Yurt Dışı Yılbaşı Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Prag Viyana Turu

4 Gece 5 Gün

3* Ve 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

399,00 14.124,60

Kısa Benelüks Paris Turu

Paris (2) – Brüksel (1) – Amsterdam (2)

5 Gece 6 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

499,00 17.664,60

Sharm El Sheikh Turu - 4 Gece

Tailwind Havayolları İle

4 Gece 5 Gün

4* El Khan Sharm Hotel Vb. (Standart Oda) Tailwind Hava Yolları İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

529,00 17.404,10

Kısa İspanya Turu (Istanbul Hareketli)

Madrid (2) –Barcelona (2)

4 Gece 5 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

549,00 19.434,60

Arnavutluk Makedonya Kosova Turu

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

549,00 19.434,60

Bakü Turu

Bakü (3)

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

549,00 19.434,60

Malta Turu

Valetta (3)

3 Gece 4 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

599,00 21.204,60

Noel Pazarları Turu (Istanbul Hareketli)

Basel (3)

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

699,00 24.744,60

Portekiz Endülüs Turu (Istanbul Hareketli)

Porto (2) - Lizbon (2) - Sevilla (1) - Granada (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

849,00 30.054,60

Büyük İspanya Endülüs Turu

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

849,00 30.054,60

Mega Portekiz Endülüs Turu

Malaga - Granada (1) - Cordoba - Sevilla (2) – Evora - Lizbon (2) - Obidos - Fatima - Nazare - Porto (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

999,00 35.364,60

New York & Orlando & Miami Turu

New York (2) - Orlando (3) - Miami (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

2.799,00 92.087,10

Kuzey Amerika Kıyıları

New York(3) - Atlantic City(2) - Philadelphia - Washington(2)

7 Gece 8 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

3.099,00 101.957,10

Büyük Amerika Turu

San Francisco (2) - Las Vegas (2) - Los Angeles (3) - New York (2)

10 Gece 11 Gün

9 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

3.599,00 118.407,10

New York Las Vegas Los Angeles Turu

New York (3) – Las Vegas (3) – Los Angeles (3)

9 Gece 10 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

3.699,00 121.697,10

Yılbaşı Yurt Dışı Turlarında Fırsatlar | 2024 Yılbaşı Yurt Dışı Turları

Yılbaşı Yurt Dışı Turları ve Fiyatları

Bir değişiklik yapıp yeni yılı yurt dışında karşılamaya ne dersiniz? Yılbaşını yurt dışında geçirebileceğiniz sayısız rota bulunuyor. Yılbaşı yurt dışı turları ile en eğlenceli rotalar arasında tercih yapabilir ve yeni yılın ruhunu bambaşka bir ambiyansta karşılayabilirsiniz. Ayrıca katıldığınız turun özelliğine göre konfor dolu otellerde konaklamak da mümkün.

Yılbaşını Farklı Kültürlerde Kutlama: Dünyanın Dört Bir Yanında Eğlence

Yılbaşı, dünyanın dört bir yanında kutlanan ve evrensel anlamda tüm insanlığa coşku veren bir gündür. Bu da birçok ülkenin yılbaşı tatili yapmak için oldukça cazip anlamına geliyor. Büyülü şehirleriyle dikkat çeken Almanya, özgürlük timsali Amerika, tarihiyle nam salmış Fransa ve romantizmi doruklarda yaşayabileceğiniz Çekya… Bu ülkelerde yeni yılı karşılamak size tam da keyifli başlangıçlara yaraşır bir coşku ve heyecan vadediyor! 

Yılbaşı Alışveriş Festivali: Unutulmaz Hediyeler ve Atmosfer

Yılbaşı alışveriş festivali, her yıl farklı ülkelerde büyük bir coşkuyla gerçekleştiriliyor. Festivaller ışıl ışıl, masal gibi bir atmosferde yeni yıla girmek isteyenler için çok keyifli bir deneyim sunuyor. Bu festivallerin bilinen bir diğer adı ise Noel Pazarlarıdır. Birçok ülkede aralık ayının gelmesiyle kurulmaya başlayan pazarlar, Noel ruhunu ve yeni yıl heyecanını yaşamanın en özel adreslerinden biridir.

Noel pazarları, yılbaşı yurt dışı turu için vazgeçilmez bir aktivite olacaktır. Gittiğiniz ülkenin geleneklerine ve kültürüne özel el sanatları ile hazırlanmış hediyelikler, zencefilli çörek, sıcak çikolata, kahve ve ışıl ışıl mekânlar… Hepsi ve daha fazlası yılbaşı alışveriş festivalinde sizi bekliyor. Bir Noel alışveriş festivalinde yapabilecekleriniz:

 • Çeşit çeşit lezzetlerin tadına bakın: Geleneksel yiyeceklerin pazar alanındaki tezgahlarda satıldığına şahit olabilirsiniz. Pazardaki atmosfer sizi acıktıracak ve tüm lezzetlerin tadına bakmak isteyeceksiniz.
 • Kendinize ve sevdiklerinize özel hediyeler alın: Noel pazarları vesilesiyle sevdiklerinize alabileceğiniz hediyelik eşyalar arasında ev süsleri, takılar, Noel baba figürlü dekorasyon malzemeleri, soslar, ev yapımı likörler ve kokulu sabunlar gibi birbirinden farklı pek çok ürün bulunur. Bu sevimli alışveriş tezgahlarında sizi ve sevdiklerinizi bambaşka sürprizler bekliyor.
 • Festival anlarını ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekin: Her yıl dünyanın farklı noktalarında kurulan Noel pazarlarının ışıl ışıl görüntüsü yeni yıl coşkusunu yansıtıyor ve insanları cezbediyor. Şehrin çeşitli yerlerinde tezgahlar ve belli bir meydanında ise devasa yılbaşı ağacı kuruluyor. Bu rengârenk ve keyifli ortamda eğlenceli fotoğraflar çekerek sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Yılbaşı yurt dışı turları için vazgeçilmez olan alışveriş festivallerinde kahve, sıcak çikolata ve çay gibi sıcak içecekler içmek adetten sayılıyor. Ayrıca Noel pazarlarının sembollerinden biri olan zencefilli kurabiyenin de tadına bakmayı unutmayın.

Yılbaşı Gelenekleri: Yeni Yıl Coşkusunu Farklı Ülkelerde Yaşamak

Standart yılbaşı kutlamalarından sıkıldınız mı? Belki de yeni yılı farklı ülkelerde karşılamak ve başka kültürleri tanımak sizin için daha heyecanlı bir deneyim olabilir. Her ülkenin kendine has yılbaşı gelenekleri bulunuyor ve bunları keşfetmek bambaşka deneyimlerin kapılarını aralıyor. Dilerseniz 3 günlük yurtdışı turları ile birden fazla ülkeyi gezebilir ve içinizdeki Noel heyecanını gittiğiniz yerlere taşıyabilirsiniz.

Avrupa’da bir Kraliyet Ülkesi: İngiltere

İngiltere, aralık ayını en dolu ve en heyecanlı şekilde geçiren Avrupa ülkelerinden biri. İngiltere’de yaşayanlar yeni yıl kutlamalarına oldukça önem veriyor. Özellikle başkent Londra’da ışıl ışıl sokak süslemelerinden Noel marketlerine kadar her köşede yılbaşına dair bir iz bulmak mümkün. Yılbaşını İngiltere’de geçirmeye karar verirseniz konakladığınız oteldeki sanatsal etkinlikleri de tercih edebilir veya meydanlardaki konserlere katılabilirsiniz.

Sanatın ve Estetiğin Ülkesi: İtalya

Lezzetli yemekleri ve heykel sanatıyla dünyada sembol ülkelerden biri olan İtalya, sanatseverlerin bir numaralı durağı. Yurt dışı turları kapsamında İtalya’ya geldiğinizde Roma ve Napoli başta olmak üzere ülkenin birçok şehrinde eğlencenin günler öncesinden başladığını görebilirsiniz. Bir zamanlar gladyatörlerin ayak bastığı topraklarda yeni yılı kucaklamaya ne dersiniz?

Kültür ve Tarih Kokan Ülke: Almanya

Coşkulu yılbaşı eğlenceleri açısından popüler bir ülke olan Almanya, 24 Aralık’tan 1 Ocak’a kadar benzersiz bir kutlama ambiyansına kavuşuyor. Dini seremonilerin gerçekleştirildiği sokakların yanı sıra gece 00.00’da atılan havai fişekler insanın gözünü kamaştırıyor. Özellikle Berlin, yeni yılı kucaklamanın en keyifli şehirlerinden biri.

Yıldız Bilgi: Striezlemarkt'ta, Altmarkt Meydanı'nda kurulan Dresden pazarının yaklaşık 600 yıllık olduğunu biliyor muydunuz? Yalnızca bu bile yeni yılı Almanya’da karşılamak için iyi bir neden.

Özgürlüğün Dünyadaki Timsali: Amerika

Özgürlükler ülkesi olarak nam salan Amerika, batıdan doğuya birçok şehrinde yılbaşı coşkusunu kökten uca yaşatıyor. New York, Chicago, Los Angeles, Texas, Boston, Washington ve Las Vegas gibi birçok şehirde yeni yıl coşkusu bulmak mümkün. Ayrıca Amerikalılar gelen turistlere karşı son derece arkadaş canlısı bir tavır sergiliyor.

Elbette popüler Noel şehirleri bunlarla sınırlı değil. Moskova, Paris, Prag, Viyana ve Amsterdam gibi eşsiz güzellikteki şehirlerde kutlamalara katılabilirsiniz. “Ben vizeye takılmadan yeni yıla girmek istiyorum” diyenler için ise vizesiz yurt dışı yılbaşı turları bulunuyor. Vizesiz turlar; Kuzey Makedonya, Sırbistan ve Karadağ gibi ülkelerde karşılama fırsatı sunuyor.

Sıcak Plajlarda Yılbaşı Keyfi: Tropikal Cennetlerde Tatil

Yılbaşı dendiğinde birçok kişinin aklına kış ve kar geliyor. Kardan adam ve Noel Baba ile sembolleşmiş Noel anlayışını sıcak tropikal ülkeleriyle kırmaya ne dersiniz? Bildiğiniz üzere yılın 365 günü denize girilebilen ülkeler de mevcut. İşte bunlardan bazıları:

 • Abu Dabi-Dubai: Yeni yılda deniz tatili yaparken unutulmaz alışverişler yapmak için Dubai çok iyi bir adres. Üstelik burası konaklamada lüksü yaşamak isteyenlerin de uğrak noktası. Aralık ve ocak aylarında Dubai’de hava sıcaklığı 30 dereceye kadar ulaşıyor.
 • Şarm El Şeyh- Mısır: Dünyanın en ünlü su altı dalış merkezlerinden biri olan Sarm El Şeyh, kışın da dalış sporları yapmak isteyenleri kucaklıyor. Yeni yıla dünyaca ünlü bir bölgede su altı dalışı yaparak girmek farklı ve unutulmaz bir deneyim olabilir.
 • Pattaya- Tayland: Tayland’a vizesiz giriş yapılabildiğini biliyor musunuz? Kış mevsiminde sıcak tropikal iklimleri özleyenlerin çoğu Tayland Pattaya bölgesini tercih ediyor. Başkent Bangkok’a İstanbul’dan direkt uçuş olduğunu da hatırlatalım.

Yılbaşı Konserleri ve Partiler: Dünyaca Ünlü Sanatçılarla Kutlama

Çeşitli etkinlikler, gösteriler, renkli yılbaşı dekorları, konserler ve ışıl ışıl bir atmosfer. Yalnızca bunları duyunca bile heyecanlandığınızı tahmin ediyoruz. Bir de buna promosyon yılbaşı turları eklendiğinde tatilden aldığınız keyfin ikiye katlanması kaçınılmaz.

New York Times Square’in baş döndürücü ambiyansında geri sayım yapmak, Sidney Opera Binası çevresinde yeni yıla dünyada ilk giren olmak, İspanya Puerto del Sol Meydanı’nda 12 tane üzüm yiyerek yeni yılın size şans getireceğine inanmak… Bunları yaparken Lady Gaga, Miley Cyrus, Rihanna ve Justin Bieber gibi dünyaca ünlü sanatçıların konserlerinde olacağınızı da ekleyelim.

Yeni yılın siz ve sevdiklerinize sağlık, mutluluk ve bol huzur getirmesini dileriz. Gelecek yılı büyük bir coşkuyla karşılamak için size özel yılbaşı yurt dışı turları arasında seçim yapabilir ve bambaşka deneyimlere kapı aralayabilirsiniz. Mutlu yıllar!