Ekonomik Oteller

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Ayvalik / Ayvalık

Bacacan Hotel Ayvalık

Oda Kahvaltı

Standart Oda Kara Manzara

Detaylar

%11 İndirim
1.119,00 995,91
154 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Ayvalik / Ayvalık

Ayvalık Elisa Hotel

Oda Kahvaltı

Fırsat Oda Kara Manzaralı

Detaylar

%15 İndirim
800,00 680,00
67 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Fethiye

Yel Holiday Resort Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%15 İndirim
970,00 824,50
1995 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Kusadasi / Ilıca

Sentinus Beach Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

1.499,00
252 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Alanya / Konaklı

Blue Fish Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%40 İndirim
1.800,00 1.080,00
368 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Kusadasi / Kadınlar Denizi

Martı Beach Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

%25 İndirim
933,34 700,00
447 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Cesme / Çeşme

Akay Garden Family Club

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

900,00

Alanya / Kargicak

Kırbıyık Resort Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%45 İndirim
3.555,56 1.955,56
814 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Cesme / Çeşme

Ege Tulip Çeşme

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

%45 İndirim
1.540,00 847,00
143 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Marmaris

Begonville Beach Hotel

Sadece Oda

Yandan Denız Manzaralı Oda

Detaylar

%10 İndirim
638,00 574,20
308 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Fethiye / Ovacık

Monta Verde Hotel & Vıllas

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

%17 İndirim
1.200,00 996,00
1962 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Alanya / Konaklı

Hedef Resort Hotel & Spa

Ultra Herşey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%30 İndirim
1.625,00 1.137,50
689 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 2,5

Kusadasi / Güzelçamlı

Faustina Hotel

Yarım Pansiyon

Standart Kara Manzaralı Oda

Detaylar

%10 İndirim
1.350,00 1.215,00
249 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Kemer / Çamyuva

Otium Park Club Akman

Herşey Dahil

Standart Oda

Detaylar

1.306,25
188 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Marmaris

Begonville Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%16 İndirim
916,67 770,00
425 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Bodrum / Bardakci

Flora Hotel

Oda Kahvaltı

Iadesız Standart Oda

Detaylar

%6 İndirim
1.350,00 1.269,00
357 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Marmaris / Armutalan

Palmea Hotel

Herşey Dahil

Standart Kara Manzaralı Oda

Detaylar

%15 İndirim
733,33 623,34
487 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Side / Cenger

Throne Beach Resort & Spa

Alkolsüz Her Şey Dahil

Anex Standart Oda

Detaylar

%25 İndirim
1.300,00 975,00
503 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Kas / Kaş

Habesos Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda Kara Manzara Iadesız

Detaylar

66,67 1.975,43
148 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Marmaris

B&B Yüzbaşı Beach Hotel

Oda Kahvaltı

Kara Manzaralı Oda

Detaylar

500,00

Ekonomik Oteller

Tatil sezonunun gelmesiyle birlikte pek çok kişi bütçe planlaması yapar. Özellikle de konaklamaya dair tüm alternatifler değerlendirilir. Konaklama ve diğer masraflar ele alındığında ise ekonomik oteller daha çok rağbet görür. Hatta doğru yeri bulmak için en uygun oteller arasında fiyat karşılaştırması gibi uygulamalar yapılır. Bu uygulamalar arasında “erken rezervasyon” da ilk sıralarda yer alır. Erken rezervasyon uygulaması, çeşitli avantajları da beraberinde sunar. Böylece herkes kendi bütçesine uygun bir tatil yapmış olur. Ülkenin dört bir tarafında konumlanan ekonomik oteller, keyifli bir tatil vaad ederek misafirlerini bekler.

Uygun Oteller ve Fiyatları

Ekonomik oteller, çeşitli yaz fırsatları ile birlikte sunulur. Örneğin kredi kartı ile ödemede taksitlendirme seçeneği ve kesintisiz iptal hakkı gibi fırsatlardan söz edilebilir. Böylece bütçe korunması sağlanarak daha ekonomik bir tatil yapılabilir.

Ekonomik bir tatil için pek çok kişi güvenceye ihtiyaç duyar. Bu kapsamda Coral Tatil’in sunduğu uygun fiyatlı oteller değerlendirilebilir. Coral Tatil’in önerdiği ekonomik otellerin hemen hemen hepsi aileler için uygundur. Aileler için belirli bir yaş grubundaki çocuklardan ücret almayan oteller ön plana çıkar. Fakat ücrete dahil edilmeyen yaş grubu otele göre değişebilir. Kimi otellerin odasında mutfak gereçleri, çift kişilik yatak ve koltuk gibi eşyalar bulunur. Oda içerisinde kendi yemeğinizi hazırlayabilir ve beslenme için ayrıca harcama yapmak zorunda kalmazsınız.

Bütün tatil beldelerinde ekonomik oteller bulunur. Özellikle de kıyı şehri olan tatil beldeleri tercih edilerek ücretsiz halk plajlarından faydalanılabilir. Ayrıca hem yetişkinler için hem de çocuklar için su kaydırağı bulunan oteller vardır. Su kaydırağı ile birlikte çocuklar ve yetişkinler için ayrı havuzlarda bulunur. Bu yüzden ekonomik otellerin pek çoğu ailelere hitap eder. Eğlence için ise otellerde bulunan barlar iyi bir alternatiftir. Bunun dışında SPA, sauna ve hamam gibi hizmetleri bulunan otellerde dikkatinizi çekebilir. Hem ruhsal hemde bedensel açıdan daha dinlendirici bir tatil sunar. Ekonomik otellerde bu hizmetlere rastlamak oldukça avantajlıdır. Prestijli bir otelde konaklamak ile beraber üst düzey hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Her bütçeye uygun ekonomik tatil yerleri vardır. Antalya’nın Kaleiçi ilçesi çok sayıda ekonomik otele ev sahipliği yaptığı için uygun tatil yerleri arasında ilk sıralarda yer alır. Aynı zamanda Didim, Kaş ve Marmaris gibi yerler de ekonomik otelleri ile dikkat çeker. Ekonomik tatil yerlerinin ön plana çıkan özelliği ise turizm açısından oldukça gelişmiş olmasıdır. Bu gelişmişlik tatil sezonunda ücretsiz pek çok etkinliğe ev sahipliği yapmalarını sağlar. Tatiliniz sırasında siz de bu etkinliklere katılım sağlayabilir ve tatilinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Etkinlikler arasında festivaller ve konserler ilk sıralarda yer alır.

Ekonomik Her şey Dahil Oteller

Her şey dahil konseptinde hizmet veren oteller konaklamanın dışında farklı avantajlar da sağlar. Bu konseptteki uygun konaklama yerlerinde, tek ödeme ile hemen hemen her hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz. Örneğin üç öğün yemek ücretsiz olabilir. Bunun dışında barlardan ve oda hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabilirsiniz. Bu hizmetler rezervasyon sırasında fiyata dahil edilir. Bu şekilde tatiliniz sırasında yeme-içme gibi ek masrafları düşünmeden daha ekonomik bir tatil yapabilirsiniz. Böylece tatiliniz sırasında bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Her şey dahil konseptinin kapsamına giren diğer hizmetler ise otellere göre farklılık gösterebilir. Örneğin bazı oteller hamam ve masaj gibi hizmetleri ücretli olarak sunabilir. Ayrıca otellerde düzenlenen etkinliklerde ücretli olabilir.

Diğer yandan ise, her şey dahil oteller spor salonu, futbol sahası ve bar gibi geniş bir aktivite çeşitliliğine sahiptir. Herhangi bir şekilde dışarı çıkmaya ihtiyaç duymadan hem ekonomik hemde keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Özellikle de çocuklu aileler için her şey dahil konseptinde hizmet veren oteller ciddi avantajlar sunar. Çünkü çocuk servislerinden ücretsiz yararlanılabilir. Aynı zamanda çocukların sık aralıklarla yemek yeme veya içecek içme gibi istekleri ile bu sayede baş edilebilir. Çocuklarınızın çoğu ihtiyacını dışarı çıkmadan karşılayabilirsiniz. Her şey dahil konaklama yerleri hizmet konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Tüm bunlar baz alındığında, ekonomik tatil fırsatları için her şey dahil konseptindeki oteller tercih edilebilir.

Ekonomik Otellerde Erken Rezervasyon Avantajları

Erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak için tatil sezonu gelmeden harekete geçmek gerekir. Kasım veya aralık ayı gibi başlayan erken rezervasyon dönemi tatil sezonuna kadar sürebilir. Daha uygun fiyata tatil yapmak için ise mayıs ayını beklemeden erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çünkü fiyatların en düşük olduğu aylar genellikle aralık, ocak ve şubat aylarıdır. Bu aylarda kar tatiline odaklanıldığı için yaz sezonu fiyatları oldukça düşük olur. Bu dönemler ekonomik tatil paketleri için de oldukça uygundur. Ulaşım, konaklama, ve taksit seçenekleri gibi fırsatların bir arada bulunduğu tatil paketleri, erken rezervasyonun sunduğu en büyük avantajlardandır. Ayrıca erken rezervasyon yaptığınız için %35’e varan indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Erken rezervasyon yaptırarak tatilinizi aylar öncesinden planlamış olursunuz. Bu sayede son dakikaya bırakmanın getirdiği aksiliklerden etkilenmezsiniz. Tatiliniz boyunca her şeyin planlı bir şekilde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Hem yurt dışında hem de yurt içinde en konforlu otellerde konaklamış olursunuz. Ayrıca tatilinizi oldukça ucuza getirdiğiniz için ikinci bir tatilin de kapısını açabilirsiniz. Belirtilen bu avantajlardan en kısa sürede faydalanmak istiyorsanız Coral Tatil’in sunduğu uygun otelleri değerlendirmenizde fayda vardır. Bütçenize uygun otel fiyatları için ise yine aynı şekilde Coral Tatil’den destek alabilirsiniz. Sadece tek işlemle tüm tatil rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Rezervasyonu web sitesi üzerinden yapabileceğiniz gibi “ 444 0 684” no’lu çağrı merkezini de arayabilirsiniz. Farklı alternatifle sunan Coral Tatil, rezervasyonunuzu güvenceyle tamamlamanızı sağlar.