İngiltere Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Büyük Britanya Turu

Londra (2) – Cardiff(1) – Dublin(1) – Belfast(1) - Glasgow(2) – Birmingham (1)

8 Gece 9 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

999,00 20.449,53

Londra Turu

Londra

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

897,00 18.361,59

İngiltere Turları

İngiltere turlarına katılarak, İngiltere’nin başkenti  olan Londra’ da unutulmaz keyifli bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, hayallerinizi gerçekleştirip, bir an önce bu mutluluğu sizde yaşamalısınız.

Dünyanın en önemli ve en gelişmiş kentinden biri olan Londra, 8 milyonluk nüfusuyla Avrupa’nın 2.ci büyük kentidir. Sayısız üniversitelerin ve bilim merkezlerinin buluştuğu yeri temsil eden Londra. Aynı zamanda tarihi güzellikleriyle de biliniyor. Canlı ve eğlenceli bir gezi planlıyorsanız, İngiltere turlarına katılarak, hem sanatsal hem de kültürel anlamda keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Özellikle yılbaşı tatillerinde bambaşka bir havaya bürünen Londra, eğlencenin kalbini oluşturuyor. Londra gezisinde ilk olarak kraliyet sarayı olan Buckhingam Sarayı’nı ziyaret edebilirsiniz. Adını sıkça duyduğumuz ünlü Big Ben saat kulesini de gitmenizi öneriyoruz. Müzeleriyle ünlü olan Londra’da sayısız pek çok müzeyi görme şansını yakalamanız mümkün. Özellikle British Museum ve Doğal Tarih Müzesi  ve Madame Tussauds Müzesi sizi fazlasıyla etkileyecektir. Hayatımızın önemli noktalarından biri olan yeme içme konusunda İngiliz mutfağına sonsuz güvenebilirsiniz. Dünyann en ünlü şeflerinin ellerinden harika lezzetleri tadabilirsiniz. Özellikle yerel ekmeklerin ve özel peynirlerinin tadına mutlaka bakmalısınız. Ayrıca bu ürünleri pazarlardan satın alabilirsiniz. Gece hayatı haraketli olan Londra’da birbirinden şık pub ve barlarda dilediğinizce eğlenme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tüm bu güzellikleri ve daha pek çok sayısız güzellikleri gidip bizzat kendi gözlerinizle görmek istiyorsanız, daha fazla beklemeden erken rezervasyon ve uygun ödeme seçenekleri ile bu mutluluğa dahil olabilirsiniz.

  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme