Eskişehir Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Eskişehir

Grande Stella Hotel

Oda Kahvaltı

Suıt Room

Detaylar

37,41 1.324,16
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Eskişehir

Vendome Hotel

Sadece Oda

Deluxe Room

Detaylar

37,54 1.328,89
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Eskişehir

İbis Hotel Eskişehir

Sadece Oda

Double Room, 1 Double Bed

Detaylar

37,69 1.334,10
328 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Eskişehir

Smart By Dedeman Eskısehır

Sadece Oda

Superıor Twın Cıty Vıew Room_2 Twın Beds

Detaylar

39,97 1.414,84
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Eskişehir

Senna City Otel Eskişehir

Sadece Oda

Superıor Room

Detaylar

44,41 1.572,14
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Eskişehir Otelleri, Tatil Yerleri ve Fiyatları

Eskişehir, yurt içinde seyahat planlayanlar için son yılların en gözde destinasyonlarından biri olarak öne çıkmaktadır. Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi olmak üzere üç büyük eğitim kurumuna ev sahipliği yapan Eskişehir bu sebeple bir öğrenci şehri olarak adlandırılmaktadır. Fakat şehrin cazibesi yalnızca eğitim ile sınırlı değildir. Şehir yönetiminin vizyonu sayesinde Eskişehir’de tema parklardan, kültür turlarına, sanat aktivitelerinden doğa sporlarına kadar pek çok farklı alternatif geliştirilmiştir. Hatta öyle ki bozkırın ortasında bulunan Eskişehir’de bir yapay plaj dahi bulunmaktadır.

Yerli ve yabancı turistlerin dikkatini kısa süre içerisinde çeken bu özellikleri sayesinde Eskişehir Türkiye’nin önemli turizm odaklarından biri olmayı başarmıştır. Elbette konaklama imkanları da bu doğrultuda gelişmekte ve çeşitlenmektedir. Küresel otel zincirlerinden, butik otellere kadar pek çok alternatifi bu sayfada bulabilir, Coral Travel ayrıcalığı ile size en uygun tesise rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Eskişehir Hakkında

Tesis Sayısı

39

5 Yıldızlı Otel Sayısı

4

En Yüksek Otel Fiyatı

3288 TL (2 yetişkin bir çocuk, oda kahvaltı)

En Düşük Otel Fiyatı

220 TL (2 yetişkin, bir çocuk)

En Popüler Otel

The Merlot Otel

Temalarına Göre Eskişehir Otelleri

Eskişehir seyahatinizden beklentilerinize ve planladığınız aktivitelere göre tercih edeceğiniz konaklama hizmetleri farklılık gösterecektir. Konaklama tipleri ve tatil temalarına göre Eskişehir otellerini bu başlık altında inceleyebilirsiniz.

Her Şey Dahil Eskişehir Otelleri

Eskişehir’de her şey dahil konseptindeki otel sayısı kısıtlıdır. Her şey dahil konsepti ile hizmet veren Yunus Emre Tabiat Park Otel, Mihalıççık ilçesinde hizmet vermektedir ve 0-6 yaş aralığındaki misafirler için konaklama bedeli talep etmemektedir. Bunun dışındaki otellerin büyük çoğunluğunda oda ve oda kahvaltı alternatifleri bulunmaktadır. Eskişehir, gezip görülecek turizm odakları bakımından oldukça zengin bir şehir olduğundan konaklama planları otelde geçirilecek zamanlar gözetilerek gerçekleştirilmiştir.

 5 Yıldızlı Eskişehir Otelleri

Eskişehir’de 2022 itibariyle 4 adet 5 yıldızlı otel bulunmaktadır. Eskişehir kalacak yerler açısından oldukça avantajlı konumda olmasına rağmen 5 yıldızlı otel statüsündeki tesis sayısının kısıtlı olması, şehrin turizm odaklı gelişim stratejisini son yıllarda geliştirmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Bununla beraber Eskişehir ölçeğinde bir şehir için mevcut oteller, beklentileri aşan hizmet kalitesi ve standartları ile göz doldurmaktadır. Ramada Plaza By Wyndham Eskişehir, Hotel Anemon Eskişehir, Park Dedeman Eskişehir ve Tasigo Hotels Eskişehir havuzlu otel arandığında akla ilk gelen dört önemli tesisidir. Ek olarak Eskişehir otelleri listesi içinde ilk sıralarda bulunan bu oteller, SPA ve fitness imkanları ile tazelenmek ve formunu korumak isteyenlere özel hizmet vermektedir.

Eskişehir Balayı Otelleri

Eskişehir otelleri incelendiğinde özel gün konseptinin oldukça yaygın olduğu görülmektedir. Küresel bir otel zinciri olan Ramada Plaza By Wyndham Eskişehir, çiftlere özel menu tasarımı ve oda tercihleri ile yeni evlilerin bu unutulmaz günlerine eşlik etmek üzere hizmetlerini çeşitlendirmiştir. Benzer şekilde Tasigo Hotels Eskişehir de orman ve şehri bütünleştiren panaromik şehir manzarası ile romantik anlara imza atmaya aday bir tesis olarak hizmet vermektedir. Şehrin hareketli gece hayatı ve eğlence alternatiflerinin çeşitliliği ile en özel günlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz.

Eskişehir Uygun Otel ve Tatil Fırsatları

Eskişehir seyahati için otel konforundan vazgeçmeyenler için The Merlot Eskişehir en başarılı alternatiflerden biri olarak kabul edilmektedir. Otelde standart odalar ve king suit odalar haricinde business oda seçeneği de mevcut olup iş amaçlı konaklamalar için Eskişehir’de bulunan en uygun otellerden biri olarak öne çıkmaktadır. Farklı boyutlardaki toplantı odaları, konsept restaurantları ve şehrin tam kalbindeki konumu ile The Merlot, iş seyahatleriniz için son derece gelişmiş imkanlara sahiptir.

Eskişehir otelleri, ziyareti için ekonomik alternatifler arayan turistlere yönelik olarak oldukça geniş bir çeşitlilikte fırsatlar sunmaktadır. İl merkezini oluşturan iki büyük ilçeden biri olan Odunpazarı, aynı zamanda yüz yılı aşan konaklarıyla ünlü bir bölgedir. Odunpazarı Evleri adı verilen bu bölgedeki konaklar, sahipleri ve Eskişehir Büyük Şehir Belediyesi’nin ortak çalışması ile restore edilmiş ve ziyaretçilere konaklama hizmeti verilmeye başlanmıştır. Eskişehir konaklama yerleri arasında tarihsel dokusu ile göze çarpan Odunpazarı Evleri’nde konaklama tesisleri büyük oranda pansiyon tipinde hizmet vermektedir. Bölgede bulunan Abacı Konak Hotel ise en büyük işletme olup 70 odalı bir butik oteldir.

Eskişehir’i uygun fırsatlarla ziyaret etmek isteyenlere bir önerimiz de Eskişehir turlarıdır. Yılın her döneminde aktif olan turlar günübirlik ya da konaklamalı alternatifleri ile kısa sürede şehrin görülmesi gereken tüm önemli noktalarını ziyaret etmeniz, geleneksel el sanatları ile tanışmanız ve yerel mutfağı deneyimlemeniz için ideal organizasyonlardır.

Eskişehir Otellerinde Erken Rezervasyon Avantajları

Tüm konaklama seçeneklerinde olduğu gibi erken rezervasyon avantajları Eskişehir destinasyonunda da ziyaretçilerimize önemli fırsatlar sunmaktadır.  Ramada Plaza By Wyndham Eskişehir ve The Merlot Eskişehir gibi büyük tesislerin yanı sıra Eskişehir pansiyon seçenekleri için de fırsatlar yakalamak için erken rezervasyon yapmak önem taşımaktadır. Erken rezervasyon avantajları, Eskişehir özelinde daha uygun fiyatlı konaklama şansı yakalamak ile sınırlı değildir. Her yıl periyodik olarak düzenlenen sosyal ve kültürel aktiviteler bu tarihlerde şehire adeta bir ziyaretçi akını olmasına sağlamaktadır. Mayıs ayında şehrin en güzel bölgelerinden biri olan ve Porsuk Nehri’nin geçtiği konumu ile Türkiye’nin Amsterdam’ı olarak adlandırılan Adalar’da düzenlenen Sokak Festivali yılın en yoğun zamanlarından birinin yaşanmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yerli ve yabancı pek çok turisti şehre çeken Türk Hava Kurumu İnönü Havacılık Festivali, Nasrettin Hoca Doğum Şenlikleri, Tepreş Şenlikleri, Eskişehir Otomobil Sporları Kulübü Rallileri ve çok daha fazlası Eskişehir’in yılın belli dönemlerindeki hareketliliği önemli ölçüde artırmaktadır. Bu dönemler için erken rezervasyon avantajlarını kullanmak hem daha uygun fiyatlı konaklama hem de tesis seçenekleri açısından fayda sağlayabilmektedir.

Eskişehir Seyahatiniz için Tüyolar

Eskişehir kalacak yerler açısından her bütçe ve seyahat sebebine hitap edebilecek bir tesis çeşitliliğine ev sahipliği yapmaktadır. 5 yıldızlı statüsündeki konaklama seçeneklerinden pansiyon seçeneklerine kadar şehir ölçeğine kıyasla alternatifler açısından önemli bir zenginliğe sahip olan şehir, ziyaretçilerini cezbedecek bir destinasyondur. Bununla beraber tarihi milattan önce 14. yüzyıla kadar uzanan Eskişehir’i ziyaret etmeden önce birkaç önemli noktayı göz önünde bulundurmak tatilinizi planlanandan da güzel bir hale getirebilir. Zira şehrin sanat, kültür, bilim ve gastronomi odaklı birden fazla cazibe merkezi bulunuyor. Bu sebeple önceden bir planlama yapmak ve önemli yerler hakkında bilgi edinmek ziyaretinizi daha keyifli bir hale getirebilir.

Eskişehir’i pek çok İç Anadolu şehrinden ayıran ve ülkemiz için benzersiz hale getiren en önemli unsurlardan biri, şehrin tam içinden geçen ve dallara ayrılarak verimli bir ova haline getiren Porsuk Nehri’dir. Porsuk, şehir merkezinden olanca görkemi ile geçmekte ve hem yerliler hem de ziyaretçiler için bir görsel şölen sunmaktadır. Arzu ederseniz Adalar Bölgesi’ni ziyaret ederek buradan kalkan gondol ve tekne turlarına katılabilir şehri boydan boya Porsuk’un gözünden seyredebilirsiniz.

Son 15 yılda yapılan büyük tematik parkları ile Eskişehir ziyaretçi potansiyelini önemli ölçüde yükseltmiştir. En büyük parklardan biri olan Kent Park’ı ziyaret edebilir, bu büyük parkta bulunan restaurantlarda şehrin en önemli simgelerinden biri olan Çibörek’i deneyebilirsiniz. Kentpark içerisindeki Aşıklar Adası’nda ünlü çiftlerin hikayelerini okuyabilir, yapay plajda serinleyebilir ve güneşlenebilirsiniz. Eskişehir’in bir diğer önemli parkı olan Sazova Parkı’nda ise farklı yaş gruplarına yönelik aktiviteler çok daha yoğun olarak bulunmaktadır. Çocuklarınızla bir seyahat planlıyorsanız kocaman bir yeşil alanda bulunan Masal Şatosu’nu ziyaret edebilir, kahramanların bizzat kendisinden masallarını dinleyebilirsiniz. Arzu ederseniz Kristof Kolomb’un gemisine binebilir ya da Miniatürk’te Türk Dünyası eserlerini inceleyebilirsiniz. Sazova Parkı aynı zamanda Bilim Merkezi, Akvaryum Dünyası ve Hayvanat Bahçesi’ne de ev sahipliği yapmaktadır. Bu büyük parktaki etkinlikler hakkında bilgi almak ve hepsini ziyaret edebilmek için mutlaka seyahat öncesi programlarını incelemenizi öneririz.

Eskişehir Tatiliniz için Neden Coral Tatili Seçmelisiniz?

Ülkemizin en hareketli, dinamik ve aynı zamanda en zengin tarihe sahip şehirlerinden biri olan Eskişehir’de seyahat planınıza hitap eden seçenekleri Coral Travel güvencesi ile bulabilir, keyifli ve uygun tatil avantajlarını hemen şimdi yakalayabilirsiniz. Şehrin tüm prestijli otellerini tek tıkla inceleyebilir, beklentilerinizi karşılamaya aday tesislerin doluluk oranlarını kendi takviminiz doğrultusunda kontrol edebilirsiniz. İptal ve iade politikalarını inceleyebilir, tam da planladığınız gibi keyifli ve huzurlu bir tatili Coral Travel ile gerçekleştirebilirsiniz.