53.064,60

Güney Afrika Turu

Johannesburg (1) – Sun City (2) – Pilanesberg – Cape Town (3)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

1.799,00 59.187,10

Kuala Lumpur Singapur Bali Turu

Singapur (2) - Kuala Lumpur (2) - Bali (3)

8 Gece 9 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

2.297,00 75.571,30

Sömestir Yurt Dışı Turları

Sömestir Yurt Dışı Turları ve Fiyatları

Sömestir yurt dışı turları hem çocuklar hem de ebeveynler için oldukça rahatlatıcı bir deneyim olabilir. Bunun nedeni, aylardır okula veya işe giden ve yorulan aile üyelerinin küçük bir kaçamak yaparak kendilerine vakit ayırması ve bulundukları ortamı değiştirmeleridir. Dolayısıyla, sömestir tatili yurt dışı turları aileler için mükemmel bir seçenek olabilir.

Peki, sömestir yurt dışı turları arasından sizin için en iyisi hangisi olabilir? Bu sorunun cevabı sizin istediğiniz tatile ve kimlerle tatile çıkacağınıza göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, çocuklu bir çift Paris ziyaretlerinde Disneyland’e gidip vakit geçirebilecekken, çocuğu bulunmayan veya çocuksuz tatil yapan bir çift Paris’te romantik bir tatil yapmayı isteyebilir. Size en uygun tatil destinasyonunu öğrenmek için yazımızın devamı sizi bekliyor!

Sömestir Tatili için İdeal Destinasyonlar: Güneş, Deniz ve Eğlence

Sömestir yurt dışı turları sizin için minik kaçamaklar anlamına gelebilir ve bu kaçamak bazen içinde bulunduğunuz mevsimden kaçmak için bile olabilir. Kış soğuğundan sıkılan ve sömestir tatillerini kum, deniz, güneş üçlüsü ile geçirmek isteyenler için ideal destinasyonların başında Güney Afrika gelmektedir. Üstelik Coral Tatil’in Güney Afrika Turu sömestir vizesiz yurt dışı turları arasında yer almaktadır. Kısacası, sevdiklerinizle yalnızca pasaportunuzu alarak vize işlemleri ile uğraşmadan güzel bir yurt dışı tatili planlayabilirsiniz. Güney Afrika’da bulunan Cape Town, Sun City ve  Johannesburg’u, 10 gün 11 gece süren bu tur ile ziyaret edebilirsiniz. Bu şehirlerde Güney Afrika’nın farklı doğasını, mimarisini ve kültürünü gözlemleyebilirsiniz.

Ayrıca, eğlence bölgesi olan Sun City’de dilerseniz çeşitli eğlence mekanlarında vakit geçirebilir, dilerseniz su parklarına giderek sıcak havanın tadını çıkarabilirsiniz. “Güney Afrika’ya gitmişken safari yapmadan dönmek olmaz” diyenler Pilanesberg Milli Parkı’nda safari yaparak vahşi hayatı oldukça yakından gözlemleyebilirler. Özetle Güney Afrika Turu, sömestir tatilini sıcak havada geçirmek, kış ayında yaz iklimini yaşamak isteyenler için sömestir yurt dışı turları arasında en iyi seçenek!

Ailecek Sömestir: Çocuklarla Keyifli Aktiviteler

Çocuklu aileler tabii ki de sömestir tatilini çocuklarıyla geçirmek isteyebilirler. Yurt dışına çıkmak, tatil yapmak çocukların yeni kültürler tanımasını sağlayarak erken yaşta ufkunu genişletir. Bu yüzden, çocuklar ile yurt dışı tatili yapmak oldukça önemlidir. Fakat her destinasyon çocuklar için uygun olmayabilir. Örneğin; Las Vegas’a gitmek isterseniz, çocukların orayı ziyaret etmesi Las Vegas’ın kumarhane ve eğlence kültüründen dolayı pek sağlıklı olmayabilir. Dolayısıyla, çocuklar için uygun olan, onların da sıkılmayacağı ve eğlenerek ufuklarını genişletebilecekleri bir destinasyon seçmek son derece önemlidir. Peki, yurt dışı sömestir turları arasında çocuklar için ideal destinasyon neresidir? Gelin birlikte bakalım.

İlk destinasyonumuz Paris, Fransa. Burada çocuklar ve aileleri Disneyland Park’ı ziyaret edebilirler. Disney filmlerinden karakterler ile tanışma fırsatı bulan çocuklar burayı çok sevecek. Ayrıca, çocuklarınız ile hediye dükkanlarını gezebilir, Disney filmlerinden çıkmış eğlence aletlerini kullanabilir veya Disney esintili restoranlarda yemek yiyebilirsiniz! Bu sayede, hem ebeveynler eğlenebilir hem de çocuklar. Ayrıca, dünyanın en romantik şehri Paris’te sevdiğiniz insanlarla olmanız da ilişkinizi güçlendirecek bir detay olacaktır.

İkinci destinasyonumuz İspanya. Futbolun merkezi sayılan bu ülke aynı zamanda turistlere kültürel ve mimari bir doyum da sunuyor. Burada mimari yapıyı inceleyerek çocuklarınızın yeni kültürler ile tanışmasını sağlayabilirsiniz. Futbolseverler -çoğunlukla babalar ve oğullar olabilir- Madrid’de bulunan Santiago de Bernabeu Stadyumu’nu ziyaret edebilir. Futbola ilgili olmayanlar ise Madrid’in mimari ve kültürel yapısını inceleyerek tatilin tadını çıkarabilir.

Sömestirde Romantik Kaçış: Çiftlere Özel Rotalar

Sömestir yurt dışı turlarından yararlanmak isteyen herkes evli, mutlu, çocuklu olmayabilir. Romantik kaçamaklar yapmak isteyen çiftler de sömestir tatillerini kaliteli vakit geçirerek değerlendirmek isteyebilirler. Bu çiftler için ideal tatil destinasyonları, Paris ve Prag gibi oldukça tarihi ve romantik şehirlerdir. İdeal turlar ise Prag Turu veya farklı ülkeleri de görmek isteyenler için Orta Avrupa Turudur.

Prag Turu

Dünyanın en romantik şehirleri arasında yer alan Prag, çiftler için ideal bir tatil merkezi olabilir. Prag ziyaretinizde eşinizle birlikte, tarihi şatoları ve kaleleri gezerek vakit geçirebilir, akşamları mum ışığında yemek yedikten sonra fayton ile seyahat edebilirsiniz. Bunlara ek olarak, burada 2. Dünya Savaşı’ndan kalma toplama kamplarını gezerek tarihi bilgi birikiminizi de artırma imkanı bulabilirsiniz. Prag Turu ile hem partneriniz ile ilişkinizi güçlendirdiğiniz romantik anlar yaşayabilir hem de kültürel bilgi birikiminizi artırarak kişisel gelişiminize katkıda bulunabilirsiniz.

Orta Avrupa Turu

“Yalnızca Prag’ı değil birkaç şehri bir arada görmek istiyorum.” diyorsanız, Orta Avrupa Turu tam size göre. Bu tur ile Budapeşte, Viyana ve Prag’ı ziyaret edebilirsiniz. Osmanlı’nın izlerini bol bol görebileceğiniz Budapeşte’de mimari geziler yaparak aşkınıza aşk katabilirsiniz. Viyana’da orman turuna katılabilir ve burada çeşitli şatoları ziyaret ederek geçmişte iki aşık gibi davranabilirsiniz. Ayrıca, klasik müziğin başkenti Viyana’da konser turuna katılarak romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Bu tura ek olarak  Ekstra Dresden (Almanya) Kültür ve Alışveriş turu ile Almanya’nın Dresden şehrini de gezebilirsiniz. Bu sayede sevgiliniz ile farklı bir ülke daha gezmiş olur ve aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Eğlenceli Sömestir Aktiviteleri: Kayak, Snowboard ve Daha Fazlası

Sömestir tatili yurt dışı turları arasında en dikkat çekenler kış destinasyonlarıdır. Çiftler, başbaşa veya aileleriyle kış tatili yapmak, kayak ve snowboard yaparak eğlenmek isteyebilirler. Eğer siz de böyle bir tatil yapmak istiyorsanız sizin için en ideal tur Otobüslü Bansko Turu olabilir. Bu tur ile üç gün boyunca Pirin Dağları üzerindeki Bansko’nun ünlü kayak pistlerinde kayak ve snowboard yapabilirsiniz.

Dileyenler aynı zamanda Bulgaristan’ın kültürel ve mimari yapısını gözlemlemek için Panoramik Sofya Turuna da katılabilirler. Bu turda Alexsander Nevski Katedrali’nden Eski Kraliyet Sarayına birçok yapıyı görebilir. Otobüslü Bansko Turu ile sevdiklerinizle kış tatili ve kültürel gezinizi bir araya getirerek eğlenceli ve verimli vakit geçirebilirsiniz. Bulgaristan’da olduğu için ülkemize oldukça yakın olması ve kış tatili için ideal bir destinasyon olması nedeniyle Bansko, ülkemiz vatandaşları tarafından sıkça tercih edilmektedir. Sizin planlarınız arasında sömetir tatilini kış tatili yaparak geçirmek varsa Bansko turumuza kesinlikle göz atmalısınız!

Unutulmaz Sömestir Anıları Oluşturun

Sömestir yurt dışı turları aileler, çiftler hatta arkadaşlar için sömestir tatilini değerlendirmenin en iyi yolu olabilir. Herkes güzel bir tatil yapmak ve sevdikleriyle kaliteli zaman geçirmek ister, fakat herkesin tatil anlayışı veya ihtiyaçları aynı olmayabilir. Bu yüzden, sömestir tatil planı yaparken herkesin istekleri ve beklentilerini göz önünde bulundurarak tatil planlaması yapılmalıdır. Siz de bu yıl kendinize uygun tatil planını yaparak, kendinize uygun turu seçebilirsiniz.

Kış ayında yaz mevsiminin tadını çıkarmak isteyenler Güney Afrika Turu’nu, çocukları ile kaliteli vakit geçirmek isteyenler Kısa İspanya Turu’nu, romantik bir tatil yapmak isteyenler Orta Avrupa Turu’nu ve kış tatili yapmak isteyenler Otobüslü Bansko Turu’nu tercih edebilir.

Sömestir yurt dışı turları fiyatları hakkında bilgi almak için Coral Tatil web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın!