• Tur Detay Arama
 
Oda 1
0
0
Oda Ekle
Tamam
Fiyat Hesapla

Karadeniz Otelleri (STANDART ODA) 4 Gece 5 Gün Turkish Airlines ile

Otel
Detayları
Sorunuz
   
  0,00
Taksit Seçenekleri
Toplam Fiyat:

Fiyat Tablosu

Başa Dön
Tur Hareket Tarihi : Temmuz - 2023Gizle
Tur Hareket Tarihi : Ağustos - 2023Gizle

Tur Programı

Başa Dön
Programı mail olarak gönder

Programı indir

1.Gün. ( Rize – Batum – Zugdidi Enguri Barajı )

 

ÖNEMLİ UYARI: Gürcistan’a giriş sadece, yeni tip kimlik kartları ile gerçekleştirilebilmektedir. Ehliyet ile giriş yapılamaz. T.C vatandaşı olmayan misafirlerimizin sınır kapısı geçiş sorumluluğu kendilerine aittir. Belge eksikliği veya farklı sebeplerle giriş yapamayan misafirlerimizin sınır kapısı geçiş sorumluluğu kendilerine aittir. Resimsiz ve yıpranmış kimlikler geçiş izni alamamaktadır. Yurtdışı çıkış harcı misafir tarafından ödenir. Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Gürcistan’a geçişleri için noterden onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir.

 

Değerli Konuklarımız, İstanbul Havalimanı’ndan 06:15’te kalkacak Rize uçağına biniş işlemlerimizi tamamlayıp uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz Rize Havalimanı'na iniyoruz. Valizlerimizi aldıktan sonra bizleri beklemekte olan aracımızla buluşuyoruz. Ekstra olarak alacağımız kahvaltımızın ardından Sarp Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz. Sarp Sınır Kapısı’nda sınır geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gonio Kalesi ve Çoruh Nehri'ni görerek (panoramik) Batum Şehir Merkezi’ne ulaşıyoruz. Öğle yemeklerimizi aldıktan sonra şehir merkezini daha sonra gezmek üzere Batum'dan ayrılıyoruz. Karadeniz sahil yolunu takip ederek Kobuleti - Poti istikametini kullanarak Zugdidi'ye varıyoruz.  Megrelya Prensliği’nin başkenti Zugdidi'de yönetim binası olarak inşa edilmiş Dadiani Sarayı'nı ve botanik bahçesini geziyor ve Mestia’ya doğru yola çıkıyoruz. Enguri Nehri’ni takip ederek Mestia’ya doğru yola çıkıyoruz. Enguri Nehri üzerinde Sovyetler Birliği tarafından inşaatına 1961 yılında başlanılıp 1978 yılında tamamlanmış olan, yapıldığı tarihte Dünya'nın en yüksek, günümüzde ise Gürcistan' ın en yüksek, Dünya'nın en yüksek 6. Barajı olma özelliğine sahip 271,5 metre yüksekliğe sahip Enguri Barajı'nı görüyoruz. Burada aldığımız eşsiz fotoğraflardan sonra yolumuza devam ederek Svaneti Bölgesi’nin en büyük şehri Mestia' ya varıyoruz. Mestia’da ki otelimize yerleşiyoruz.

 

Sabah kahvaltısı: Loca Restoran (Tur ücretine dahil değildir. )

Öğle yemeği: Batum’da alınacaktır. ( Tur ücretine dahil değildir. )

Konaklama: Mestia Otelleri

Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde alınacaktır.

 

2.Gün. (Mestia – Ushguli )

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltı ardından 12.YY'dan kalma Svan savunma kulelerinin arasında kurulmuş olan Mestia’yı gezmeye başlıyoruz. Mestia sizleri tam anlamıyla mest edecek. Svaneti Tarih ve Kültür Müzesi’ni geziyoruz. Mestia sokaklarında tarihi binaların ve kulelerin arasında unutulmaz bir yürüyüş gerçekleştiriyoruz. Ardından öğle yemeği için verdiğimiz serbest zaman sonrası dileyen misafirlerimizle ektsra Ushguli Köyü turu yapıyoruz. Konaklama Mestia'da ki otelimizde.

