İzmir Hareketli Turlar

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Avrupa Masalı (Izmir Hareketli)

Milano – Genova – Nice (2) – Avignon – Annecy – Cenevre (1) – Lozan – Gruyeres – Alsace (1) – Zürih – Bodensee (2) – Liechtenstein – Heidi’nin Köyü – Lugano – Como – Milano (1)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

549,00 11.342,34

Balkan Hazineleri (Ankara Hareketli)

Ankara'dan Direkt Uçuşlarla

7 Gece 7 Gün

6 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Air Serbia İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

599,00 12.375,34

Balkan Resitali Turu (Izmir Hareketli)

Belgrad (1) – Saraybosna (1) – Trebinje (1) – İşkodra (1) – Ohrid (1) - Üsküp (1)

7 Gece 8 Gün

6 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

549,00 11.342,34

Balkan Rüzgarı Turu (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Air Albania İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

499,00 10.309,34

Baştan Başa Balkanlar Turu (Izmir Hareketli)

Tüm Çevre Gezileri, Ekstra Turlar, Akşam Yemekleri, Balkan ve Boşnak Gecesi Dahil

8 Gece 9 Gün

7 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

499,00 10.309,34

Benelüks - Fransa - Almanya Turu (Izmir Hareketli)

Paris (3) - Brüksel (1) - Amsterdam (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.097,00 22.664,02

Büyük Ve Yeni İtalya Turu (Izmir Hareketli)

Milano - Verona - Venedik (1) - Bologna - Floransa (1) - Roma (3) - Cenova (1) - Milano (1)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.047,00 21.631,02

Dubai Turları (Izmir Hareketli)

Dubai (3)

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

3* Premier Inn Dubai Ibn Battuta Mall Vb. (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

299,00 6.177,34

Elegant İtalya Turu (Izmir Hareketli)

Milano (1) - Venedik (2) - Floransa (1) - Roma (3)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

679,00 14.028,14

İtalya & Güney Fransa (Izmir Hareketli)

Cenova (1) - Cannes - St Paul De Vence - St Tropez - Nice (2) - Eze - Monaco - Monte Carlo - Como - Portofino - Milano (1)

4 Gece 5 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

599,00 12.375,34

Mega Benelüks Paris Turu (Izmir Hareketli)

Amsterdam (2) – Brüksel – Paris (3) – Reims – Metz (1) – Strasbourg – Lüksemburg (1)

7 Gece 8 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

599,00 12.375,34

Motto İtalya Turu (Izmir Hareketli)

Sirmione – Venedik (2) – Verona – Roma (3) – Napoli – Floransa (1) – Pisa – Milano (1)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

549,00 11.342,34

Orta Avrupa Turu (Izmir Hareketli)

İzmir'den Direkt Seferler İle Viyana (1) - Salzburg (1) - Prag (3) - Budapeşte (2)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

699,00 14.441,34

Uçaklı Büyük Balkan Turu (Izmir Hareketli)

Ohrid (1) - Podgorica (1) - Trebinje (1) - Saraybosna (1) - Belgrad (1) - Üsküp (1)

7 Gece 8 Gün

6 Gece Konaklama

4* Oteller (Standart Oda) Sun Express İle

Vizesiz

Uçaklı Ulaşım

549,00 11.342,34

İzmir Hareketli Turlar

İzmir Çıkışlı Turlar ve Tur Fırsatları

Türkiye’nin ünlü tatil firması olarak bilinen Coral Tatil, birbirinden çeşitli tatil turlarını uygun fiyatlı ve avantajlı kampanyalar ile tatil severlere sunuyor. Coral Tatil aracılığıyla İzmir çıkışlı turlar arasından kendi istediğiniz seçeneği deneyimleyebilirsiniz. Rehberlik hizmeti ile yurt dışına uzanan benzersiz bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Tur Fırsatları

Yurt dışı İzmir kalkışlı turlar, dünya genelindeki en önemli ve turistik bölgelerin ziyaret edilmesini mümkün kılıyor. Son yıllarda İzmir ve İzmir çevresinde yaşayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu gezi seçeneği, Coral Tatil ile hem konforlu hem de eğlenceli bir hal alıyor. Gelişmiş tur ulaşım olanakları, yılın her döneminde ayrı kampanyalarla düzenleniyor. Tur kapsamında sunulan rehberlik servisi de ziyaretçilerin gezip gördükleri bölgeler hakkında tarihi ve turistik açıdan bilgi almalarını sağlıyor. Böylelikle farklı bölgelerde yaşayan insanların hayat tarzlarına ve kültürlerine de tanıklık etme şansına erişebilirsiniz.

İzmir Çıkışlı İtalya Turları

İzmir hareketli turlar ile Avrupa’da bulunan birçok ülkeyi ve tatil bölgelerini görebilirsiniz. Pek çok kişi tarafından yoğun ilgi gören İtalya turlarını uzman rehberler eşliğinde tecrübe edebilirsiniz. Her insan, senenin belirli zamanlarında tatil yapıp dinlenmeyi hayal ediyor. Eğer sizin hayalleriniz arasında İtalya tatili bulunuyorsa ‘’Elegant İtalya Turu’’ seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

“Elegant İtalya Turu” ile 8 gün 7 gece boyunca keyifli ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. İzmir’den Milano’ya uçuş ile başlayan bu tatil turuyla İtalya’daki birçok şehir ve bölgeyi gezme imkanına erişebilirsiniz. İtalya’ya ulaştığınız andan itibaren Garda Gölü, Scaligero Kalesi, Bazilika, Rialto Köprüsü, Santa Maria Del Fiore Katedrali gibi tarihi ve önemli yerleri keşfedebilirsiniz. Yolculuğun 3.gününde kendinizi İtalya’nın başkenti ve incisi olan Roma’da bulursunuz. Her gün binlerce insan tarafından ziyaret edilen Pisa Kulesi, Colosseum ve Miracoli Meydanı’nı gezebilirsiniz. Gezinin son günlerine yaklaşırken Aşk Çeşmesi, San Pietro Kilisesi, Pantheon ve Piazza Popolo mimarisiyle benzersiz anılar kaydedebilirsiniz. “Elegant İtalya Turu” aracılığıyla Milano, Verona, Venedik, Floransa ve Roma başta olmak üzere ülkenin önemli kentlerinde seyahat edebilirsiniz.

“Elegant İtalya Turu” boyunca sırasıyla Venedik, Roma ve Milano’da bulunan Coral Tatil otellerinde konaklayabilirsiniz. Turistik yerleri, mimari açıdan önemi bulunan yapıları, doğal alanları ve ülkenin kültürünü yansıtan pek çok bölgeyi bir haftada doyasıya gezebilirsiniz. Ülke ile bütünleşmiş olan sokaklarda yürüyebilir, ünlü yiyecek ve içecekleri tadabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Fransa Turları

Avrupa’daki her bir ülkenin turistik ve kültürel açıdan değeri oldukça fazladır. Bu nedenle de birçok kişi bu ülkeleri ziyaret etme fırsatına erişmeyi istiyor. Avrupa’nın en sık ziyaretçi alan ülkelerinden biri olan Fransa, Coral Tatil fırsatları ile çok daha avantajlı bir hale geliyor. ‘’Noel Pazarları Turu’’ ve ‘’Paris Turu’’ ile Fransa’nın farklı kentlerini gezip görebilirsiniz.

“Noel Pazarları Turu”, İzmir çıkışlı yılbaşı turları kapsamında düzenleniyor. İzmir’den Basel bölgesine ulaşım ile başlayan tur, Basel Katedrali ve Mittlere Brücke’nin ziyaretiyle devam ediyor. Ardından Freiburg’a geçerek Markthalle ve Rathausplatz’ı gezebilirsiniz. Bu bölgelerde mağaza, kafeterya, hediyelik eşya zinciri ve restoranların bulunduğu şehir merkezini de deneyimleyebilirsiniz. Daha sonra Alsace ile birlikte Fransa’nın kuzeydoğusunda yer alan diğer kentleri de ziyaret edebilirsiniz. Tur kapsamında Notre-Dame Katedrali ve Kleber Meydanı’nı görebilirsiniz. Ayrıca yılbaşına özel olarak süslenen caddeleri ve büyük Noel ağacını da gezerek eşsiz kareler kaydedebilirsiniz. Grossmünster, Opera Binası, Limmat Nehri ve St.Peterskirche’yi gezebilirsiniz.

“Paris Turu” ile Fransa’nın başkentini doyasıya keşfedebileceğiniz bir tatil fırsatına ulaşabilirsiniz. İzmir’den Paris’e ulaşımın sağlanması ile Opera Meydanı, Tuileries Bahçeleri, Eyfel Kulesi, Louvre Sarayı ve Madlen Kilisesi dahil olmak üzere birçok meşhur yeri ziyaret edebilirsiniz. Fransa’nın benzersiz yiyecek ve içeceklerini de deneyimleyebilirsiniz. Tatil süreci boyunca Paris’teki otelde konaklama sağlayabilirsiniz.

İzmir Kalkışlı Turlar için Neden Coral Tatil’i Seçmelisiniz?

Müşteri memnuniyetini ve taleplerini göz önünde bulundurarak hizmet veren Coral Tatil, düzenlediği tatil turları ile kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlıyor. Müşteri kitlesine satın almış oldukları tatil ve tur paketini hiçbir gerekçe belirtmeksizin 72 saat içerisinde iptal etme fırsatını sunuyor. Bu tarz durumlarda müşterilerin ödemiş oldukları fiyat, herhangi bir kesintiye uğramadan aynen iade ediliyor. Tur kapsamında ziyaretçilere eşlik eden rehber ekibi, alanında uzman ve oldukça bilgili kişilerden oluşuyor. Yurt dışı tatil turlarında ise yabancı dilini geliştirmiş olan rehberler, ziyaretçilere eşlik ediyor. Her geçen gün genişleyen ve daha çok kişiye hitap eden Coral Tatil firması, müşteri kitlesine avantajlı fırsatlar sunmaya çalışıyor. Bunun için İzmir çıkış bayram turları ile özel günlerde de hizmet vermeye devam ediyor.

İzmir Çıkışlı Turlar Hakkında

Tur Ulaşım Olanakları

Uçak ile ulaşım

En Popüler Tur Bölgesi

Elegant İtalya Turu

Sık Sorulan Sorular

İzmir Çıkışlı Turlar Ne Kadar Sürer?

‘’Elegant İtalya Turu’’ 7 gece 8 gün sürer. ‘’Noel Pazarları Turu’’ ile ‘’Paris Turu’’ ise 3 gece 4 gün sürer.

İzmir Çıkışlı Turlar Ne Zaman Olur?

İzmir kalkışı ile gerçekleştirilen yurt dışı turları, özel günlerde ve bayramlarda oldukça avantajlı bir şekilde sunulur. Ulaşımın uçakla sağlandığı bu turlarda zorlu hava koşulları nedeniyle ertelenmeler yaşanabilir. Coral Tatil aracılığıyla kendiniz için uygun olan bir tarihi belirleyerek İzmir çıkışlı turlar için rezervasyon oluşturabilirsiniz.

İzmir Çıkışlı Turlar Nasıl Yapılır?

İzmir çıkışlı turlar firmamız dahilinde düzenlenerek uzman rehberler ile gerçekleştirilir. Tur kapsamında her gün içerisinde hangi rotalara gidileceği belirlenir. Hangi bölgelerde ne kadar vakit geçirileceği de gezi başlamadan ayarlanmış olur. Tur esnasında dinlenme, serbest gezi ve yemek gibi sebepler ile ziyaretçilere özel zaman tanınır.

  • Kredi Kartı ile Online Ödeme
  • EFT ve HAVALE ile Ödeme
  • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme