Didim Otelleri

Sıralama:

Didim

Asel Hotel Didim

Oda Kahvaltı

Standart Kara Manzaralı Oda

Detaylar

240,00 204,00

%15

İndirim

Didim

Hotel Efsane

Herşey Dahil

Standart Oda

Detaylar

235,30
Sorunuz

Didim Otelleri

Aydın'ın merkezi tatil beldesi olarak her yaz yoğun şekilde misafirlerini ağırlayan Didim, gözde bir tatil beldesi olarak bilinir. Her sezon özellikle eğlence amaçlı yerli ve yabancı turistleri ağırlayan Didim otelleri, yoğun şekilde konaklama hizmetlerini sürdürür. Farklı konseptlerde hizmetler sunan Didim otellerinden yer ayırtmak için erken rezervasyon gerekebilir.
 
2500 yıllık bir tarihe sahip olan Didim'in ilk adı Didymos olarak bilinir. 26 adet antik kente sahip olan Milas ilçesine de oldukça yakındır. Aydın ili sınırları içerisinde bulunan Didim, Kuşadası'na 70 km, Bodrum'a ise 110 km mesafede yer alır. Aydın için önemli bir turizm yeridir. Güllük Körfezi'nin etrafında yer alan iki yarımadadan birinin üzerinde olan Didim, toplamda 53 kilometre olan bir sahil şeridine de sahiptir. Ege Bölgesi'nin en önemli plajlarından birisi olan Altınkum da burada yer alır. Didim'in 15 km uzaklığında diğer bir tatil beldesi olan Akbük beldesi bulunmaktadır.
 
Didim'de Ne Yenir?
 
Didim'in de diğer tatil beldelerinde olduğu gibi deniz mahsülleri oldukça lezzetlidir. Bunun haricinde zeytinyağlı yemekleri ve tarhana çorbası da çok meşhurdur. Çingene pilavı, simit lokumu, pelvize tatlısı ve Ege köy kahvaltısı lezzetleri de denenmeye değer diğer Didim yiyecekleri arasında yer alır.
 
Didim'de Neler Yapılır?
 
Didim'de doğal güzellikler olduğu kadar, tarihi güzellikler de bulunmaktadır. Apollon Tapınağı mutlaka görülmeli, Didim'in farklı plajlarında deniz keyfi yaşanmalıdır. Lunapark ve Didim Aquapark da eğlence amaçlı kullanılabilecek yerlerdir. Didim'in eğlenceli gece hayatı da oldukça renklidir ve keşfedilmelidir. Otobüs ve tekne turları ile de bu belde rahatlıkla gezilebilir. Hem tekne hem de kültürel turları ile meşhur olan bir yerdir.
 
Didim'de Gezilecek Yerler
 
Didim plajları, yerel pazar ve çarşıları, Apollon Tapınağı ve Milet Antik Kent, Lunapark, butik yeme içme mekanları ve merkezi mutlaka gezilmelidir. Didim Marinası da mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor.
 
Özel Günler ve Festivaller
 
Altınkum Yazarlar Festivali, Barış Şenliği, Didim VegFest, İncirliova Deve Güreşi Festivali, Umurlu Erik Festivali, Geleneksel Kozarlı Çam Fıstığı Festivali, Kültür Sanat Festivali ve daha birçok etkinliğe katılım sağlamak mümkündür.

444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Didim Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Peşin Fiyatına12 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica