Almanya Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Almanya Polonya Turu

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

549,00 19.489,50

Avrupa Masalı (Istanbul Hareketli)

Milano – Genova – Nice (2) – Avignon – Annecy – Cenevre (1) – Lozan – Gruyeres – Alsace (1) – Zürih – Bodensee (2) – Liechtenstein – Heidi’nin Köyü – Lugano – Como – Milano (1)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

649,00 23.039,50

Almanya Fransa İsviçre Turu (Istanbul Hareketli)

4 Gece 5 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

649,00 23.039,50

Noel Pazarları Turu (Istanbul Hareketli)

Basel (3)

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

699,00 24.814,50

Deluxe Almanya Polonya Turu

Ekstra Turlar Dahil

7 Gece 8 Gün

3* Ve 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

949,00 33.689,50

Benelüks Paris Almanya Turu (Istanbul Hareketli)

Amsterdam (2) - Brüksel (1) - Paris (3) - Lüksemburg (1) - Düsseldorf - Köln

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Anadolujet İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

999,00 35.464,50

Mega Benelüks Paris Turu (Istanbul Hareketli)

Amsterdam (2) – Brüksel – Paris (3) – Reims – Metz (1) – Strasbourg – Lüksemburg (1)

7 Gece 8 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

999,00 35.464,50

Almanya Turları - 2024 Almanya Turu Fiyatları

Almanya Turları ve Tur Fırsatları

Avrupa’nın kuzeyinde konumlanan medeniyetler ülkesi Almanya, zengin geçmişinin izlerini yansıtan sokakları ve tarihe damga vuran yapılarıyla yurt dışı tatilinizde tercih edebileceğiniz lokasyonların başında geliyor. Coral Tatil’in uygun fiyatlı Almanya turları arasından kendi beğenilerinize en uygun programı seçerek yerinizi ayırtabilirsiniz. Yılın her döneminde çıkabileceğiniz bu turlarda lüks otel odalarında konaklayarak konforlu bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla çıkacağınız Almanya gezisinde ülkenin nostaljik kokan atmosferini soluyabilir, gözlerden uzak yeşilliklerle bezeli kasabalarında yerel hayatı gözlemleyebilirsiniz.

Almanya Turları Hakkında

Tur Ulaşım Olanakları

Uçak ile ulaşım

En Popüler Tur Bölgesi

Berlin

Almanya İngiltere Turları

Coral Tatil’in uzman rehberleri eşliğinde çıkacağınız Almanya seyahatlerinizde bölgenin en gözde rotalarını görme imkânı bulabilirsiniz. İstanbul’dan hareket eden ve 4 gece 5 gün süren Almanya Fransa İsviçre Turu’na katılarak aynı program dâhilinde 3 Avrupa ülkesini birden gezme şansı elde edebilirsiniz. 3 yıldızlı otellerin standart odalarında evinizin konforunda konaklayacağınız tur boyunca Almanya’nın edebiyat ve kültür başkenti Baden Baden’i görebilirsiniz. Aynı zamanda ülkenin doğal güzellikleri ile öne çıkan 4. büyük kenti Freiburg da bu gezi rotasında yakından keşfedebileceğiniz bölgeler arasında yer alıyor. Seyahatiniz süresince Almanya tur acentalarının düzenlediği ekstra gezilere katılarak doğal güzelliklerini görkemli mimarisi ile taçlandıran Heildenberg şehrini de gezebilirsiniz. Yine Almanya’nın yanı sıra komşu ülkesi Polonya’yı da kapsayan Coral Tatil’in Almanya Polonya Turu’nu tercih ederek başkent Berlin’in cıvıl cıvıl sokaklarını turlayabilirsiniz. 7 gece 8 gün uzunluğundaki bu kapsamlı tur boyunca Berlin Duvarı’nı, Alexanderplatz Meydanı’nı, Berlin Belediye Binası’nı ve Berlin Katedrali gibi ünlü yapıları inceleyebilirsiniz. Tarihe meraklıysanız ücretli olarak düzenlenen Potsdam Turu’na katılarak birbirinden eşsiz güzellikteki kiliseleri, sarayları, dikilitaşları ve ünlü Brandenburg Kapısı’nı yakından görebilirsiniz.

