Ekonomik Oteller

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Ayvalik / Ayvalık

Bacacan Hotel Ayvalık

Oda Kahvaltı

Standart Oda Kara Manzara

Detaylar

%10 İndirim
1.516,00 1.364,40
160 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Ayvalik / Ayvalık

Zeytinci Olivera Resort Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

%10 İndirim
1.500,00 1.350,00

Kemer

Olimpos Beach Hotel By Rrh&R

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%35 İndirim
1.636,36 1.063,64
152 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Fethiye

Yel Holiday Resort Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%25 İndirim
2.100,00 1.575,00
2065 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Alanya / Konaklı

Hedef Resort Hotel & Spa

Ultra Herşey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%7 İndirim
1.270,00 1.181,10
710 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 2,5

Fethiye / Ovacık

Monta Verde Hotel & Vıllas

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

%13 İndirim
1.666,67 1.450,00
2017 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Marmaris / Armutalan

Palmea Hotel

Her Şey Dahil

Standart Kara Manzaralı Oda

Detaylar

%25 İndirim
1.440,00 1.080,00
582 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Marmaris

Begonville Beach Hotel

Her Şey Dahil

Yandan Denız Manzaralı Oda

Detaylar

%16 İndirim
1.756,67 1.475,60
315 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Marmaris

Begonville Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%15 İndirim
1.393,33 1.184,34
469 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Kas / Kaş

Ekici Hotel

Oda Kahvaltı

Standard Double Or Twın Room, Garden Vıew

Detaylar

49,39 1.777,94
96 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Kas / Kaş

Habesos Hotel

Oda Kahvaltı

Standard Double Or Twın Room, 1 Double Or 2 Twın Beds, Mountaın Vıew

Detaylar

49,82 1.793,65
150 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Gumuldur

Gümüldür Spilos Hotel

Oda Kahvaltı

Standard Double Or Twın Room

Detaylar

65,35 2.352,63
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Kusadasi / Kadınlar Denizi

Asena Beach Hotel Kusadasi

Sadece Oda

Promo Oda

Detaylar

%25 İndirim
1.000,00 750,00
391 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Kusadasi / Ilıca

Sentinus Beach Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

800,00
338 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Kemer

Kaftans City Hotel By Rrh&R

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%35 İndirim
1.338,18 869,82
43 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Marmaris

Cihantürk Hotel Marmaris

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

%5 İndirim
1.000,00 950,00
406 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Kusadasi / Davutlar

Moonstar Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

%15 İndirim
1.118,00 950,30

Alanya / Konaklı

De Mare Family Hotel

Alkolsüz Ultra Herşey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%40 İndirim
1.600,00 960,00

Marmaris

Alkan Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

1.000,00
410 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Marmaris

B&B Yüzbaşı Beach Hotel

Oda Kahvaltı

Kara Manzaralı Oda

Detaylar

%1 İndirim
1.050,00 1.039,50

Ekonomik Oteller

Tatil sezonunun gelmesiyle birlikte pek çok kişi bütçe planlaması yapar. Özellikle de konaklamaya dair tüm alternatifler değerlendirilir. Konaklama ve diğer masraflar ele alındığında ise ekonomik oteller daha çok rağbet görür. Hatta doğru yeri bulmak için en uygun oteller arasında fiyat karşılaştırması gibi uygulamalar yapılır. Bu uygulamalar arasında “erken rezervasyon” da ilk sıralarda yer alır. Erken rezervasyon uygulaması, çeşitli avantajları da beraberinde sunar. Böylece herkes kendi bütçesine uygun bir tatil yapmış olur. Ülkenin dört bir tarafında konumlanan ekonomik oteller, keyifli bir tatil vaad ederek misafirlerini bekler.

Uygun Oteller ve Fiyatları

Ekonomik oteller, çeşitli yaz fırsatları ile birlikte sunulur. Örneğin kredi kartı ile ödemede taksitlendirme seçeneği ve kesintisiz iptal hakkı gibi fırsatlardan söz edilebilir. Böylece bütçe korunması sağlanarak daha ekonomik bir tatil yapılabilir.

Ekonomik bir tatil için pek çok kişi güvenceye ihtiyaç duyar. Bu kapsamda Coral Tatil’in sunduğu uygun fiyatlı oteller değerlendirilebilir. Coral Tatil’in önerdiği ekonomik otellerin hemen hemen hepsi aileler için uygundur. Aileler için belirli bir yaş grubundaki çocuklardan ücret almayan oteller ön plana çıkar. Fakat ücrete dahil edilmeyen yaş grubu otele göre değişebilir. Kimi otellerin odasında mutfak gereçleri, çift kişilik yatak ve koltuk gibi eşyalar bulunur. Oda içerisinde kendi yemeğinizi hazırlayabilir ve beslenme için ayrıca harcama yapmak zorunda kalmazsınız.

