Volga Nehri Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Ms Tihi Don İle Muhteşem Volga Nehri Beyaz Geceler Moskova Başlangıç St Petersburg Bitiş

8 Gece 9 Gün

Ms Tihi Don (Alt Güverte Promo Kabin) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.399,00 49.664,50

Ms Stravınsky İle Muhteşem Volga Nehri Beyaz Geceler Moskova Başlangıç St Petersburg Bitiş

8 Gece 9 Gün

Ms Stravınsky (Ana Güverte Promo Kabin) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.649,00 58.539,50

Premium Ms N Chernishevsky 10 Gece 11 Gün Volga Nehri

10 Gece 11 Gün

Ms N Chernishevsky (Ana Güverte) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

3.490,00 123.895,00

Volga Nehri Turları ve Fiyatları - 2024

Volga nehir turlarına katılarak, Rusya’nın muazzam güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatlar için, erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın!

Volga gemi turları ile Rusya’nın mükemmel nehirlerini ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Rus tarihinin en önemli kasaba ve köylerini gezme imkanı bulabilirsiniz. Volga şehir turları sırasında ilk olarak rotayı Moskova’ya çeviriyoruz. Burada Avrupanın en yüksek binalarını görebilirsiniz. En ilgi gören bina ise, Triumph Palace binasıdır. Ayrıca Kızıl Meydan, Gum alışveriş merkezi ve meclis binası da gezip görülecek yerer arasındadır. Volga nehrinin bir diğel güzelliği ise, şirin ve küçük Ugliç şehridir. Burada eski Kremlin meydanındaki Kan Kilisesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Sonrasında harika bir doğa gezisi sizi bekliyor olacak. Yemyeşil agaçları ve nehir kıyısıyla Goritsi kentinde kendinizi rüyada gibi hissedeceksiniz. Bir tablo gibi kusursuz görünen kentin eşsiz manzaralarını unutamayacaksınız. Volga Nehri turu sırasında uğrayacağınız yerler arasında Rus ahşap evlerinin bulunduğu renkli bir köy olan Mandrogi’de kendinizi huzurun içinde bulacaksınız. Doğa yürüyüşlerini seviyorsanız, yeşillikler içinde bol bol yürüyüş yapabilirsiniz. Bu samimi ve sıcak ortamda kendinizi tıpkı evinizde gibi hissedeceksiniz.

Yoğun iş temposunu bir kenara bırakın ve erken rezervasyon fırsatı ile bütçenize uygun harika bir Volga Nehir turuna hazırlanın!