Karayipler Gemi Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Adventure Of The Seas İle Batı Karayipler 9 Gece 10 Gün

9 Gece 10 Gün

Royal Caribbean Adventure Of The Seas (İç Kabin) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

706,00 14.585,96

Msc Divina İle Panama Kanalı Karayipler 11 Gece 12 Gün

11 Gece 12 Gün

Msc Divina (İç Bella) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.899,00 39.233,34

Msc Seascape İle Karayipler 7 Gece 8 Gün

7 Gece 8 Gün

Msc Seascape (İç Bella) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

1.649,00 34.068,34

Oasis Of The Seas İle Batı Karayipler 9 Gece 10 Gün

9 Gece 10 Gün

Royal Caribbean Oasis Of The Seas (İç Kabin) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

27.900,00

Karayipler Gemi Turları

Karayipler Gemi Turları ve Fiyatları

Batı Hint Adaları olarak da bilinen Karayipler 7 bine yakın irili ufaklı adacıktan oluşur. Orta Amerika’ya dahil edilen bölgenin en ünlü adaları Haiti, Honduras, Porto Riko ve Bahamalar olarak bilinir. Yaklaşık 35 bağımsız ya da bir ülkeye bağlı olan adalar Karayipler Denizi’ni çevreleyecek konumdadır. Karayipler gemi turu yapmak istediğinizde Doğu ve Batı olarak ayrılan bu adaların çoğunu gezmeniz mümkündür. Adalar dışında bazı turlar Belize, Puerto Costa Maya gibi Meksika sahillerine de uğrayabilir. Karayiplerin hangi noktası olursa olsun gemi turu sayesinde muhteşem manzaraya ve doğaya doyabilirsiniz.

Karayipler Gemi Turları Hakkında

Karayipler turu Miami limanından başlar. Bu sebeple tura başlamak için öncesinde İstanbul – Miami uçuşu gerçekleştirilir. Turun rotası Batı Karayipler ve Doğu Karayipler turu olmasına bağlı olarak değişiklik gösterir. Turlarda hangi lokasyonda ne kadar kalınacağı önceden belirlenmiştir. Turun ilk gecesi gemiye binmeden önce Miami’de 1 gece konaklama yapılır. Diğer gecelerde konaklama gemide gerçekleştiği için ekstra otel rezervasyonu yapılmaz. Gemi konaklamaları tam pansiyon konseptte gerçekleştirilir ve misafirlerin ihtiyacını karşılayabilecek tüm imkanlar sunulur. Karayipler gezisi için bazı vizelere sahip olmanız gerekir. Tur Miami’den başladığı için mutlaka Amerika vizenizin olması gereklidir. Karayiplerde gezilecek yerlere bağlı olarak farklı vize türlerine sahip olmanız gerekebilir. Bu nedenle tura katılmadan önce hangi vize türlerine ihtiyacınız olacağını belirlemelisiniz.

Karayipler Gemi Turları Fiyatları

Karayipler gemi turları fiyatları gidilecek döneme ve gezinin süresine göre değişiklik gösterir. Tur fiyatlarına İstanbul – Miami gidiş dönüş uçuş bileti, 1 gece Miami’de konaklama, havaalanı transferleri, gemide tam pansiyon konaklama hizmeti dahildir. Geminin yanaştığı lokasyonlardaki kara turları, bireysel harcamalar, vize işlemleri ve gemideki bazı ek hizmetler tur fiyatına dahil olmadığı için planlamanızı bu doğrultuda yapmanız tavsiye edilir. Gemi turlarında bazı günler sadece okyanusta seyir şeklinde geçebilir. Ancak bu esnada da unutulmaz anlara şahit olabilirsiniz. Bir balina sürüsünün ya da ilginç bir doğa olayının fotoğrafını çekmeniz olasıdır. Rüya gibi bir tatil geçirmek için Coral Tatil üzerinden rezervasyon yaptırabileceğiniz çok sayıda Karayipler Gemi turları avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor.

Batı Karayipler Gemi Turları

Karayipler oldukça geniş bir alanı kapladığı için gezi planı doğu ve batı olarak ikiye ayrılabilir. Batı Karayipler Gemi turları farklı birçok lokasyonu kapsayan ve eşsiz bir doğa deneyimi sunan turlardır. Tüm Karayip turlarında olduğu gibi Miami’den başlayan gezi Bahamalar, Honduras, Meksika, Haiti, Jamaika ve Belize gibi farklı destinasyonları kapsar. Seçilecek tura göre gezi durakları farklılık gösterebilir. Limanlarda kalış süresi de tur planlarında önceden belirlenen doğrultuda devam eder. Batı Karayip turlarına katılarak tropik iklimin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Coral Tatil üzerinden erken rezervasyon avantajlarıyla katılabileceğiniz Batı Karayipler Gemi turları şöyledir:

 • Adventure Of The Seas ile Batı Karayipler (Honduras – Belize – Meksika – Bahamalar) (9 gece – 10 gün)
 • Harmony Of The Seas ile Batı Karayipler (Bahamalar – Haiti – Jamaika) (8 gece – 9 gün)
 • Oasis of the Seas ile Batı Karayipler (Bahamalar – Cozumel Adası Meksika – Honduras – Puerto Costa Maya, Meksika) (9 gece – 10 gün)
 • Wonder of the Seas ile Batı Karayipler (Bahamalar (2) – Jamaika – Haiti) (9 gece – 10 gün)

Balayı Tatiliniz için Karayipler

Gemi seyahati ile balayına çıkmak son yıllarda oldukça popülerdir. Valiz toplamadan, yorulmadan her gün farklı bir lokasyonda uyanmak eşsiz bir deneyim sayılır. Bu nedenle de Karayip Adaları gemi turu balayı için oldukça ideal tatil olabilir. Her yıl yüzlerce çift tropik iklimde farklı yerleri gezerek baş başa ilk tatillerini geçirmek için Karayipler’i tercih eder. Geminin muhteşem atmosferi, demirlenecek limanlar, eşsiz manzaralar ve görülecek pek çok yer ilk tatilinizi unutulmaz kılabilir. Dilerseniz kamaranızın balkonundan Atlas Okyanusu`nun muhteşem manzarasına karşı içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Gemideki imkanlardan faydalanarak beraber spor yapabilir, havuza girebilir, şov ve animasyonlara katılabilirsiniz. Devasa boyuttaki gemiden manzaranın her türlüsüne hakim olmanın heyecanını yaşamanız olası. Gemi turu ile yapacağınız bir balayı hiç bitmesin isteyebilirsiniz. Evliliğinizin ilk günlerini Karayipler’de kutlamak isterseniz; erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmadan Coral Tatil ayrıcalığıyla yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

 • Kredi Kartı ile Online Ödeme
 • EFT ve HAVALE ile Ödeme
 • Çağrı Merkezi ile Hızlı Ödeme