Sıralama:

Erzurum / Palandöken

Dedeman Palandöken Ski Lodge

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

266,67 226,67

%15

İndirim

181 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Erzurum / Palandöken

Palan Otel

Tam Pansiyon Plus

Standart Oda

Detaylar

326,67 277,67

%15

İndirim

101 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Erzurum / Palandöken

Dedeman Palandöken Hotel

Tam Pansiyon Plus

Standart Oda

Detaylar

333,34 283,34

%15

İndirim

237 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Erzurum / Palandöken

Polat Erzurum Resort Hotel

Tam Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

1. Çocuk 0 - 6 yaş arası ücretsiz

375,00 318,75

%15

İndirim

282 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Erzurum / Palandöken

Sway Hotels Palandöken

Tam Pansiyon Plus

Standart Oda

Detaylar

432,50 389,25

%10

İndirim

307 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Palandöken Otelleri

Doğu Anadolu bölgesinde bulunan Erzurum ilinin ilçesi ve Türkiye'nin en önemli kayak merkezlerinden birine sahip olan Palandöken, her yıl kış aylarında kar sporları tutkunlarının en uğrak merkezleri arasında bulunuyor. Sadece Türkiye'den değil dünyanın her yanından ziyaretçileri ağırlayan Palandöken'de konforlu konaklama seçenekleri ile eşsiz bir kış tatili geçirebilirsiniz. Palandöken otelleri bölgenin etnik unsurlarını yansıtan yapıları ve lüks konaklama imkanları ile her kış mevsiminde yer bulmakta zorlanılan adresler arasında.

Yılın büyük bir bölümünde kar bulunan Palandöken'de tüm kış sporlarını gerçekleştirebilirsiniz. Palandöken otelleri piste yakınlıkları ile dilediğiniz zaman kayak keyfi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu imkanların yanı sıra diğer kış etkinlikleri de otellerin bünyesinde yapılmakta, eğlenceli bir tatile geçirmeniz sağlanmaktadır. Palandökende oteller ultra lüks konaklama imkanlarından butik konaklama seçeneklerine kadar farklı bütçelere uygun seçeneklere sahiptir. Bu sayede kış tatilinizi istediğiniz gibi Palandöken'de geçirebilirsiniz.

Palandöken'de Ne Yenir?

Kış sporları ve organizasyonlarının yoğun olarak yapıldığı Palandöken'de Erzurum yöresine ait birçok yemek beğeninize sunuluyor. Palandöken otelleri ve restoranları yöresel lezzetleri eşsiz sunumlar ile bir araya getirmektedir. Otellerin menülerinde dünya mutfağından örnekler de bulunmakta olup, şık sunumlarla sizlerle bir araya getiriliyor. Kış sporlarının yapıldığı açık alanlarda gün içerisinde pratik yiyecekler yiyebilir, ateş başında sucuk-ekmek lezzeti ile keyifli zaman geçirebilir ve sıcak şarap eşliğinde dostlarınızla birlikte hoş sohbetler yapabilirsiniz.

Palandöken'de Neler Yapılır?

Palandökende tüm kış, kış sporları yapılmaktadır. Tüm kış sporlarıyla ilgili özel ders alabilir, teleferik turu ile bölgenin doğal güzelliklerine tanık olabilir, çeşitli organizasyonlara dahil olarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Otellerin kendi bünyelerinde gerçekleştirdikleri organizasyonlar da bulunmak ve birçok farklı zevke hitap etmektedir.

Palandöken'de Gezilecek Yerler?

Palandöken'de doğa turlarına çıkarak kış mevsiminin tüm güzelliklerine tanık olabilirsiniz. İlçe ve şehir merkezine inerek bölgeyi tanıyabilir, tarihi yapıları ziyaret edebilirsiniz. 

Özel Günler ve Festivaller

Palandöken'de her yıl kış düzenlenen kış sporları müsabakaları binlerce profesyonel sporcuyu ağırlamaktadır. Bölgenin yöresel günleri ve özel festivalleri de ziyaretçilerin ilgiyle takip ettiği etkinlikler arasında. Çeşitli konser ve müzik organizasyonları da yoğun katılımın bulunduğu etkinlikler olarak dikkat çekiyor. 


444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Palandöken Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
Yandex.Metrica