Kütahya Otelleri

Kütahya Otelleri

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Kütahya

Yoncalı Termal Otel

Oda Kahvaltı

Standart Oda

Detaylar

850,00
78 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Kütahya

Gülümser Hatun Termal

Yarım Pansiyon

Hendıkap Oda - Half Board/Modıfıed Amerıcan Plan - Iade Edılebılır

Detaylar

1.004,29
5 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Kütahya Otelleri

Ege bölgesinin çinileri, porselenleri, termal turizm ve doğal güzellikleri ile bilinen ili olan Kütahya, geçmişi antik çağlara dek uzanan zengin bir tarih ve kültürel birikime sahiptir. Konaklama bakımından Kütahya otelleri her bütçeye ve her kesime hitap eden çeşitleri ile popüler olup, konaklama ihtiyacına en etkili ve en kaliteli şekilde cevap vermektedir.

Ege'nin iç batı Anadolu kısmında yer alan Kütahya, M.Ö. 3.000'lere dayanan geçmişi ve 12 ilçesi ile gezilip görülecek çok yeri olan bir ildir. Kütahya'ya gitmeyi düşünüyorsanız bütçenize uygun Kütahya otelleri içinde aradığınız oteli bulacak, en hesaplı fiyatlarla dilediğiniz Kütahya gezisini yapacaksınız.

Kütahya'da Ne Yenir?

Kütahya'nın gözlemesi, sini mantısı, dolamber böreği, cimcik, ılıbada dolması, Kütahya köftesi, haşhaşlı lokum ve tosunum böreği meşhurdur. Kütahya'ya gidip de bu yöresel lezzetlerin tadına bakmadan gelmek doğru olmaz.

Kütahya'da Neler Yapılır?

Termal kaplıcaları, doğal güzellikleri ve tarihi mekanları ile Kütahya'da yapılacak çok şey var. Ünü ülke sınırlarının da dışına çıkan şifalı kaplıcalarını ziyaret edebilir, doğal güzellikleri ile dikkat çeken termal kaplıcaları ziyaret edebilirsiniz. Piknik yapmak, motor ve bisiklet turu yapmak Kütahya'ya gelenlerin keyifle yaptığı faaliyetlerdir. Doğanın içinde piknik ve mesire yerleri ile ziyaretçileri mest eden bir il olan Kütahya'da alışveriş yapmak belki de en keyifli şeydir. Kütahya çini ve porselenlerini görüp almadan gidenlerin sayısı yok denecek kadar azdır.

Kütahya'da Gezilecek Yerler

Kütahya'nın gezilip görülecek çok yeri bulunuyor. Başta Aizanoi antik kenti olmak üzere Domaniç ebe çamlığı, Kütahya kalesi, Frig vadisi, Dumlupınar şehitliği ve müzesi, Kütahya Çinili Cami ve daha birçok yerini gezmekten büyü keyif alacaksınız. Konaklama için Kütahya otelleri tüm ihtiyaçlara cevap veren güvenilir, konforlu ve kaliteli oteller olarak beklentilerinizi fazlası ile karşılamaktadır.

Özel Günler ve Festivaller

Her yıl geleneksel Kültür ve Sanat Festivali Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde düzenlenmektedir. Altın kiraz ve vişne festivali, Şaphane kiraz ve vişne festivali, geleneksel Gediz tarhana festivali, Linyit kültür ve sanat festivali, Kütahya el sanatları ve ticaret fuarı, Tavşanlı leblebi ve kömür festivali, Hayme Ana şenlikleri özel gün ve festivallerden bazıları olup son derece renkli geçmektedir.


444 0 684 no'lu çağrı merkezi numaramızdan satış danışmanlarımız aracılığıyla Kütahya Otelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilir, dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.