Kış Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Pamukkale

Richmond Pamukkale Thermal Hotel

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

%10 İndirim
1.233,33 1.110,00
1125 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Yalova

Black Bird Thermal Hotel & Spa

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

%10 İndirim
1.666,67 1.500,00
197 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Balıkesir / Edremit

Hattuşa Vacation Termal Club Kazdağları

Sadece Oda

Standart Oda

Detaylar

%10 İndirim
2.100,00 1.890,00
749 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bursa

Marigold Thermal & Spa Hotel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

%15 İndirim
2.350,00 1.997,50
226 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Abant

Büyük Abant Oteli

Yarım Pansiyon

Standart Oda Orman Tarafı

Detaylar

2.062,50
772 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Bolu

Gazelle Resort & Spa

Yarım Pansiyon

Superior Oda

Detaylar

2.100,00
684 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Afyon

İkbal Thermal Hotel & Spa

Yarım Pansiyon

Deluxe Oda

Detaylar

%15 İndirim
2.750,00 2.337,50
0 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Afyon

Wyndham Afyonkarahisar Thermal & Spa

Yarım Pansiyon Plus Exclusive

Standart Oda

Detaylar

%15 İndirim
3.450,00 2.932,50

Kars / Sarıkamış

Duja Chalet Ski Center Hotel

Tam Pansiyon Plus

Standart Oda

Detaylar

%22 İndirim
4.200,00 3.276,00

Sapanca

Ng Enjoy

Yarım Pansiyon

Deluxe Oda

Detaylar

%8 İndirim
4.125,00 3.795,00

Uludağ

Kaya Uludağ Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%10 İndirim
4.500,00 4.050,00
634 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Erzurum / Palandöken

Polat Palandöken

Tam Pansiyon Plus

Deluxe Oda

Detaylar

%25 İndirim
5.500,00 4.125,00
91 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Bolu / Kartalkaya

Dorukkaya Ski Mountain Resort Hotel

Her Şey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%10 İndirim
4.650,00 4.185,00
619 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Bolu

Narven Termal Kasaba

Yarım Pansiyon

İki Kişilik 1+1 Daire

Detaylar

1.920,00
188 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3

Pamukkale

Spa Hotel Colossae Thermal

Yarım Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

%15 İndirim
2.315,00 1.967,75
1525 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Abant

Taksim Int Abant Palace

Yarım Pansiyon

Standart Orman Manzaralı Oda

Detaylar

%5 İndirim
2.250,00 2.137,50
80 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Balıkesir / Edremit

Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa

Yarım Pansiyon

Deluxe Oda

Detaylar

%15 İndirim
2.617,50 2.224,88
868 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Kars / Sarıkamış

Sarpino Mountain Hotel

Tam Pansiyon Plus

Promo Oda

Detaylar

%18 İndirim
4.114,00 3.373,48
109 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Sapanca

Elite World Grand Sapanca Hotel

Yarım Pansiyon

Deluxe Avlu Manzaralı - Iade Edılemez

Detaylar

3.474,90

Erzurum / Palandöken

Sway Hotels Palandöken

Tam Pansiyon

Standart Oda

Detaylar

%30 İndirim
5.500,00 3.850,00
464 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Karlar Altında Rüya Gibi Bir Kaçamak: Kış Tatili Fırsatları

Karlara bürünmüş bembeyaz coğraflara seyahat etmek anlamına gelen kış tatili, doğa ile iç içe olacağınız en iyi fırsatlardan biridir. İyi bir kış tatili ile kar manzarası seyredebilir, kayak yapabilir, kar motosikletine binebilir ya da termal tesislerde şifa bulabilirsiniz. Kış turizmi kapsamında keyifli aktiviteler yapmanız ve yeni deneyimler yaşamanız için çeşitli olanaklar sunan otel sayısı oldukça fazladır. Siz de bu otel seçeneklerine göz gezdirerek kış tatilinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Hatta birbirinden güzel tatil fırsatları ve erken rezervasyon avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

Kış Otelleri ve Fiyatları

Kış otelleri genellikle kasım ve nisan ayları arasında turizme kapılarını açar. Kar yağışının yıl içerisinde erken başladığı yerlerde konumlanan bu oteller geniş hizmet skalasına sahiptir. Misafirlerinin kış tatilinden maksimum verimi almaları için üstün hizmet anlayışıyla hareket ederler. Otelleri birbirinden farklı kılan faktör ise sahip oldukları konsept ve tesis özellikleridir. Örneğin Sadece Oda, Oda Kahvaltı ve Ultra Her Şey Dahil gibi konsept farklılıkları söz konusudur. Bu farklılık otel fiyatlarının belirlenmesinde ayrıca etkili olur. Siz de otel tercihi yaparken konsept detayını göz önünde bulundurabilirsiniz.

Uludağ, Bolu, Erzurum ve Sapanca gibi çeşitli şehirlerde konumlanan kış tatili otelleri, kayak merkezlerine yakınlığı ile tatilcilere avantaj kazandırır. Bu sayede tatiliniz esnasında kayak gibi aktivitelerle spor yapma imkanı elde edebilirsiniz. Kış tatilinde eğlence arayanlar kayak merkezine yakın olan tesisleri ön planda tutabilir. Bu tesislerde aynı zamanda kayak yapmak için eğitim ve yardım alacağınız personeller de bulunur. Hatta bazı otellerin çevresinde kayak için gerekli ekipmanları satın alabileceğiniz mağazalar yer alır. Siz de eksiksiz bir tatil sunan kış otelleri ile her gününüzden keyif alabilirsiniz.

Kış otellerinin fiyatları ise pek çok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Otel konsepti başta olmaz üzere; tesis özellikleri, oda tipi, konumu ve kapasitesi gibi etkenler fiyatlarda belirleyici paya sahiptir. Otellerdeki odalar suit, standart ve deluxe gibi belirli konfor düzeylerinde sunulur. Bu sebeple otel fiyatları odaya göre değişebilir. Örneğin suit odalar standart olanlara göre daha yüksek fiyatlarda olur. Öte yandan, otelin bulunduğu konum da fiyatlar üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Çünkü şehir merkezine olan mesafe azaldıkça fiyatlar belli oranlarda artabilir.

Kış Tatili İçin En Güzel Yerler

Kış tatili için hemen hemen her bölgede tercih edilebilecek bir yer vardır. Örneğin Sakarya’da Sapanca, Bursa’da Uludağ, Nevşehir’de Kapadokya, Kayseri’de Erciyes, Bolu’da Yedigöller, Rize’de Ayder Yaylası, Kars’ta Sarıkamış, Çankırı’da Ilgaz, Karabük'te ise Safranbolu kış tatili için tercih edilebilir. Türkiye, dört mevsimin yaşandığı bir ülke olduğu için kış tatil yerleri konusunda geniş bir çeşitlilik sunar. Böylelikle tatiliniz için daha kolay şehir ve otel tercihi yapabilirsiniz. Bu kapsamda Sapanca otelleri başta olmak üzere tüm alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Hatta oteller arasında fiyat ve özellik karşılaştırması dahi yapabilirsiniz.

Kış turizmi ile öne çıkan yerlerdeki oteller, konumuna göre dağ veya orman manzarasına sahip olurlar. Böylelikle konforlu otellerde kar manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Doğa ile iç içe olacağınız kaliteli bir kış tatili hem zihinsel olarak hem de bedensel olarak size fayda sağlar. Bu yönde, tatil zevkinize göre termal tesisleri veya kış sporları konusunda olanak sağlayan otelleri ön planda tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra yakın çevrenizden kış tatili önerileri de alabilirsiniz. Hatta konaklayacağınız otel için yapılan yorumlar bile size fayda sağlayabilir.

Sapanca, Uludağ, Sarıkamış ve Ayder Yaylası gibi kışın tatile gidilebilecek yerler, yerli ve yabancı çok sayıda turistin ilgisini çeker. Ayrıca bu tatil yerleri kış sporları açısından birçok olanağa sahip olur. Örneğin Bolu’daki milli parklar ve heyelan gölleri doğa yürüyüşü için oldukça cezbedicidir. Bunun dışında Bursa Uludağ'daki kayak pistleri kaykay yapmak için en iyi tercihlerden biridir. Yine aynı şekilde Sapanca’daki Kartepe Kayak Merkezi de kayak yapmayı sevenlerin ilgisini çekebilir.

Avantajlı Kış Turları

Bütçenize uygun bir kar tatili yapmak istiyorsanız avantajlı kış turlarını inceleyebilirsiniz. Kayak ve sömestr turları bu doğrultuda avantajlı olabilir. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi farklı şehirleri kalkış noktası olarak belirleyen bu turlar, birçok tatil yerini gezip görmenize olanak sağlar. Örneğin Bursa Kayak ve Termal Turu, Kapadokya Erciyes Kayak Turu, Abant Maşukiye Kartepe Kayak Turu, Pamukkale Davraz Kayak Turu ve Kartepe Turu gibi birçok tur alternatifi sunulur. Siz de gezip görmek istediğiniz yerlere göre bu turlar arasında tercih yapabilirsiniz.

Kar tatilleri için oldukça cezbedici olan kış turları ile hem yeni deneyimler yaşayabilir hem de farklı kültürlere ait lezzetleri tadabilirsiniz. Kaliteli bir kış turu ile tatil anlayışınızı da geliştirebilirsiniz. Dilerseniz sevgilinizle, ailenizle ya da arkadaş grubunuzla birlikte bu turlara katılabilirsiniz. Sizin için en uygun zamana göre ister yurtdışı isterseniz de yurtiçi tur seçenekleri arasından hemen tercih yapabilirsiniz. Ardından keyifli vakitler geçireceğiniz tatilin planlamasına başlayabilirsiniz.

Avantajlı kış turları ile rehber eşliğinde gezebilir, serbest zaman kapsamında kendinize vakit ayırabilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz. Ayrıca yeni yerler keşfetmeniz için imkan sunan bu turlar kapsamında en iyi otellerde konaklayabilir ve üstün hizmet kalitesinden faydalanabilirsiniz. Siz de fazla zaman kaybetmeden kış tatili beklentilerinizi belirleyerek tur seçenekleri arasında tercihte bulunabilirsiniz. Konaklamadan yeme/içmeye kadar her detayın titizlikle planlandığı turlar size her yönden konfor sağlar.

Kış Tatili İçin Erken Rezervasyon Fırsatları

Uygun fiyatlarda kış tatili yapmak isteyenler için bir fırsat olarak sunulan erken rezervasyon seçeneği, pek çok tatilcinin ilgisini çeker. Siz de kış tatili için erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirerek bütçenizden ödün vermeden seyahat edebilirsiniz. Örneğin, ekim ve kasım ayları erken rezervasyon için idealdir. Aynı zamanda tatil yapmak istediğiniz tarihten 1-2 önce de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bursa, Sakarya, Nevşehir ve Bolu otelleri erken rezervasyon avantajına sahip tesislerden sadece birkaç tanesidir. Doğal güzelliklerini gözler önüne seren bu tatil kentleri, her detayıyla sizi kendine hayran bırakabilir.

Erken rezervasyon fırsatları kış balayı otelleri için de geçerlidir. Bu sayede yeni evli çiftler balayı tatillerini daha uygun fiyatlarda yapabilirler. Hatta bu sayede birçok avantaja bir arada sahip olabilirsiniz. Özellikle balayı uygulamalarına sahip olan oteller, çiftlere özel hizmetler sunarak üstün nitelikli yapısını öne çıkarır. Ayrıca bu gibi kampanyaları bulunan oteller oldukça kaliteli, konforlu ve lükstür. Eğer siz de balayı için otel düşünüyor ve kış aylarında dahi bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kaliteli hizmet politikası ile üstün tatil arayışını öne çıkaran Coral Tatil, kış tatilinizin her yönden keyifli geçmesi için çeşitli seçenekler sunar. Tüm yıl boyu beklediğiniz kış tatili zamanı geldiğinde, Coral Tatil güvencesi ile rahatlıkla otel veya tur seçimi yapabilirsiniz. İhtiyacınıza ve keyfinize göre en doğru tercihi yapmanız için Coral Tatil tüm olanakları sunar. Siz de kendinize uygun kriterleri daha önceden belirleyerek detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca otel veya tur rezervasyonu yapmanın yanı sıra, uçak bileti satın alma ve transfer hizmetleri için de Coral Tatil’den destek alabilirsiniz.