1 / 8
Tümünü Gör
  • Tur Detay Arama
 
Oda 1
0
0
Oda Ekle
Tamam
Fiyat Hesapla

3* Yıldızlı* Yıldızlı* Yıldızlı Van Otelleri (STANDART ODA) 2 Gece 3 Gün Turkish Airlines ile

Otel
Detayları
Müsait
  4.600 İndirim
23.198,00 18.598,00
Taksit Seçenekleri
Toplam Fiyat:

Fiyat Tablosu

Başa Dön
Tur Hareket Tarihi : Mayıs - 2024Gizle
Tur Hareket Tarihi : Eylül - 2024Gizle
Tur Hareket Tarihi : Ekim - 2024Gizle

Tur Programı

Başa Dön
Programı mail olarak gönder

Programı indir

1.Gün. (  Van Kalesi –  Van Evi - Van Müzesi - Arubani Bedesteni – Gümüş  ve Savur Sanat Evi – Kedi Evi )

 

Değerli konuklarımız; İstanbul Havaalanında 08:40 Van Havalimanı Uçuşumuz için C/İn saatimizden 2 saat önce İstanbul Havalimanında buluşuyor. Uçuşumuzu gerçekleştireceğimiz uçağımızın C/in işlemlerimizi yapıyoruz. C/İn işlemlerimizin ardından Anadolu'nun en büyük kapalı havzası olan tarihi uzun yıllara dayanan Van’a ulaşıyoruz. Gezimize ilk olarak Van Kalesi ile başlıyoruz. M.Ö 840 - 825 tarihlerinde 2.Sarduri tarafından yaptırtılan ve içinde baş döndüren güzellikte kaya mezarları ve mezar odalarıyla Van’ı en hakim noktadan izleyebileceğimiz Van Kalesine hareket ediyoruz. Kale ziyaretimiz ardından örnek Van Evini geziyor ve resimlerimizi çektikten sonra kaleden ayrılıyoruz Pelotik Çağ’dan başlayıp Türkiye Cumhuriyeti’ne kadar olan geçmişten günümüze olan eserleri görmek üzere Van Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Müzede; Urartular, Roma, Bizans, Selçuklu, Akkoyunlu ve Karakoyunlu ile Osmanlı dönemlerine ait eserler, sikkeler ve Van halk kültürüne ışık tutan etnografik eserleri rehberimiz eşliğinde geziyor ve müze gezimizi tamamlıyoruz. Müzeden aracımız ile hareket ediyor Arubani Bedestenin içinde bulunan Gümüş ve Savur Sanat Evi’ni ziyaret ediyoruz. Urartu’lardan miras kalan “savat” sanatını ustasından dinliyor ve alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Alışverişlerimizin ardından Van denilince aklımıza gelen bir gözü kehribar sarısı bir gözü deniz mavisiyle Dünyada tanınan Van kedilerini görebileceğimiz Kedi Evi’ni Arubani Bedeste’nin yanında ziyaret ediyouz. Van Kedilerinin sevimli dünyasından ayrılarak konaklama otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği konaklama otelinde alınacaktır.

 

Sabah Kahvaltısı: Thy uçuşu ile seyahatimiz gerçekleşecek olup uçak içinde sandwiç seklinde alınacaktır.

Öğlen Yemeği: Şehri Van Restoran’da alınacak olup menü fiyatları geçerlidir. Tur ücretine dahil değildir.

Günün Alışveriş Noktaları: Yörsel Ürün Alışveriş Mağazası, Telkari Gümüş Mağazası

Konaklama Oteli: Van Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe yada set menü olarak verilecektir.

 

2.Gün. ( Muradiye Şelalesi – Çaldıran Ovası – Tendürek Dağı – Doğubeyazıt – İshakpaşa Sarayı – Kaçakçılar Pasajı – Doğubeyazıt Kalesi )

 

Değerli konuklarımız; sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından rehberimizin belirttiği saatte otel lobby’sinde buluşuyor ve Lale devrinin bir sanat harikasi eseri olan 99 yılda tamamlanabilmiş İshak Paşa Sarayını görmek üzere Doğubeyazıta doğru hareket ediyoruz. Gezimize ilk olarak yol üzerinde bulunan Muradiye Şelalesi geliyor kısa bir fotoğraf molamızın ardından Yavuz Sultan Selim ve Şah İsmail arasında yapılan Osmanlı ordusu ve Safevi devleti arasında yapılan Çaldıran Savaşına tanık etmiş Çaldıran ovasından geçerken rehberimizin Savaş hakkında vereceği bilgileri ışığında yolcuğumuza devam ediyoruz. Doğubeyazıt’a doğru yolculuğumuz devam eder iken yol üzerinde göreceğimiz Türkiye’nin en aktif yanardağı olan ve halen zirvesinde duman eksik olmayan Tendürek Dağının doyumsuz manzarasının fotoğraflarını çekiyoruz. Doğubeyazıt’a doğru yolculuğumuza rehber anlatımlar eşliğinde devam ediyoruz. Doğubeyazıt’a yaklaşırken tüm heybetiyle bizi karşılayan Ağrı dağı manzarası eşliğinde Doğubeyazıta varıyor ilk önce yöresel lezzetlerin tadın bakmak üzere restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeğimizin ardında muhteşem bir sanat eserinin içinde sanatın büyüsüne kendimize kaptırarak içerisinde adımlayacağımız İshak paşa sarayını geziyor Doğubeyazıt kalesini panoramik olarak görüyor meşhur Doğubeyazıt Kaçakçılar paşajlarında alışveriş molası veriyoruz. Kaçakçılar pasajı serbest zamanımızın ardıdan tur aracımızla buluşuyor konaklama otelimizde dönüyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Ararat Restoran serbest olarak alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama Oteli: Tatvan veya Van Otelleri

Akşam Yemeği: Konaklama otelinde açık büfe yada set menü olarak verilecektir.

 

3.Gün. (Tatvan –  Nemrut Krater Gölü - Ahlat – Selçuklu Mezarlığı –   Gevaş – Van Gölü – Akdamar Adası – Akdamar Kilisesi –  Halı Kilim Ataölyesi )

 

Değerli konuklarımız; sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından rehberimizin belirttiği saatte otel lobby’sinde buluşuyor ve ekstra olarak dileyen misafirlerimiz ile Nemrut Krater Gölü programımızı gerçekleştiriyoruz. Ekstra programın ardından otelde bizleri bekleyen misafirlerimiz ve aracımıza binerek Tatvan’ı panoromik görüyor ve Ahlat’a varıyoruz. Van Gölü’nün kuzeyinde bulunan Ahlat’ta Selçuklu döneminden kalan Anadolu’ya kalan ilk büyük şehir Selçukluların “İslam’ın Kubbesi”, Osmanlıların “Ata Şehri”, Evliya Çelebi’nin ise “Oğuz Taifesi Şehri” dediği memlekettir. Meyve bahçeleriyle bezeli ufak bir yamaç üzerine kurulu Ahlat’ta bir taraftan Van Gölü’nün maviliğini seyrederken diğer taraftan da Türkiye’nin üçüncü büyük dağı Süphan’ın karlı zirvelerini izleyebilirsiniz Ahlat gezimizin ardından öğlen yemeğimizi Van Gölü kıyısında alıyor gezimizin ardından Akdamar Adasına geçeceğimiz teknemize biniyoruz. Yaklaşık 40 Dk sürecek tekne yolculuğumuz sonrasında. Akdamar adasına varıyor, ada gezimize Akdamar kilisesiyle başlıyoruz. Tevrat,İncil ve Kuranda geçen olayların taş üzerine yapılan kabartmaların anlamlarını ve kilisenin tarihini Rehberimizden dinledikten sonra bir başka büyünün içerisine dalıyoruz. Rehberimizin vereceği Serbest zamanda bol bol muhteşem Van gölü manzaralarını resimleyerek teknedeki yerimizi alıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Teknemizden ayrıldıktan sonra bölgeye özgü Doğu Anadolu ve İran kültürünün en önemli öğelerinden olan Halı ve Kilimler hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğimiz Halı-Kilim Mağazasında bir mola veriyoruz. Molamızın ardından meşhur balından meşhur otlu peynirine kadar olan tüm yöresel ürünleri hediye olarak sevdiklerimize götürebileceğimiz yöresel alışverişi için mağazamıza uğruyor alışverişimizin ardından Van Havalimanı’ndan 20:00 İstanbul Havalimanına olan uçuşumuzu gerçekleştirmek üzere sizleri Van Ferit Melen Havalimanına bir başka CORAL TRAVEL gezisinde görüşmek üzere bırakıyor ve sizlere veda ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama otelinde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Grand Deniz Restoran’da alınacak olup menü fiyatları geçerlidir. Tur ücretine dahil değildir.

Konaklama Oteli: Bu akşam konaklama yoktur.

Akşam Yemeği: Havaalanında alınacaktır. Tur ücretine dahil değildir.

 

Gezi ücretine dahil olan hizmetler

 

Lüks Araçlar ile Ulaşım (Kişi sayısına göre araç detayları genel şartlarda yer almaktadır.),

2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı,

Açık Büfe veya Set Menü 2 Akşam Yemeği,

Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,

1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,

Uçak Bileti,

 

Gezi Ücretine Dâhil Olmayan Hizmetler  

 

Tüm öğle yemekleri,

Tüm yemeklerde alınan İçecekler,

Tur süresince yapılan özel harcamalar,

Ekstra belirtilen organizasyonlar,

Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri,

Akdamar Adası Tekne Ücreti

Nemrut Krater Gölü Turu,

 

 

Bölge Bilgileri

Başa Dön

Asya ile Avrupa kıtaları arasında binlerce yıl köprü görevi görmüş Anadolu onlarca uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Kimileri yalnızca Asya’dan Avrupa’ya geçmek için kullanmışlar, kimi uygarlıklarda Vatan belledikleri Anadolu toprağını işlemiş, kentler oluşturmuş yurt edinmişlerdir. Bu nedenledir ki Anadolu zengin bir kültürel dokuya sahip olmuştur. Her köşesinde farklı inançlar, tarihi yapılar, gelenekler, şiveler ve farklı lezzetler karşımıza çıkmaktadır. Coral Travel Kültür Turları Ekibi olarak Tur programlarımızı bu zengin kültürü yaşayabilmenize olanak sağlayacak şekilde hazırlamaktayız. Karadeniz’in doğal zenginlikleri olan yaylalar, Sümela Manastırı, Ayasofya Cami gibi öne çıkan tarihi eserleri ve zengin mutfağı, Ege ve Akdeniz’in Mavi bayraklı koyları, Yunan mimarisinin tüm özelliklerinin görülebildiği antik şehirler, Ege mutfağının zeytinyağlı yemek çeşitleri, Güney ve Doğu Anadolu’da farklı inançların bir arada yaşadığı şehirleri ve ibadethaneleri, Antik döneme ait tarihi eserler ve yapılar; Mozaikler, medreseler, nefis kebap çeşitleri, tarihi çarşıları, doğanın sanatsal dokunuşu ile oluşturduğu mucize peri bacaları, İnsan eliyle şekillenen Kapadokya ve görülmeye değer bir çok bölge…. 80’in üzerinde tur seçeneği ile sizlerin beğenisine sunmaktayız. İstanbul hareketli turlar ağırlık da olmakla birlik de Edirne – Bursa – İzmir – Ankara – Antalya olmak üzere 26 farklı ilden Tur programları düzenleyerek, İstanbul dışında ikamet eden misafirlerimize hizmet götürmekteyiz.

Kültür Turları organizasyonları bir ekip işi olduğunun bilincindeyiz. İşte bu nedenle tecrübeli ve çözüm odaklı operasyon çalışanlarımız, Seçmiş olduğunuz Turun gideceği Bölgeye hâkim, bilgi birikimi yüksek tecrübeli ve güler yüzlü rehber kadromuz ile tatiliniz’in başlangıcından sonuna kadar sizlerle birlikteyiz. Tatiliniz boyunca yolculuk yapacağınız araçlarınızın en üst modelleri ve konforlu olanları kullanırız. Seçmiş olduğunuz turunuzda konaklama yapacağınız otelinizi özenle seçeriz, bölgenin üst kalite standartlarını taşıyan, rahat ve konfor vazgeçilmez standartlarımızdır. Gezilen şehirlerde öğle yemeği için mola vereceğimiz restaurantlarda yöresel menülerin bulunması, kaliteli ve hızlı servis, rahat atmosfer ve uygun fiyat kriterleri ile belirlenmektedir.

Tatiliniz boyunca Coral Travel Kalitesini ve farkını görecek, kendinizi güvende hissedeceksiniz….

Genel Şartlar

Başa Dön
  1. Müze Kart

 T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Milli Saraylar'a bağlı müze ve ören yerlerini 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkânı sağlar. Müze Kart, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına verilen bir karttır.

65 yaş ve üstü Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, gaziler ile şehit ve gazilerin eş ve çocukları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı engelliler ve bir refakatçisi, Er ve erbaşlar, ICOM, ICOMOS ve UNESCO kartı sahipleri, Basın kimlik kartı sahipleri ve 0-12 yaş arası yabancı uyruklu çocuklar belirttiğimiz kimliklerini ibraz etmek kaydı ile Müze Girişlerini ücretsiz olarak yapabilirler.

  

  1. Ek Hizmet Detayları

 Profesyonel rehberlik hizmeti, milli park giriş ücretleri, tur programı altında belirtilen hizmetler, otopark ücretleri, programlarda dahil olarak belirtilen tekne turu ücretleri tur fiyatımıza dahildir.

 

  1. Genel Şartlar

 

3.1) Satın alınan tura kayıt esnasında; misafir tarafından, isim, doğum tarihi, TC kimlik numarası numarasının sisteme doğru şekilde girilmesi/beyan edilmesi gerekmektedir. Otobüs Listesi ve Uçak biletleri bu bilgilere göre düzenlenmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır.

 

3.2) Tur programının uygulayıcısı rehberdir. Bu nedenle hava muhalefeti, konaklama otelinin konumu vb. şartların gerektirdiği durumlarda programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.

 

3.3) Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Coral Travel’ın Sorumluluğu yoktur.

 

3.4) Turlarımız otel, ulaşım, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Mücbir sebepler dışında kullanılmayan hizmetlerin ücret iadesi yapılamaz.

 

3.5) 0-6 yaş aralığındaki çocuklar için otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

 

3.6) 2 kişilik odalarda 2. Kişiye tahsis edilen yatak standart yatak olmayabilir. İlave yataklar Konaklama otellerinde twin bed (2 ayrı yatak) olmaması durumunda açılır kapanır sofa bed ( Açılır Kapanır Yatak) verilebilir.

 

3.7) 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması vardır, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar, açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluşmaktadır. Misafirlerimiz 3 kişilik oda ve/veya çocuklu rezervasyonlarında standart odaya eklenecek ilave yataklar nedeniyle odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

 

3.8) Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında konaklayan 1 çocuk için geçerlidir.

 

3.9) Rezervasyon sırasında koltuk numarası ve koltuk garantisi verilmez.

  

3.10) Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Bölgelerin ve otellerin yoğunluğuna bağlı olarak aynı standart ve yıldız kategorisinde veya bir üst sınıf otel ile değişiklik yapılabilir.

 

3.11) Programda belirtilen öğle yemeği veya mola yerleri aynı standartlarda olmak kaydı ile değişebilir.

 

3.12) Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemlerdir ve bu işlemlerin misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında, ilgili hava yolu kontuarlarından ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. Bagaj kurallarında havayolu firmalarının kuralları geçerlidir.

 

3.13) Yurt içi uçuşlar için en az 2 saat, uluslararası uçuşlar için en az 3 saat önce havalimanına gelinmesi gerekmektedir. Biletinizde yer alan uçuşların sıralı olarak kullanılması gerekmektedir. Söz konusu uçuşlardan herhangi birine katılmamanız halinde, dönüş parkurlarınız da dahil olmak üzere devam uçuşlarınızın tamamı sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir

 

3.14) Tur aracı seyahat halinde iken trafikte yaşanabilecek ani olaylardan kaynaklı yaralanmalar olabilir. Araç içi güvenlik kurallarına uygun olarak hareket edilmesi ve seyahat süresince oturur pozisyonda ve emniyet kemerleri bağlı bulunulması gereklidir.

 

3.15) Tur esnasında genel beslenme alışkanlıklarından farklı besinlerden oluşan yiyecek ve içecekler sunulabilir. Bu nedenle alerjik reaksiyonlar, besin intoleransı gibi durumlar oluşabilir. Yerel yiyecek içecek tüketimlerinde içeriklerine, kapalı yiyecek ve içeceklerde de son kullanma tarihlerine ve içeriklerine dikkat edilmelidir. Özellikle kapalı su kullanılması önerilmektedir.

 

3.16) Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki haftaya aktarılır. Böyle bir durumda Coral Travel misafirlerine 2 (iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

 

3.17) En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. 01.01.2023

 

  1. Kademeli Fiyat Sistemi

 Kültür turlarımızda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon miktarı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça)  fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitlenememektedir.

  1. İptal Güvence Paketi

Satın almış olduğunuz paket turunuzu, başlangıç tarihinden  72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin iptal edebilmenize olanak verir. İptal sonrasında ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı, hiçbir kesinti yapılmadan, ödeme şeklinize göre iade yapılır. 3 gece altı konaklamalı turlarda İptal Güvence Paketi kişi başı 150 TL, 3 gece ve üstü konaklamalı turlarımızda İptal Güvence Paketi Ücreti kişi başı 250 TL’dir.

 

Uçak ve Tren Ulaşımlı Turlarımıza İptal İade Güvence Paketi Eklenememektedir.

 

  1. 1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı

 Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

 

 

  1. Kokartlı Profesyonel Rehberler

 Turizm Bakanlığının açmış olduğu kurslar veya Üniversitelerin Turizm Rehberliği bölümünden mezun olan Tarih-Coğrafya-Sanat Tarihi-Arkeoloji-Edebiyat-Dinler Tarihi-İnsan psikolojisi vb. konularda eğitim almış yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilen bölgenin kültürünü, özel lezzetlerini gezilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir.

 

  1. Rehber Tavsiyesi

 Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı, bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi öneririz. Mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi öneririz (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.).  İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olmalıdır, toprak, kaya, çamur, su vb. gibi durumlara önlem almak için -boğazlı bot ya da spor ayakkabı önerilir. Terlik, topuklu ayakkabı gibi yürüyüşünüzü zorlaştıracak ayakkabıları tercih etmeyiniz.  Küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır. Yanınıza mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı almalısınız.  Varsa ilaçlarınız, fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır, sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

 

Araçlarda size iletilen güvenlik kurallarına uyulmalıdır (araç hareket halindeyken ayağa kalkılmamalı, emniyet kemerinizi takılmalı, seyir esnasında şoförün dikkatini dağıtıcı bir davranışta bulunulmamalıdır)

 

Araçtan inerken, araç içerisinde değerli eşyalar bırakılmamalıdır. Mümkün olduğunca tura değerli eşya getirilmemelidir.

 

Tur esnasında girilmesi yasak, düşme, boğulma, yaralanma riski olan alanlara (kanyonlar, kayalıklar, uçurumlar, toprak kayması olan yerler, göller, şelaleler, mağaralar vb.) girilmemeli, fotoğraf çekiminde dikkat edilmeli ve kurallara uyulmalıdır

 

Tur esnasında bisiklet kullanımı, rafting, tekne turu, yamaç paraşütü, safari turları,  gibi aktivitelerde rehberin uyarıları dikkate alınmalıdır. Tüm kurallara uyulmalı, güvenlik önlemleri alınmalıdır.

 

Tura veya tur esnasındaki aktivitelere başlamadan önce sağlık sorununuz (tansiyon, kalp hastalıkları, bel rahatsızlıkları, yükseklik korkusu, dar alan korkusu, panik atak vb.) varsa yapılacak aktiviteler sağlığınızı etkileyecekse rehbere bilgi verilmeli ve sağlığınızı riske atacak aktiviteler yapılmamalıdır.

 

Sürekli kullandığınız ilaçlarınızı kolay ulaşılabilir olması açısından sırt çantanızda bulundurunuz.

 

Tur esnasında doğal alanlardaki hayvanlara, böceklere dikkat edilmelidir. Diğer canlılara zarar verilmemeli ve mümkün olduğunca uzak durulmalıdır. Diğer canlıların yoğun olarak bulunduğu su veya ormanlık alanlara rehber bilgisi dışında girilmemelidir.

 

 

 

 

  1. Ulaşım Araçlarımız    

 

Mercedes Travego

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

 

Mercedes Tourismo

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

 

Man Fortuna

46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

 

Doruk T

39+1+1 Koltuklandırma, 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu

                                                                                      

Midibüsler
Isuzu Turkuaz,  Otokar Doruk, Temsa Prestij 27+1 koltuklandırma, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar otobüs koltuğu  

Minibüsler
VW Crafter, Mercedes Benz Sprinter 15+1 Koltuklandırma, Özel tasarlanmış Koltuklar, Abs, Asr, fren sistemi, klima, buzdolabı, rehber anonsu için mikrofon sistemi, yatar koltuk

Yorumlar

Başa Dön

Bu tur hakkında henüz yorum yapılmamış.

İlk Yorumu siz yapın