Kaleiçi Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Antalya / Kaleiçi

Delight Deluxe Boutique Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

35,30 650,93
106 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Antalya / Kaleiçi

Otium Boutique Delight Hotel & Spa

Oda Kahvaltı

Eco Oda

Detaylar

35,30 650,93
17 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Antalya / Kaleiçi

Otium Boutique Delight Hotel

Oda Kahvaltı

Eco Oda

Detaylar

38,24 705,15
106 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Antalya / Kaleiçi

Ramona Kale Otel Kaleiçi

Sadece Oda

Standart Oda

Detaylar

%25 İndirim
400,00 300,00

Antalya / Kaleiçi

Otium Boutique Kaleiçi Marina

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

529,41
61 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Kaleiçi Otelleri

Antalya'nın merkezinde yer alan Kaleiçi, tarihi dokusu ve canlı sokaklarıyla önemli bir turizm noktasıdır. Antik çağlardan kalma surları ve Roma, Bizans, Selçuklu hatta Osmanlı dönemlerine ait eserleriyle tartışmasız tatil için Antalya'ya gelen turistlerin mutlaka uğraması gereken bir semttir.

Kaleiçi'nin büyüleyici sokaklarında gezerken kendinizi cıvıl cıvıl bir yaşamın ortasında bulacaksınız. Çarşıları, kafeleri, otelleri ve barları ile tüm yorgunluğunuzu üzerinizden atabilir ve Kaleiçi'nin merkezinde bulunan Yat Limanı'na inerek denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Şehir yaşamının dinamizmini tarihle birleştiren bu semt, Antalya'nın en çok turist çeken bölgelerinden birisidir. 12 ay boyunca hem yurtdışından hem yurtiçinden bir çok turist tatilini yapmaya Kaleiçi'ne gelmektedir.

Kaleiçi'nde Ne Yenir?

Kaleiçi, Antalya'nın merkezinde yer almasından dolayı birçok restaurant imkanı sunmaktadır. Dünyanın hemen hemen her bölgesinden turist alan Antalya dünya mutfaklarının hemen hemen hepsine de ev sahipliği yapmaktadır. Kaleiçi merkezi konumu sayesinde dilediğiniz kültüre ait çeşitli yemek mekanlarına rahatlıkla ulaşabilmenize olanak sağlar. Bu sayede Türk ve dünya mutfağının en lezzetli yemeklerini ve tatlılarını deneme fırsatınız bulunuyor.

Kaleiçi'nde Ne Yapılır?

Kaleiçi'nde yer alan tarihi güzellikleri gezebilir, limandan kalkan günlük deniz turlarıyla Antalya'nın koylarını keşfedebilir, çarşısında yer alan esnaflardan mistik ve doğal hediyeler alabilir, gün doğumunu ve batımını denize karşı izleyebilir, butik otellerde konaklayıp farklı bir tatil deneyimi elde edebilirsiniz.

Kaleiçi'nde görülmesi gereken başlıca noktalar; Hadrian Kapısı, Hıdırlık Kulesi, Yivli Minare, Karaalioğlu Parkı, Saat Kulesi, Oyuncak Müzesi, Yat Limanı ve İnan Kıraç Kaleiçi Müzesi'dir.

Özel Günler ve Festivaller
 
Dünyaca ünlü Altın Portakal Film Festivali her yıl Antalya'da gerçekleşmekte, ünlü yönetmen ve oyunculara ev sahipliği yapmaktadır. Sanat ve müzik festivallerinin yanı sıra, yöresel yağlı güreş ve diğer festivaller de ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Uluslararası araba ve bisiklet yarışları, koşular ve çeşitli spor müsabakaları da yoğun katılımla gerçekleşen diğer etkinlikler arasında bulunuyor.

444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Kaleiçi Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.