Dalaman Otelleri

Sıralama:

Dalaman

ALIBABA AIRPORT HOTEL

Sadece Oda

Alibaba 102 - Room Only

Detaylar

11,25 117,31

%3

İndirim

Dalaman

Thermemaris Dalaman Termal Sağlık Resort

Yarım Pansiyon

Economy Room -Nr

Detaylar

25,20 262,77

%3

İndirim

76 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Dalaman / Sarigerme

ZIGOS HOTEL

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

85,00 82,45 859,73

%3

İndirim

Dalaman

Dalaman Airport Lykia Resort Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

255,46 209,48

%18

İndirim

Dalaman / Sarigerme

HAN SARIGERME HOTEL

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

287,50

Dalaman / Sarigerme

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa

Ultra Herşey Dahil

Bahçe Manzaralı Standart Oda

Detaylar

1.521,43 1.293,21

%15

İndirim

0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Dalaman Otelleri

Dalaman, Antik Karya adı verilen bölgede bulunmaktadır. Çevresinde birçok tarihi ögeyi barındıran Dalaman, çok çeşitli medeniyetleri üzerinde ağırlamıştır ve yüz yıllar öncesinden yerleşime açılmıştır. Rafting için oldukça el verişli olan Rafting çayı, her sene yüzlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Muğla’nın 12 ilçesinden biri olan Dalaman, Antik Karya olarak bilinen bölgenin ortasında olacak şekilde konumlanmıştır. Genellikle otelleri ile de ün yapmış olan Dalaman’da, Dalaman otelleri ile keyifli bir şekilde yaz tatili geçirmek mümkündür. Oteller tarafından verilen rehberlik hizmeti ile bölge hakkında detaylı bilgiye erişilebilir.

Dalaman’da Ne Yenir?

Muğla, genellikle balık çeşitleri ve balık restoranları ile ünlüdür. Dolayısıyla Dalaman’da da aynı lezzetler tadılabilmektedir. Tarihi dokusunu koruyarak, sayısız doğal güzelliğe sahip olan Dalaman’a gidildiğinde Dalaman Çayı’na dizilmiş olan çok sayıdaki balık restoranına kesinlikle gidilmelidir. Bunun haricinde Dalaman otelleri aracılığı ile Türk mutfağına has olan diğer lezzetler de denenebilmektedir.

Dalaman'da Neler Yapılır?

Dalaman’a birçok kişi genellikle çayda rafting yapmak için gitmektedir. Tarihi yapısını inceleyerek veyahut da plajından faydalanarak ilçe genelinde oldukça keyifli bir şekilde zaman geçirebilmek gayet mümkündür. Farklı lezzetleri tadabilmek için sahil boyunca yürüyüş yapmak yeterlidir. Yöreye ait olan her türlü yemek çeşidine bu vesileyle ulaşılabilmektedir.

Dalaman'da Gezilecek Yerler

Dalaman’da çok sayıda koy bulunmaktadır ve her birinin gezilmesi tavsiye edilmektedir. Sarıgerme Plajı, Günlüklü Koyu, Gökdemile Koyu, Sarsıla Koyu kesinlikle görülmesi gereken yerlerdendir. Yaka Köyü ve TIos Antik Kenti de şehrin ün yapmasında aracı olan bölgelerden yalnızca birkaçıdır. Fakat gezilecek yerler arasında ilk sıralarda gelen yer Dalaman Çayı’dır. Her sene rafting için çok sayıda kişi Dalaman Çayı’nda toplanmaktadır. Çoğunlukla Dalaman Çayı gibi ünlü turistik yerlerde konumlanan Dalaman otelleri, her türlü bölgeye kolaylıkla ulaşılabilmesini sağlamaktadır.

Özel Günler ve Festivaller

Dalaman’da belediye tarafından genellikle yaz aylarında çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir. Fakat düzenlenen etkinliklerin çoğu Dalaman otelleri tarafından organize edilmektedir. Her yaz döneminde çok sayıda kişinin şehre akın etmesinden dolayı, otel yönetimleri tarafından çeşitli etkinlikler, konserler düzenlenerek tüm misafirlere kaliteli bir şekilde hizmet verilmeye çalışılmaktadır.

444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Dalaman Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica