Otium Otelleri

Sıralama:

Bodrum / Gümbet

Otium Park Ayaz Aqua Beach

Her Şey Dahil

Chıld Frıendly Oda

Detaylar

%40 İndirim
1.372,88 823,73
İncele
952 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Dalaman / Sarigerme

Otium Senses X Life +18

Herşey Dahil

Standart Oda

Detaylar

%37 İndirim
2.071,43 1.305,00
İncele
199 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 3,5

Side / Titreyengöl

Otium Family Eco Club

Herşey Dahil

Standart Otel Odası

Detaylar

%25 İndirim
2.250,00 1.687,50
İncele
3196 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Side / Cenger

Otium Family Club Marine Beach

Alkolsüz Ultra Herşey Dahil

Standart Oda

Detaylar

1.578,95
İncele
321 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4

Sharm El Sheikh / Hadaba

AMPHORAS BEACH

Herşey Dahil

Room Promo

Detaylar

47,88 1.339,68
İncele
5282 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Antalya

Otium Boutique Happy Suites

Sadece Oda

Standart Oda

Detaylar

660,00
İncele
3 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 5

Sharm El Sheikh / Hadaba

AMPHORAS BEACH

Her Şey Dahil

Superıor Garden Room_1 Large Twın Bed And 1 Queen Bed

Detaylar

2.011,82
İncele
5282 yorum baz alınarak TripAdvisor seyahat sever puanı 5 üzerinden 4,5

Otium Otelleri

Otium Boutique Delight Hotel, Antalya’nın kalbi olan tarihi Kaleiçi’nde yer almaktadır. Antalya’nın kültürel ve kendine has doğal güzellikleri ile iç içe butik tarzda tatil arayanların tercihidir.

Otium Boutique Delight Hotel & Spa, Antalya’nın kalbi olan tarihi Kaleiçi’nde yer almaktadır. Antalya’nın kültürel ve kendine has doğal güzellikleri ile iç içe butik tarzda tatil arayanların tercihidir.

Otium Boutique Happy Suites, size tatilinizi yaparken, şehrin tüm güzelliklerini yaşayabilme avantajını sağlıyor. Antalya Lara bölgesinde bulunan tesisimiz, tatil keyfini kültürel zenginliklerle ve şehrin enerjisi ile çeşitlendirmek isteyenler için ideal bir seçim.

Otium Boutique Kaleiçi Marina, Antalya’nın en önemli tarihi değerlerinden biri olan Kaleiçi’nde yer almaktadır. Kaleiçi Antalya’nın kültürel ve doğal güzellikler ile iç içe butik tatil arayanların tercihidir.

Otium Boutique Melisa Moment, Kemer’in muhteşem doğası, portakal çiçeklerinin kokusu, Akdeniz’in dillere destan mavisi ile sizi keyfine doyamayacağınız bir tatile davet ediyor.

Muhteşem Om El Sid Tepesi’nin merkezinde bulunan Otium Family Amphoras Beach Resort, sizi 430 metrelik plajı ile büyüleyici Kızıldeniz’e davet ediyor.

Otium Family Club Marine Beach, tarihi ve doğal güzellikleri ile Side şehir merkezine 25 km, Antalya’nın en önemli turizm ilçelerinden biri olan Manavgat şehir merkezine 20 km ve Antalya Uluslararası Havalimanı’na 85 km uzaklıkta yer almaktadır.

Otium Family Eco Club, doğa ile iç içe eğlenceli, keyifli bir tatil geçirmek isteyen aileler ve çocuklar için vazgeçilmez bir seçenek. Göl ve Orman manzaralı tesisimiz tertemiz hava ve masmavi bir denizin eşlik ettiği eğlenceli bir ortamı, her şey dahil konsepti ile değerli konuklarının beğenisine sunuyor.

Otium Inn Residence Rivero Hotel, Antalya’da tatil denince akla ilk gelen beldelerden biri olan Kemer’de yer almaktadır. Zengin bitki örtüsüne sahip tesisimizde, portakal çiçeklerinin enfes kokusu, yeşilin mavi ile harika dansı, sizi muhteşem anılar biriktirebileceğiniz bir tatile davet ediyor.

Bodrum Gümbet sahilinde bulunan Otium Park Ayaz Aqua Beach rahatlatıcı atmosferleriyle denize sadece 100 metre mesafede yer almaktadır. Modern ve ferah bir tasarıma sahip tesis her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir. Ege’nin masmavi sularının tadına varabileceğiniz güzel bir konumda bulunan Otium Park Ayaz Aqua Beach size hoş, dinlendirici ve eğlenceli unutamayacağınız bir tatil fırsatı sunuyor.