Hakkımızda

Coral Travel Group (OTI Holding)’in tüm dünyada 30’a yakın destinasyona hizmet veren dünya markası tur operatörü Coral Travel, 2014 ile birlikte Türkiye pazarına da girerek yüzde 100 misafir memnuniyeti anlayışını hizmetinize sunuyor.

Coral Travel, tur operatörü olarak Rusya’da kurulduğu 1994 yılından bu yana, sektör deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı sonucu Ukrayna, Beyaz Rusya, Polonya, Gürcistan ve şimdi de Türkiye’ye merkez ofisleri ile konumlandı. 2013’te 2 milyona yakın turiste hizmet veren Coral Travel, bulunduğu pazarlarda en yüksek güvene sahip markalar arasında yer almakta ve Türk sermayeli yurt dışı şirketleri arasında en büyük 2. şirket konumunda.

Coral Travel Group (OTI Holding) bünyesindeki ODEON Tours Destinasyonlar Yönetim Merkezi ise, Türkiye, Mısır, Tayland, B.A.E ve İspanya'daki merkez ofisleri ile, dünyada her geçen gün artan ülke ve destinasyonda, 2,5 milyona yakın “misafir”ine kaliteli hizmet vererek zincirin diğer bir halkasını tamamlıyor. Coral Travel Group (OTI Holding)'in tüm şirketleri, personel eğitimi, takım çalışması ve motivasyon gibi sürekli eğitim unsurlarının tümü ile “koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya” odaklanıyor. Bu bütünleşik hizmet anlayışında Coral Travel ile tatile çıkan ve ODEON Tours ile karşılanan tüm müşterilere “ayrıcalıklı ve kaliteli bir zaman dilimi” sunmak hedefleniyor. Bu alanda sağlanan başarılar, Türkiye’de ilk kez seyahat acenteciliği hizmetlerinin tamamını kapsayacak şekilde Kalite Yönetim Standardı tarafından düzenli olarak ölçümleniyor.

Tur operatörlüğünde Türkiye’den Çin’e, İspanya’dan Vietnam’a, Mısır’dan Küba’ya, Tayland’dan Yunanistan’a, Fas’tan Endonezya’ya, İsrail’den Kamboçya’ya, Dominik Cumhuriyeti’nden Avusturya’ya 30’a yakın ülke ile yürütmekte olduğu operasyonel gücü ve güveni Türkiye tatil müşterisine de sunmaya hazırlanan Coral Travel, 2014’te pazara girişinin ardından, 2015 yılından itibaren tüm destinasyonları ve ürün gamı ile misafirlerine kaliteli tatil seçenekleri sunacak.

Coral Travel Group (OTI Holding) olarak, 30 yılı aşkın tecrübe ve birikimimizle, beklentilerinizi tümüyle karşılayacak en iyi tatili en uygun koşullarda yapabilmeniz için sizi uluslararası alanda kazanmış olduğumuz sektörel deneyimi paylaşmaya davet ediyoruz.

Tatillerinizin en değerli anlarınız olduğu bilinciyle çalışan dinamik ve deneyimli ekibimiz, tatilden beklediğiniz maksimum keyfi ve özlediğiniz hizmet kalitesini Coral Travel Group (OTI Holding) şirketlerinin imzası ile size sunmak amacıyla her an hazır olacaktır.

Grubumuz bünyesindeki iştiraklerimiz, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ve bu ilkenin gerektirdiği kalite, yenilikçi ve titiz yaklaşımlarla, bulunduğu pazarlarda sektörün en itibarlı markaları olmayı başarmıştır. Rusya’nın en büyük tur operatörlerinden Coral Travel, “Sınır ötesindeki 50 büyük Türk şirketi” listesinde 2012 yılında gerçekleştirdiği 1 milyar 153 milyon dolarlık cirosu ile 3. sırada yer aldı.

2013 yılında uluslararası marka değerleme şirketi Brand Finance’in açıkladığı raporda, ODEON Tours ise Türkiye’nin en değerli markaları arasında 42.sırada yer almış ve bu sıralamadaki tek turizm firması olmasıyla dikkat çekmiştir.

Hızlı Rezervasyon Sistemi

Rezervasyonlarınızı yerinizden kalkmadan, çok kısa sürede ve hatasız biçimde yapabilirsiniz. Bunun için sadece bir telefon veya internet bağlantısı yeterli olacaktır. Web sitemiz üzerinden de hizmet verebilen satış programımızı kullanarak, rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartınıza taksit yapılmasını sağlayabilirsiniz.

“Coraltatil güvenilir mi?” diye düşünüyorsanız, Coraltatil.Com üzerinden güvenle online alışveriş yapabileceğinizi bilmelisiniz. Güvenli online alışveriş altyapısı ile Coraltatil.Com’dan dilediğiniz ödeme seçeneği ile online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Deneyimli Tatil Danışmanları

Keyifli anlarla dolu, unutulmaz bir tatil yaşamak istediğinizi biliyoruz! Siz yeter ki beklentilerinizi bize aktarın, gerisini her biri konusunda uzman satış temsilcilerimiz halledecektir.

Yaygın Satış Ağı

Türkiye'nin dört bir yanındaki ve Kıbrıs'taki satış ofislerimiz, kaliteli hizmet için gerekli her türlü donanıma sahip olup, yaptırdığınız rezervasyonları online sistemle zaman yitirmeden merkezimize iletmekte ve bu sayede otel teyidiniz satış ofisimiz aracılığıyla anında tarafınıza verilebilmektedir.

Yer Hizmetleri

Bizimle birlikte çıkacağınız tatillerinizi, dilerseniz güvenilirliğini kanıtlamış havayollarıyla, dilerseniz de konforlu ve lüks otobüslerimizle yapabilirsiniz. Size özel ikramlarımız sayesinde keyifle yolculuk edecek, gittiğiniz bölgelerde transferleriniz klimalı özel araçlarla gerçekleşecektir. ODEON Tours çalışanları, sizi yol boyunca rahat ettirmek ve özel taleplerinizi karşılamak için daima görev başında olacaktır.

Tur Liderleri

Yıl boyunca verdiğimiz özel eğitimlerle her an hizmete hazır bekleyen tecrübeli rehberlerimiz, tatiliniz süresince ne zaman isterseniz yanı başınızda olacaktır. Rehber kadromuzun bilgi birikimi ve misafirperverliği sayesinde tatilinizin daha da keyifli hâle geleceğine inanıyoruz.

Koşulsuz Memnuniyet İlkesi

Coral Travel Group (OTI Holding) şirketleri olarak bizi farklı kılan en önemli özelliğimiz, 1992 yılında kurduğumuz ilk şirketimiz ODEON Tours ile Türkiye'de ilk kez, seyahat acenteliği hizmetlerinin tamamını kapsayacak şekilde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standardı'nı sağlıyor olmamızdır. Ayrıca 2008 yılında Ulusal Kalite Hareketine katılmış bir kurum olarak, bir yaşam biçimi ilkesine dönüştürdüğümüz Kalite Yönetimi anlayışımızı bir kez daha somutlaştırmış bulunuyoruz. EFQM Mükemmellik Modeli doğrultusunda yapılan değerlendirmelerle, Eylül 2008'de EFQM Mükemmellikte Kararlılık, 2011 Haziran ayında  EFQM Mükemmellikte Yetkinlik belgelerini alarak, 2013 Nisan’ında 5 yıldız seviyesinde sertifikalandırılarak misafirlerimize sunduğumuz kaliteli hizmeti tescilledik.

Coral Travel Group (OTI Holding), 30 yıldır ülkemizde ve dünyanın dört bir köşesinde ağırladığı  milyonlarca konuğun ona katmış olduğu gücü, kazandığı deneyimleri ve edindiği avantajları sizinle paylaşmaya daima hazırdır.

Odeon Tours ve Coral Travel Türkiye

Türkiye’nin en çok tercih edilen seyahat acentelerinden Odeon Tours, 2014 yılında Coral Travel Türkiye ismini alarak iç pazardaki operasyonlarına devam ediyor. Odeontours.com, odeontatil.com ve Odeon Tours, Odeon Tur, Odeon Tatil isimleri ile bilinen Odeon markası artık Coral Tatil / Coral Travel Türkiye ismi altında Coraltatil.com çatısı altında aynı şekilde hizmet veriyor olacak. 

  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme