Ödeme Seçenekleri

Coraltatil.Com’da birden fazla seçenekle ödeme yapmanız mümkün. Size en uygun ödeme şeklini seçerek dilediğiniz gibi tatilinizi satın alabilirsiniz.

Sitemiz SSL, 3D tarafından şifre koruması altındadır

 Kredi Kartı ile Ödeme

Coraltatil.Com’dan yapacağınız online alışverişlerinizde, Mastercard, Visa ya da American Express kartları ile, Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartlarını güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile sitemizden yapacağınız tüm tatil harcamalarınızda vade farksız peşin fiyatına 6 taksit uygulanacağını unutmayın.

 Birden Fazla Kredi Kartı İle Ödeme

Coraltatil.Com’daki yepyeni özellik sayesinde, tatil harcamanızı artık tek bir kartla değil, toplam tutarı birden fazla ve birbirinden farklı kredi kartına bölüştürerek gerçekleştirebilirsiniz. Kartınızın dolmuş olması, harcamanızın kart limitinizi aşıyor olması Coraltatil.Com’da yapacağınız alışverişlerde sorun olmaktan çıkıyor. Tüm kredi kartlarında geçerli 12 taksit özelliğinin, birden fazla kredi kartı ile ödeme yaptığınızda da geçerli olduğunu unutmayın.

EFT/Havale İle Ödeme

Kredi kartı kullanmıyor ya da kullanmak istemiyorsanız, Coraltatil.Com’da online olarak EFT/Havale seçeneği ile tatilinizi satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, size rezervasyonunuz esnasında ekranda belirtilen EFT/Havale kodunu ödeme yaparken açıklama kısmına yazmak olacak. Tutar bankaya aktarıldığı zaman rezervasyonunuz kesinleşmiş olacak.

Telefon/Call Center İle Ödeme

Coraltatil.Com’un güvenli online ödeme sistemlerini kullanmak yerine, telefonda Call Center uzmanlarımızla görüşerek ödeme yapmak isteyebilirsiniz. 444 0 684’ü arayarak yapacağınız tüm tatil satın almalarınızda, Kredi Kartı ya da EFT/Havale yöntemlerinin birini tercih edebilirsiniz.