Birleşik Arap Emirlikleri Gemi Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Costa Smeralda İle Ba Emirlikleri Katar Umman Sultanlığı 2025

7 Gece 8 Gün

Costa Smeralda (Promosyon İç Kabin) Flydubai İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

899,00 32.364,00

Birleşik Arap Emirlikleri Otelleri ve Fiyatları & Birleşik Arap Emirlikleri Tatili

Yurt dışı tatili denince akla gelen en farklı lokasyonlardan biri Birleşik Arap Emirlikleri olabilir. Birleşik Arap Emirlikleri’nde Dubai, Abu Dabi, Palm Cumeyra ve Şarika başta olmak üzere birçok konumda ayrıcalıklarla dolu bir tatil planlamak mümkün. Birleşik Arap Emirlikleri otelleri ve fiyatları bakımından çok farklı seçenekleri tatilseverler ile buluşturuyor.

Keyifli bir tatil geçirmek için yurt dışı otelleri içerisinden en uygun seçeneklere karar vermeden önce bu ülkede hangi aktiviteleri yapmak istediğinizi, hangi tatlari deneyimlemek ve nereleri görmek istediğinizi belirlemeniz ve buna uygun birkaç gün ayırmanız gerekiyor. Ülkede bulunan bir çok otel erken rezervasyon fırsatı sayesinde dilediğiniz tarih aralığında konforlu bir tatilin kapılarını ziyaretçilerine aralıyor.

Dubai, Abu Dabi ve Diğer BAE Şehirlerinde Konaklama Seçenekleri

Dünyanın en ünlü cazibe merkezlerini içerisinde barındıran Birleşik Arap Emirlikleri, birçok farklı ülkeden her yıl yüzbinlerce ziyaretçi ağırlıyor. Dubai, Sharjah ve Abu Dabi gibi önemli lokasyonlar başta olmak üzere Orta Doğu‘da turistik önemi yüksek birçok şehir Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde yer alıyor. Dünyanın pek çok farklı noktasından gelen ziyaretçilerin unutulmaz bir tatil deneyimi yaşaması için konforlu bir konaklama imkanı burada mümkün.

Çölde yapılan peyzaj ve mimari çalışmalar sayesinde önemli bir turistik cazibe merkezi haline gelen Dubai, ülkeye gelenlerin ilk seyahat noktaları arasında. Bunun yanında modern lüks mimarisi ile Abu Dabi ve daha birçok gözde şehir de ziyaretçilere ayrıcalıklı bir konaklama imkanı sunuyor. Yedi emirlikten oluşan Birleşik Arap Emirlikleri, dev binalardan modern yapılara kadar birçok görkemli binayı ve farklı deneyimleri ziyaretçilerine sunuyor.

Lüks ve Butik Otellerin Yanı Sıra Ekonomik Konaklama Tercihleri

 

Çeşitli konaklama imkanlarını içerisinde barındıran BAE, çeşitli deneyimlerin bir arada bulunduğu bir konuma ev sahipliği yapıyor. Lüks otellerin yanı sıra butik oteller içinde her ihtiyaca hitap edecek seçenekleri karşınıza çıkarıyor. Orta Doğu‘nun en gözde tatil yerlerinden olan ve her mevsim farklı bir enerjisi olan bu ülkede, modern yapılar ve dev binalar ön plana çıkıyor. Bu noktada seyahat rotalarını belirlerken bu rotaların yakınlarında uygun konaklama yerlerini de kolayca bulmanız mümkün.

Birleşik Arap Emirlikleri gezilecek yerler içerisinde önemli konumlara yakın ulaşım ağı ile iç içe birçok otele ev sahipliği yapıyor. Özellikle emirlikler arasında ulaşımı sağlayan otobüs firmalarının bu konumlara sık sık seferleri bulunuyor.

Birleşik Arap Emirlikleri uçakla kaç saat, sorusunun yanıtı da sık merak edilen konular arasında yer alıyor. Abu Dabi Uluslararası Havalimanı ve Dubai Uluslararası Havalimanı gibi önemli bağlantı noktalarına ulaşım, ülkemizden direkt uçuşla yaklaşık 5,5 saat sürüyor. Ayrıca havalimanına ulaşım noktasında da ülkenin gelişmiş bir ulaşım sistemi mevcut.

Otel Fiyatları ve Tatil Paketi Seçenekleri

 

BAE’de bulunan uygun otel fiyatları ve tatil paketi seçenekleri ile seyahat tutkunları görmek istedikleri gözde Arap ülkelerini ziyaret etme fırsatı yakalayabilirler. Dünyanın birçok noktasının gözde cazibe merkezleri arasında yer alan önemli yapıları içeren BAE hem iş hem de tatil destisnasyonlarını içerisinde barındırıyor. Özellikle iş sektöründe önemli bir konumda olması nedeniyle otel fiyatları da bu noktada değişkenlik gösteriyor. Lüks otellerden tatil köylerine ve butik otellere kadar birçok farklı konumda dilediğiniz seçeneklerde tatil yapma imkanınız bulunuyor.

Tatil denince akla gelen çeşitli özel günler, bayramlar gibi resmi tatiller ve özellikle yaz sezonu için mutlaka gidip görmeniz gereken lokasyonlar BAE otellerine çok kısa mesafede yer alıyor. Bu da konaklama seçeneklerinin mevcut tatil planınıza göre şekillenmesini sağlıyor. Şehir içerisinde gezip görmek istediğiniz en uygun rotaları belirlerken kalacak yerinizi de buna göre seçmeniz mümkün. Ayrıca seçmek istediğiniz tatil paketi içerisinde Birleşik Arap Emirlikleri turu gibi farklı paketleri de belirleyebilirsiniz. Yurt dışı otelleri içerisinde en uygun seçenekleri ve tatil fırsatlarını Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki oteller arasında bulabilirsiniz.

BAE'de Tatil Aktiviteleri ve Eğlence Mekânları

 

BAE iş dünyasının fırsatlarını ve avantajlarını sunan öncelikli bir konum olarak bilinse de tatil aktiviteleri ve eğlence mekanları ile de göz önünde olan bir ülkedir. Birleşik Arap Emirlikleri içerisinde en canlı gece hayatı Dubai’dedir. Haftanın her günü farklı eğlenceleri deneyimleyebileceğiniz Dubai mekanlarının bazılarında yaş sınırı varken bazılarında yoktur.

Şehrin merkezinde yer alan restoranlarda romantik bir akşam yemeği yiyebilir, gece kulüplerinde dilediğinizce eğlenebilir ve otellerin barlarında zaman geçirebilirsiniz. Bunların yanında tatilinizi Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer alan özel günlere göre planlamak isterseniz, Dubai Alışveriş Festivali için ocak ve şubat aylarını, Dubai Çöl Klasiği için mart ayını, Dubai Dünya Kupası At Yarışı için nisan ayını, Abu Dabi Uluslararası Caz Festivali için mayıs ayını, Dubai ve Uluslararası Film Festivali için kasım ayını ve Ulusal Gün Festivali için aralık ayını tercih edebilirsiniz.

Alışveriş, Yeme İçme ve Gece Hayatı Deneyimleri

 

BAE alışveriş tutkunları için de önemli cazibe merkezleri arasındadır. Birleşik Arap Emirlikleri otelleri arasında karar vermeden önce alışveriş imkanları hakkında da detaylı bilgi almakta yarar var. Burj Khalifa gibi önemli mimari merkezlerinin olduğu Dubai’de Dubai Mall alışveriş imkanı sunan önemli merkezler arasında yer alıyor. Bunun yanında Emirates Mall ve BurCuman gibi popüler alışveriş merkezleri de bölgede yer alıyor.

Yeme içme konusunda da çeşitli tatları deneyimleyebileceğiniz BAE, farklı lezzetleri ve kahveleri ile ön plana çıkıyor. Bunun yanında gece hayatını deneyimlemek isteyenler için özellikle otellerin sunduğu eğlence olanakları dışında da merkezi birçok lokasyonda eğlenmeniz mümkün.

Birleşik Arap Emirlikleri'nde Ne Yenir?

 

BAE Ürdün, Suriye ve Lübnan mutfaklarının özelliklerini bir arada tutan bir mutfağa sahip. Bu nedenle Arap lezzetlerini en görkemli şekilde karşımıza çıkaran Orta Doğu mutfakları arasında yer alıyor. Ülke, lüks bir turizm merkezi olduğu için Batı lezzetleri de en ünlü restoranlarda müşterilerinin karşısına çıkıyor. Birçok farklı ülkeden ziyaretçiyi merak ettiği tatlar ile tanışmak için önerilen farklı restoranlar mevcut. Orta Doğu mutfağından çeşitli lezzetleri dilediği şekilde tatmak isteyenler için Birleşik Arap Emirlikleri‘ne gittiğinizde yiyebileceğiniz bazı yiyecekler şu şekilde:

 • Fatteh: Aroos Damascus (Dubai)
 • Umm Ali: Al Dawaar Revolving Restaurant (Dubai)
 • Hurma: Bateel (Dubai)
 • Al Machboos: Gulf Mandi Restaurant (Dubai)

Birleşik Arap Emirlikleri Vize Durumu

 

Ülkemizden yurt dışına gitmek istediğinizde seyahat nedenine bağlı olarak ziyaret esnasında kaldığınız süre için seyahat öncesinde vize başvurusu yapmanız gerekiyor. Bu noktada Birleşik Arap Emirlikleri vize ile seyahat edilmesi gereken ülkeler arasında yer alır. Umuma mahsus bordo pasaport sahipleri vize başvurusunda bulunarak başta Dubai ve Abu Dabi olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri’nin bir çok şehrini gezebiliyor. Bu noktada bu bölgeler Türk vatandaşlarının en kolay vize aldığı bölgeler olarak biliniyor.

Ülke ile ikili ilişkilerin gelişmiş olması nedeniyle seyahat konusunda en kolay vize alınan yerler arasındadır. BAE içerisinde çeşitli bölgeler için sunulan birçok eğlence ve kültürel tur imkanı da mevcuttur. Bu kapsamda ülkemizden özellikle İstanbul başta olmak üzere birçok noktadan direkt uçuş Birleşik Avrupa Emirlikleri‘ne gidiyor. Bunun yanında Dubai Marina’da Birleşik Arap Emirlikleri turu ile lüks bir yat turu planlıyorsanız, kolay bir şekilde vize alarak bayram, sömestir, balayı ve yaz tatili gibi uygun zamanlarda tatil planlaması kolay bir ülke olarak karşımıza çıkıyor. Siz de Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki fırsatlardan yararlanmak için Coral Tatil’deki uygun seçeneklere karar verebilirsiniz.

 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM