• Tur Detay Arama
 
Oda 1
0
0
Oda Ekle
Tamam
Fiyat Hesapla
Belirtiğiniz tarihlerde seçtiğiniz tur bulunmamaktadır. Seçtiğiniz turun en yakın tarihine yönlendirildiniz.

3* Yıldızlı & 4* Yıldızlı Oteller (STANDART ODA) 7 Gece 8 Gün Atlas Jet ile

Otel
Detayları
Son 6 Koltuk
   
  598,00 3.818,23
Taksit Seçenekleri
Toplam Fiyat:

Fiyat Tablosu

Başa Dön
Tur Hareket Tarihi : Kasım - 2019Gizle
Tur Hareket Tarihi : Aralık - 2019Gizle
Tur Hareket Tarihi : Ocak - 2020Gizle
Tur Hareket Tarihi : Şubat - 2020Gizle
Tur Hareket Tarihi : Mart - 2020Gizle

Tur Programı

Başa Dön
Programı mail olarak gönder

Programı indir

Büyük Ukrayna Ve Moldova Turu
odessa – Kişinev (1) – Balti – Karpatlar (1) – Cernivtsi – Rohatyn –

Lviv (2) – Lutsk – Rivne – Kiev (2) – Uman – Odessa (1)

 

Atlas Hava Yolları İle


1.Gün İSTANBUL – ODESSA – KİŞİNEV       

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde uçuşunuzdan 3 saat önce hazır bulunarak gerçekleştireceğiniz bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Atlas Global HY’ nın KK 7821 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.15 ’de Odessa’ya hareket. Yerel saat ile 12.00 ’de Odessa ‘ya varışımızın ardından havalimanında bekleyen özel otobüsümüz ile Kişinev ‘e hareket ediyoruz. Kişinev’e varış sonrasında panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Panoramik şehir turumuz esnasında Nativity Katedrali ve Parkı, Çan Holly Gates Su Kulesi, Ulusal Müze ve Şehir Kütüphanesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelimize transfer.

 

2. Gün KİŞİNEV – (Milesti Mici Mahsen Turu) – BALTİ – KARPATLAR

Sabah kahvaltısı ardından arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Milesti Mici Mahzen Turu (40 Euro) düzenliyoruz. Yaklaşık 200 yıl öncesinde taş ocağı olarak ve sıcak savaş döneminde ise sığınak olarak kullanılan, 1969 yılında şarap mahzeni olarak faaliyet göstermeye başlayan bu mahzen, yerin 50 metre altında bulunmaktadır ve 200 kilometre uzunluğundadır. Yaklaşık 2 milyon adet şişenin saklandığı Milesti Mici, Dünya’nın en büyük şarap mahzeni olarak 2002 yılında Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Tur sonrasında Moldova ‘nın ikinci en büyük şehri olan Balti ‘yi ziyaret ediyoruz. Raut Nehri kıyısında kurulmuş olan Balti ‘de sunacağımız kısa bir mola ve çevre gezisi ardından Cernivtsi veya Karpatlar’ın diğer bölgelerindeki otelimize transfer.

 

3. Gün KARPATLAR – CERNİVTSİ – (Orta Çağ Kaleleri Turu) – ROHATYN – LVİV

Sabah kahvaltısı ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve “Karpat Yıldızı” Cernivtsi ‘de panoramik şehir turumuzu düzenliyoruz. UNESCO Dünya Mirasları Listesi ‘nde yer alan, ülkenin en temiz ve en çok Avrupalı turist çeken, “Küçük Viyana” ya da “Prut Nehri Üzerindeki Kudüs” olarak adlandırılan Cernivtsi ‘de gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında, Türk Meydanı, Filarmoni Meydanı, Belediye Binası, Sanat Müzesi, Adalet Sarayı, Yahudi Halk Evi, Ticaret Sarayı, Postahane Meydanı, Romen Kültür Evi, Yury Fedkovich adını taşıyan 135 yaşındaki Çernivtsi Ulusal Üniversitesi, Üç Azizler Kilisesi, Büyükşehir Sarayı panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Turu sonrası Rohatyn ‘e hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Orta Çağ Kaleleri Turu (50 Euro) düzenliyoruz. Dinyester nehri kıyısında kurulan Hotin kasabasinda yeralan Hotin Kalesi 13. ve 15. yüzyıllar arasında inşa edilmiştir. Osmanlı Devleti ile Lehistan arasında 1620-1629 savaşlarına son veren Hotin Antlaşması, Ekim 1621 tarihinde burada imzalanmıştır. Hotin Kalesi turu sonrasındaki durağımız Kamaniçe Kalesi olacaktır. IV. Mehmet komutasındaki Osmanlı Ordusu ‘nun Kamaniçe Seferi’nde 8 günlük kuşatmanın ardından fethedilerek Osmanlı topraklarına kattığı şehrin kalesinde gerçekleştireceğimiz gezi esnasında tarihe tanıklık edecek ve turumuzu tamamlayacağız. Orta Çağ Kaleleri Turu sonrasında Rohatyn ‘e doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Kanuni Sultan Süleyman’ın eşi olan Hürrem Sultan’ın doğum yeri olarak bilinen ve Hanım Sultan Anıtı ‘nın bulunduğu dini ve kültürel birçok esere ev sahipliği yapan şirin kent Rohatyn (Hürrem Köyü) ‘de vereceğimiz kısa bir molanın ardından Lviv ‘e hareket ediyoruz. Lviv, yüz yıldan fazla süre Avusturya-Macaristan İmparatorluğu’nun yönetiminde kalmış ve II. Dünya Savaşı’ndan hasar almadan kurtulabilmiştir. Eski dönemlerde yapılmış ve bugün hemen hemen tamamı korunmuş olan binalarıyla, şirin bir Orta Avrupa şehridir. Heykelleri, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile tarihi şehir merkezi UNESCO Dünya Mirasları Listesi’ne giren Lviv ‘de gerçekleştireceğimiz şehir turu esnasında, Özgürlük Meydanı, Devlet Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Taras Sevcenko Parkı ve Anıtı, Latin-Gotik Katedrali, Varsayım Kilisesi, şehrin en eski itfaiye binası, şehir merkezinde şimdiye kadar kullanılan hapishane binası ve Neo Gotik mimarisinde ün salmış Aziz Olga ve Elizabeth Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonra otelimize transfer.

 

4.Gün LVİV

Sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Bu serbest zaman dahilinde arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Lviv Kombi Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler.

Turumuzun ilk durağı olan Shevchenko Hai – Ethno Parkı bir hava müzesidir. 120'den fazla anıtın bulunduğu ormanlık bir alan içerisinde bulunan ve Ukrayna'nın eski geleneksel ahşap evlerinin,rüzgâr değirmenlerinin sergilendiği park, doğa ile uyumlu mimarisiyle ülkenin tarihi hakkında mükemmel bilgiler sunuyor. Bu güzel turumuzu tamamladıktan hemen sonraki durağımız Potochki Sanat Galeri Sarayı olacaktır. 1880 yılında II. Alfred Potocki tarafından Fransız Mimar Louis D’overn’e inşa ettirilen bu saray 2002 yılına kadar Lviv kraliyet sarayı olarak kullanılmıştır.  2002 yılı itibari ile Sanat Galerisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 18. YY Avrupa’sının Sanat Anlayışını tema edinen Potochki Sarayı ziyaretinde Orta Çağ Avrupa’sından kalan örnekleri görme imkânı bulacağız. Turumuzda bir sonraki durağımız Lychakiv Mezarlığı olacaktır. Avrupa’nın en eski mezarlarından birisi olan, 1786 yılında yapılan ve 400 dönüm bir alana sahip olan Lychakiv Mezarlığı’nda yaklaşık 500 binden fazla mezar, 500’e yakın heykel ve kabartma 2000’e yakın türbe ve 24 şapel bulunmaktadır. Sonrasında kahve madenini ve burada ikram edilen kahveleri içtikten sonra Ukrayna ’nın ünlü, el yapımı çikolatalarının yapıldığı çikolata fabrikasını ziyaret ediyoruz. Hediyelik olarak fabrikada üretilen bu çikolatadan alabilirsiniz. Gezimizin devamında, Lviv’ e özgü ünlü Vişne Likörü mağazamıza gidiyoruz. Burada arzu eden misafirlerimiz için Vişne Likörü ikram edilecektir. Verilen serbest zaman ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

5.Gün LVİV –LUTSK – (Lubart Kalesi Turu) – RİVNE – (Aşk Tüneli Turu) – KİEV

Sabah kahvaltısının ve otelden çıkış işlemlerimizin ardından Lutsk şehrine doğru hareket ediyoruz. Tarihi geçmişiyle Ukrayna’nın en eski şehirlerinden biri olan Lutsk, Volyn Oblast’ında yer alan hem orta çağ hemde yakın çağdan izlenimler bulabileceğimiz, 12. yüzyılda Galiçya-Volyn Prensliğinin başkentliğini yapmış küçük ve mütevazi bir şehir. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuzu gerçekleştireceğiz. Şehir turu sonrasında vereceğimiz molanın ardından, arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek lan Lubart Kalesi Turumuzu (15 Euro) düzenliyoruz. Tarihi 1330 yılına dayanan, Litvanya Büyük Dükalığı ‘nın altında yaşamaya başladıktan sonra inşa edilen Lubart Kalesi, Lutsk’un gelişmesinde önemli pay sahibi olmuştur. Konum itibariyle Baltık Denizi’nden Bizans İmparatorluğu’na uzanan ticaret yolu üzerinde olduğu için, yerli ve yabancı tüccarlar tarafından doğu ülkelerindeki en önemli şehirlerden birisi haline gelmiştir. Orta Çağlardan günümüze kadar olan sürede Polonya Krallığı, Rus İmparatorluğu, İkinci Polonya Cumhuriyeti ve Sovyetler Birliğinin bir parçası olduğu için, günümüzde çok sayıda tarihi, dini ve mimari simge yapılara ev sahibi yapmaktadır. Tur bitimi Kiev ‘e hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Aşk Tüneli turumuzu (15 Euro) gerçekleştiriyoruz. Aşk Tüneli, Rivne bölgesinde Klevan Kasabası’nda, bir efsaneye göre ilk defa yürüyen çiftlerin dilekleri kabul olduğu, tek yönlü bir tren yolunun etrafında 9 km boyunca uzayıp giden ağaçların birleşmesi sonucu oluşmuş doğal bir tüneldir. Bu doğa harikası tünelde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Kiev’e doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımız sonrasında Kiev şehir turu. 1934 yıldan bu yana (dönemin Sovyet Ukrayna’sı) Ukrayna’ ya başkentlik yapan Kiev, II. Dünya Savaşı ‘nda çok ağır tahribat görmesine rağmen dünyanın en yeşil başkentlerinden birisi olarak addedilmektedir. Şehir, Dünya Savaşı sonrasında ‘’Kahraman Kiev’’ unvanını almıştır. Şehir turumuz esnasında ilk olarak, şehrin kurucularının heykellerinin bulunduğu Kiev Özgürlük Meydanı ‘nda ve birçok restoran ve kafenin bulunduğu ünlü Kreschatik Caddesi’nde fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun devamında ise tarihi Podol Bölgesi ‘ni gördükten sonra Mihailovski Meydanı'na hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden Mihayloiski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli ‘ni panoramik olarak görme fırsatı buluyoruz. Daha sonra Ayasofya Meydanı, Altın Kapı, Merkez Opera ve Bale Binasını ziyaret ederek turumuzu bitiriyoruz. Şehir turu sonrasında otelimize transfer.

 

6.Gün KİEV – (Kiev Kombi Turu)

Kahvaltının ardından tüm gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz, tam gün ekstra olarak düzenlenecek olan Kiev Kombi Turu (55 Euro) programımıza katılabilirler. (Savaş Müzesi & Picherskaya Lavra Manastırı & Çernobil Müzesi & Sanatçılar Sokağı & Metro Gezisi) programımıza katılabilirler.

Kapladığı 220 dönüm arazi ile Ortodoks dünyasının en büyük ve en önemli manastırlardan biri olan Pecarska Lavra Manastırı ’nın kuruluşu 11.YY’ ın ortalarına dayanmaktadır. İçerisinde 12 adeti yeryüzünde taş yapı, 6 tanesi ise yer altında mağara olmak üzere toplama 18 adet kilise bulunmaktadır. Bir sonraki durağımız 1986’daki Çernobil felaketinin anısına yapılan, felakete dair maketler, görsel medya araçları, anı değeri taşıyan eşyalar ve sanat eserleri gibi birçok temsili malzemenin yer aldığı müze olacaktır. Müzenin Çernobil’den dolayı hayatını kaybedenlerin anısına yapılan özel bir bölümü ziyaret ettikten sonra, yapımı 1905 yılına dayanan ve günümüzde de halen aktif olarak kullanılan teleferik ile ünlü Andreyevski Yokuşu ‘na tırmanıyoruz. “Ukrayna ‘nın Montmarte ‘su” olarak adlandırılan ve tüm binaları sanatsal değer taşıyan Sanatçılar Sokağı ‘nda birbirinden değerli ve güzel sanat eserlerini görme ve satın alma şansını yakalayacağız. Burada vereceğimiz kısa bir serbest zaman ardından, 3 hattan ve 52 duraktan oluşan ve sanat dolu, Kiev metrosunu keşfedeceğiz. Metro turumuzun hemen ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

7.Gün KİEV –UMAN – (Sofia Park) – ODESSA

Sabah kahvaltısı ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Uman ‘a doğru yola çıkıyoruz. Adını, içinden geçen Umanka Nehri ‘nden alan ve doğal güzellikleri ile ünlü Uman şehrinde gerçekleştireceğimiz kısa çevre gezi ardından Kiev ‘e doğru hareket ediyoruz. Yol üstünde arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak Uman Sofia Parkı Turu (15 Euro) düzenliyoruz.

Turumuzda Kont Stanislaw Potocki’nin eşi Sofia onuruna 18. YY’ da 1600 dönüm arazinin üzerine yaptırdığı Sofiyivka Parkı ‘nı geziyoruz. Bir kısmı Arboretum (bilimsel araştırmalar için kurulan ağaç koleksiyonu) ve kalan kısmı keyifli bir mesire alanı olan Sofiyivka Parkı gezimizin ardından Odessa ‘ya hareket ediyoruz. Varışımız ardından panoramik Odessa şehir turu. 1529 yılından itibaren yaklaşık 250 sene Osmanlı İmparatorluğu himayesinde kalan ve günümüzde Ukrayna ‘nın en kalabalık 4 şehri olan Odessa, gerek kendine özgü mimarisiyle, gerekse tarihi ve birbirinden ilginç koleksiyonları içeren müzeleri ile yılın her döneminde birçok turisti çekmeyi başaran önemli bir turizm merkezidir. Odessa ‘da yürüyerek yapacağımız şehir turumuz esnasında, Opera Binası, Tarih Müzesi, Puşkin Anıtı ve Parkı, Potemkin Merdivenleri, Çariçe II. Katerina Heykeli görülecek yerler arasındadır. Trafiğe kapalı olan Deribasofska ya caddesini ziyaret ettikten sonra tur bitimi, otelimize transfer.

 

8. Gün ODESSA – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman.

Rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş uçuşumuz için Odessa Havalimanı ‘na transfer. Bagaj ve bilet işlemlerimizin ardından Atlas Global Havayolları ‘nın KK7820 sefer sayılı uçuşu ile yerel saat ile 12:50 ‘de İstanbul ‘a hareket. TSİ 15:35 ‘de İstanbul Havalimanı ‘na varış ve turumuzun sonu.

 

* Gidilen Bölge otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

Atlas Global Havayolları tarifeli seferleri ile İstanbul HL – Odessa – İstanbul HL parkurunda uçak bileti,

Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli,

3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklamalar,

Havalimanı – otel – havalimanı transferleri ve şehirlerarası transfer,

Odessa, Uman, Kiev, Rivne, Lutsk, Lviv, Rohatyn, Cernivtsi, Balti, Kişinev panoramik şehir turları ve/veya çevre gezileri

Otel şehir vergileri (yerel otoriteler tarafından alınan ve gecelik kişi başı 3€- 5€ arası değişen konaklama vergileri dahildir)

Türkçe rehberlik hizmetleri.

TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

Yurt dışı çıkış harcı bedeli,

Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,

Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar,

Müze ve ören yerleri girişleri,

İsteğe bağlı şoför bahşişleri (Kişi başı 5 Euro)

İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası

 

 

Avantajlı Ekstra Tur Paketi ve Pakete Dahil Olan Turlar : 205 Euro yerine 150 Euro

Uman Sofia Park Turu (15 €) +  Kiev Kombi Turu (55 €)  + Aşk Tüneli Turu (15 €)  +

Lubart Kalesi Turu (15 €) + Lviv Kombi Turu (55 €) + Orta Çağ Kaleleri Turu (50 €)

(Avantajlı Ekstra tur paketlerinde 0-2 yaş arası ücretsiz, 3-12 yaş arası %50 indirimlidir)

 

 

 

Bölge Bilgileri

Başa Dön

Ukrayna

 

Dil: Ukraynaca

Para: Grivna

Saat Farkı: yok

Voltaj: 220

 

Genel: Karadeniz'in kuzey kıyısında yer alan Ukrayna, 1991 yılında Rusya'dan ayrılarak bağımsızlığını ilan etmiş bir ülkedir. Ukrayna'nın başkenti Kiev'dir.. Donetsk, Harkov ve Odesa Ukrayna'daki diğer büyük şehirlerdir. Ülkenin nüfusu yaklaşık 48 milyondur. Tipik Karadeniz ikliminin hakim olduğu Ukrayna'da hava sıcaklıkları kış mevsiminde -8 /+12, yaz mevsiminde ise 18 / 25 dereceler arasında olmaktadır.

Telefon: Ülke kodu: 380 Konsolosluk: (380) 44 281 07 51

Vergiler: % 18 oranında vergi uygulanıyor. Belirli miktarın üzerindeki alışverişler için vergi iadesi alınabiliyor.

Bahşiş: Genellikle restoranlarda ve otellerde % 10 kadar bahşiş bekleniyor.

 

Kiev

Ukrayna’nın başkenti ve de en büyük şehridir. Bölge ülkenin kuzeyinde bulunan Dnieper Nehri üzerinde kurulmuştur. 

Kiev’de kara iklimi hakimdir. Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları en sıcakların olduğu aylar olmakla beraber ortalama sıcaklıklar 14-25 derece arasında değişmektedir. Aralık, Ocak ve Şubat ayında bölge en soğuk günlerini yaşamakta ve de sıcaklıklar ortalama -5 olmaktadır. Kar örtüsü Kasım ayı ortasından Mart ayı sonuna kadar şehir etrafında sürerken, ayaz dolasıyla donun yaşanmadığı günler ortalama olarak senenin yarısına denk gelmektedir

 

Mutlaka Görün

Aziz Sophia Kilisesi

Pechersk Lavra Manastırı

Mikro Minyatür Müzesi

2. Dünya Savaşı Müzesi

 

Mutlaka Deneyin

Meyveli Vokta

Medovutka

Varenyky

 

Lviv

Ukrayna’nın batı bölümünde yer alan almaktadır, Doğu Galiçya’nın geçmişteki başkenti ve bugün de belli başlı kültürel merkezlerden biri olan şehir bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Tarihi şehir merkezi UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alıyor. Liviv, aynı zamanda Ukrayna’nın çağdaş yüzünü tamamlayan bir Avrupa kenti olması ile özellikle kiş aylarında yerli ve yabancı binlerce turiste ev sahipliğinde bulunur. Ülke kentleri arasında bilimsel ve endüstriyel bir merkez olarak da beliriyor. Kent geçirdiği bütün tarihsel dönemlerin örneklerini koruyor. 14. yüzyıldan kalma haritalarda Aslan Şehri olarak geçiyor. Polonyalı, Yahudi Alman, Avusturyalı ve Ukraynalılar burada yüzyıllarca birlikte yaşamış. Doğudan gelen tacirlerin konağı olan kent bugün de farklı uluslardan ve dinlerden insanların buluşma noktasıdır.

 

Mutlaka Görün

Olesky ve Pidhirtsi Şatosu

Svobada Meydanı

Saat Kulesi

 

Mutlaka Deneyin

Mons Pius

Tabasco

Ev yapımı sıcak Fındıklı Çikolata

 

Genel Şartlar

Başa Dön

***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Coral Travel sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

 *** Acente, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

 

Yorumlar

Başa Dön

Bu tur hakkında henüz yorum yapılmamış.

İlk Yorumu siz yapın
 • Sonraki
 • Sonuç Göster: 20 50
 • 1
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Peşin Fiyatına12 Taksit
 • Kredi Kartı ile Online Ödeme
 • EFT ve HAVALE ile Ödeme
 • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica