• Tümü
 • Genel
 • Havuzlar
 • Odalar
 • Restoranlar
 • SPA
 • Spor
  1 / 12
  Tümünü Gör
  • Fiyat Hesaplama
   
  Oda 1
  Oda Ekle
  Tamam
  Fiyat Hesapla

  Aradığınız kriterlerde fiyat bulunamadı.

  Biz Sizi Arayalım

  Tesis Özellikleri

  Başa Dön

  Genel Bilgiler

   Otel Özellikleri ve Konseptleri

   Mesafeler

   Su Parkı

   Sporlar

   Plaj

   Havuzlar

   Yetişkin Havuzları

   Havuz Tipi Boyut(m2) Derinlik(cm)(Min-Max) Su Tipi Isıtma Çalışma Saatleri

   Çocuk Havuzları

   Havuz Tipi Boyut(m2) Derinlik(cm)(Min-Max) Su Tipi Isıtma Çalışma Saatleri

   Animasyon

   Çocuk Servisleri

   Yiyecek ve İçecekler

   Yiyecek / İçecek

   Restoranlar

   Yemek Tipi Restoran Çalışma Saati Servis Tipi

   A La Carte Restoranlar

   A La Carte Restoranlar Çalışma Saati Rezervasyon Gerekli Mutfak Sınırlama

   Barlar

   Barlar Çalışma Saati İçecekler Ücretli/Ücretsiz

   Servisler

   Ek Açıklamalar

   Otel İmkanları

    Toplantı Odaları

    Toplantı Odaları Oturma Düzeni ve Kapasitesi Ses Işıklandırma Görüntü Diğer

    Bina Bilgileri

    Bina Tipi Bina Sayısı Kat Sayısı Asansör Sayısı

    Odalar

    Başaranlar Termal Hakkında

    Başa Dön

    Sabahın erken saatinde kalkan tatilinde geceyi de yaşayım gündüzü de dolu dolu yaşayım diyenler  için burası sizin için bir cennet.

    Başaranlar Termal Otel Gazlıgöl'de bulunan rehabilitasyon ve kaplıca tedavileri bulunan, doğa manzarası ve yüzme havuzu ile ailecek gidilebilen bir oteldir. Birkaç ailelik odalarıyla sağlık ve eğlence için herşey düşünülmüştür. Tarihi aktivite olarak çevrede bulunan Frig vadisini gezebilir, Helenistik çağdan kalan tarihi dokuları görebilir, Roma, Bizans dönemine ait kiliseleri, peri bacalarını, kaya oyma evleri ziyaret edebilirsiniz.

    Başaranlar Termal Otel'de ayrıca çocuklar için rahatça gezebilecekleri çim bahçelerde oyun alanları düzenlenmiştir. Çocuklarınız aktivite yaparken siz de balık avlayabilir veya bisiklete binebilirsiniz. 

    Eğer doktorunuzdan aldığınız raporla ssk veya bağkur anlaşmanız varsa sağlık sigortasından belli bir ücret indiriminden yararlanabilirsiniz. Safra kesesi taşlarına, böbrek taşlarına, bağırsak hastalıklarına, akne, sedef gibi cilt hastalıklarına, ayrıca, kemik hastalıklarına iyi gelen bu kaplıcaları donanımlı bir şekilde bulabileceğiniz Başaranlar Termal Otel'de sağlığınızı düşünen organik ve taze yemeklerle de karşılaşırsınız.
     
    Odalarında mutfağı, salonu, banyolarıyla evinizi aratmayacak, alışverişinizi yapıp kendi yemeğinizi de hazırlayabilmeniz için herşey düşünülerek düzenlenmiştir. Tatilinizi ve sağlınızı düşünmek sizin eliniz de arkadaşlarınızla veya ailecek güzel bir tatil geçirebileceğiniz bir yer olan Başaranlar Termal Otel yaz, kış gidebileceğiniz bir yer haline gelmiştir.

    Aktiviteleri, oyun alanları, bisiklet turları derken zamanın nasıl geçtiğini anlamadan anılarınıza anı katıp sağlığınıza kavuşup evinize dönme şansını yakalayabileceğiniz bir yerdir. Erken rezervasyonlarda uygun fiyatlarla Başaranlar Termal Otel sizleri bekliyor.