Hindistan Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Hindistan Altın Üçgen Turu

6 Gece 7 Gün

5 Gece Konaklama

5* Oteller (Standart Oda) Indigo Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

999,00 35.364,60

Sri Lanka Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

5 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Jazeera Airways İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

999,00 35.364,60

Hindistan Turu

Tüm Turlar ve Akşam Yemekleri Dahil

6 Gece 7 Gün

5 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Indigo Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.199,00 42.444,60

Hindistan Turları - 2024 Hindistan Turu Fiyatları

Hindistan Turları ve Hindistan Tur Fırsatları

Türkiye’nin önemli tatil firmalarından biri olarak bilinen Coral Tatil, çeşitli seyahat fırsatlarını ve tur olanaklarını tatil severlere sunuyor. Yurt dışı bölgelerine kadar uzanan turlar arasından en çok merak edilenlerden biri olan Hindistan turu da birçok kişinin ilgisini çekiyor. Kalabalık nüfusu ve alışılmışın dışındaki kültürüyle bilinen Hindistan, Coral Tatil aracılığıyla ziyaretçilerini ağırlıyor. Her yıl belirli tarih aralıklarında gerçekleştirilen bu turlar hem bilgilendirici hem de eğlenceli olması yönüyle yoğun talep görüyor. Siz de kültürlü ve donanımlı uzman rehberler ile hem gezip hem de öğrenebileceğiniz bir tatil süreci yaşayabilirsiniz.

Avantajlı Hindistan Turları

Hindistan gezisi fırsatları ile ülkenin kültürünü, yaşam tarzını ve turistik yerlerini görme imkanına sahip olabilirsiniz. Kendine özgü inanışları ve mimari yapılarıyla her dönem merak edilen Hindistan’ı uzman rehberler eşliğinde ziyaret edebilirsiniz. Eğer sizin de hayalleriniz arasında bir Hindistan tatili bulunuyorsa, ‘’Hindistan Nepal Turu’’, ‘’Hindistan Altın Üçgen Turu’’, ‘’Nepal Turu’’ ve ‘’Sri Lanka Turu’’ fırsatlarını deneyimleyebilirsiniz.

‘’Hindistan Nepal Turu’’ ile 9 gün 8 gece boyunca eğlenceli ve keyifli bir tatil yapabilirsiniz. İstanbul’dan Katmandu’ya uçuşun gerçekleşmesiyle başlayan bu tur ile Hindistan’daki birçok kenti ve turistik bölgeleri görebilirsiniz. Hindistan Nepal turları ile ülkeye vardığınız andan itibaren Swayambhunath Tapınağı, Pashupatinath Tapınağı, Boudhanath Stupası, Taj Mahal, Agra Kalesi, Mariam Sarayı, Amber Kalesi ve Cuma Cami’si gibi dünyaca ünlü yapıları keşfedebilirsiniz.

‘’Hindistan Altın Üçgen Turu’’ aracılığıyla 7 gün 6 gece boyunca ülkenin en ünlü yapılarını ve doğal alanlarını görebilirsiniz. İstanbul’dan Delhi’ye varılmasıyla başlanan turda bilgili rehberler sayesinde ülkenin kültürünü ve yaşam tarzını öğrenebilirsiniz. Bu tatil ile Tac Mahal, Agra Kalesi, Fatehpur Sirki, Birbal Sarayı, Amber Kalesi ve Zafer Kulesi’ni gezebilirsiniz.

‘’Nepal Turu’’ ile 7 gün 6 gece süreyle keyifli ve huzurlu bir tatil süreci deneyimleyebilirsiniz. İstanbul ve Katmandu arasındaki uçuşun tamamlanması ile başlayan tur gezisi; Patan Katmandu Vadisi, Maymun Tapınağı, Pashupati ve Changu Narayan gibi bölgelere giderek Hinduların hayat tarzına yakından şahit olabilirsiniz. Ayrıca ülkenin kültürüyle özdeşleşmiş olan yiyecek ve içeceklerin de tadına bakabilirsiniz.

‘’Sri Lanka Turu’’ aracılığıyla da toplam 6 gün 5 gece süren bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz. İstanbul’dan Colombo’ya ulaşılması ile başlayan tatilde Fil Yetimhanesi, Dambulla Mağara Tapınağı ve Sigiriya Kaya Kalesi gibi ülkenin kültüründe önemli yere sahip olan yapıları inceleyebilirsiniz. Uzman rehberler sayesinde gördüğünüz yerler ile ilgili bilgi sahibi olabilir, ülkenin meşhur yiyeceklerini de deneyebilirsiniz.

Hindistan Turunuz için Tüyolar

Yurt dışına tatile gitmek, pek çok insanın hayalleri arasında yer alıyor. Bunu uygun fiyatlı avantajlı bir şekilde sunan Coral Tatil ile hem eğlenip hem de öğrenebileceğiniz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu deneyim süreci boyunca keyifli ve huzurlu olabilmek adına bavulunuza mutlaka koymanız gereken ürünleri unutmamalısınız. Uçaklı Hindistan turları arasından kendi arayışlarınıza hitap eden seçeneği tercih ettikten sonra valiz hazırlamasına başlamalısınız. Hindistan’a tatil gidecek olan tatil severlerin kişisel eşyalarını ve bakım malzemelerini düzenli bir şekilde yerleştirebileceği mini el valizine sahip olmaları oldukça önemlidir. Gün içerisinde sürekli dışarıda vakit geçirileceğinden taşınabilir şarj cihazının ve fotoğraf makinesinin bulunması gerek seyahat gerekse yolculuk esnasında kurtarıcı hale geliyor. Anlık değişen hava koşullarına karşı önlem almak adına yaz günlerinde yapılan tur gezilerinde dahi yağmurluk taşımayı es geçmemelisiniz. Ayrıca gezi esnasında su, cüzdan, kimlik ve telefon gibi ürünlerin rahat taşınması için küçük bir sırt çantasının alınması da tavsiye ediliyor. Öte yandan gezilen yerlerdeki anıların ölümsüzleştirilmesi için fotoğraf makinesi taşımanın önemi de büyüktür.

Coral Tatil aracılığıyla düzenlenen kuzey ve güney Hindistan turları arasından tercih edeceğiniz her seçenekte tatil severlerin kişisel gezme haklarına yönelik olarak serbest alan hakkı tanınıyor. Çoğunlukla yemek sonralarında ve otele dönüş anın yaklaştığı zamanlarda tanına serbest zamanda tura katılan kişilerin özgürce gezip dolaşması mümkün oluyor. Sri Lanka Turu’nda ise diğer turlara oranla serbest zaman hakkı daha fazla bulunuyor. Bu turda 2. ve 3. günlerin tamamı gezginlere özel olarak ayrılıyor.

Hindistan Turunuz için Neden Coral Tatil’i Seçmelisiniz?

Müşterilerin memnuniyetini karşılayıp talepleri doğrultusunda hizmet vermeyi hedefleyen Coral Tatil; dizayn ettiği tur programları ile kalitesini ve güvenilirliğini ortaya koyuyor. Bilgili ve deneyimli rehber ekibi, alanında profesyonelleşmiş uzmanlardan oluşuyor. Ayrıca özenle seçilen rehberler, gidilen bölgedeki insanlarla rahatlıkla anlaşma sağlayabilecek kadar iyi seviyede yabancı dil bilgisine de sahip oluyor. Her geçen gün büyüyen ve daha fazla kişiye hizmet veren Coral Tatil firması, özel günlerde de etkileyici kampanya ve avantajlı fırsatlarını müşteri kitlesine sunuyor.

Hindistan Tur Bölgeleri

 • Katmandu
 • Jaipur
 • Agra
 • Delhi
 • Varanasa
 • Habarana
 • Negombo

Sık Sorulan Sorular

‘’Hindistan Nepal Turu’’ 9 gün 8 gece, ‘’Hindistan Altın Üçgen Turu’’ 7 gün 6 gece, ‘’Nepal Turu’’ 7 gün 6 gece ve ‘’Sri Lanka Turu’’ 6 gün 5 gece boyunca sürüyor.

Hindistan turları her ay içerisinde bir kere yapılacak şekilde düzenleniyor. Turların tarihlerinde hava durumuna göre değişiklik veya erteleme olabiliyor. Coral Tatil’in internet sayfası üzerinden istediğiniz tarihe kolaylıkla rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hindistan turları, Coral Tatil aracılığıyla uzman rehberler dahilinde kapsamlı bir şekilde gerçekleşiyor. Tur kapsamında yapılacak aktiviteler ve gezilecek yerler günlük planlama halinde belirleniyor.