Hollanda Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Benelüks Paris Köln Turu

7 Gece 8 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

629,00 22.015,00

Amsterdam Turu (Istanbul Hareketli)

Amsterdam (3)

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

899,00 31.465,00

Benelüks - Fransa - Almanya Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.549,00 54.215,00

Hollanda Turları - 2024 Hollanda Turu Fiyatları

Hollanda Turları ve Tur Fiyatları

Kuzey Denizi kıyılarında yer alan Hollanda, Avrupa’da görülmesi gereken popüler ülkelerden biridir. Krallıkla yönetilen bir ülke olan Hollanda’nın Karayipler’de de 3 adası vardır. Hollanda turları ülkenin Avrupa’da yer alan bölümüne gerçekleştirilir. Kanalları, parkları, laleleri, gece hayatı gibi pek çok meşhur aktivitesiyle ünlü ülkede harika bir zaman geçirebilirsiniz.

Hollanda Turları Hakkında

Hollanda’nın dünyaca ünlü şehri Amsterdam en fazla turist ağırlayan lokasyondur. Kuzey eyaletinin en kalabalık şehri sayılan Amsterdam hem turistik hem de kültürel birçok mekana sahip olduğu için buraya dolu dolu bir Hollanda seyahati yapmanız mümkündür. Uzman rehberler eşliğinde yapılan Hollanda turları misafirlerin tur planındaki tüm lokasyonları gezebileceği şekilde organize edilir. Seçilen havayolu şirketi ve konaklama yapılacak oteller maksimum konfor sağlar. Sizde Hollanda’da tatil yapmak ve bu masalsı ülkeyi yakından tanımak isterseniz Coral Tatil üzerinden uygun ödeme seçenekleriyle tatilinizi planlayabilirsiniz.

Hollanda Turları Fiyatları

Hollanda turları fiyatları konaklama süresi, anlaşmalı havayolu şirketi gibi kriterlere göre değişiklik gösterse de erken rezervasyon avantajlarıyla tatilinizi planlamanız mümkün. Hollanda turları dahilinde Lüksemburg, Köln, Paris, Belçika ve Güney Hollanda gibi farklı yerleri de görme seçeneğine sahip olabilirsiniz. Böylece turunuzun her anında yeni heyecanlara tanık olabilirsiniz. Eğer Hollanda gezi turu düşünüyorsanız Coral Tatil’in sunduğu birbirinden farklı seçeneklere mutlaka bakmanızda fayda var.

Hollanda Geziniz için Tüyolar

Amsterdam’a gittiğinizde ilk olarak her yerde fotoğrafını gördüğünüz kanalları merak edebilirsiniz. Masallardan çıkmış gibi görünen bu atmosferde yapılan tekne gezintisi ile şehrin güzelliğine yakından şahit olabilirsiniz. Çiçek Pazarı, Kraliyet Sarayı, Dam Meydanı, Ulusal Anıt, Kırmızı Fener Sokağı ve Merkez İstasyon mutlaka görülmesi gereken diğer lokasyonlar arasında sayılabilir. Hollanda’ya gitmişken Marken ve Volendam kasabalarına uğramalısınız. Volandam sahilinde flemenk kültürüne özgü evler arasında yürüyebilir, müzeleri, peynir fabrikasını gezerek Gouda peynirlerinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi alabilir, hediyelik eşya dükkanlarından sevdiklerinize armağanlar seçebilirsiniz.

Hollanda Marken kasabası aslında bir adadır. Yapay bir karayolu sayesinde adaya ulaşım sağlanan ada şirin bir balıkçı kasabasıdır. Hollanda’nın kuzeyinde bulunan Zaanse Schans kasabası ise devasa yel değirmenleriyle ünlüdür. Bu bakımdan da oldukça rüzgarlı bir lokasyondur. Yaz aylarında bile gitseniz yanınıza hafif bir ceket almanız tavsiye edilir. Hollanda’da bolca yel değirmeninin bulunmasının sebebi ülkenin bir bölümünün deniz seviyesinin altında kalmasıdır. Bu yel değirmenleri fazla suyu pompalayarak su seviyesini dengede tutar.

Breezanddijk – Afsluitdijk görebileceğiniz en uzun barajlardan biridir. Ülkenin kuzeybatısında yer alan baraj 35 km uzunluğundadır. Üzerinden bir karayolu geçtiği için oldukça ilgi çekici ve fotoğraflarla ölümsüzleştirilmesi gereken manzaraya sahiptir.

Hobbit köyü olarak bilinen Giethoorn geleneksel köy evlerinin arasından geçen kanallar ve yemyeşil atmosferiyle adeta rüya gibi bir atmosfere sahiptir. Evlerin hemen kanalların yanında yer alması ve teknelerle tur yapılabilmesi sayesinde Kuzey’in Venedik’i olarak da adlandırılmasına sebep olmuştur. Burada gezerken gerçek dünyadan koptuğunuzu hissedebilirsiniz.

Hollanda gece hayatıyla da oldukça meşhurdur. Büyük Hollanda gezisi yapmaya karar verdiyseniz unutulmaz hatıralar biriktirmek için aklınızda tutmanız gerekenler şöyle sıralanabilir:

 • Hollanda yazın 20 – 30° arası, kışın ise 1 - 10° arasıdır. Bu nedenle tatil yapacağınız mevsime göre bavulunuza kıyafet eklemeniz faydalı olur.
 • Her yıl 26 – 27 Nisan’da yapılan King’s Day etkinlikleri gösterişli bir kalabalığa sahne olur. Dilerseniz seyahatinizi bu etkinliğe göre planlayabilirsiniz.
 • Amsterdam’ın en büyük parkı olan Voldenpark’ta muhteşem yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, çimlere uzanıp sohbet edebilir ya da bisiklete binebilirsiniz.
 • Her yıl bahar aylarında açan laleler görsel bir şölene dönüşür. Lalelerin Hollanda hikayesi ise Osmanlı Devleti’nin hediyesiyle başlamıştır.
 • Hollanda’da sevdiklerinize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri Klompen adı verilen tahta ayakkabılardır. Ülkenin simgesi haline bu eşyayı dilerseniz ayakkabı dilerseniz biblo olarak satın alabilirsiniz.
 • Amsterdam sokaklarını bisikletle turlamak isterseniz birçok noktada bulunan kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Alışveriş yaparken vergi ve bahşiş birlikte alınır. Hesaplamalarınızı bu yönde yapmanız gerekebilir.

Unutulmaz bir Hollanda turu için dilediğiniz tarihleri seçerek Coral Tatil üzerinde yer alan Hollanda turları arasından kendinize en uygun olan seçenek için rezervasyon yaptırabilirsiniz.