Bütün tatil beldelerinde ekonomik oteller bulunur. Özellikle de kıyı şehri olan tatil beldeleri tercih edilerek ücretsiz halk plajlarından faydalanılabilir. Ayrıca hem yetişkinler için hem de çocuklar için su kaydırağı bulunan oteller vardır. Su kaydırağı ile birlikte çocuklar ve yetişkinler için ayrı havuzlarda bulunur. Bu yüzden ekonomik otellerin pek çoğu ailelere hitap eder. Eğlence için ise otellerde bulunan barlar iyi bir alternatiftir. Bunun dışında SPA, sauna ve hamam gibi hizmetleri bulunan otellerde dikkatinizi çekebilir. Hem ruhsal hemde bedensel açıdan daha dinlendirici bir tatil sunar. Ekonomik otellerde bu hizmetlere rastlamak oldukça avantajlıdır. Prestijli bir otelde konaklamak ile beraber üst düzey hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Her bütçeye uygun ekonomik tatil yerleri vardır. Antalya’nın Kaleiçi ilçesi çok sayıda ekonomik otele ev sahipliği yaptığı için uygun tatil yerleri arasında ilk sıralarda yer alır. Aynı zamanda Didim, Kaş ve Marmaris gibi yerler de ekonomik otelleri ile dikkat çeker. Ekonomik tatil yerlerinin ön plana çıkan özelliği ise turizm açısından oldukça gelişmiş olmasıdır. Bu gelişmişlik tatil sezonunda ücretsiz pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmalarını sağlar. Tatiliniz sırasında siz de bu etkinliklere katılım sağlayabilir ve tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Etkinlikler arasında festivaller ve konserler ilk sıralarda yer alır.

Ekonomik Her şey Dahil Oteller

Her şey dahil konseptinde hizmet veren oteller konaklamanın dışında farklı avantajlar da sağlar. Bu konseptteki uygun konaklama yerlerinde, tek ödeme ile hemen hemen her hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz. Örneğin üç öğün yemek ücretsiz olabilir. Bunun dışında barlardan ve oda hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabilirsiniz. Bu hizmetler rezervasyon sırasında fiyata dahil edilir. Bu şekilde tatiliniz sırasında yeme-içme gibi ek masrafları düşünmeden daha ekonomik bir tatil yapabilirsiniz. Böylece tatiliniz sırasında bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Her şey dahil konseptinin kapsamına giren diğer hizmetler ise otellere göre farklılık gösterebilir. Örneğin bazı oteller hamam ve masaj gibi hizmetleri ücretli olarak sunabilir. Ayrıca otellerde düzenlenen etkinliklerde ücretli olabilir.

Diğer yandan ise, her şey dahil oteller spor salonu, futbol sahası ve bar gibi geniş bir aktivite çeşitliliğine sahiptir. Herhangi bir şekilde dışarı çıkmaya ihtiyaç duymadan hem ekonomik hemde keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Özellikle de çocuklu aileler için her şey dahil konseptinde hizmet veren oteller ciddi avantajlar sunar. Çünkü çocuk servislerinden ücretsiz yararlanılabilir. Aynı zamanda çocukların sık aralıklarla yemek yeme veya içecek içme gibi istekleri ile bu sayede baş edilebilir. Çocuklarınızın çoğu ihtiyacını dışarı çıkmadan karşılayabilirsiniz. Her şey dahil konaklama yerleri hizmet konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm bunlar baz alındığında, ekonomik tatil fırsatları için her şey dahil konseptindeki oteller tercih edilebilir.

Ekonomik Otellerde Erken Rezervasyon Avantajları

Erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak için tatil sezonu gelmeden harekete geçmek gerekir. Kasım veya aralık ayı gibi başlayan erken rezervasyon dönemi tatil sezonuna kadar sürebilir. Daha uygun fiyata tatil yapmak için ise mayıs ayını beklemeden erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çünkü fiyatların en düşük olduğu aylar genellikle aralık, ocak ve şubat aylarıdır. Bu aylarda kar tatiline odaklanıldığı için yaz sezonu fiyatları oldukça düşük olur. Bu dönemler ekonomik tatil paketleri için de oldukça uygundur. Ulaşım, konaklama, ve taksit seçenekleri gibi fırsatların bir arada bulunduğu tatil paketleri, erken rezervasyonun sunduğu en büyük avantajlardandır. Ayrıca erken rezervasyon yaptığınız için %35’e varan indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Erken rezervasyon yaptırarak tatilinizi aylar öncesinden planlamış olursunuz. Bu sayede son dakikaya bırakmanın getirdiği aksiliklerden etkilenmezsiniz. Tatiliniz boyunca her şeyin planlı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Hem yurt dışında hem de yurt içinde en konforlu otellerde konaklamış olursunuz. Ayrıca tatilinizi oldukça ucuza getirdiğiniz için ikinci bir tatilin de kapısını açabilirsiniz. Belirtilen bu avantajlardan en kısa sürede faydalanmak istiyorsanız Coral Tatil’in sunduğu uygun otelleri değerlendirmenizde fayda vardır. Bütçenize uygun otel fiyatları için ise yine aynı şekilde Coral Tatil’den destek alabilirsiniz. Sadece tek işlemle tüm tatil rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Rezervasyonu web sitesi üzerinden yapabileceğiniz gibi “ 444 0 684” no’lu çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Farklı alternatifle sunan Coral Tatil, rezervasyonunuzu güvenceyle tamamlamanızı sağlar.