• Tur Detay Arama
 
Oda 1
0
0
Oda Ekle
Tamam
Fiyat Hesapla
Taksit Seçenekleri
Toplam Fiyat:

Fiyat Tablosu

Başa Dön
Tur Hareket Tarihi : Ağustos - 2019Gizle
Tur Hareket Tarihi : Eylül - 2019Gizle

Tur Programı

Başa Dön
Programı mail olarak gönder

Programı indir

Midilli Turu 3 Gece

Ayvalık Midilli Arası Feribot İle

3 Gece 4 Gün

Midilli (3)

 

1. Gün: Ayvalık – Midilli

Vize kontrol ve feribot biniş işlemleri için belirtilen feribot kalkış saatinde en az 2 saat önce Ayvalık feribot iskelesinde hazır bulunuyoruz. Buradaki işlemler sonrasında feribotla yapacağımız yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrasında Midilli adasına varıyoruz. Burada bizi yerel rehberimiz karşılıyor. Transfer aracımızla birlikte otele geçiyoruz. Otele giriş sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz araçları ile çevreyi keşfedebilir, dileyen misafirlerimiz Midilli plajlarının keyfine varabilir. Geceleme otelimizde.

 

2. Gün: Midilli

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Misafirlerimiz tahsis edilen araçları ile Yunanistan’ın en büyük üçüncü adasını keşfedebilir ya da plajların tadını çıkarabilir.

 

3. Gün: Midilli

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Misafirlerimiz tahsis edilen araçları ile Yunanistan’ın en büyük üçüncü adasını keşfedebilir ya da plajların tadını çıkarabilir.

 

4. Gün: Midilli – Ayvalık

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Misafirlerimiz tahsis edilen araçları ile Yunanistan’ın en büyük üçüncü adasını keşfedebilir ya da plajların tadını çıkarabilir. Feribot saatinden en az iki saat önce Midilli Feribot İskelesinde buluşuyoruz. Araç teslimi sonrası Ayvalık Feribotuna biniyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrası Ayvalık’a varışımızla birlikte turumuzun sonu. Bir başka turda görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Ayvalık Midilli arası gidiş dönüş feribot bileti

Seçilen otelde 3 gece oda kahvaltı konaklama

Konaklama gün sayısı kadar kiralık araç

Midilli karşılama ve otel rehberliği hizmeti

TÜRSAB mesleki sorumluluk sigortası

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Yurtdışı çıkış harcı

Schengen vizesi ya da Midilli kapı vizesi

Kişisel harcamalar

İsteğe bağlı seyahat sağlık sigortası

 

Bölge Bilgileri

Başa Dön

Midilli

Genel: Midilli, Ege Denizi'nin kuzeydoğusunda bulunan, dağlık bir Yunan adası. Yunanistan'ın ana karasından çok Türkiye'nin Ayvalık ile Burhaniye ilçelerine yakındır. Girit ve Eğriboz'dan sonra Yunanistan'ın en büyük üçüncü adasıdır. Başkenti Mytilene'dir. Ünlü Yunan şairleri Alcaeus ve Sappho'nun memleketidir.

 

Telefon: Ülke Kodu +30

Türkiye Konsolosluk: Rodos Başkonsolosluğu yetki alanınadadır.

Rodos Başkonsolosluğu Telefon: 0030 22410 23362 ve 0030 22410 23595

Acil durumlar için nöbetçi cep telefonu: 0030 694 000 63 88

Alan: 1.633 km²

Saat Dilimi: GMT +3

Nüfus: 97.000

 

Mutlaka Görün

Zeytinyağı

Tavernalarda Taze Balık

Istakoz

Tuzlama balık (Kalloni' nin lezzetli sardalyası)

Badem Ezmesi

Bademli Tereyağlı Baklava

Barbayannis’de Uzo

 

Görmeden Gelmeyin

Uzo Üretim Merkezleri

Uzo Müzesi

Molivos

Eftalou Plajı

Skala Sikaminias Köyü

Sikaminias Plajı

Zeytin Müzesi

Skala Kalloni

Mytilene

Palios Sahili

Kalloni

 

Vize Bilgileri

Başa Dön
 1. İmzalı Yunanistan Vize Başvuru Formu
 2. Pasaport fotokopisi
 3. Kimlik fotokopisi
 4. 1 adet biyometrik vesikalık fotoğraf
 5. Otel ve Feribot rezervasyonu. (Ofisimizden temin edebilirsiniz)
 6. Kapı Vizesi Ücreti Kişi Başı 60 €'dur
 7. Pasaportta KKTC kaşesi olmamalıdır.

Genel Şartlar

Başa Dön

ÖNEMLİ NOTLAR

 

- Tur Programımı minimum 2 kişi şartı ile düzenlenmektedir. Rezervasyon yapıldıktan sonra iptal değişiklik yapılamamaktadır.

 

- Verilen tüm oteller için fiyatlar başlangıç fiyatıdır. Tarihe göre kontrol edilip net fiyat anlık olarak sulanacaktır. 4 gece üstü konaklamalı paket ve triple oda talebi geldiğinde fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

- Paketlere Ayvalık-Midilli gidiş-dönüş katamaran bileti, seçilen otellerde, seçilen gece kadar konaklama ve belirtilen gün kadar araç kiralama bedeli dahildir. Satışlardan önce müsaitlik alınması gerekmektedir.

 

- 2 kişilik tatil paketlerinde 2 bilet, A sınıfı 1 araç ve 1 double oda; 4 kişilik tatil paketlerinde ise 4 bilet, C sınıfı 1 araç ve 2 double oda verilmektedir.

 

- En az 2 gecelik konaklamalarda geçerli olmak üzere, sefer müsaitliği olduğunda, katamaran bileti Ayvalık'tan Petra Limanı için kesilebilecek ve araç teslimi de limanda yapılabilecektir. Bu durumda paketlere kişi başı 7 € fiyat farkı eklenmesi gerekmektedir.

 

- Deniz Manzaralı oda olarak belirtilmeyen oteller standart kara manzaralı oda olarak verilecektir.

 

- Blue Sea ve Heliotrope Midilli'de, Olive Press ve Delfinia Molivos'ta, Imerti Kalloni'dedir.

 

- Olive Press deniz kenarında, Delfinia denize yürümek mesafesinde, Heliotrope Hotel deniz kenarında ve havuzludur.

 

- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

 

- Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 

- Coral Travel, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Coral Travel, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

 

 

Yorumlar

Başa Dön

Bu tur hakkında henüz yorum yapılmamış.

İlk Yorumu siz yapın
 • Sonraki
 • Sonuç Göster: 20 50
 • 1
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Kredi Kartı ile Online Ödeme
 • EFT ve HAVALE ile Ödeme
 • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica