Kırklareli Otelleri

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Kırklareli

İnemare Hotel

Oda Kahvaltı

Premıum Oda Denız Manzaralı - Bed & Breakfast - Iade Edılemez

Detaylar

118,57 4.197,43
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden
+ 0 daha

  Kırklareli

  İğneada Resort Hotel &Spa

  Yarım Pansiyon

  Superıor Oda - Half Board/Modıfıed Amerıcan Plan - Iade Edılemez

  Detaylar

  120,76 4.275,01
  204 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

  Kırklareli Otelleri & İndirimli Kırklareli Otel Fiyatları

  Pek çok antik yerleşim merkezine sahip olan Kırklareli, Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında yer alır. Bulunduğu konum ve tarihi zenginlik dolayısıyla her yıl pek çok kişi tarafından ziyaret edilir. Bu sebeple de Kırklareli otel çeşitliliği oldukça geniştir. Siz de, zengin kültürü ve doğasıyla öne çıkan Kırklareli’nde gezilecek yerlere yakın birçok otel bulabilirsiniz.

  Kırklareli’nin doğusunda Karadeniz, batısında Edirne, güneyinde Tekirdağ, kuzeyinde ise Bulgaristan bulunur. Sınır çeşitliliğinden dolayı farklı kültürlere ev sahipliği yapar. Bu kültürel zenginliği de tatilcileri cezbeden başlıca özelliğidir. Gezip görülmeye değer birçok doğal güzelliğe ve tarihi yapıya sahiptir. Eğer kaliteli, keyifli ve dinlendirici bir tatil yapmak istiyorsanız Kırklareli’nden yana tercih yapabilirsiniz.

  Kırklareli Otelleri

  Kırklareli, kıyı turizmini ve doğal bitki örtüsünü koruyan bir şehir olduğu için her zevke hitap eden otel skalasına sahiptir. Bu kapsamda Kırklareli’ndeki oteller; sadece oda, her şey dahil ve oda/kahvaltı gibi farklı konseptlerde hizmet verir. Bunun yanı sıra konumuna göre deniz, doğa veya şehir manzarası sunarken oteller mevcuttur.

  Kırklareli’nde hizmet veren oteller misafirlerine pek çok yönden ayrıcalık sağlar. Hatta hizmet kalitesinden yılbaşı, doğum günü ve balayı etkinlikleri için sık tercih edilen oteller vardır. Bu oteller fiyat konusunda dahi müşterilerine çeşitli avantajlar sunar. Siz de dilerseniz bu kapsamda Kırklareli uygun oteller arasında mali planınıza uygun bir otel bulabilirsiniz.

  Avantajlı Kırklareli Otel Fiyatları

  Kırklareli otel fiyatları otelin konumuna, konseptine ve konfor seviyesi gibi etkenlere bağlı olarak değişir. Örneğin, konsepti her şey dahil olan otellerin fiyatları sadece oda konseptiyle hizmet veren otellere göre daha yüksek olabilir; fakat her şey dahil otellerde yemekler ücretsiz sunulabilir. Sadece oda olan otellerde ise bunun için ekstra ödeme yapılır.

  Öte yandan otelin termal olması da fiyatların yükselmesine sebeptir. Konum bakımından ise Kırklareli merkez otel fiyatları ilçelerdekine göre daha yüksek olabilir. Bunun beraberinde plajlara yakın olan otellerin fiyatları da yüksek aralıklarda sunulabilir. Eğer siz uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız plaja yürüyüş mesafesi uzaklığında olan sadece oda konseptindeki otelleri tercih edebilirsiniz.

  Kırklareli Merkez Otelleri

  Kırklareli merkez otel seçenekleri her mali plana ve beklentiye hitap eder. Bu kapsamda hem bölgedeki etkinliklere katılım sağlamak amacıyla hem de iş seyahatleri ve turistik geziler için tercih edilen konaklama yerleri mevcuttur. Çevresel imkanları geniş olan bu oteller, konum avantajlarını da beraberinde getirir. Örneğin market, hastane ve eğlence merkezlerine yakın olurlar.

  Eğer merkezdeki otellerde konaklamayı planlıyorsanız Atatürk Evi, Hızır Bey Camii veya Vilayet Meydanı’nı gezebilirsiniz. Bunun yanı sıra Tarihi Şar Lokantası’da bölgeye ait yöresel lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Kırklareli merkez iç kesimde kaldığı için havuzlu otellerde konaklamak size avantaj sağlar. Bu yönde kapalı ve açık havuzu bulunan oteller mevcuttur.

  Kırklareli Termal Oteller

  Trakya’daki ilk jeotermal su kaynağı Kırklareli’nde çıktığı için termal otel bakımından oldukça zengin bir şehirdir. Bu termal oteller de şehir merkezinde yoğunluk gösterir. Bölgedeki doğal sıcak su kaynaklarını kullanarak spa ve hamam gibi hizmetler sunan termal oteller, dinlendirici bir tatil için olmazsa olmaz yere sahiptir.

  Doğayla iç içe olduğu için huzuru ve konforu bir arada sunan termal oteller, bir çeşit terapi için de tercih edilebilir; çünkü ruhsal ve fiziksel terapiye ihtiyaç duyanların denemekten zevk alacağı olanaklara sahiptirler. Ayrıca bu otellerde kapalı termal havuz da bulunur. Havuzlar, tesis yapısına göre kadınlara ve erkeklere özel olarak sunulabilir.

  Kırklareli Doğa Otelleri

  Kırklareli doğa otelleri daha çok Demirköy ve Vize gibi kıyı kesimde bulunan ilçelerde bulunur. Bunun yanı sıra iç kesimlerdeki Pınarhisar ve Lüleburgaz ilçelerinde de turizm sektörüne hizmet eden doğa otelleri bulunur. Orman içinde, doğayla bütünleşmiş olan bu oteller, hem huzurlu hemde doğal bir tatil için birebirdir.

  Eğer siz de, Marmara’nın en güzel ormanları ile iç içe olacağınız bir tatil yapmak istiyorsanız Kırklareli bungalov otel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Bu tip otellerde konaklama birimleri bungalov evlerdir. Tesis özelliklerine göre her bungalovun bahçesinde bir açık havuz bulunabilir. Bunun yanı sıra ortak havuzlar da kullanılabilir.

  Coral Travel ile Kırklareli Otel Rezervasyonu

  Kaliteli bir tatil için Kırklareli ayrıcalıklarından faydalanarak otel rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ayrıca Coral Tatil ile sadece otel rezervasyonu yapmakla kalmaz; aynı zamanda uçak bileti satın alabilir ya da araç kiralama avantajlarından faydalanabilirsiniz. Tatil ihtiyacınıza en iyi otel seçenekleri ile cevap veren Coral Tatil, size pek çok yönden kolaylık sağlar.

  Coral Tatil’in kalitesini ortaya koyan bir diğer özelliği ise geniş otel skalası ile farklı bütçelere ve ihtiyaçlara hitap etmesidir. Hatta bu sebeple güvenilir ve keyifli bir tatil için tatilseverler tarafından sıklıkla tercih edilir. Dilerseniz siz de, Coral Tatil’in uygun fiyat avantajlarından faydalanarak Kırklareli’ndeki en iyi otellerde konaklayabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kırklareli’ne nasıl gidilir?

  Kırklareli’ne gitmek için hava yolu ve kara yolu kullanılır. Bu kapsamda bulunduğunuz şehirden Kırklareli Otogarı’na sefer düzenleyen bir otobüs tercih edebilirsiniz. Hava yolu ile ulaşım sağlamak için ise Tekirdağ Çorlu Havalimanı’nı kullanabilirsiniz. Kırklareli’nde havalimanı yoktur. Bu yüzden de yaklaşık 110 km uzaklıktaki Çorlu Havalimanı tercih edilir.

  Kırklareli’nde şehir içi ulaşım nasıl sağlanır?

  Kırklareli merkezde belediye otobüsleri hizmet verirken ilçelere ulaşım için dolmuşlar kullanılır. Her ilçeye giden ayrı bir dolmuş seferi vardır. Merkezde ise hastane, üniversite kampüsü, kent meydanı ve belediye binası gibi yerlere giden belediye otobüsleri bulunur. Belli güzergahlar üzerinde seferler düzenleyen belediye otobüsleri ile Kırklareli’nin pek çok noktasını gezmek mümkündür.

  Kırklareli’nde hangi yemekler meşhur?

  Kırklareli’nde umaç çorbası, toğga, papaz yahnisi, tavuk bulamacı, üveyik kapaması, nohutlu ekmek, Tatar böreği, pilaska, höşmerim ve hardaliye meşhur yemekler arasında öne çıkar. Bölgede av hayvanlarından ve yabani otlardan yapılan yemekler de sıklıkla tüketilir. Bunun yanı sıra özel günlerde yemek çeşitliliğine önem verildiği için birçok yöresel yemek bir arada sunulur.

  Kırklareli’nde gezilecek yerler nereler?

  Kırklareli’nde Babaeski Köprüsü, Dupnisa Mağarası, Kırklareli Müzesi, Kadı Ali Cami, Ali Rıza Efendi Kültür Evi, Atatürk Evi, Kırklareli Hızırbey Bedesteni, Hızır Bey Cami, Vilayet Meydanı ve Aya Nikola Manastırı gezilecek yerlerdir. Ayrıca Kırklareli sakin ve huzurlu bir atmosfere sahip olduğu için uzun doğa yürüyüşleri yapılabilir. Bunun için Yıldız Dağları tercih edilebilir.

  Kırklareli’nde hediyelik olarak ne alınır?

  Kırklareli’nde ahşap süs eşyaları ile birlikte badem ezmesi, kavala kurabiyesi, Kırklareli peyniri, hardaliye, tahin helvası ve pancar pekmezi hediye olarak alınabilir. Örneğin, şehrin gözde ürünlerinden biri olan pancar pekmezini usulüne göre yapan Poyralı Köyü’nden alabilirsiniz. Hediyelik eşya için ise Kırklareli’ne özel ürünlerin satıldığı bir kapalı çarşı olan Hızırbey Bedesteni’ne gidebilirsiniz.

  Kırklareli’nin hangi ilçeleri gezilir?

  Kırklareli yüzölçümü bakımından küçük bir şehir olduğu için Pınarhisar, Demirköy, Babaeski, Kofçaz, Pehlivanköy, Lüleburgaz ve Vize olmak üzere 7 ilçesi bulunur. Lüleburgaz ilçesi Sokullu Mehmet Paşa Köprüsü ve Zindan Baba Türbesi ile öne çıkar. Dört Yüzlü Çeşme ise Babaeski’de bulunur. Pınarhisar da Hundi Hatun Camii ile ziyaretçileri çeker.