Sıralama:

Bolu

Kaya Green Park Gerede

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

1. Çocuk 0 - 6 yaş arası ücretsiz

127,50 108,38

%15

İndirim

57 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Bolu

Bolu Termal Hotel

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

1. Çocuk 0 - 6 yaş arası ücretsiz

140,00 119,00

%15

İndirim

58 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Bolu

Gazelle Resort & Spa

Yarım Pansiyon

Superıor Oda Balkonsuz

Detaylar

245,00 171,50

%30

İndirim

340 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Bolu Otelleri

Ülkemizin en güzel doğasının yer aldığı, mutlaka ziyaret edilmesi gereken, her mevsim ayrı güzel, cennet bahçesi Bolu, Batı Karadeniz bölgemizdeki önemli merkezlerden biridir. Doğa ile iç içe, huzur dolu ve tertemiz bir havası olan Bolu’da keyifli bir tatil size de iyi gelecek. Bu yıl Bolu’yu mutlaka ziyaret edin. Bolu’nun en önemli turizm merkezlerinden biri olan Abant’ta, doğa yürüyüşlerine katılabilir, çeşitli merkezlerde yamaç paraşütü yapma fırsatı bulabilirsiniz. Tertemiz havası ve muhteşem doğal güzelliği ile Bolu ve Abant, her mevsim farklı tatlar sunan bir bölgemizdir.

Özellikle fotoğrafçılık ile uğraşanların her yıl düzenli olarak ziyaret ettikleri Bolu’da kesinlikle görmenizi tavsiye ettiğimiz Yedigöller bölgesinde de düzenli kamp aktiviteleri yapılmaktadır. Kayak yapmayı düşünürseniz, Bolu’ya sadece 45 dk. uzaklıktaki Kartalkaya’ya uğrayabilir ve önemli kış sporları merkezlerimizden biri olan Kartalkaya’da harika bir kış tatili geçirebilirsiniz. Bir çok yerli ve yabancı turistin ilgisini çeken Bolu’da ayrıca çok sayıda kaplıca ve şifalı yeraltı kaynaklarından beslenen termal tesisler de tatilcilerin ilgi odağıdır. Konaklama seçeneklerinden bahsedecek olursak, Bolu’da termal oteller haricinde bir çok pansiyon, butik oteller, apart oteller ve lüks otellerden oluşan geniş bir otel yelpazesi sizleri beklemekte.

Bolu otellerinden birinde tatil yapmayı planlamadan önce mutlaka erken rezervasyon tatil fırsatlarını inceleyin. Erken rezervasyonda karşınıza çıkan indirim olanaklarını mutlaka değerlendirin. Bütçenize uygun ve kaliteli bir tatil hakkında tüm detayları öğrenmek için şimdi Türkiye’nin erken rezervasyon çağrı merkezi hattını arayın. Rezervasyonunuzu şimdi yaparsanız, karlı çıkacağınızdan emin olabilirsiniz. Keyif dolu bir tatil geçirmenizi dileriz. İyi tatiller.

  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Peşin Fiyatına9 Taksit
  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme
25 Years
Yandex.Metrica