Kartepe Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Kartepe

The Green Park Kartepe

Yarım Pansiyon

Standart French Room - Half Board/Modıfıed Amerıcan Plan - Iade Edılemez

Detaylar

1.000,00
473 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Kartepe Otelleri

Kocaeli'ne bağlı olan Kartepe, özellikle kış aylarında son yıllarda kayak severler tarafından en sık ziyaret edilen kayak merkezleri arasında bulunuyor. Diğer kayak merkezlerine kıyasla oldukça yeni olan Kartepe, farklı bir pist ve doğa dokusu arayan kayak severlerin gözde mekanları arasına girmiş bulunmakta. Bu yeni oluşumla birlikte en yeni ve modern konaklama tesisleri ile Kartepe otelleri kaliteli bir kayak tatilini sizlere sunuyor.
 
Aralık ve Mart ayları arasında kayak tutkunlarının en gözde mekanlarından biri olan Kartepe, 3 metreyi bulan kar kalınlığı ile eşsiz bir kayak imkanı sunmaktadır. Bölgedeki konaklama tesisleri ve oteller de bölge dokusuna uygun mimarileri ve konaklama seçenekleri ile hizmet veriyor. Farklı bütçelere uygun konaklama seçenekleri ile dileyen herkes Kartepe'de kayak tatili yapabilir. Dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz de ailenizle birlikte kayak tatili yapabilir, tatiliniz için en uygun konaklama seçeneklerine sahip olabilirsiniz. 
 
Kartepe'de Ne Yenir?
 
Kartepe'de bulunan konaklama tesisleri günü birlik konaklama imkanlarından daha uzun süreli konaklamalara kadar tüm farklı tatil ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bölgedeki otellerin zengin mutfakları ile geniş bir menüye sahipsiniz. Soğuk kış günlerine özel içinizi ısıtan yemeklerin yanı sıra, farklı damak tatlarına uygun yemek seçenekleri de otellerin menülerinde bulunmakta ve müşterilere sunulmaktadır. Kayak ve kış tutkunlarının karda en büyük keyiflerinden biri olan sıcak şarap ve sucuk ekmek gibi seçenekler de tüm otellerin menülerinde bulunmakta ve bu keyifli anları en lezzetli şekilde geçirmenizi sağlamaktadır. 
 
Kartepe'de Ne yapılır?
 
Kartepe kayak merkezinde kayak ve snowboard yapabilir, kış sporları ve kayak dersleri alabilirsiniz. Dilerseniz teleferik gezisi ile bölgeye yukarıdan bakabilir, çevrenin doğal güzelliğine şahit olabilirsiniz. Kartepe otelleri müşterileri için özel aktiviteler ve organizasyonlar da düzenlemekte olup, dolu dolu bir kış tatili yaşamanızı sağlıyor. 
 
Kartepe’de Gezilecek Yerler
 
Kartepe'de bölgenin doğal koşulları göz önüne alındığında doğa turları ile çevre gezilebilir. Sapanca Gölü'ne çok yakın olması sayesinde göl çevresindeki çeşitli imkanlardan ve etkinliklerden de yararlanmak mümkün.
 
Özel Günler ve Festivaller
 
Kartepe'de bölgenin geleneksel festivalleri yapılmaktadır. Bunların yanı sıra çeşitli konser ve festivaller de yapılmakta olup, ziyaretçilerin keyifli zamanlar geçirmesi sağlanıyor. Yapılan kayak yarışları ve benzer organizasyonlar da kayak tatiline heyecan katmak isteyenler için düzenlenmektedir.

444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Kartepe Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.