Likya (Fethiye) Turları

Sıralama:
  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Likya Turu (Istanbul Hareketli)

4 Gece 5 Gün

3 Gece Konaklama

3***Fethiye Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

7.999,00

Likya Rüyası Turu (Ankara Hareketli)

5 Gece 6 Gün

3 Gece Konaklama

3***Fethiye Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

9.559,00

Fethiye Kekova Adrasan Antalya Turu (Istanbul Hareketli)

6 Gece 7 Gün

4 Gece Konaklama

Ege Akdeniz Otelleri (Standart Oda)

Otobüs ile Ulaşım

10.699,00

 Likya Turları ve Tur Fiyatları

Yaz tatilin için deniz, kum ve güneş üçlüsünün yanında tarihi dokular ile süslenmiş, heyecanlı aktivitelere imkan bulabileceğin bir tatil programı yapmak istiyorsan aradığın plan Likya turu! Likya turu hem eğlenmeyi hem de dinlenmeyi bir arada vadediyor. Tatil programını şekillendirmek için Likya turunun ne olduğu ve hangi bölgeleri kapsadığına, hangi aktivitelerde bulunabileceğine ve çok daha fazlasına dair bilgileri yazının devamında bulabilirsin.  

Likya Turu Nedir?

Likya turu masmavi denizin eşsiz dağ manzarası ile birleştiği Akyaka’da başlar. Sıcak ve samimi havası ile insanı kendine çeken Akyaka’dan sonra tur, Gökova tekne turu ile devam eder. Bu sayede gizli koyların büyüleyici güzellikleri keşfedilmiş olur. Gökova’dan sonra Kalkan ve Kaputaş Plajı’na doğru devam edilir ve yaz tatili denildiğinde ilk akla gelen duraklardan biri olan Kaş’a varılır. Daha sonrasında Kekova ve koyları tekne turu ile gezilir ve unutulmaz bir günün ardından Saklıkent Kanyonu’na ulaşılır. Likya turunun son durağı olan Dalyan ve plajları da gezilerek unutulmaz tatil anıları ile birlikte birden fazla şehir ve sayısız belde ziyaret edilerek şehre geri dönülebilir.

Likya Turunuz için Tüyolar

Yaz tatili ağırlıklı olarak yüzme ile eşleştirilse de Likya turu deniz, kum ve güneşin yanında pek çok aktivite vadeder. Akyaka ve Gökova’da huzurlu görünümünün yanı sıra tekne turları ile Zeytinli Koyu, Lacivert Koyu ve Hamidiye Koyu gibi doğal güzelliklerin tadını çıkarabilirsin. Berraklığı, sazlıkları ve ördekleri ile bilinen Azmak Çayı’nı tekne turu ile en yakından görebilir, doğa ile tam anlamıyla iç içe hissedebilirsin. Eşsiz manzarası ile ünlü Kaputaj Plajı’nı arka planın yaptığın birbirinden güzel fotoğraflar çekilebilir, milli park ilan edilerek koruma altına alınan Saklıkent Kanyonu’nu ziyaret edebilirsin. Öte yandan ekstra ada turları ile sayısız yeni yer görebilir, Jeep ile safari turuna çıkabilir, daha adrenalin dolu bir aktivite arayışındaysan veya hayatında ilk kez yaşayacağın bir heyecan istiyorsan yamaç paraşütü ile unutulmaz anlar yaşayabilirsin. Ayrıca Caretta Caretta’ların yuvalarından biri olan İztuzu Plajı’nı ziyaret edebilir, binlerce yıl önce oyularak oluşturulması ile şaşkınlık yaratan Dalyan Kaya Mezarları’nı yakından inceleyebilirsin. Fethiye Likya turları hem yüzme ve güneşlenme temalı klasik yaz tatilini hem de tarihi ve doğal güzelliklerle bezenmiş kültürel tatili bir arada ziyaretçisine sunar. Dolayısıyla likya turları için yanında yüzme ve sahil için giysi getirmenin yanı sıra yanında yürüyüş için ayakkabı, sırt çantası ve fotoğraf makinesi bulundurmayı ihmal etmemelisin!

Avantajlı Likya Turları

Hem İzmir hem İstanbul çıkışlı likya turları Muğla’nın en nadide beldelerinden biri olan Akyaka’ya gece yolculuğu ile başlar. Likya turlarının ilk günü Akyaka ve Gökova’nın güzelliklerini keşfetmek ile geçer. Yalnızca bu beldeler değil, tekne turu ile civardaki koyları ziyaret etme ve bu koylarda yüzme şansı da yakalanır. Likya turlarının üçüncü gününde Saklıkent Kanyonu’nun doğal güzelliği deneyimlenir. Farklı arayışlarda olan tatilcileri tatmin edecek çeşitli aktivitelere ev sahipliği yapan Fethiye ve Dalyan ziyaretinin sonrasında Likya turu 5. günde sona erer.

Likya Turunuz için Neden Coral Tatil’i Tercih Etmelisiniz?

Oldukça yoğun ve verimli geçen Likya turları, her tatilcinin beklentisini karşılar niteliktedir. Tekne turlarından alışverişe, yamaç paraşütünden kanyon gezisine, Jeep ile safari turundan sandal turuna kadar pek çok farklı aktiviteyi bir arada sunan Likya turları, yoğun bir program ile ilerler. Sunulan aktivitelerin sorunsuz geçmesi, kalınan otellerde dinlenebilme ve keyifli yemeklerin tadının çıkarılması için Likya turunun, güvenilir ve profesyonel bir firma eşliğinde yapılması gerekir. Coral Tatil, sana unutulmaz bir tatili en güvenilir şekliyle sunarak gezin boyunca keyif almaktan başka hiçbir şey düşünmemeni sağlar. Dolu dolu bir tatil programını en uygun fiyatlarla sana sunan Likya turları, kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde sürdürülür. Bu sayede gezilen her yer, dikkat çekici bilgiler ve o yerin tarihi ile süslenir. Hayalindeki tatilden çok daha fazlasına ulaşmak için hemen Coral Tatil güvencesiyle sunulan Likya turunu incelemelisin.

  • Otel Ara
  • Tur Ara
  • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
  • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
  • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM