Orta Avrupa Turları

Sıralama:
 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM
Sonuçları Sırala

Prag Viyana Turu

4 Gece 5 Gün

3* Ve 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

399,00 14.364,00

Ekspres Orta Avrupa Turu

Viyana (1) - Prag (2) - Budapeşte (1)

4 Gece 5 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

399,00 14.364,00

Orta Avrupa Turu Pegasus Havayolları İle

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

449,00 16.164,00

Otobüslü Büyük Orta Avrupa Turu (Istanbul Hareketli)

Belgrad (2) - Budapeşte (2) - Prag (1) - Viyana (1)

7 Gece 8 Gün

6 Gece Konaklama

3* & 4* Oteller (Standart Oda)

Vize Gerekli

Otobüs ile Ulaşım

499,00 17.964,00

Prag Turu (Istanbul Hareketli)

3 Gece 4 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

577,00 20.772,00

Mega Orta Avrupa

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Pegasus Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

579,00 20.844,00

Budapeşte Turu

Budapeşte (3)

3 Gece 4 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

649,00 23.364,00

Orta Avrupa Turu Anadolujet İle

Budapeşte (2) - Viyana (2) - Prag (3)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Anadolujet İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

649,00 23.364,00

Budapeşte Turu

3 Gece 4 Gün

3* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

649,00 23.364,00

Orta Avrupa Resitali

Viyana (2) - Prag (3) - Budapeşte (2)

7 Gece 8 Gün

3* Ve 4* Oteller (Standart Oda) Anadolujet İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

749,00 26.964,00

Berlin Prag Turu

4 Gece 5 Gün

4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

%15 İndirim
997,00 847,45 30.508,20

Büyük Orta Avrupa (Istanbul Hareketli)

7 Gece 8 Gün

3* & 4* Oteller (Standart Oda) Turkish Airlines İle

Vize Gerekli

Uçaklı Ulaşım

997,00 35.892,00

Orta Avrupa Turları ve Tur Fırsatları

Yeni kültürler öğrenmek ve ihtişamlı mimarilerin izlerini yakından görmek için Coral Tatil’in Orta Avrupa Turu alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.Dünyanın en çok turist çeken destinasyonlarına, değişen gün sayılarında ve konforlu ulaşım imkânlarıyla düzenlenen bu gezi programlarına katılarak farklı maceralara kapı açabilirsiniz.

Orta Avrupa Turları Hakkında

Tur Ulaşım Olanakları

Otobüs ve uçak ile ulaşım

En Popüler Tur Bölgesi

Prag

Avantajlı Orta Avrupa Turları

Coral Tatil’in Türkiye’ye yakınlığı ile öne çıkan Orta Avrupa ülkelerine yönelik düzenlediği avantajlı tur paketleriyle yeni coğrafyalar görebilirsiniz. Almanya, Çekya, Avusturya, Macaristan ve Sırbistan gibi ülkelerin en önemli turistik lokasyonlarını dilediğiniz mevsimde ziyaret edebilirsiniz. Otobüsle ya da uçakla ulaşım sağlayan bu turlardan istediğinizi seçerek tarihe damga vurmuş başkentlerin sokaklarında gezintiye çıkabilir, şehir meydanlarında yürüyüş yapabilirsiniz.

Prag Turları

Orta Avrupa ülkelerinden Çekya’nın başkenti Prag’a düzenlenen tur programları ile bu masal şehrine yolculuk yapabilirsiniz. Coral Tatil’in İstanbul’dan hareket eden Prag Turu’na katılarak 3 gece 4 gün boyunca bu başkentin sokaklarında unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Vize gereken gezi rotaları arasında yer alan Prag’a ulaşım ise uçakla sağlanıyor. Geziniz boyunca 3 ve 4 yıldızlı otellerin standart odalarında evinizin konforunda konaklayabilirsiniz. Coral Tatil’in eğitimli ve tecrübeli rehberleri eşliğinde çıkacağınız Prag turunda; Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Kafka’nın Evi, Aziz Vitüs Katedrali, Charles Köprüsü ve ünlü Astronomik Saat Kulesi gibi tarihe damga vuran pek çok yapıyı yakından görebilirsiniz. Öte yandan tur boyunca Prag şehrinin yanı sıra termal suları ile ünlü Karlovy Vary bölgesini ve James Bond filminin çekildiği Loket kasabasını görme şansına da sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ekstra olarak Almanya’nın Dresden şehrine düzenlenen tura katılarak farklı bir ülkeyi daha gezebilir, burada alışveriş yaparak sevdiklerinize hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Bu geziniz sırasında Dresden’in tarihî saraylarını, kiliselerini, şehir meydanını ve opera binasını da görebilirsiniz. Prag Turları kapsamında gerçekleştirilen gezinin ardından yine konforlu bir seyahatle evinize yepyeni tatil anıları ile dönebilirsiniz.

Yalnızca Prag’a düzenlenen turların yanı sıra Coral Tatil’in kapsamlı gezilerini de değerlendirerek birden fazla ülkeyi görebilirsiniz. Örneğin, Prag’da 2 gün geçirilen Orta Avrupa Turu’na katılarak Çekya’nın yanı sıra Almanya, Avusturya ve Macaristan’ı da gezebilirsiniz. Uçak ile ulaşım sağlanan bu program, 7 gece 8 günlük geniş bir kültür seyahati alternatifi sunuyor. Daha kısa süren bir geziye katılmak isterseniz de Ekspres Orta Avrupa Turu’nu seçerek yine Prag’da 2 gün boyunca konaklayabilirsiniz. Toplamda 4 gece 5 gün süren bu programın diğer durakları ise Viyana ve Budapeşte oluyor.

Budapeşte Turları

Avrupa’nın göbeğinde yer alan Macaristan’ın başkenti Budapeşte’ye düzenlenen gezilerle geçmiş ile bugünü eşsiz bir biçimde harmanlayan bu kentin büyüsüne kapılabilirsiniz. Doğal güzelliklerinin yanı sıra ihtişamlı mimari eserleri ile de dikkat çeken bu başkentte, Tuna Nehri kıyısında manzarayı seyredebilirsiniz. Nehrin ikiye böldüğü Budapeşte’yi rehberler eşliğinde gezerek kentin önemli yerlerini görebilir, çarşısında gezebilirsiniz. Coral Tatil’in 3 gece 4 gün süren Budapeşte Turu ile şehri baştan sona keşfedebilir, ekstra düzenlenen gece eğlencelerine katılabilirsiniz. Uçakla ulaşım sağlanan ve vize gerektiren bu tur kapsamında 3,4 ya da 5 yıldızlı otel seçeneklerinden dilediğinizi seçerek konforlu odanızda günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Budapeşte turunuz sırasında; Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı, Gellert Tepesi, Erszebet Köprüsü ve St. Mathias Katedrali’ni görebilirsiniz. Dilerseniz turun son günü düzenlenen ücretli Bratislava ve Viyana turuna katılarak farklı iki ülkeyi daha gezebilir, tatil anılarınıza yeni bir sayfa ekleyebilirsiniz.

Budapeşte Turu haricinde düzenlenen farklı programlara katılarak hem bu başkenti hem de diğer ülkeleri bir arada gezebilirsiniz. Otobüsle Orta Avrupa turuna katılarak yol boyunca pek çok farklı rotaya uğrayarak unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. 7 gece 8 gün süren ve İstanbul’dan hareket eden bu tur kapsamında göreceğiniz destinasyonlar arasında; Sofya, Belgrad, Budapeşte, Bratislava, Prag ve Viyana yer alıyor. Böylece Coral Tatil’in bu kapsamlı programına katılarak Macaristan’ın başkentinin yanı sıra 5 ayrı ülkenin en önemli turistik bölgelerini de görebilirsiniz.

Slovakya Turları

Orta Avrupa ülkelerinden Slovakya’nın tarihî dokusuyla öne çıkan başkenti Bratislava’yı görmek isterseniz Coral Tatil’in farklı tur alternatiflerine göz atabilirsiniz. Lüks ve konforlu otobüslerle yapılan Orta ve Balkanlar Turu ile bu başkente ulaşabilir, görkemli mimarinin izlerini yakından görebilirsiniz. Sakin ve huzurlu bir gezi deneyimi yaşayacağınız Bratislava’da Tuna Nehri kenarında gezintiye çıkabilir, Bratislava Kalesi’ni ziyaret edebilirsiniz. Ankara çıkışlı Orta Avrupa turu kapsamında başkentte geçireceğiniz süre içerisinde Bratislava’nın en ünlü katedrallerini, kiliselerini, saraylarını, tiyatro ve opera binalarını görebilir, bu tarihî yapıların hikayelerini uzman rehberlerden dinleyebilirsiniz.

Orta Avrupa Turunuz için Tüyolar

İzmir çıkışlı orta Avrupa turuna katılarak en gözde mimari eserlerle donatılan başkentlere yolculuk yapabilirsiniz. Bu kültür gezileriniz sırasında oluşabilecek serbest zamanlarınızda gittiğiniz bölgeyi daha yakından tanımak için kendi rotanızı oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra Coral Tatil’in unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamanız için özel olarak organize ettiği ekstra tur programlarına katılarak yolculuk yaptığınız şehri daha yakından tanıyabilirsiniz. Örneğin, Viyana turları ile ulaştığınız bu sanat şehrinde ekstra olarak düzenlenen Avusturya geceleri turuna katılarak bölgenin yerel müzikleri eşliğinde saatlerce dans edebilirsiniz. Öte yandan Büyük Avrupa Turu kapsamında uğrayacağınız şehirler arasında yer alan Roma’da kentin ünlü alışveriş merkezlerini gezerek dünya modasına yön veren markaların en nadide koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.

Orta Avrupa Turunuz için Neden Coral Tatil’i Seçmelisiniz?

Coral Tatil’in uzman rehberleri eşliğinde en fazla 16, en az 3 gün süren macera dolu yolculuklara katılarak Orta Avrupa’yı tüm güzellikleriyle keşfedebilirsiniz. Bütçenize uygun Orta Avrupa tur paketleri ile ilgili daha detaylı bilgileri Coral Tatil’in sayfalarını inceleyerek edinebilirsiniz. Siz de bu tur programları arasından sizi en çok cezbeden gezi paketini avantajlı fiyatlarla satın alabilir, Orta Avrupa’nın görkemli şehirlerini yakından görmek için bavulunuzu hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Popüler Orta Avrupa Tur Bölgeleri

Her caddesinden tarih fışkıran Avrupa kentleri arasında öne çıkan gezi bölgeleri şu şekilde sıralanıyor:

 • Viyana,
 • Budapeşte,
 • Roma,
 • Bratislava,
 • Prag,
 • Nürnberg,
 • Venedik.

Siz de bu farklı tatil rotalarını kapsayan Orta Avrupa turları arasından beğenilerinize ve bütçenize en uygun olanını Coral Tatil’den dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Tur paketleri ile ilgili detaylı bilgilere Coral Tatil çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz.

 • Otel Ara
 • Tur Ara
 • Uçak Ara
 
0
0
Tamam
Uçuş Ekle
0
0
0
 • En fazla 9 yolcu ile arama yapılabilir.
 • Bebek ve Koltuklu Bebek sayısı toplamı Yetişkin sayısına eşit veya daha az olmalıdır.
TAMAM
Ekonomi
TAMAM