Batı Karadeniz Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Kastamonu Kanyonlar Ve Safranbolu Turu (Istanbul Hareketli)

2 Gece 3 Gün

1 Gece Konaklama

4*Oteller (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

2.999,00

15 Temmuz Batı Karadeniz Turu (Istanbul Hareketli)

1 Gece 2 Gün

3*** Safranbolu Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

2.999,00

30 Ağustos Batı Karadeniz Turu

1 Gece 2 Gün

3*** Safranbolu Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

2.999,00

Abant Safranbolu Turu (Istanbul Hareketli)

1 Gece 2 Gün

3*** Safranbolu Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

3.199,00

Batı Karadeniz Turu (Istanbul Hareketli)

1 Gece 2 Gün

3*** Safranbolu Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

3.199,00

Abant Yedigöller Turu (Istanbul Hareketli)

1 Gece 2 Gün

4**** Bolu Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

3.459,00

Maşukiye Yedigöller Abant Turu (Istanbul Hareketli)

1 Gece 2 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

3.459,00

30 Ağustos Kastamonu Kanyonları Safranbolu Abant Turu

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

3*** Safranbolu Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

4.999,00

15 Temmuz Kastamonu Kanyonları Safranbolu Abant Turu (Istanbul Hareketli)

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

3*** Safranbolu Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

4.999,00

30 Ağustos Amasra Safranbolu Yedigöller Turu

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

Batı Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

4.999,00

Batı Karadeniz Turları - 2024 Batı Karadeniz Turu Fiyatları

Batı Karadeniz Turları ve Tur Fiyatları

Batı Karadeniz, Türkiye’de ormanlık alan zenginliği ile ziyaretçi çeken en önemli bölgelerdendir. Yer altı kaynaklarıyla da ön plana çıkan bu gölgede güzel bir gezinti istiyorsanız “tur” alternatifini değerlendirebilirsiniz.

İdeal bir Batı Karadeniz turu ile rehber eşliğinden pek çok mekanı gezebilirsiniz. Hem gezip hem de öğrenmenizi sağlayan turlar ile yeni bir deneyim de yaşamış olursunuz. Konforlu seyahat imkanı ile Batı Karadeniz’i bir ucundan diğer ucuna kadar pek çok yerini görme şansını elde edebilirsiniz. Sadece bununla da sınırlı kalmaz, her şehirde ayrıca duraklayabilir ve gezebilirsiniz.  Tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte seyahat edebileceğiniz bir çok tur düzenlenir. Yeşil ve doğa söz konusu olduğunda ise Karadeniz turları dikkat çeker. Batı Karadeniz’i daha ayrıcalıklı kılan ise sadece doğa güzellikleri değil, kültürel özelliklerini de en iyi şekilde yansıtmasıdır.

Batı Karadeniz kültürünü yakından tanımanızı sağlayan turlar hakkında geniş kapsamlı bilgi almak için Coral Tatil’den yararlanabilirsiniz. Tur kapsamı ve içeriğine dair tüm detaylara yer veren Coral Tatil, birden fazla mekanı ziyaret etmenize yardımcı olur. Turlar ile beraber, Batı Karadeniz tatil yerleri başta olmak üzere çeşitli turizm noktalarını sizinle buluşturur. Ulaşım kolaylığı için alternatif hareket noktaları da bulunan turlar Coral Tatil’de sizi bekler.

Batı Karadeniz Turları Hakkında

Batı Karadeniz seyahati için tercih edilen turlar, 2 gün gibi bir süre içerisinde pek çok turistik mekanı gezmeye fırsat verir. Seyahat konseptine göre turun kaç gün süreceği değişiklik gösterebilir. Ayrıca Batı Karadeniz turları için daha çok otobüs ile ulaşım tercih edilir. Genellikle 1 gün 2 gece olacak şekilde planlanan turlar ile bölgedeki şehirler sırasıyla ziyaret edilir. Aynı zamanda tur sırasında yemek yemek ve alışveriş yapmak için zaman tanınır. Böylece Batı Karadeniz’in mutfak kültürü ile tanışabilir ve hediyelik eşyalar alabilirsiniz.

Batı Karadeniz turlarının ön plana çıkan diğer özelliği ise konaklamalı olmasıdır. Konaklama tur ücretine dahildir, ekstra ücret ödemeye gerek yoktur. Bunun dışında açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, çevre gezileri, zorunlu seyahat sigortası ve rehberlik hizmeti de tur ücretine dahil tutulur. Rehberlik hizmeti, alanında eğitim almış profesyonel kişiler tarafından verilir. Profesyonel rehberlik hizmeti ile geziniz sırasında bölge hakkındaki tüm detaylara hakim olabilirsiniz. Zaten tur programlarının düzenleyicisi de rehberlerdir. Tur fiyatına dahil olmayan hizmetler ise genellikle öğle yemekleri, özel harcamalar, ekstra organizasyon ve müze giriş ücretleridir.

Olumsuz hava şartlarına bağlı olarak turlar iptal edilebilir. Müşterilerin en iyi şartlar altında seyahat etmesi böylesi daha yararlı olur. Hava durumunun elverişsizliği ve kontenjanın yetersizliğine bağlı olarak iptal edilen turlarda bilgilendirme Coral Tatil tarafından yapılır. Çoğunlukla turdan 2 gün önce tüm müşterilerle iletişime geçilir ve detaylar iletilir.

Batı Karadeniz Turlarında Nereler Gezilir?

Batı Karadeniz turları kapsamında Zonguldak, Karabük, Kastamonu Bolu ve Bartın’a öncelik verilir. Batı Karadeniz bölgesini oluşturan bu illerdeki tarihi mekanların ve tabiat ormanlarının gezildiği turlarda her gününüz yoğun geçebilir. Batı Karadeniz turu illeri ile Türkiye’deki saklı olan pek çok güzelliği yerinde görebilirsiniz. Bu yerler arasından Efteni Gölü’nün etkisine kendinizi kaptırabilisiniz. Zengin bitki örtüsü bir yana, göçmen kuşlara da ev sahipliği yapan gölün kartpostallara layık bir görüntüsü vardır.

Diğer yandan ise Kastamonu’da bulunan Horma Kanyonu da her yıl binlerce ziyaretçi ağırlayan bir milli paktır. Sadece bitki örtüsü değil, yaban hayatı da oldukça canlı bir kanyondur. Gezi rotaları arasında yer alan bir diğer adres ise İnkumu Plajı`dır. Bartın ve Amasya arasında yer alan plaj, Karadeniz’in berrak sularıyla sizi buluşturur. Hem deniz mavisi hem de ormanların yeşilliği arasında huzuru hissedebilirsiniz.

Yine yeşilin her tonuna doyabileceğiniz Yenice Ormanları da seyahatiniz için sizi bekler. Dünya Doğa Koruma Vakfı (WWF)’nın 1999’da “Acil Olarak Korunması Gereken 100 Sıcak Nokta” listesinde yer verdiği orman büyüleyici bir tabiat parkıdır. Bi diğer gezi mekanı olan Safranbolu ise Batı Karadeniz kültürü ve kentleşme yapısı hakkında tüm detaylara şahit olmanızı sağlar. Mimarisi ile dikkat çeken kent, Osmanlı kent mimarisini en özgün şekilde yansıtan tarihi evleriyle ön plana çıkar.

Batı Karadeniz Turları Fiyatları

Batı Karadeniz turlarının fiyatları seyahat konseptine göre belirlenir. Kaç gün konaklanacağı, hangi yerlerin gezileceği ve ulaşım tipi gibi detaylar fiyatların belirlenmesinde pay sahibidir. Daha uygun bir tur seyahati için Coral Tatil’in sunduğu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Batı Karadeniz turu fırsat ve kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, kontenjan doluluğu yaşanmadan önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Turlar için online rezervasyon imkanı sunan Coral Tatil, bu doğrultuda çağrı merkezi hizmetini de size sunar.