Hakkımızda

 

30 yılı devirmiş köklü bir grubu temsil eden OTI Holding ismi, 26 Ekim 2022 itibari ile, grubu geleceğe daha güçlü taşıyacağına inandığımız Coral Travel Group olarak değişmiş bulunmaktadır.

Coral Travel Group (OTI Holding); tur operatörlüğü, konaklama, destinasyon hizmetleri havacılık, seyahat acenteliği, bilgi teknolojileri ve güvenlik alanlarında sektörün en güvenilir markalarıyla uluslararası turizm endüstrisinin önemli oyuncuları arasında yerini almaktadır.

Coral Travel Group (OTI Holding), 22  ülkedeki 37  şirketi ve 4300 profesyonel çalışanıyla 1992 yılından bu yana turizm sektöründe faaliyet göstermekte ve yıllık 3 milyonun üzerinde turiste hizmet vermekte olup, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden yeni pazarlar ve destinasyonlarda büyümeye devam etmektedir.

Kurulduğu 1992 yılından bu yana, tur operatörlüğü ve satış acenteliği alanında;

Coral Travel markasıyla (Almanya, Belarus, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Gürcistan, İsviçre, Letonya, Litvanya, Polonya, Romanya, Rusya, Türkiye, Ukrayna),  Sunmar (Rusya) ve FERIEN Touristik (Almanya)

Destinasyon hizmetlerinde ODEON Tours ile (Türkiye, Mısır, Yunanistan, İspanya, BAE, Tayland, Vietnam)

Konaklamada Coral Group Hotels çatısı altında  Seven Seas Resorts & Hotels, Otium Hotels, Xanadu Resort markalarıyla (Türkiye, Mısır, Vietnam, Yunanistan)

Bilgi teknolojilerinde ODEON Yazılım ve Teknoloji (Türkiye),

Güvenlik alanında ise Odeon Güvenlik ve Danışmanlık (Türkiye) markalarıyla turizm sektöründe yer almaktadır.

Hızlı Rezervasyon Sistemi

Rezervasyonlarınızı yerinizden kalkmadan, çok kısa sürede ve hatasız biçimde yapabilirsiniz. Bunun için sadece bir telefon veya internet bağlantısı yeterli olacaktır. Web sitemiz üzerinden de hizmet verebilen satış programımızı kullanarak, rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kredi kartınıza taksit yapılmasını sağlayabilirsiniz.

“Coraltatil güvenilir mi?” diye düşünüyorsanız, Coraltatil.Com üzerinden güvenle online alışveriş yapabileceğinizi bilmelisiniz. Güvenli online alışveriş altyapısı ile Coraltatil.Com’dan dilediğiniz ödeme seçeneği ile online rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Deneyimli Tatil Danışmanları

Keyifli anlarla dolu, unutulmaz bir tatil yaşamak istediğinizi biliyoruz! Siz yeter ki beklentilerinizi bize aktarın, gerisini her biri konusunda uzman satış temsilcilerimiz halledecektir.

Yaygın Satış Ağı

Türkiye'nin dört bir yanındaki ve Kıbrıs'taki satış ofislerimiz, kaliteli hizmet için gerekli her türlü donanıma sahip olup, yaptırdığınız rezervasyonları online sistemle zaman yitirmeden merkezimize iletmekte ve bu sayede otel teyidiniz satış ofisimiz aracılığıyla anında tarafınıza verilebilmektedir.

Yer Hizmetleri

Bizimle birlikte çıkacağınız tatillerinizi, dilerseniz güvenilirliğini kanıtlamış havayollarıyla, dilerseniz de konforlu ve lüks otobüslerimizle yapabilirsiniz. Size özel ikramlarımız sayesinde keyifle yolculuk edecek, gittiğiniz bölgelerde transferleriniz klimalı özel araçlarla gerçekleşecektir. ODEON Tours çalışanları, sizi yol boyunca rahat ettirmek ve özel taleplerinizi karşılamak için daima görev başında olacaktır.

Tur Liderleri

Yıl boyunca verdiğimiz özel eğitimlerle her an hizmete hazır bekleyen tecrübeli rehberlerimiz, tatiliniz süresince ne zaman isterseniz yanı başınızda olacaktır. Rehber kadromuzun bilgi birikimi ve misafirperverliği sayesinde tatilinizin daha da keyifli hâle geleceğine inanıyoruz.

Koşulsuz Memnuniyet İlkesi

Coral Travel Group (OTI Holding) şirketleri olarak bizi farklı kılan en önemli özelliğimiz, 1992 yılında kurduğumuz ilk şirketimiz ODEON Tours ile Türkiye'de ilk kez, seyahat acenteliği hizmetlerinin tamamını kapsayacak şekilde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standardı'nı sağlıyor olmamızdır. Ayrıca 2008 yılında Ulusal Kalite Hareketine katılmış bir kurum olarak, bir yaşam biçimi ilkesine dönüştürdüğümüz Kalite Yönetimi anlayışımızı bir kez daha somutlaştırmış bulunuyoruz. EFQM Mükemmellik Modeli doğrultusunda yapılan değerlendirmelerle, Eylül 2008'de EFQM Mükemmellikte Kararlılık, 2011 Haziran ayında  EFQM Mükemmellikte Yetkinlik belgelerini alarak, 2013 Nisan’ında 5 yıldız seviyesinde sertifikalandırılarak misafirlerimize sunduğumuz kaliteli hizmeti tescilledik.

Coral Travel Group (OTI Holding), 30 yıldır ülkemizde ve dünyanın dört bir köşesinde ağırladığı  milyonlarca konuğun ona katmış olduğu gücü, kazandığı deneyimleri ve edindiği avantajları sizinle paylaşmaya daima hazırdır.

Odeon Tours ve Coral Travel Türkiye

Türkiye’nin en çok tercih edilen seyahat acentelerinden Odeon Tours, 2014 yılında Coral Travel Türkiye ismini alarak iç pazardaki operasyonlarına devam ediyor. Odeontours.com, odeontatil.com ve Odeon Tours, Odeon Tur, Odeon Tatil isimleri ile bilinen Odeon markası artık Coral Tatil / Coral Travel Türkiye ismi altında Coraltatil.com çatısı altında aynı şekilde hizmet veriyor olacak.