Adana Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Adana

Adana Saray Otel

Oda Kahvaltı

Standart 1 Kışılık Oda - Bed & Breakfast - Iade Edılebılır

Detaylar

15,00 531,00
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Adana

Centrum Business Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Twın Oda - Bed & Breakfast - Iade Edılebılır

Detaylar

33,90 1.200,01
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Adana

İbis Adana

Sadece Oda

Double Room, 1 Double Bed

Detaylar

36,22 1.282,19
509 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Adana

Adana Yukselhan Hotel

Oda Kahvaltı

Standard Twın Room

Detaylar

39,73 1.406,34
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Adana

Çukurova Erten Otel

Oda Kahvaltı

Double Room

Detaylar

40,11 1.419,87
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Adana

Taskopru Hotel

Oda Kahvaltı

Standard Twın Room

Detaylar

42,35 1.499,11
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Adana

Sürmeli Hotel Adana

Oda Kahvaltı

Superıor Room, Multıple Beds

Detaylar

43,05 1.523,94
123 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Adana

Otel Senbayrak Cıty

Oda Kahvaltı

Trıple Room, Cıty Vıew

Detaylar

44,58 1.578,18
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Adana Otelleri - İndirimli Adana Otelleri Fiyatları

Akdeniz Bölgesi’nin en doğusunda bulunan Adana, Seyhan Nehri kıyısında ve Toros Dağları’nın eteklerinde kalır. Türkiye’nin en kalabalık 6. şehri olma özelliğini taşır ve oldukça gelişmiştir. Denize kıyısı olduğu için turistik açıdan da önemlidir ve yerli, yabancı turistlerin sıkça ziyaret ettiği bir ildir. Bu nedenle Adana otelleri farklı kriterlere hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. Bu zengin yapısı sayesinde konaklama konusunda size oldukça avantaj sunar. Tatil için Adana’ya geldiğinizde hem konforlu otellerin tadını çıkarabilir hem de deniz tatili ile kültürel seyahati bir arada elde edebilirsiniz.

Adana’ya tatil yapmak için gidecekseniz, mutlaka öncesinde otel araştırması yapmalısınız. Bu sayede hayallerinizde tatili yapabilirsiniz. Beklentilerinizi, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra onlarda Adana oteli arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Coral Tatil, bu konuda size kolaylık sağlayarak Adana’daki pek çok oteli bir arada incelemenize olanak verir. Bu sayede oteller ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabilir ve kendinize uygun olana daha emin karar verebilirsiniz. Aynı zamanda hızlı ve güvenli rezervasyon sistemi sayesinde istediğiniz otel için hemen yer ayırtabilirsiniz.

Adana'da Nerede Kalınır?

Oldukça büyük bir şehir olan Adana’da konaklamak için tercih edebileceğiniz pek çok bölge vardır. Genel olarak merkezde yoğunlaşan oteller arasından seçim yaparak pek çok yere kolayca ulaşabilirsiniz. Eğer Adana merkez otelleri size hitap ediyorsa, Seyhan ve Yüreğir ilçelerindeki otellere göz atabilirsiniz. Seyhan’daki Sefa Özler Caddesi ve İnönü Caddesi’nde pek çok otel bulabilirsiniz. Eğer Seyhan’da daha sakin yerlerde kalmak isterseniz, Seyhan Nehri yakınlarındaki otellere bakabilirsiniz. Ayrıca Taşköprü yakınlarındaki oteller de daha sessiz ve sakindir. Çukurova ilçesi, merkeze biraz uzak olsa da Seyhan Baraj Gölü’ne yakın olduğu için pek çok butik otele ev sahipliği yapar. Doğal güzellikleri ile öne çıkan Çukurova, merkeze yaklaşık 3,5 km uzaklıktadır. İsterseniz tatil amacınıza uygun olarak deniz kenarındaki otelleri de tercih edebilirsiniz. Adana’nın denize kıyısı olan ilçeleri; Karataş, Bahçe, Tuzla ve Yumurtalık’tır. Özellikle Yumurtalık, temiz denizi ve doğal güzellikleri ile öne çıkan bir yöredir. Yumurtalık bölgesinde yer alan otelleri tercih ederek yaz aylarında denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Bu nedenle turistik açıdan gelişmiştir. Kilometrelerce uzanan Karataş da otel konusunda geniş bir çeşitlilik sunar.

Otel olarak bakıldığında Adana’da bulabileceğiniz çok farklı alternatifler vardır. Butik otel, apart otel, 5 yıldızlı otel, her şey dahil otel, pansiyon gibi otel türleri arasından kriterlerinize hitap edeni tercih edebilirsiniz. Eğer çift olarak Adana’ya tatile geldiyseniz, butik otelleri tercih edebilirsiniz. Bu oteller sakin ortamları ve az kişi kapasiteleri ile konfor ve huzur sunarlar. Aynı zamanda şömine, jakuzi gibi imkanlar da romantik anlar yaşamanızı sağlar. Kalabalık tatiliniz için ise apart otellerde konaklayabilirsiniz. Çünkü bu oteller, küçük bir ev gibi tasarlanır ve özel banyo, mutfak, oturma alanı vardır. Bu da kendinizi evinizde gibi hissetmenizi ve bir arada bulunabilmenizi sağlar. Adana apart otel seçenekleri, uygun fiyatlarıyla da öne çıkarlar. Lüksünüzden ve rahatınızdan ödün vermek istemiyorsanız, 5 yıldızlı otellerde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yüksek standartlardaki hizmetlerden yararlanarak gerçek anlamda tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Konaklamak için tercih edebileceğiniz yüzlerce Adana oteli vardır. Tüm tesisleri Coral Tatil üzerinden inceleyerek her biri hakkında bilgi edinebilir ve hızlıca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Adana'da Otel Fiyatları

Adana otel bakımından zengin ve gelişmiş bir şehir olduğu için farklı fiyat seçeneklerine sahip alternatifler sunar. Yani bütçenize uygun olarak geniş fiyat aralıklarında otel bulabilirsiniz. Adana otel fiyatları belirlenirken değerlendirilen bazı faktörler vardır. Örneğin; otelin nerede yer aldığı, denize yakınlığı, çevresinde bulunan tesisler, ulaşım imkanları, otel tipi, sunulan olanaklar, otelin büyüklüğü ve kapasitesi, tatilin yapıldığı dönem gibi pek çok kriter bunlar arasında sayılır. Adana merkezde yer alan oteller ile ilçelerdeki otellerin fiyatları aynı değildir. Merkezden çeşitli yerlere ulaşım daha kolaydır ve burada daha fazla olanak bulunur. Bu da fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Ayrıca otelin denize olan mesafesi de fiyatlara doğrudan yansır. Deniz tatili için Adana’ya geliyorsanız, denize sıfır otelleri ya da yakındaki otelleri tercih etmelisiniz. Bu sayede denize daha kolay ulaşabilirsiniz. Otelin etrafında bulunan tesisler de fiyatlar belirlenirken değerlendirilir. Örneğin; yakında bulunan restoranlar, eğlence mekanları, alışveriş merkezleri fiyatları artırıp azaltan faktörlerdendir. Çünkü buralara yakında olan otellerde konaklayarak ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Otel türü, fiyatlar belirlenirken dikkate alınan en önemli unsurlardan biridir. Örneğin; 5 yıldızlı bir Adana oteli ile apart oteller arasında fiyat farkları görülür. 5 yıldızlı otelde alacağınız hizmetlerin kalitesi daha yüksek ve kapasitesi daha geniş olur. Bu da fiyatların artmasına neden olabilir. Apart oteller ise daha uygun fiyatlı konaklama imkanı sunarlar. Yani otel içinde bulunan olanaklar ve hizmetler de fiyatların belirlenmesinde önemli birer unsurdur. Adana’ya tatil için ne zaman geleceğiniz de önemlidir. Çünkü yaz sezonunda daha yoğun talep olduğu için otellerin fiyatları yüksek olabilir. Kış aylarında ise otel fiyatları daha uygun olur. Her mevsim görülmeye değer bir şehir olduğu için Adana’ya turistik bir seyahat için bile istediğiniz zaman gidebilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında Adana’da uygun fiyatlı bir tatil yapmak istiyorsanız, erken rezervasyon dönemlerini takip ederek indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Böylece istediğiniz otelin istediğiniz odasını bütçenizi sarsmadan ayırarak Adana’da hayallerinizdeki gibi bir tatil yapabilirsiniz.

Adana'da Apart Oteller

Adana’da bulunan apart oteller, özellikle çok bütçesi olmayan ve kalabalık şekilde tatile çıkanlar için uygundur. Öğrenci çok fazla olduğu için bu şehirde apart otel bulmak mümkündür. İster ailenizle ister kendi başınıza Adana’ya geldiğinizde, apart otellerde konaklayabilirsiniz. Ev konforu sunan bu otellerin içinde özel alan çok fazladır. Ayrıca istediğiniz yemekleri hazırlayabilmeniz için küçük mutfak alanları da bulunur. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra birden fazla kişiye rahatça konaklama alanı da sunar. Bu sayede ailecek çıktığınız tatillerde bir arada bulunmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Adana apart otel seçeneklerinden bütçenize uygun olanları değerlendirmek için Coral Tatil’i ziyaret edebilirsiniz.

Her Şey Dahil Adana Otelleri

Eğer tatil boyunca pek çok ihtiyacınızı kolayca karşılamak isterseniz, Adana’daki her şey dahil konseptli otelleri tercih edebilirsiniz. Genellikle sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olarak hizmet sunan bu oteller, yemek konusunda ekstra bir harcama yapmamanızı sağlar. Ayrıca kimi her şey dahil otellerde ücretsiz içecek ikramı da bulunur. Bazılarında ise ücretsiz oda temizliği gibi hizmetler yer alır. Bu sayede tatiliniz boyunca ihtiyaçlarınızın giderilmesi konusunda size yardımcı olurlar. Hem konforlu hem lüks hem de bütçe dostu bir tatil deneyimi için her şey dahil Adana otellerinde konaklayabilirsiniz. Özellikle ailecek kalabalık bir tatile çıkıyorsanız, her şey dahil oteller size çok daha uygundur.

Adana hakkında merak ettikleriniz:

Adana’da nerede kalınır?

Adana pek çok açıdan gelişmiş bir kent olduğu için yıl içinde oldukça fazla göç alır. İş, okul, tatil gibi amaçlarla Adana’ya gelen kişilerin tercih edebileceği pek çok konaklama seçeneği vardır. Eğer iş için şehre geliyorsanız, merkezdeki otellerde konaklamayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede pek çok önemli iş merkezine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tatil amaçlı geliyorsanız da denize kıyısı olan ilçelerdeki otellerde konaklayabilirsiniz. Kültürel bir seyahat yapmak isterseniz, doğal güzelliklere ve tarihi mekanlara yakın bölgelerde bulunan otelleri tercih edebilirsiniz.

Adana tatil sezonu ne zaman başlar ve biter?

Adana Akdeniz Bölgesi’nde yer alan bir şehir olduğu için iklim olarak sıcaktır. Yani yaz sezonu erken başlar. Nisan ayının gelmesiyle havalar ısınmaya başlar ve tatil için Adana’ya gidebilirsiniz. Deniz tatil için Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında bu bölgeyi ziyaret edebilirsiniz. Adana’da yaz tatili sezonu Ekim ayının ortasına kadar devam eder. Ancak her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip olan Adana’ya yılın dört mevsimi gelebilir ve buradaki çeşitli güzelliği ziyaret edebilirsiniz.

Adana için en uygun otel rezervasyon dönemi ne zamandır?

Adana’da otel rezervasyonu için en uygun dönem, erken rezervasyon dönemidir. Yaz ayında Adana’ya gidecekseniz, tatilinizden 1-2 ay öncesinden itibaren otel araştırmaya başlamalısınız. Oteller Ocak ve Şubat aylarında erken rezervasyon indirimleri yapar. Bu dönemlerde Adana tatiliniz için aylar sonrasına otel rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz otelin istediğiniz odası için istediğiniz tarih aralıklarında yer ayırtabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de önceden planlanmış tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.