Erciyes Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Kayseri / Erciyes

Radisson Blu Hotel Mount Erciyes

Oda Kahvaltı

Standart Oda Iadesız

Detaylar

160,00 3.120,00

Kayseri / Erciyes

Grand Eras Hotel Erciyes

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

1.300,00
97 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Kayseri / Erciyes

Erciyes Hill Hotel

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

1.600,00
5 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Kayseri / Erciyes

Das 3917

Yarım Pansiyon Plus

Standart Deluxe Oda

Detaylar

%20 İndirim
2.462,00 1.969,60
166 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Kayseri / Erciyes

Mirada Del Monte

Tam Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

%15 İndirim
2.900,00 2.465,00
107 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Kayseri / Erciyes

Mirada Del Lago

Tam Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

%15 İndirim
3.400,00 2.890,00
357 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Erciyes Otelleri

Türkiye’nin en özel kış ve doğa sporu merkezi olan Erciyes İç Anadolu Bölgesinde bulunur. Kayseri’ye 25 km mesafede bulunan Erciyes sönmüş bir volkandır. 3916 metre yüksekliği ile en yüksek dağ özelliğine sahip olan Erciyes’te keyifli bir tatil geçireceksiniz.
 
En hareketli zamanlarını Kış mevsiminde yaşayan Erciyes birçok misafire ev sahipliği yapmaktadır. Kayak Merkezi ile karın tadını çıkarabileceğiniz Erciyes’te iş stresini en iyi şekilde atabilirsiniz. Türkiye’nin en önemli yerlerinden biri olan Erciyes’te tüm şehrin güzelliklerini Erciyes Dağından izleyebilirsiniz. Birbirinden modern ve konforlu şekilde dizayn edilen odalarında kaliteli bir tatil sunan Erciyes Otelleri yıl boyunca hizmet vermektedir. Yamaçlarda ve zirvelerde konumlandırılmış olan otellerin en iyi manzaraya sahip odalarında keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.
 
Erciyes'te Ne Yenir?
 
Kayseri çok zengin bir mutfak kültürüne sahiptir. Özellikle pastırma ve sucuğu ile ön planda olan Erciyes’te kar üstünde sucuk yemek vazgeçilmez aktivitelerden biridir. Özel restoranlarda Kayseri’nin en özel yöresel lezzetlerini ve dünya mutfağının farklı lezzetlerini tadabilirsiniz. Erciyes tatiliniz süresince tadabileceğiniz lezzetler arasında sac kebap, Kayseri mantısı, yağlama, sucuklu köfte, tepsi külbastı, pastırmalı domdom çorbası yer alır. Sucuk mangal da yine vazgeçilmezler arasındadır.
 
Erciyes'te Neler Yapılır?
 
Kış sporları ile ünlü olan Erciyes’te yer alan Kayak Merkezinde keyifli bir kar tatili sizi bekliyor. Kayak dışında serbest paten, snowboard ve kar uçurtması aktivitelerine katılabilirsiniz. Birbirinden lüks alışveriş merkezlerinde dilediğiniz gibi alışverişler yapabilirsiniz.
 
Kayseri şehrine özgü olan özel el dokuma ve halılarını inceleyerek satın alabilir ve gününüzü gezerek geçirebilirsiniz. Erciyes’e gidip mangalda sucuk yemeden olmaz. Bu zevki mutlaka tatmalısınız. Akşam vakitlerinde ise Erciyes’te hizmet veren bar ve eğlence merkezlerinde müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz.
 
Erciyes'te Gezilecek Yerler
 
Erciyes’te Kayak Merkezi herkesin uğradığı alandır. Türkiye’deki 3.büyük kayak merkezi olan Erciyes’te çeşitli kar sporu aktivitelerine de katılabilirsiniz. Erciyes’in ünlü Gereme Harabelerine ve Kültepe Ören Yerine uğramadan gelmeyin.
 
Özel Günler ve Festivaller
 
Kar tatili ile ünlü Erciyes’te her yıl Kar Festivali düzenlenmektedir. Bunun yanında yöresel tatların sergilendiği festivallere de yer verilir. Örneğin hamsi festivali bunlardan biridir.

444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Erciyes Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.