İskele Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Kuzey Kıbrıs / Iskele

The Arkın İskele Hotel

Ultra Her Şey Dahil

Kısmı Denız Manzaralı Oda

Detaylar

%45 İndirim
10.500,00 5.775,00

Kuzey Kıbrıs / Iskele

Grand Sapphıre Resort Hotel

Tam Pansiyon Plus

Superior Oda

Detaylar

%45 İndirim
8.500,00 4.675,00

En Uygun Fiyatlarla Kıbrıs İskele Otelleri

Tam bir turist adası olan Kıbrıs, her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce turist ağırlıyor. Canlı gece hayatı, doğal güzellikleri, kültürel bölgeleri ve misafirperver insanlarıyla biliniyor. Kuzey Kıbrıs’ın 6 ilçesinden biri olan İskele ise Kıbrıs’ta çokça tercih edilen tatil merkezleri arasında yer alıyor. Kıbrıs İskele, Karpaz Yarımadası ve Mesarya Ovası’nın kesişim noktasında konumlanıyor. Konumu sayesinde tam bir sahil kasabası haline gelen Kıbrıs İskele, birçok güzel ve popüler plaja sahiplik ediyor. Sessiz, sakin ve huzurlu bir deniz tatili planlayanlar için Kıbrıs İskele mükemmel bir tercih oluyor. Hem kültürel bir gezi için hem de huzurlu bir tatil için çokça tercih edilen Kıbrıs İskele’de konaklama söz konusu olduğunda da birçok farklı seçenek ve her bütçeye uygun oteller bulunuyor. İskele otelleri misafirlerine son kalite hizmetler sunuyor.

Siz de Kıbrıs İskele’de hayalinizin tatilini yapmayı ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşamayı planlıyorsanız Kıbrıs erken rezervasyon otellerini inceleyerek size en uygun oteli bulabilir ve erkenden uygun fiyatlı bir konaklama planlaması sağlayabilirsiniz.

Kıbrıs İskele Otelleri

Kuzey Kıbrıs her ne kadar sahilleri, kültürel bölgeleri, doğal güzellikleri ve canlı gece hayatıyla popüler olan bir bölge olsa da, bu bölgenin en önemli özelliklerinden biri olarak otelleri de öne çıkıyor. Birçok farklı konsept ile hizmet veren bu oteller misafirlerine en iyi tatil deneyimini sunmak için çabalıyor. Bu otellerin çoğu genel olarak kahvaltı dahil konseptiyle hizmet veriyor. Temiz ve geniş odalarıyla hizmet veren bu oteller, çok çeşitli menülere sahip restoranlar, temiz havuzlar, son kalite spa merkezleri ve eğlencenin doruklarına ulaşmanızı sağlayacak gece kulüpleri gibi birçok farklı hizmetle misafirlerine mükemmel bir tatil deneyimi sunuyor. Her mevsim tercih edebileceğiniz bu oteller dört mevsim boyunca misafirlerine son kalite bir hizmet veriyor. Kıbrıs İskele bölgesi tatiliniz için İskele bölgesinde tercih edebileceğiniz birçok otel seçeneği bulunuyor. Kıbrıs İskele otelleri seçenekleri arasından kendinize en uygun tercihi yapabilir ve bu sayede tatil deneyiminizi en yüksek seviye çıkarabilirsiniz.

Birçok seçenek arasından kendi ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve bütçenize en uygun oteli, Kıbrıs otelleri arasından  bulabilirsiniz.

Kıbrıs İskele’de Tatil Sezonu

Akdeniz iklimine sahip olan Kıbrıs Yeni İskele sadece yaz döneminde değil, dört mevsimde de tatil sezonu olarak kalmaya devam ediyor. Kış aylarında bile kültürel tatilinizi planlayabileceğiniz bir bölge olarak gezip görülecek yerler bakımından çok zengin seçeneklere sahiptir. Yaz aylarında serinletici hava durumu ve sıcak güneşiyle adeta bir kum ve deniz bölgesine dönüşürken kış aylarında da ılıman hava koşullarıyla güneş Kıbrıs’ı aydınlatmaya devam ediyor. Dört mevsim gündüz ve gece hayatının çok canlı olduğu bu bölgede tatil planlamak için belli bir zamanı beklemeniz gerekmiyor, çünkü Kıbrıs dört mevsim tatil sezonuna sahip olan bir bölge olarak görülüyor.

Kıbrıs İskele Seyahatiniz İçin İpuçları

Gece hayatı ve deniziyle ünlü Kıbrıs Yeni İskele bölgesinde ayrıca kültürel geziler gerçekleştirebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Kıbrıs İskele plajı, yaz aylarında şüphesiz gidilmesi gereken ilk yerlerin başında yer alıyor. İskele long beach bölgesi plajlarıyla ünlü bir bölge olarak turistleri kendine hayran bırakıyor. Altın sarısı kumuyla ünlü Altın Kumsal gibi kumsalların bulunduğu bu bölgede turistler denize girebiliyor, ücretsiz halk plajlarının tadını çıkarabiliyor ve bölgede bulunan kafelerde günün yorgunluğunu atabiliyor.

Huzurlu ve sakin bir atmosfere sahip olan Kıbrıs Yeni İskele’yi ziyaret eden turistlerin bir sonraki ziyaret noktasının 700 metre yükseklikte bir kayalığın üstüne kurulu olan Kantara Kalesi olması tavsiye ediliyor. Kantara Kalesi hem harabelerin tarihi dokusuyla ziyaretçileri kendine hayran ederken hem de manzarasıyla ziyaretçileri büyülüyor.

Kıbrıs İskele turistik yerlerin en başında gelen Panaya Kanakaria Kilisesi ise işlemesi ve süslü iç duvarlarıyla dikkat çekiyor ve mutlaka gidilip görülmesi gerekilen yerler arasında bulunuyor. Bütün dinler tarafından kutsal sayılan Apostolos Andreas Manastırı birçok kültür tarafından harmanlanıp ortaya çıkarılan atmosferi ile ziyaretçilerine mükemmel bir kültürel gezi olanağı sunuyor. Helenistik akımın ve Roma döneminin etkilerini bir arada gözlemleyebileceğiniz Ayios Philon ise turistlerin en gözde kültürel mekanlarından biri olmaya devam ediyor.