 

Ekstra Ushguli Turu: Mestia’ da bizleri bekleyen 6 - 8 kişilik ciplerimize binerek doğanın içinden patika yollarda yapılan yolculuktan sonra Enguri Nehri’nin doğuş noktası olan Ushguli’ye varıyoruz. Kafkas Dağları’nın eteklerinde kurulmuş olan bu köy en çok Svan kulesinin bir arada bulunduğu yer olma özelliğini taşımaktadır. Gürcistan'ın en yüksek noktası olan 5193 metre yükseklğindeki Shkhara Dağı'nı ve Kafkas Dağları'nı görüyoruz. Atların, ineklerin ve domuzların serbestçe dolaştığı köyün sokaklarında yürüyüş yapıyoruz. Svan Etnografya Müzesi’ni ziyaret ettikten sonra Enguri Nehri’nin kıyısında serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası bizleri bekleyen ciplerimize binerek Mestia'ya geri dönüyoruz. Konaklama otelimize ulaşıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde  (Tur Ücretine Dahil )

Öğle Yemeği: Bölge restoranlarında ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: Mestia Otelleri.

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde alınacaktır.

 

 

3.Gün. ( Martvili Kanyonu – Kutaisi – Gelati Manastırı)

 

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Svan Kuleleri ve Mestia ile vedalaşıyoruz. Kutaisi yönüne hareket ediyoruz.  Kutaisi'de öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeklerimiz sonrasında Martvili Kanyonu'na doğru hareket ediyoruz. Kanyonda dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilirler dileyen misafirlerimiz kanyonun içinde bot turuna katılabilirler. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Gürcistan Kilise'si tarafından Aziz ilan edilmiş olan Gürcistan'ın Kurucusu olarak kabul edilen Kral IV David tarafından 1106 yılında inşa ettirilmiş ve Unesco Kültür Mirasları listesinde olan Gelati Manastırını ziyaret ediyoruz. Kral IV. David' in mezarının da burada olması sebebiyle Gürcü halkı için çok önemli olan bu manastırın kilise bölümünde ki frescolara bakarken gözlerinizi alamayacaksınız. Rehberimizin burada ki anlatımları sonrasında Kutaisi' ye geliyoruz. Tarihteki Kolheti İmparatorluğu'na başkentlik yapmış, altın post mitolojisine de konu olmuş bu şehirde Tiyatro Meydanı, Gürcistan Meclis Binası’nı gördükten sonra sizlere serbest zaman veriyoruz serbest zaman sonrası otelimize yerleşiyoruz.  

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Bölge Restoranlarında ekstra olarak alınacaktır. ( Tur ücretine dahil değildir. )

Konaklama: Kutaisi Otelleri

Akşam Yemeği: Ekstra olarak alınacaktır.

 

4.Gün. (Batum – Piazza Meydanı )

 

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Batum'a hareket ediyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından Orta Cami, Türk Mahallesi, Piazza Meydanı, Aziz Nikolaos Kilisesi, Medea Heykeli, Poseidon Heykeli, Tiyatro Meydanı, Ali ve Nino heykeli gezilerimizi tamamlayarak serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimizle ekstra Batum tekne turu gezisi yapıyoruz. Serbest zaman sonrasında Batum'da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra Gürcü gecesine katılabilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Bölge Restoranlarında ekstra olarak alınacaktır. ( Tur ücretine dahil değildir. )

Konaklama: Batum Otelleri.

Akşam Yemeği: Ekstra olarak alınacaktır.

 

5.Gün. ( Sarp Sınır Kapısı – Ayder Yaylası – Zilkale )

 

Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Sarp Sınır Kapısı’na doğru hareket ediyoruz. Kapıda geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Hopa - Rize istikametini takip ederek Çamlıhemşin’e geliyor ve arzu eden misafirlerimizle ekstra Zilkale, Palovit Şelalesi turumuzu gerçekleştiriyoruz. Ekstra turlarımızın ardından Ayder Yaylası’na doğru çıkıyoruz. 2010 yılında Berlin Uluslararası Film Festivali'nde ülkemize “Altın Ayı” ödülünü getirmeyi başaran “Bal” filminin çekimlerinin gerçekleştiği 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ve kaplıca suları ile ünlü Ayder Yaylası'nda Gelin Tülü Şelalesi, Horon Düzlüğü gezilerimizi tamamlayıp, yaylada serbest zaman veriyoruz. Ayder Yaylası’nda ki gezimizin sonunda Rize Havalimanı’na geliyor ve başka bir Coral Travel organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

 

 

1.Seçenek Zilkale – Palovit Şelalesi Gezisi: Çamlıhemşin’den bineceğimiz minibüslerle “Sevdaluk” dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva Köyü’nü görüyor, Çinçiva Köprüsü’nde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Fırtına Vadisi üzerinde yükselen Zilkale’ye geçiyoruz. Tıpkı bir kartal yuvasını andıran kaleyi geziyoruz. Ardından Zilkale’ den ayrılıyor, Palovit Şelalesi’ne gidiyor ve fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Çamlıhemşin’e dönüyoruz. (Ekstra)

 

2.Seçenek. Fırtına Deresinde Rafting; yaklaşık 1,5 saat süren uzman eğitmenlerin vermiş olduğu bilgiler ışığında hafif bir parkurda Rafting. (Ekstra)

 

 

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe şeklinde alınacaktır.  

Öğle Yemeği: Pınar Alabalık Tesisleri. Ekstra olarak alınacaktır.

Konaklama: Bu akşam konaklama olmayacaktır.

 

Gezi Ücretine Dâhil Olan Hizmetler

 

Lüks Araçlar ile Ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları genel şartlarda yer almaktadır

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,                 

1618 Sayılı Kanun gereği Zorunlu Seyahat sigortası,   

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,  

2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama

2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

4 Sabah Kahvaltısı Açık Büfe veya Set Menü

 

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler

 

Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar,

Ekstra Belirtilen Organizasyonlar,

Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri,

Öğle Yemekleri,

Yemeklerde alınan içecekler,

Yurt Dışı Çıkış Harcı

 

Bölge Bilgileri

Başa Dön

Çağlar boyunca pek çok kavim, değişen yerel halklar, birbirinden farklı efsanelere konu olan, şimdiye kadar bilinenlerden çok farklı bir tecrübeye hazır mısınız?
Samsun'a geldiğinizde Amazon kadınlarından, kendinizi bir anda Milli Mücadele'nin başlangıç noktasında bulurken, Ordu'ya doğru geçerken Argonatlar destanı sizi alıp götürecek. Etrafın fındık ocakları ile sarılı olduğu, Karadeniz' i besleyen onlarca ırmaktan geçerken, bir anda kivi ve çay bahçeleri karşılayacak sizi. Yeşilin her tonunu göreceğiniz yerlere doğru ilerlerken, kendinizi İpekyolu üzerinden geçen kervanlardan birisindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Kayganasından, muhlamasına, kırmızı benekli alabalığından, sütlacına ve laz böreğine kadar onlarca güzel yöresel lezzetin tadına bakarken, bambaşka bir tecrübe ve birbirinden güzel anılarla ayrılacaksınız....

Genel Şartlar

Başa Dön
 1. Müze Kart

 T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Milli Saraylar'a bağlı müze ve ören yerlerini 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.

65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Girişlerini ücretsiz olarak yapabilirler.

  

 1. Ek Hizmet Detayları

 Profesyonel rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programı altında belirtilen hizmetler, otopark ücretleri, programlarda dahil olarak belirtilen tekne turu ücretleri tur fiyatımıza dahildir.

 

 1. Genel Şartlar

 

3.1) Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından, isim, doğum tarihi, TC kimlik numarası numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Otobüs Listesi ve Uçak biletleri bu bilgilere göre düzenlenmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

3.2) Tur programının uygulayıcısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu vb. şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

3.3) Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Coral Travel’ın Sorumluluğu yoktur.

 

3.4) Turlarımız otel, ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

 

3.5) 0-6 yaş aralığındaki çocuklar için otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

 

3.6) 2 kişilik odalarda 2. Kişiye tahsis edilen yatak standart yatak olmayabilir. İlave yataklar Konaklama otellerinde twin bed (2 ayrı yatak) olmaması durumunda açılır kapanır sofa bed ( Açılır Kapanır Yatak) verilebilir.

 

3.7) 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

 

3.8) Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında konaklayan 1 çocuk için geçerlidir.

 

3.9) Rezervasyon sırasında koltuk numarası ve koltuk garantisi verilmez.

  

3.10) Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

 

3.11) Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.

 

3.12) Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

 

3.13) Tur aracı seyahat halinde iken trafikte yaşanabilecek ani olaylardan kaynaklı yaralanmalar olabilir. Araç içi güvenlik kurallarına uygun olarak hareket edilmesi ve seyahat süresince oturur pozisyonda ve emniyet kemerleri bağlı bulunulması gereklidir.

 

3.14) Tur esnasında genel beslenme alışkanlıklarından farklı besinlerden oluşan yiyecek ve içecekler sunulabilir. Bu nedenle alerjik reaksiyonlar, besin intoleransı gibi durumlar oluşabilir. Yerel yiyecek içecek tüketimlerinde içeriklerine, kapalı yiyecek ve içeceklerde de son kullanma tarihlerine ve içeriklerine dikkat edilmelidir. Özellikle kapalı su kullanılması önerilmektedir.

 

3.15) Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki haftaya aktarılır. Böyle bir durumda Coral Travel misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

 

3.16) En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 29.11.2022

 

 1. Kademeli Fiyat Sistemi

 Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça)  fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.

 1. İptal Güvence Paketi

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden  72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. 3 gece altı konaklamalı turlarda İptal Güvence Paketi kişi başı 50 TL, 3 gece ve üstü konaklamalı turlarımızda İptal Güvence Paketi Ücreti kişi başı 100 TL’dir.

 

Uçak ve Tren Ulaşımlı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

 

 1. 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

 Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

 

 

 1. Kokartlı Profesyonel Rehberler

 Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi vb. konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilen bölgenin kültürünü, özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

 

 1. Rehber Tavsiyesi

 Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı, bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi öneririz. Mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi öneririz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.).  İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır, toprak, kaya, çamur, su vb. gibi durumlara önlem almak için -boğazlı bot ya da spor ayakkabı önerilir. Terlik, topuklu ayakkabı gibi yürüyüşünüzü zorlaştıracak ayakkabıları tercih etmeyiniz.  Küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır. Yanınıza mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almalısınız.  Varsa ilaçlarınız, fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır, sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

 

Araçlarda size iletilen güvenlik kurallarına uyulmalıdır (araç hareket halindeyken ayağa kalkılmamalı, emniyet kemerinizi takılmalı, seyir esnasında şoförün dikkatini dağıtıcı bir davranışta bulunulmamalıdır)

 

Araçtan inerken, araç içerisinde değerli eşyalar bırakılmamalıdır. Mümkün olduğunca tura değerli eşya getirilmemelidir.

 

Tur esnasında girilmesi yasak, düşme, boğulma, yaralanma riski olan alanlara (kanyonlar, kayalıklar, uçurumlar, toprak kayması olan yerler, göller, şelaleler, mağaralar vb.) girilmemeli, fotoğraf çekiminde dikkat edilmeli ve kurallara uyulmalıdır

 

Tur esnasında bisiklet kullanımı, rafting, tekne turu, yamaç paraşütü, safari turları,  gibi aktivitelerde rehberin uyarıları dikkate alınmalıdır. Tüm kurallara uyulmalı, güvenlik önlemleri alınmalıdır.

 

Tura veya tur esnasındaki aktivitelere başlamadan önce sağlık sorununuz (tansiyon, kalp hastalıkları, bel rahatsızlıkları, yükseklik korkusu, dar alan korkusu, panik atak vb.) varsa yapılacak aktiviteler sağlığınızı etkileyecekse rehbere bilgi verilmeli ve sağlığınızı riske atacak aktiviteler yapılmamalıdır.

 

Sürekli kullandığınız ilaçlarınızı kolay ulaşılabilir olması açısından sırt çantanızda bulundurunuz.

 

Tur esnasında doğal alanlardaki hayvanlara, böceklere dikkat edilmelidir. Diğer canlılara zarar verilmemeli ve mümkün olduğunca uzak durulmalıdır. Diğer canlıların yoğun olarak bulunduğu su veya ormanlık alanlara rehber bilgisi dışında girilmemelidir.

 

 

 

 

 1. Ulaşım Araçlarımız    

 

Mercedes Travego

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

 

Mercedes Tourismo

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

 

Man Fortuna

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

 

Doruk T

39+1+1 Koltuklandırma, 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

                                                                                      

Midibüsler
Isuzu Turkuaz,  Otokar Doruk, Temsa Prestij 27+1 koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu  

Minibüsler
VW Crafter, Mercedes Benz Sprinter 15+1 Koltuklandırma, Özel tasarlanmış Koltuklar, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar koltuk

Yorumlar

Başa Dön

Bu tur hakkında henüz yorum yapılmamış.

İlk Yorumu siz yapın
 • Kredi Kartı ile Online Ödeme
 • EFT ve HAVALE ile Ödeme
 • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme