Kayseri Otelleri

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Kayseri / Kayseri Merkez

İbis Hotel Kayseri

Sadece Oda

Double Room, 1 Double Bed

Detaylar

26,86 950,87
522 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Kayseri / Kayseri Merkez

Novotel Kayseri

Sadece Oda

Superıor Room, 1 Queen Bed Wıth Sofa Bed

Detaylar

32,39 1.146,56
213 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Kayseri / Kayseri Merkez

Nuzhet Hotel

Sadece Oda

Classıc Double Room Sıngle Use, 1 Double Bed

Detaylar

32,56 1.152,57
43 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Kayseri / Kayseri Merkez

The Kayseri Loft Hotel

Oda Kahvaltı

Deluxe Room Wıth Mountaın Vıew - Bed & Breakfast - Iade Edılemez

Detaylar

35,20 1.246,08
103 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Kayseri / Kayseri Merkez

Holiday Inn Kayseri Düvenönü

Sadece Oda

Standard Room

Detaylar

48,33 1.710,83
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden

Kayseri Otelleri ve Otel Fiyatları

Kayseri ili, İç Anadolu Bölgesi’nde yer alır. Her yıl yüz binlerce turist ağırlayan Kayseri, tarihi ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini büyüler. 5000 yıldan uzun tarihi ile İç Anadolu’nun en eski ve gelişmiş şehirlerinden olan Kayseri, Osmanlı İmparatorluğu başta olmak pek çok imparatorluktan izler taşır. Geçmişte Eusebeia, Kaisareia ve Mazaka gibi farklı isimlerle anılan kadim kent, eteklerine kurulu olduğu Erciyes Dağı’nın eşsiz ihtişamını yansıtır. Gezilesi ve keşfedilesi bir şehir olarak öne çıkan Kayseri’nin on altı ilçesi vardır. Bunlar; Özvatan, Felahiye, Akkışla, Bünyan, Develi, Tomarza, İncesu, Kocasinan, Hacılar, Sarıoğlan, Talas, Yeşilhisar, Sarız, Yahyalı, Pınarbaşı ve Melikgazi’dir. Kuzeyi Yozgat, güneyi Kahramanmaraş ve Adana, doğusu Sivas, batısı Nevşehir ve güneybatısı Niğde ile çevrili olan Kayseri, her mevsim ayrı bir güzelliğe sahne olur. Sanayi alanında ve ticarette önde olan kent, tarımda da oldukça gelişme gösterir. Kayseri, ören yeri ve tarihi kalıntıları ile dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biridir. Konaklama olanakları açısından da oldukça zengin olan Kayseri; pansiyonları, villaları, otelleri, apartları, bungalov evleri ve dağ otelleri ile misafirlerine farklı opsiyonlar sunar. Kayak merkezleri, tarihi durakları ve yöresel lezzetleri ile Kayseri, bir tatilden daha fazlasıdır. Kayseri’de oteller ve fiyatlar seyahat amacınıza, zevkinize ve bütçenize göre değişkenlik gösterir. Kayseri uygun otel seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilir, eşsiz bir kış ve doğa tatili yapabilirsiniz. Kış dönemini, sömestr veya yılbaşı tatilini Kayseri otelleri erken rezervasyon fırsatları ile değerlendirebilirsiniz.

Kayseri Otelleri Hakkında

Orta Anadolu’nun sert karasal ikliminin etkisi altında olan Kayseri; geçmişe tanıklık eden tarihi zenginlikleri, medreseleri, camileri, kervansarayları, hanları, müzeleri, Kültepe Ören Yeri ve Erciyes Dağı ile görülmeye değer bir şehirdir. Tarihe tanıklık eden kümbetlerinin yanında mantısı, pastırması ve sucuğu ile dünya çapında ünlenen Kayseri, gurme tatilcilerin de dikkatini çeker. Kadim kent, tarihi yerleri ve kayak pistleri ile yerli ve yabancı turistlerin tercihi olur. Kayseri, gezilecek yerler açısından oldukça zengindir. Gastronomi cenneti olan şehir, Erciyes Dağı eteklerindeki kayak merkezleri ile kış tatili için birebirdir. Erciyes, Kayseri’de olduğu gibi Türkiye’nin de önde gelen kayak merkezlerinden biridir. Kayseri kent merkezine 25 kilometre uzaklıkta olan Erciyes, kış ve kayak tatilinin en popüler adreslerinden biridir. Kayseri otelleri; kayak ve doğa turizmi yapmak isteyen tatilcilerin tercih ettiği oteller arasında yer alır. Kayseri konaklama çeşitliliğiyle hem iş hem de tatil amaçlı binlerce kişiye hizmet verir. Genel olarak şehir merkezinde yer alan Kayseri otelleri, konaklama açısından zengin seçeneklere sahiptir. 2, 3, 4 ve 5 yıldızlı pek çok otel bulunur. Kayseri konaklama yeri seçenekleri arasında küçük oteller ve pansiyonlar da yer alır. Diğer Kayseri otelleri de Erciyes’te kış oteli olarak misafirlerine hizmet verir. Ulaşım kolaylığı ve kent imkanları ile ziyaretçilerinin beklentilerini karşılayan Kayseri, konaklamanın dışında seminerler, iş toplantıları, nişan, kına,  düğün, davet gibi özel kutlamalar gibi büyük çaplı organizasyonlar için de ideal bir atmosfer oluşturur. Kayseri otel fiyatları, dönemlere ve tatil sezonuna göre değişkenlik gösterir. Kayseri’de uygun oteller için erken rezervasyon fırsatlarını takip edebilirsiniz.

 

Kayseri Otel Fiyatları

Kayseri apart otel, küçük otel, yıldızlı otel, otel pansiyon, butik otel, kayak oteli gibi konaklama seçenekleri ile sizlere üstün kalitede hizmet vadeder. Kapuzbaşı Şelalesi, Erciyes Dağı, Kayseri Kalesi, Soğanlı Vadisi ve daha pek çok gezilecek yeri ile görülmeye değer olan Kayseri, yerli ve yabancı turistler tarafından ilgi gören şehirlerden biridir. Kadim uygarlıkların beşiği olan Kayseri, kış turizmi açısından oldukça canlı dönemlere sahne olur. Kayseri otelleri, doğal güzellikleri ve tarihi ögeleri ile kendini gösterir. Kayseri otel fiyatlarını inceleyebilir, bütçenize uygun olanı seçerek unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Erken rezervasyon dönemini takip ederek bütçenize en uygun Kayseri otelleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kayseri’de uygun oteller arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Seyahat edeceğiniz tarihe karar verebilir, Kayseri otelleri için rezervasyonunuzu hemen yaptırabilirsiniz.

Kayseri Kayak Otelleri

Türkiye’nin kayak yapılan önemli bölgelerinden biri olan Erciyes Dağı, kış turizmi açısından öne çıkar. Kış turizmi tercihinde popüler olan Erciyes, Kayseri merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunur. Erciyes Dağı’nın temiz havasını solumak için konaklayabileceğiniz ve kayak yapabileceğiniz Kayseri otelleri, her türlü güvenilir hizmeti ve konforu bir arada sunar. Kapalı havuz, sauna gibi bölümlere sahip Kayseri kayak otelleri, eşsiz doğa manzarası eşliğinde karın tadını çıkarabileceğiniz bir tatil seçeneği sunar. Kayak otellerinde yeni başlayanlar için kayak kursları ve gereksinim duyduğunuz kayak ekipmanlarını kiralayabileceğiniz yerler bulunur. Kayseri kayak otellerinde dağ bisikleti, trekking, karlar eşliğinde sucuk ekmek yemek, zirve tırmanışı gibi çeşitli aktiviteler ve etkinlikler yapabilirsiniz. Günübirlik kiralayabileceğiz kayaklar ile kaymanın tadını çıkarabilir, teleferiğe binerek yüksek noktalara çıkabilirsiniz. Kayak severler tarafından tercih edilen Kayseri kayak otelleri, Erciyes Dağı’nın eteklerinde unutulmaz bir tatil deneyimi sunar. Dünyanın en ünlü kayak merkezlerinden biri olan Erciyes, her yıl bembeyaz bir tatil yapmak isteyenleri davet eder. Profesyonel ve amatör kayak pistlerine ev sahipliği yapan Erciyes kayak otelleri ile kış tatilini en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Kayak yapmayı seviyorsanız Erciyes otelleri arasından bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kayseri Merkez Otelleri

Tarihi İpek Yolu ve kültürel lezzetleri ile Kayseri, merkezde bulunan otelleriyle yerli ve yabancı turistleri ağırlar. Yaz ve kış aylarında ziyaret edebileceğiniz kadim kent, asırlar boyunca Roma, Bizans ve Osmanlı gibi pek çok medeniyete ev sahipliği yapar. Kış sporları ve kış aylarında yapılan aktiviteler ile oldukça dikkat çekici olan Kayseri kalınacak yerler açısından da çeşitlilik gösterir. Kayseri otelleri genel olarak tam pansiyon, yarım pansiyon, apart otel, butik otel, 5 yıldızlı otel ve pansiyon olmak üzere istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet verir. Kayseri Havalimanı’na 5 km uzaklıkta olan Kayseri merkezde termal oteller, butik oteller, havuzlu oteller, dağ otelleri, 4 yıldızlı oteller ve daha pek çok otel yer alır. Kayseri termal otel seçenekleri şifalı kaplıca suları ile romatizma ve eklem ağrılarına oldukça iyi gelir. Daha çok sonbahar ve kış aylarında tercih edilen Kayseri termal otellerde cilt bakımı, SPA, hamam, sauna ve kür odaları bulunur. Sağladıkları konfor ile konukları oldukça memnun eden termal oteller, Kayseri’nin merkezinde konumlanır. Kayseri merkez otelleri, dönemsel ve mevsimsel olarak değişkenlik gösterir. Toplantılarınız ve iş seyahatleriniz için Kayseri merkez otellerini tercih edebilirsiniz.

Kayseri’de Gezilecek Yerler

 • Erciyes Kayak Merkezi
 • Kayseri Kalesi
 • Eski Kayseri Evleri
 • Erciyes Dağı
 • Ali Dağı
 • Atatürk Evi ve Müzesi
 • Osmanlı Sokağı
 • Kadir Has Kent ve Mimar Sinan Müzesi
 • Etnografya Müzesi Güpgüpoğlu Konağı
 • Şeker Gölü
 • Selçuklu Uygarlığı Müzesi
 • Sultan Sazlığı Kuş Cenneti
 • Soğanlı Harabeleri
 • Tekir Yaylası
 • Kayseri Arkeoloji Müzesi

Kayseri Seyahatiniz için Tüyolar

Kayseri milli parkları, ormanları, vadileri, yemyeşil doğası, eşsiz tarihi, doğal güzellikleri, mimari eserleri, kümbetleri, ören yeri ve medreseleri ile birçok alternatife sahiptir. Kültepe Örenyeri’ni ziyaret etmek, Ağırnas Yeraltı Şehri’ndeki çeşme ve kilise kalıntılarını görmek, Kapuzbaşı Şelalesi’nde piknik yapmak, müze gezmek, balık avlamak, Soğanlı Harabeleri’ne gitmek, Erciyes Kayak Merkezi’nde kayak yapmak ve yürüyüşe çıkmak gibi çeşitli aktiviteler yapabilirsiniz. Kayseri’ye gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerler şunlardır:

 • Kayseri Bilim Merkezi: 160 tane sergi alanıyla kentin en büyük ve en önemli bilim merkezidir. Çeşitli atölyeler, workshop alanları ve planetaryumun bulunduğu Kayseri Bilim Merkezi, Anadolu Harikalar Diyarı içinde hizmet verir.
 • Kent ve Mimar Sinan Müzesi: İçerisinde Kayseri ile ilgili çeşitli resimler, fotoğraflar, el sanatları, teknoloji ürünleri maketler, tarım ve ticaret ürünleri bulunur.
 • Erciyes Kayak Merkezi: Türkiye’nin en önemli kış turizmi merkezlerinden biri olan Erciyes Kayak Merkezi, 3917 metre yüksekliğindeki volkanik dağın eteklerinde yer alır.
 • Soğanlı Harabeleri: Kentin merak edilen yerleri arasında bulunan Soğanlı Harabeleri, kiliseleri ve mağaraları ile görülmeye değerdir.
 • Atatürk Evi ve Müzesi: Döneme özgü eşyalar ve mobilyalar ile dekore edilen Osmanlı konağı, 19. yüzyılda inşa edilmiştir.
 • Hunat Hatun Külliyesi: 1238 yılında yaptırılan külliye, Selçuklu mimarisinin Anadolu’daki en iyi örneklerinden biridir.

Uygun fiyat fırsatları ve erken rezervasyon fırsatları ile Kayseri tatil planınızı aylar önce dilediğiniz yerde ayırtarak bütçe dostu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Her bütçeye uygun Kayseri otelleri ile keyifli bir kış tatili geçirebilirsiniz.