Karadeniz Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Yeşil Karadeniz Ve Batum Turu (Diyarbakır Hareketli)

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

5.499,00

Tokat Amasya Sivas Turu (Istanbul Hareketli)

3 Gece 4 Gün

2 Gece Konaklama

Doğu Anadolu (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

6.499,00

Kurban Bayramı Özel Karadeniz Rüzgarı Ve Batum Turu (Istanbul Hareketli)

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

1.000 TL İndirim
9.499,00 8.499,00

Karadeniz Rüzgarı Ve Batum Turu (Istanbul Hareketli)

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

8.999,00

Kurban Bayramı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu (Istanbul Hareketli)

5 Gece 6 Gün

4 Gece Konaklama

Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

1.000 TL İndirim
11.399,00 10.399,00

Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu

5 Gece 6 Gün

4 Gece Konaklama

3 Ve 4 Yıldızlı Oteller (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

11.599,00

Karadeniz Rüyası Ve Batum Turu (Istanbul Hareketli)

6 Gece 7 Gün

5 Gece Konaklama

Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

11.799,00

Karadeniz Esintisi Ve Batum Turu (Uşak Hareketli)

6 Gece 7 Gün

5 Gece Konaklama

3* 4* Oteller (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

11.999,00

Kurban Bayramı Özel Karadeniz Rüyası Ve Batum Turu (Istanbul Hareketli)

6 Gece 7 Gün

5 Gece Konaklama

Karadeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

1.000 TL İndirim
12.999,00 11.999,00

Uçaklı Karadeniz Rüyası Ve Batum Turu (Istanbul Hareketli)

3 Gece 4 Gün

Karadeniz Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

12.999,00

Uçaklı Karadeniz Ve Yaylalar Turu (Istanbul Hareketli)

2 Gece 3 Gün

Karadeniz Otelleri (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Uçaklı Ulaşım

10.399,00

Karadeniz Turları - 2024 Karadeniz Turu Fiyatları

Karadeniz Turları ve Tur Fiyatları

Türkiye’nin tatil portalı olan Coral Travel, birbirinden farklı tatil seçeneklerini, tatil severler için uygun fiyatlarla sunuyor. Coral Tatil ile rehberlik hizmeti eşliğinde Karadeniz gezisi gibi keyif verici, pek çok çeşitte tatil turlarına katılabilirsiniz. Mutlaka gidip görülmesi gereken yerlerden biri olan Karadeniz’de birçok eşsiz güzelliği görmenin yanında rahat ve lüks araçlarda seyahat etme imkanı bulursunuz. Anlaşmalı mola yerlerinde de dinlenmekle birlikte farklı mutfak kültürleriyle de tanışmış olursunuz.

Doğu Karadeniz Turları

Karadeniz turu rotaları ile hem doğudan hem de batıdan pek çok mekanı görebilirsiniz. İyi bir Doğu Karadeniz turu ile uzman rehberler eşliğinde pek çok yeri gezebilirsiniz. Her insan tüm yıl çalışmanın ardından belli bir dönem kendisine mutluluk veren bir tatil yapmak ister. Eğer istediğiniz Doğu Karadeniz Turu yapmaksa “Yeşil Karadeniz ve Batum Turu” veya “Yeşil Karadeniz ve Yaylalar Turu” seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Yeşil Karadeniz ve Batum turu ile 5 gün boyunca keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca sadece Türkiye ile sınırlı kalmaz beraberinde Batum’u da gezip görebilirsiniz. Unutulmaz bir Batum turu, Gürcistan’ın tüm güzelliklerini ayaklarınızın altında hissettirir. Yolculuğunuzun ilk gününden itibaren Sümela Manastırı, Zigana Geçidi, Sürmene ve Hopa gibi birçok rotanın eşsiz güzelliği ile büyülenirken yolculuğunuzun 3. gününde kendinizi Batum’da bulursunuz. Her mevsim bir başka güzelliğe bürünen Piazza Meydanı, anı ölümsüzleştireceğiniz fotoğraf çekimi için sizi bekliyor olur. Yeşil Karadeniz ve Batum turu ile Niğde’den yola çıkar, seyahatinizi Gümüşhane’de tamamlarsınız.

Yeşil Karadeniz ve Yaylalar turu ise yine benzer rotalara sahiptir. İyi bir Trabzon turu yapacağınız Yeşil Karadeniz ve Yaylalar turunun dikkat çeken özelliği ise Sürmene’deki çay fabrikalarını gezip görme imkanı sunmasıdır. Burada çayın tarımına, işleyişine ve demlenişine kadar pek çok noktaya şahit olabilirsiniz. İlk hasattan demlenmiş çayı içtiğinizde duyduğunuz haz ile çok başka bir boyutta olduğunu düşünürsünüz. Ayrıca çay demleme teknikleri hakkında yeni bilgiler de edinebilirsiniz. Yeşil Karadeniz ve Yaylalar turu ile sadece Doğu Karadeniz’i görmüş olmazsınız. Yolculuğun son durağı olan Erzurum’da hem Karadeniz Bölgesi’nin güzelliğini hem de Doğu Anadolu Bölgesi’nin güzelliklerini bir arada görmüş olursunuz. Ayrıca Erzurum’un dillere destan cağ kebabını deneme fırsatını da elde edersiniz.

Karadeniz Turları

“Karadeniz Rüyası ve Batum Turu” ile Karadeniz’in bir ucundan diğer ucuna dolu dolu bir seyahat yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’dan başlayıp, Doğu Karadeniz’e kadar giden ve Amasya’da son bulan bu seyahat ile birçok medeniyete tanıklık edebilirsiniz. Ruhunuzu dinginleştirecek bu seyahatiniz Kastamonu’dan başlayarak Amasya’da tamamlanır. Kastamonu’da yapacağınız sağlam bir kahvaltı ile Kastamonu’nun geniş mutfak kültürüyle de tanışmış olursunuz. Ilgaz Dağları’nın eteklerinde gerek doğa güzelliklerine gerekse tarihi güzelliklerine tanıklık edersiniz. Kurtuluş Savaşı’nın sembolü olan Şerife Bacı Anıtı hafızanızda derin bir yer edinir. Yine Kurtuluş Savaşı’nın büyük sembollerinden biri olan Bandırma Vapuru’nu da, turun Samsun rotasında görmüş olursunuz. Tabi daha önce Sinop’a uğrayarak Sinop Kalesi ve Surları’nın tarihi yapısında kendinizi kaybedebilirsiniz.

Oldukça geniş kapsamlı bir gezi imkanı sunan “Karadeniz Rüyası ve Batum Turu”; Kastamonu, Sinop, Samsun, Giresun, Trabzon, Rize, Batum, Ordu ve Amasya’da çeşitli sürprizler sunan bir tatil yapabilirsiniz. Aynı zamanda iyi bir Rize turu ile de avantaj sunar. Yol boyunca çeşitli güzellikler ile karşılaşacağınız için gerekli zamanlarda fotoğraf molası verilir. Karadeniz’in ikliminin yansıttığı rengarenk çiçekler arasından ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek bir yürüyüş yapabilirsiniz. Yürüyüş sonunda ise deneyimli rehberlerimiz sizi Uzungöl’e ulaştırır. Tekrar tekrar gitmek isteyeceğiniz Uzungöl gezisinin ardından keyif dolu bir Rize gezisi sizi bekler. Meşhur Rize Bezi hakkında da bilgi edineceğiz Rize Bezi atölyesinde alışveriş molası da verilir. Kaçkar Dağı’nın eteklerinde fark edeceksiniz ki, Karadeniz Bölgesi eşi benzeri bulunmayan bir ekosisteme sahiptir.

Karadeniz Yayla Turları

Karadeniz rotası konusunda oldukça zengin duraklara sahip Klasik Karadeniz ve Yaylalar Turu, Hatay’dan başlayan ve Tokat’ta son bulan bir tur programıdır. Hatay kalkışlı tur programında ilk durak Amasya’dır. Amasya’nın çeşitli güzelliklerini gezip görmenizi sağlayan tur, tarihe yakın tanıklık etmenize de imkan sunar. Sadece Osmanlı Dönemi’ne değil, aynı zamanda Roma Dönemi’nden kalma tarihi izleri de görmüş olursunuz. Helenistik Dönem’den kalma mezarlık ziyareti de tur programımızın bir parçasıdır. Tarihi pek çok hatıraya sahip Amasya gezisinin ardından Samsun’da da tarih özleminizi giderecek bir gezinti yapabilirsiniz.

Orta Karadeniz’den doğu bölgesine doğru giderken Karadeniz’e özgün yaylalarda huzur dolu bir tatil yapabilirsiniz. Konaklamalı Karadeniz turu için “Klasik Karadeniz ve Yaylalar Turu” programı doğru tercihtir. Hatay kalkışlı ve uzun soluklu bir turun 5. gününde kendinizi Karadeniz yaylalarının berraklığına bırakabilirsiniz. Yayla turları kapsamında ise Badara, Zilkale, Palovit, Ayder ve Huser yaylalarında keyifli bir gezintiye çıkarsınız. Kaplıca suları ile adından söz ettirmiş ve oldukça zengin bir bitki örtüsüne sahip olan Ayder Yaylası’nda çeşitli mekanlar ile sizi buluştururuz. Gelin Tülü Şelalesi, Aşağı Ambarlı, Kalegon ve Yukarı Ambarlık’ta doyasıya vakit geçirmeniz için mola vermekle birlikte serbest zaman da tanınır. Kendinize vakit ayırabilir, dilediğiniz yerleri gezip görebilir veya yayla sakinlerinin hoş sohbetlerine eşlik edebilirsiniz.

Karadeniz’in en hızlı akan şelalelerinden biri olmasıyla nam salmış Palovit Şelalesi de ziyaretimiz kapsamındadır. Dizilere konu olan Şimşir ormanlarıyla da bu ziyaretiniz esnasında tanışabilirsiniz. Yeşilin tüm ağırlığını ve doğallığını ortaya koyduğu Şimşir ormanlarından Badara yaylasına ulaşırsınız. Badara yaylası Karadeniz çayının tadına bakabileceğiniz ideal bir noktadır.

Bir diğer durağımız olan Huser yaylası ise Kaçkar Altıparmak, Kaçkar Kemerli, Kaçkar Kavron ve Kaçkar Verçenik Dağları'na karşı muazzam bir manzara sunar. Karşınızda yeşilin her tonuna sahip dağların manzarası, ayaklarınızın altında ise Palakçur, Avusor, Çeymakçur ve Kavron Vadileri yer alır.

Konaklamalı Karadeniz Turları

Karadeniz turlarmızın tamamı konaklamalı turlardır. Bu yüzden Karadeniz balayı turları konusunda da Coral Tatil tüm farkını ortaya koyar. Çiçeği burnunda çiftlerimizin tek bir noktada sabit kalmayarak hem konaklayabileceği hem de birden fazla şehri gezebileceği bir tatil için Coral Tatil Karadeniz turları oldukça idealdir. “Yeşil Karadeniz ve Batum Turu” ile “Yeşil Karadeniz ve Yaylalar Turu” 3 gün konaklamalıdır. Diğer turlarımız olan “Karadeniz Esintisi” ve “Batum Turu”, “Karadeniz Rüyası” ve “Batum Turu” ile “Klasik Karadeniz ve Yaylalar Turu” ise 5 gün konaklamalıdır. Oteller standart otel olmakla birlikte 3 ve 4 yıldızlı oteller de mevcuttur. “Karadeniz Rüyası ve Batum Turu”, diğer Karadeniz turlarından farklı olarak yarım pansiyon konaklama hizmeti sunar. Konaklanacak otelde kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti de tur kapsamındadır. Tur programlarımız gerek çocuklu ailelere gerekse çiftlere uygun olacak şekilde planlanır. Coral Tatil olarak bu konuda oldukça titiz ve hassas davrandığımızı belirtmekte fayda var.

Turlarımızın konaklamalı olması yaz kış demeden, her mevsim seyahat etme imkanı sunar. Ayrıca seyahatiniz kış mevsimine denk gelirse Ayder’de her yıl düzenlenen Kardan Adam Festivali’ne katılma fırsatını elde edebilirsiniz. Her ne kadar soğuk bir iklime sahip olsada, Karadeniz insanının misafirperverliği, sıcak sohbeti ve samimiyeti size kendinizi ayrıcalıklı hissettirir. Uğrayacağınız şehirlerde konaklamak ile birlikte gezerek ekstra yer görmüş olursunuz.

Uygun Fiyatlı Karadeniz Turları ve Tur Fırsatları

Bütçe dostu, uygun Karadeniz turları için Coral Tatil doğru adrestir. Tur ile tatile gitmenin en büyük avantajlarından biri daha uygun fiyatlarla tatil yapma imkanı sunmasıdır. Kendisine mutluluk verecek bir tatil yapmak herkesin hakkıdır. Daha az zamanda daha çok yer görmekte fazlasıyla mutluluk veren bir tatildir. Bu yüzden de daha fazla zaman kaybetmeden Coral Tatil’in tur fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Program kapsamında 0-1.99 yaş arası çocuklardan tur ve konaklama ücreti alınmaz.

Daha ekonomik fiyatlarla dolu dolu bir tatil yapmak için, tur programlarımızı ve kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Tur progragramlarımızda zaman zaman indirimler yapmaktayız. Gelecek zaman için bir tatil planınız varsa dahi şimdiden rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. “Nereleri gezebilirim?” düşüncesine kapılmadan ve şehir içi ulaşım sıkıntısı yaşamadan şirketimize ait araçlarla rahatlıkla gezebilirsiniz. Nerede konaklayacağınız firmamız tarafından önceden belirlendiği için otel bulma derdine de düşmezsiniz. Öyleki “Nerede kalacağım?” düşüncesinde kaybolmak tatil öncesi yaşanan en büyük problemlerden biridir. Coral Tatil ile birden fazla çeşitte sunulan Karadeniz turlarından uygun olanı seçebilir ve eğlenceli bir tur tatili geçirebilirsiniz.

Karadeniz Turunuz için Tüyolar

İyi bir Karadeniz turu için gerek tatil öncesi gerekse tatil sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Tatiliniz sırasında herhangi bir sorunun sizi huzursuz etmesini istemiyorsanız bu tüyolara kulak verebilirsiniz:

 • Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kartınızın yenilenmiş olmasında fayda vardır. Özellikle Batum gezisi sunan tur programları için yenilenmiş kimlik kartı şattır. Aksi takdirde Batum’a giriş yapamazsınız.
 • Gezi sırasında pek çok tarihi mekan ve müze ziyaret edileceği için yanınızda Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından verilmiş bir müze kartı bulundurmalısınız.
 • Karadeniz Bölgesi yılın çoğu gününü yağmurlu geçirdiği için yanınızda yağmurluk, hırka ve çizme gibi eşyalar bulundurabilirsiniz. Yağmurlu havalarda zemin oldukça kaygandır. Bu yüzden de iyi bir çizmeyle dağ bayır demeden rahatlıkla gezebilirsiniz.
 • Gezilerimiz genellikle yürüyüş temellidir. Bu yüzden bavulunuzu bu doğrultuda hazırlamanızda fayda vardır. Ayakkabınız kesinlikle yürüyüşe uygun olmalıdır. Aksi takdirde gezinizden zevk almanız mümkün olmayabilir.
 • Bol bol fotoğraf molası vereceğimiz için fotoğraf makineniz ve kameranız için yeterli miktarda film ile yedek batarya bulundurmalısınız. Otobüslerde veya konaklayacağınız otellerde ekipmanlarınızı sarj edebilirsiniz. Fakat gezi esnasında çevre buna pek uygun olmaz.
 • Eğer “Yurt dışını da görmek istiyorum” diyorsanız kesinlikle Batum turunu kapsayan tur programlarını tercih etmelisiniz. Eğer “Tarihi mekanları en ince ayrıntısına kadar incelemek istiyorum” diyorsanız Batı Karadeniz turlarını tercih edebilirsiniz. “Yeşilin her tonunu hissetmek istiyorum” diyorsanız da Doğu Karadeniz veya yayla turlarını tercih edebilirsiniz.

Karadeniz Turunuz için Neden Coral Tatil’i Seçmelisiniz?

Müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket eden ve hizmet veren Coral Tatil, tur programı konusunda tüm kalitesini ortaya koyar. Satın aldığınız iptal-iade paketi ile otobüslü turunuzu, başlangıç tarihinden 72 saat öncesine kadar, hiçbir neden belirtmeksizin rahatlıkla iptal edebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz tur ücretinin tamamı herhangi bir şekilde kesinti yaşanmadan hesabınıza geri iade edilir. Tur rehberlerimizde oldukça bilgili ve deneyimli, kokartlı profesyonel rehberlerdir. Rehberlerimizin tamamı Turizm Bakanlığının, Turizm ile alakalı açmış olduğu kurslardan veya üniversitelerin “Turizm Rehberliği” bölümünden mezun olmuş kişilerdir. Sizlere keyif dolu tatilinizde eşlik edecek bu rehberler Tarih, Coğrafya, Sanat Tarihi, Arkeoloji, Edebiyat, Dinler Tarihi ve İnsan psikolojisi gibi çeşitli konularda eğitimlidir. Gittiğiniz yerlerde, özellikle de yurt dışından sorun yaşamamanız için yabancı dil sınavını başarı ile geçmiş, gidilecek bölgenin kültürüne hakim, özel lezzetlerini gezdirebilecek ve görülecek yerleri iyi bilen kalifiye kişilerdir. Her geçen gün büyüyen bir firma olmamızla birlikte attığımız her adımda sizi düşünerek kararlar alırız. Bu doğrultuda firmamızda zaman zaman kampanyalara ve fırsatlara yer verilir. Özel günlerde veya tatillerde Coral Tatil ile tur tatili yapabilirsiniz. Bayramda Karadeniz turu için de çeşitli programlarla hizmet veririz. Belli günler içerisinde, pek çok yeri gezmeniz ve tanımanız için imkan sunarız. Tüm bu hizmetlerimizi daha detaylı incelemek için veya uçaklı karadeniz turları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Karadeniz Turları Hakkında

Tur Ulaşım Olanakları

Otobüs ile ulaşım

En Popüler Tur Bölgesi

Karadeniz Rüyası ve Batum Turu

Karadeniz Turu Düzenlenen Aylar

 • Ocak
 • Şubat
 • Mart
 • Nisan
 • Mayıs
 • Haziran
 • Temmuz
 • Ağustos
 • Eylül
 • Ekim
 • Kasım
 • Aralık

Karadeniz Turlarında Popüler Bölgeler

 • Sümela Manastırı
 • Ayder Yaylası
 • Batum
 • Uzungöl
 • Çamlıhemşin
 • Bandırma Vapuru
 • Yeşilırmak
 • Ordu Boztepe

Sık Sorulan Sorular

“Yeşil Karadeniz ve Batum Turu” ile “Yeşil Karadeniz ve Yaylalar Turu” 4 gece 5 gün sürer. Ayrıca tur sırasında 3 gün konaklama vardır. Diğer yandan ise “Karadeniz Esintisi ve Batum Turu”, “Karadeniz Rüyası ve Batum Turu” ile “Klasik Karadeniz ve Yaylalar Turu” 6 gece 7 gün sürer. Bu turların konaklama süresi ise 5 gündür.

Karadeniz turları her ay yapılır fakat hava şartlarına göre erteleme gibi durumlar yaşanabilir. Sayfamızdan kendinize uygun bir tarih belirleyerek kolaylıkla rezerve oluşturabilirsiniz. Bunun dışında direkt tur için satın alma imkanı da sunulur.

Karadeniz turları firmamız tarafından, rehberlik dahilinde, geniş kapsamlı olarak yapılır. Tur kapsamında ilk günden itibaren belli rotalar ile ilerlenir. Tur için ulaşım otobüs ile sağlanır. Hangi turun hangi rotalara göre ilerlediğine ise sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tur sırasında dinlenme imkanı ile birlikte sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği için zaman tanınır.