Almanya Tur Fiyatları

Almanya gezi turlarının ücretlendirmeleri farklı kriterler göz önünde bulundurularak yapılıyor. Konaklanacak gün sayısı, gezilecek ülkeler, ulaşım olanakları gibi faktörler gezi fiyatlarını etkiliyor. Coral Tatil’in uygun fiyatlı Almanya turları arasında yer alan İstanbul hareketli “Alplerin Gölgesinde 5 Ülke” programını tercih ederek doğal güzelliklerle kaplı bir seyahat rotasında tatil yapabilir, yeni yerler görebilirsiniz. 7 gece 8 gün süren tur boyunca Almanya’nın Kara Orman bölgesi ile meşhur Friedrichshafen şehrini yakından keşfedebilirsiniz. Bölgenin dar sokaklarında ve göl kenarında yürüyüş yapabilir, ünü bütün dünyaya yayılan kara orman pastasının tadına bakabilirsiniz. Tatil günlerinizi farklı bir seyahat programı ile değerlendirmek isterseniz Coral Tatil’in Noel Pazarları Turu’na göz atabilirsiniz. 3 gece 4 gün boyunca devam eden bu geziye iş hayatının stresinden birkaç gün olsun uzaklaşmak istediğiniz her an katılabilirsiniz. Almanya turlarının fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgilere Coral Tatil’in sayfalarından dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Seyahat paketinizi hemen satın almak için uzman seyahat danışmanlarımızla iletişime geçebilir, sizin için en uygun seyahat rotasını oluşturabilirsiniz.

Almanya Turunuz için Tüyolar

Avrupa’nın derin tarihi ile öne çıkan ülkesini İzmir hareketli Almanya turu programları ile keşfetmek isterseniz seyahat rotanıza yönelik bir gezi planı yapabilirsiniz. Ancak seyahatinize başlamadan önce tatil bavulunuzu hazırlarken Almanya’nın hava durumununu göz önünde bulundurmalısınız. Tur programınızın tarihine göre uygun kalınlıkta giysiler seçmeye özen göstermelisiniz. Karasal bir iklime sahip olduğu için yaz aylarında bile serin günler yaşayan Almanya’ya giderken mont veya yağmurluklarınızı yanınızda bulundurarak olumsuz koşullar için tedbirinizi alabilirsiniz. Türkiye için vize isteyen ülkelerden olan Almanya’ya düzenlenecek turlar boyunca pasaport ve vize kağıtlarınızı yanınızdan bir an olsun ayırmamalısınız. Tüm bu önlemleri aldıktan sonra Almanya turu maceranıza dalabilirsiniz.

Geziniz boyunca Coral Tatil’in uzman rehberleri eşliğinde farklı rotaları dolaştıktan sonra kalan boş zamanlarınızı farklı aktivitelerle değerlendirebilirsiniz. Seyahatinizin Berlin ayağında Türk vatandaşlarının yoğunluğu ile dikkat çeken Kreuzberg bölgesinde gezebilir, civardaki restoranlarda yemek yiyebilirsiniz. Özellikle ekmek arası döner Almanya’da hem Türkler hem de yabancılar tarafından en çok tercih edilen sokak lezzetleri arasında yer alıyor. Siz de bu ülkeye yapacağınız ziyarette bu dönerin tadına bakmadan dönmemelisiniz. Ancak uyaralım, döner büfelerinin önünde uzun saatler kuyruğa girmek zorunda kalabilirsiniz.

Almanya Turunuz için Neden Coral Tatil’i Seçmelisiniz?

Coral Tatil’in cazip avantajları ve bütçe dostu ödeme seçenekleri ile Almanya turunuza ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Turunuzu satın aldığınız andan, seyahatinizin bittiği güne kadar her daim yanınızda olan Coral Tatil, eğitimli ve uzman seyahat ekibi ile Almanya’yı tüm yönleriyle tanımanıza yardımcı oluyor. Toplamda 40 ülkede 90’dan fazla destinasyona yönelik turlar düzenleyen Coral Tatil, bu tecrübesini sizlerin hafızalarda iz bırakan tatiller yaşamanız için üstün hizmet anlayışı ile buluşturuyor. Kalite ve konforlu bir seyahat için doğru adres olan Coral Tatil’in 444 0 684 no’lu çağrı merkezini dilediğiniz zaman arayarak Almanya turları ve tur fırsatları ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Coral Tatil’in sayfalarını inceleyerek daha önce bu tur programlarına katılan tatil severlerin değerlendirmelerini görebilir, kendi tur programınızı bu yorumlara göz atarak oluşturabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemleri ile Almanya turu paketinizi hemen şimdi satın alarak bu modern ve tarih kokan ülkeyi gezebilirsiniz.

Popüler Almanya Tur Bölgeleri

Hem doğal, hem tarihî hem de kültürel güzellikleri ile öne çıkan pek çok farklı bölge barındıran Almanya’nın en popüler tatil rotaları arasında öne çıkanlar şu şekilde sıralanıyor:

 • Berlin,
 • Kreuzberg,
 • Köln,
 • Baden Baden,
 • Friedrichshafen,
 • Hannover,
 • Heidelberg,
 • Potsdam.

Coral Tatil Almanya turlarının detaylarını inceleyerek seyahat programınızı oluşturabilir, uygun fiyatlı gezi paketlerini satın alabilirsiniz.