29 Ekim Kültür Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Batı Karadeniz Turu (Yalova Hareketli)

1 Gece 2 Gün

3*** Safranbolu Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

3.199,00

Kastamonu Kanyonlar Ve Safranbolu Turu (Edirne Hareketli)

2 Gece 3 Gün

1 Gece Konaklama

4*Oteller (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

3.999,00

Kuşadası Pamukkale Turu (Edirne Hareketli)

2 Gece 3 Gün

1 Gece Konaklama

3* Oteller (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

4.799,00

Klasik Kapadokya Turu (Yalova Hareketli)

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

4* Kapadokya Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

5.599,00

Uçaklı Adana Gaziantep Gurme Ve Lezzet Turu (Istanbul Hareketli)

1 Gece 2 Gün

4**** Gaziantep Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

8.699,00

Karadeniz Rüzgarı Ve Batum Turu (Istanbul Hareketli)

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

8.999,00

Kuzey Ege Turu (Ankara Hareketli)

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

Ege Ve Akdeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

9.499,00

Gap Rüyası Turu (Ankara Hareketli)

4 Gece 5 Gün

Gap Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

9.899,00

Kurtuluş Yolu Ve Milli Mücadele Turu (Edirne Hareketli)

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

10.499,00

Uçaklı Van Ve Doğubayazıt Turu (Istanbul Hareketli)

2 Gece 3 Gün

3*** Van Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

10.799,00

Klasik Gap Turu (Istanbul Hareketli)

6 Gece 7 Gün

4 Gece Konaklama

Gap Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

10.999,00

Karadeniz Rüyası Ve Batum Turu (Istanbul Hareketli)

6 Gece 7 Gün

5 Gece Konaklama

Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

11.799,00

Doğu Anadolu İncileri Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

5 Gece Konaklama

Doğu Anadolu (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

12.199,00

Ege Akdeniz Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

5 Gece Konaklama

Ege Ve Akdeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

12.259,00

Uçaklı Gap Turu (Istanbul Hareketli)

3 Gece 4 Gün

Uçaklı Gap Turu (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

12.499,00

Uzun Gap Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

5 Gece Konaklama

Gap Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

12.499,00

29 Ekim Kültür Turları

29 Ekim Turları ve Tur Fiyatları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatilini aileniz veya arkadaşlarınız ile birlikte küçük bir kaçamak yapmak için değerlendirmek isterseniz, çeşitli tur programlarını tercih edebilirsiniz. Coral Tatil’in farklı kültür ve gezi turu seçeneklerini inceleyerek ister 1 günlük isterseniz de bir haftalık kapsamlı seyahat paketlerini seçebilirsiniz. 29 Ekim turları ile daha önce görmediğiniz bir bölgeyi tercih ederek oranın kültürünü yakından tanıyabilir, tarihî ve doğal güzelliklerini keşfedebilir ve lezzetli yöresel yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Kapadokya, Abant, Eskişehir, Safranbolu ve GAP turu gibi farklı seçenekler arasından en merak ettiğiniz lokasyona karar vererek kültür gezinize hemen başlayabilirsiniz.

Avantajlı 29 Ekim Turları

İş hayatının yoruculuğundan ve stresinden birkaç gün uzaklaşmak için avantajlı yurtiçi 29 Ekim turları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Coral Tatil’in ayrıcalıklı fiyatlarından yararlanarak çıktığınız seyahatte size sadece gezinin keyfini çıkarmak kalıyor. Her bütçeye uygun tur paketleri ile hem siz hem de aileniz için yer ayırtabilirsiniz. Farklı rotalara yönelik hazırlanan bu kapsamlı turlarla o bölgenin en doğal güzelliklerini veya ihtişamlı tarihî eserlerini yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Farklı illerden kalkan ve Türkiye’nin 7 bölgesine de düzenlenen turlarla 29 Ekim tatilinizi farklı kılabilirsiniz. Şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak geçireceğiniz birkaç gün sonunda enerji depolayarak geri dönebilirsiniz.

29 Ekim GAP Turları

Tatilinizde farklı coğrafyaları yakından görmek isterseniz, 29 Ekim GAP turlarını tercih edebilirsiniz. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki pek çok farklı ili kapsayan bu Klasik GAP Turu ile sayısız medeniyete ev sahipliği yapan bu coğrafyadaki tarihî izleri görebilirsiniz. 7 gece 8 gün süren ve İstanbul kalkışlı 29 Ekim tatil turlarından biri olan GAP turuna katılarak Nemrut Dağı’nda gün batımını izleyebilir, Hasankeyf’i kuş bakışı seyredebilir ve dünyanın en eski yerleşim yeri Göbeklitepe'yi yakından inceleyebilirsiniz. GAP turu; Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Batman, Mardin, Şanlıurfa ve Gaziantep’e uğruyor. Bölgenin büyülü atmosferine kendinizi kaptırarak tatilin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

29 Ekim Kapadokya Turları

29 Ekim tatilinizde Türkiye’nin büyüleyici doğal güzelliklerine ev sahipliği yapan Kapadokya'ya düzenlenen turları seçebilirsiniz. İstanbul hareketli bu turun 3 gün ve 4 gün süren iki ayrı alternatifi bulunuyor. Tatil programınıza göre dilediğiniz 29 Ekim kültür turlarına karar vererek ‘Güzel Atlar Ülkesi’nin büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz. Nevşehir’e vardıktan sonra bölgedeki en özel tarihî kalıntıları ve ibadethaneleri Kapadokya Turu kapsamında yakından görmeniz mümkün oluyor. Göreme Açık Hava Müzesi, Üç Güzeller, Ürgüp, Çanak Çömlek Atölyeleri, Ihlara Vadisi ve Hacı Bektaş-ı Veli Dergâhı ziyaret edeceğiniz yerlerden yalnızca birkaçı. Peri Bacalarının eşsiz güzelliğinin yanı sıra bölgenin meşhur üzüm bağlarını görebilir, şarap tadımları yapabilir, atölyelerde çamurdan kendi çanaklarınızı tasarlayabilirsiniz. Kapadokya’ya gitmişken bölgenin turizmine büyük bir katkı sağlayan ünlü dizinin çekildiği Asmalı Konak Müzesi’ni de ziyaret edebilirsiniz.

29 Ekim Turunuz için Tüyolar

Tatilinizi değerlendirmek için 29 Ekim kültür turları seçeneklerini inceleyerek, bu zaman diliminde yeni yerler görme şansı elde edebilirsiniz. Seyahatiniz esnasında kendinize özel küçük gezi planları yaparak boş zamanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Örneğin, Kapadokya geziniz sırasında Balon Turuna katılarak bu görkemli coğrafyaya tepeden bakabilir, güneşin doğuşunu balon üzerinden izleyebilirsiniz.

29 Ekim turları sırasında yanınıza, gideceğiniz bölgeleri tanıtan bir kitapçık almayı unutmamalısınız. Coral Tatil paketleri ile katılacağınız Kastamonu ve Safranbolu Turu ile bölgenin saklı güzelliklerini görebilir, kanyonların doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Safranbolu’daki serbest zamanlarınızda bölgenin meşhur lezzetlerini evinize götürmek için yerel halkın satış yaptığı pazar yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Yine tercih edebileceğiniz Abant, Mudurnu, Göynük, Düzce Şelaleleri ve Ormanya Turu ile oksijene ve yeşile doyabilirsiniz. Tur esnasında oluşabilecek boş vakitlerinizde uzun doğa yürüyüşleri yaparak tüm stresinizden arınabilirsiniz.

29 Ekim Turunuz için Neden Coral Tatil’i Seçmelisiniz?

Her seyahatinizi özel kılmak için hizmet veren Coral Tatil, 29 Ekim tatilinizde de sizin için en doğru geziyi planlar. Ankara çıkışlı 29 Ekim turları ile başlayacağınız seyahatinizi planlarken Coral Tatil’in uzman kadrosundan destek alabilirsiniz. Farklı tur paketleri arasından daha önce hiç görmediğiniz bir bölgeyi seçerek yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Cazip fiyat avantajları ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak 29 Ekim tatil turunuzu Coral Tatil’le hemen şimdi satın alabilirsiniz.