Bulgaristan Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Ekspress Balkan Turu

Üsküp (2)

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

149,00 5.364,00

Bükreş Transilvanya Şatolar Turu

Bükreş (2) – Sinia – Bran – Braşov – Veliko Tarnavo

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

3* & 4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

149,00 5.364,00

Otobüslü Balkan Üçlüsü

Kavala - Selanik - Bitola(Manastır) - Resne - Ohri (1) - Tetova(Kalkandelen) - Üsküp (1) - Sofya (1) - Plovdiv

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

199,00 7.164,00

Thy İle Büyük Balkan Turu

İşkodra (1) - Medjugorje (1) - Saraybosna (1) - Belgrad (1) - Üsküp (1) - Ohrid (1)

6 Gece 7 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

699,00 25.164,00

Bulgaristan Turları ve Tur Fiyatları

Türkiye’ye yakınlığının yanı sıra tarihi, doğal ve turistik pek çok bölgeyi içinde barındırması nedeniyle Bulgaristan, tatilseverlerin en çok tercih ettiği gezi rotaları arasında yer alır. Dört mevsim seyahat edebileceğiniz bu gözde Balkan ülkesinde dilerseniz kış aylarından kayak tatili yapabilir dilerseniz de yazın sıcak kumsallardan serin denizlere adım atabilirsiniz. Kültürel, sanatsal ve tarihî mekanları ile de öne çıkan bu ülkeye düzenleyeceğiniz gezi turları ile görkemli yapıları keşfe çıkabilir, önemli sanat eserlerini yakından görebilirsiniz. Bölgenin Osmanlı izleri taşıyan kültürel mirasını da bu yolculuklarınız esnasından gözlemleme şansınız bulunur. İsterseniz uzun süreli kapsamlı Bulgaristan tatiline çıkabilir isterseniz de hafta sonu Bulgaristan turları arasından seçim yapabilirsiniz.

Otobüsle gerçekleştireceğiniz vizesiz Bulgaristan turu sırasında yolculuk boyunca pek çok farklı kültüre ait izleri görebilir, maceralı yolculuk serüvenleri edinebilirsiniz. Aynı zamanda sadece Bulgaristan’ı değil birden fazla Balkan ülkesini kapsayan yurt dışı turlarına da katılım sağlama olanağınız mevcuttur. Balkan turlarına göz atarak gezi içeriğini en çok beğendiğiniz program için yerinizi hemen ayırtabilirsiniz. Bu sayede Bulgaristan’ın önemli şehirlerinin yanı sıra Kuzey Makedonya gibi ülkeleri de görme şansı elde edebilirsiniz. Coral Tatil’in uygun fiyatlı ve bol alternatifli tur paketleri arasından, bütçenize ve hayalinizdeki tatil konseptine en çok hitap eden seyahat programına rezervasyonunuzu pratik bir biçimde gerçekleştirmeniz mümkün olur.

Bulgaristan Turları Hakkında

Kısa sürede ulaşma imkânı sağladığı için öne çıkan Bulgaristan turu alternatifleri arasından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek bulunur. Tatil yapmak istediğiniz mevsime ve ülkede konaklamak istediğiniz gün sayısına karar vererek uygun fiyatlı tur paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz. Kış aylarından kayak yapmak için Bansko turlarını tercih edebilir, birden fazla ülkeyi içeren ekspress Balkan turu ile farklı coğrafyaları tek bir seferde görme şansına erişebilirsiniz. Yine Bulgaristan’ın önemli tarihi bölgelerine yönelik düzenlenen Varna Burgas turuna katılım sağlayabilir, tur boyunca pek çok farklı olanaktan da yararlanma imkânı elde edebilirsiniz. Tüm bu Bulgaristan turu uygun fiyatlı programları hakkında daha detaylı bilgiler edinmek için Coral Tatil üzerinden incelemeler yapabilir, uzman seyahat danışmanlarına tur içerikleri ve seyahat programları ile ilgili aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.

Bulgaristan Kayak Turları

Kış aylarında farklı bir rota belirleyerek kayak tatili için Bulgaristan’a gidebilirsiniz. Size eşsiz kar manzaraları ve modern kayak pistleri sunan Bulgaristan kış tatili turları ile yepyeni seyahat deneyimleri yaşayabilirsiniz. Coral Tatil’in İstanbul’dan hareket eden Bansko turu sizin için ideal olabilir. Otobüsle ulaşım sağlanan ve iki farklı alternatife sahip bu programda dilerseniz daha kapsamlı olan 7 gece 9 günlük turu seçebilir, dilerseniz de 4 gece 6 gün süren kısa paketi tercih edebilirsiniz. Vize gereken tüm bu seyahatiniz boyunca lüks ve modern otobüslerle konforlu bir ulaşım süreci geçirebilirsiniz. Yolculuğunuz sırasında Bulgaristan’ın Blagoevgrad bölgesinde bulunan Bankso şehrinde ülkenin en büyük pistende kayak veya snowboard yapabilirsiniz. 2014 yılında Kış Olimpiyatları’na da ev sahipliği yapan bölge 72 km uzunluğundaki pisti ile göz kamaştırır. Burada dilediğiniz gibi farklı derecelere sahip pistlerde kayak yapabilir, kış tatilinizi doyasıya yaşayabilirsiniz.

Kayak yapmanın yanı sıra dilerseniz Bansko şehrinin doğal ve tarihi güzelliklerini yakından görmenize imkân sağlayan günlük gezilere katılabilir, bölgeyi adım adım keşfedebilirsiniz. Öte yandan Bansko dışında belirli bir ücret karşılığında düzenlenen Sofya gezisine katılarak farklı bir şehri de yakından görme şansı elde edebilirsiniz. Sofya geziniz sırasında çıkacağınız panoramik şehir turunda birbirinden güzel fotoğraflar çekebilir, bölgenin en önemli kültürel, tarihî ve sanatsal yapılarını görebilirsiniz. Tüm bu Bulgaristan Bankso turu kapsamında gerçekleştireceğiniz tatiliniz boyunca 4 yıldızlı şık ve modern otellerin konforlu standart odalarında konaklama olanağınız bulunur. Ayrıca bu Bankso Bulgaristan gezisi kapsamında alanında uzman ve eğitimli rehberlerden yol boyunca ve Bansko’da bölgeye yönelik rehberlik hizmeti de alabilirsiniz.

Bulgaristan Turunuz için Tüyolar

Türkiye’den yola çıkarak yapacağınız Bulgaristan seyahatiniz sırasında ülkeyi daha yakından tanımak için farklı adımlar atabilirsiniz. İş hayatının yoğunluğundan, büyük şehirlerin gürültüsünden biraz olsun uzaklaşmak için tercih edebileceğiniz hafta sonu Bulgaristan seyahati ile tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Coral Tatil’in 2 gece 3 gün süren Varna Burgas turuna katılım göstererek hem birden fazla lokasyonu tek bir turla gezebilir hem de yeni yerler görmenin heyecanını yaşayabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca 5 yıldızlı lüks otellerde konaklama ve modern otobüslerle seyahat etme olanağınız da mevcut. Dört mevsim gerçekleştirebileceğiniz bu tur kapsamında Varna şehrinin önemli ibadethanelerini, tarihî eserlerini ve doğal güzelliklerini görebileceğiniz panoramik tura katılabilirsiniz Gün sonunda tüm yorgunluğunuzu atmak için tesisin spa bölümünü dilediğiniz gibi kullanabilir, havuz imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Bu kapsamlı gezi programı sırasında bölgedeki Osmanlı İmparatorluğu’nun izlerini görebileceğiniz pek çok bölgeye yolculuk edebilirsiniz. Şerif Ali Paşa Camii, Kurşun Çeşmesi, Şumnu Saat Kulesi bu eserlerden sadece birkaçı. Hem tarih, hem eğlence, hem de kültür dolu bu Bulgaristan turu esnasından ekstra olarak düzenlenen Bulgar tavernası etkinliğine de katılabilirsiniz. Bölgenin yerel eğlence kültürüne dâhil olabilir, Balkan müzikleri eşliğinde eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Turun diğer bir durağı olan Burgaz şehrinde ise UNESCO Dünya Mirası Anıtı seçilen Nesseber Antik Kenti’ni ekstra tur dâhilinde yakından görme fırsatı bulmanız mümkün. Bir yarımada üzerinde konumlanan bu özel bölgede gezinti yaparak antik kenti gizemli atmosferine şahitlik edebilirsiniz. Görüldüğü gibi pek çok farklı kapsamda ve konseptte sizler için hazırlanan Coral Tatil’in seyahat programları arasından dilerseniz Bulgaristan kayak merkezi turları arasından seçim yapabilir, dilerseniz de ülkenin önemli turistik lokasyonlarını gezmek için kapsamlı gezilere katılabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve cazip ödeme seçeneklerine sahip Coral Tatil’in Bulgaristan turları arasından seçiminizi yaparak tatil bavulunuzu hazırlamaya koyulabilirsiniz.

  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM